Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2010., 00:45   #61
kAd ce ZAGREEEEEB?..
plavusa1411 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 01:36   #62
Quote:
Zagrebačkiplavi kaže: Pogledaj post
Drot, nešto si spominjao policijsku školu u prošloj, zatvorenoj temi. Daj da te pitam...jel mi se isplati past razred za to, ili da završim trenutnu školu pa onda na akademiju? Jer, po mom, bolje mi se isplati past razred i onda u policijsku, nego da odem na akademiju i nitko mi ne garantira da mi neki tatin sin s vezom neće konkurirat. I jel to u bližoj buducnosti kane s tom školom? Jer nemam baš cajta ako mi se isplati past.
hehehe, pročitao sam gotovo svih 250 stranica ove teme i mogu reć da je ovo najradikalniji post koji sam vidio...
ninoDa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 01:52   #63
Quote:
ninoDa kaže: Pogledaj post
hehehe, pročitao sam gotovo svih 250 stranica ove teme i mogu reć da je ovo najradikalniji post koji sam vidio...
potpisujem
arco-20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 03:17   #64
A jeste vi isto, provokator vam baci kost i svi odmah hop.
Umjesto da ga jednostavno prijavite vi ulazite u nepotrebnu raspravu.

Netko je napisao da je procitao najradikalniji post, ja ujedno mislim da je to i najgluplji pristup. Jer nece se sad odjednom vratit Policijska skola, trenutno je ustrojen Odjel za policijsku obuku i on ce jos ovako primat kandidate svake godine za sada.
panzers is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 11:01   #65
Quote:
panzers kaže: Pogledaj post
A jeste vi isto, provokator vam baci kost i svi odmah hop.
Umjesto da ga jednostavno prijavite vi ulazite u nepotrebnu raspravu.

Netko je napisao da je procitao najradikalniji post, ja ujedno mislim da je to i najgluplji pristup. Jer nece se sad odjednom vratit Policijska skola, trenutno je ustrojen Odjel za policijsku obuku i on ce jos ovako primat kandidate svake godine za sada.
+1
vedro777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 12:01   #66
A ako bude kiše trči se vani?????
__________________
Onaj koji se smije kada mu se srce raspada, uvijek je jači od drugih :)
sestra Ler-Di is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 12:55   #67
znači Zagrebačka županija ide zadnja?
matejazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 13:35   #68
Quote:
sestra Ler-Di kaže: Pogledaj post
A ako bude kiše trči se vani?????
Vani se trci bez obzira na vremenske uvjete.
panzers is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 15:52   #69
Quote:
matejazg kaže: Pogledaj post
znači Zagrebačka županija ide zadnja?
pa da..vidiš da ide po abecedi- znači Z je zadnja.. al uskoro bi morali biti..

p.s. stvarno nema nikog tko je bio na testiranju da kaže nešto kako je prošlo..
vedro777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:02   #70
--> Bio jučer, obavio sve, prošao sve... nemojte se ništa sikirat, čini mi se da su ove godine manje strogi, sklekovi su se radili kako je ko stigao, bože ti sačuvaj ...

Zadnje uređivanje Lady_D : 27.10.2010. at 10:55. Reason: brisanje offtopica
cro_cop is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:08   #71
http://www.budalizacija.hr/filmici/g...icija_1374.htm
croatia385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:10   #72
čestitam!!!!!
__________________
HoW Do yOu eXpeCt tO fLy?!? :p
shafta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:10   #73
Quote:
Slavonka22 kaže: Pogledaj post
Nemoš vjerovat da nema nikoga od onih što su danas išli na provjere da kažu kak je bilo....ajd oni koji nisu sigurno im nije do ničega al gdje su oni što su prošli da se pohvale i da nas ohrabre da nije tako strašno....ja idem u srijedu...jaooooo....


N I J E S T R A Š N O sve je ko i prije, samo eto ti sklekovi, prošle godine sam morao lijepo polaako , pravilno...ove godine si mogao radit brzo,neki nisu imali ruke u širini ramena, moj frend radi sklekove, a ovaj bleji okolo i na kraju upiše mu broj sklekova( neznam kako je prebrojo ).. tako je bilo u mojoj grupi OSIM , trčanje, e katastrofa , hladan zrak, dišeš na škrge , još ovi poslije mene su po kiši trčali...Na poligonu UNATRAŠKE tko bude imao kratke hlače spalit će koljena i VRLO VAŽNO neke tenisice uzmite da se neskližu u dvorani, ode vrijeme bezveze na klizanju
cro_cop is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:10   #74
http://www.budalizacija.hr/filmici/p...nadenje_93.htm
croatia385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:12   #75
ja bi ga odmah privela po brzom postupku... nebi on meni lupao po kacigi, pljuvao i j**** mi sve... budala retardirana
__________________
HoW Do yOu eXpeCt tO fLy?!? :p
shafta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:12   #76
Quote:
cro_cop kaže: Pogledaj post
N I J E S T R A Š N O sve je ko i prije, samo eto ti sklekovi, prošle godine sam morao lijepo polaako , pravilno...ove godine si mogao radit brzo,neki nisu imali ruke u širini ramena, moj frend radi sklekove, a ovaj bleji okolo i na kraju upiše mu broj sklekova( neznam kako je prebrojo ).. tako je bilo u mojoj grupi OSIM , trčanje, e katastrofa , hladan zrak, dišeš na škrge , još ovi poslije mene su po kiši trčali...Na poligonu UNATRAŠKE tko bude imao kratke hlače spalit će koljena i VRLO VAŽNO neke tenisice uzmite da se neskližu u dvorani, ode vrijeme bezveze na klizanju


kakav je psihotest??? i koliko je palo
croatia385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:33   #77
Quote:
cro_cop kaže: Pogledaj post


--> Bio jučer, obavio sve, prošao sve... nemojte se ništa sikirat, čini mi se da su ove godine manje strogi, sklekovi su se radili kako je ko stigao, bože ti sačuvaj ...
bravo!
a ovo za strogoću - haha... to možda kak ih koji dan pukne
ani_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:58   #78
pozzz.. eo citam malo o svemu ovom.. nije mi se dalo procitat prethodnih 250 strana pa da pitam.. jel neko iz osijeka pozvan?? i ako se upadne sta se moze ponijet tamo od stvari??
drz_nedaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 17:01   #79
Quote:
drz_nedaj kaže: Pogledaj post
pozzz.. eo citam malo o svemu ovom.. nije mi se dalo procitat prethodnih 250 strana pa da pitam.. jel neko iz osijeka pozvan?? i ako se upadne sta se moze ponijet tamo od stvari??

prvo prodi testiranja i lječnički pa onda razmišljaj sta ces ponjet
croatia385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 17:08   #80
Quote:
croatia385 kaže: Pogledaj post
prvo prodi testiranja i lječnički pa onda razmišljaj sta ces ponjet
ja sam proso vec..
drz_nedaj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.