Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2011., 21:16   #1001
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
već sam zaboravio kolko je đokan iritantan kad mu nejde. ko da mu je škoća brat
Kaj je ovo bilo?
Došo sam tek na kraj meča, vidim da je atmosfera bila uzavrela, stvarno se poslje gorana 2001. ne sjećam takve atmosfere u wimbledonu

Vidio sam u tom kratkom vremenu (zadnji gem) da je Đokoviću kao nešto smetalo što navijaju protiv njega, na kraju čak nije ni pozdravio publiku

Izgleda da je bio odličan meč.

Tomić
A vidim i da je Malisse konkurentan, nisam gledo ždrijeb, al samo se nadam da ne ide na Rogera u idućem kolu jer je to onda to kaj se njga tiče.
BratoUbistvo is offline  
Old 25.06.2011., 21:29   #1002
Quote:
BratoUbistvo kaže: Pogledaj post
A vidim i da je Malisse konkurentan
konačno je počeo ličit na onog igrača od prije 10ak godina. pomest će on malog tomića.



al federer je car. kad dobije nekog od rivala onda je tako srdačan, nasmiješen, pričljiv....imao sam osjećaj da bi na mreži naručio kahvu i još malo popričao sa nalbijem.
al kad izgubi onda gotovo da niti ne pogleda suparnika u oči kad pruža ruku preko kurca. baš imaš osjećaj da bi najradije otišao plakat u kut sam.
Allen-Iverson is offline  
Old 25.06.2011., 21:30   #1003
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
al federer je car. kad dobije nekog od rivala onda je tako srdačan, nasmiješen, pričljiv....imao sam osjećaj da bi na mreži naručio kahvu i još malo popričao sa nalbijem.
al kad izgubi onda gotovo da niti ne pogleda suparnika u oči kad pruža ruku preko kurca. baš imaš osjećaj da bi najradije otišao plakat u kut sam.
Što reći na ovo osim ""?

Dakle, .
__________________
I turn another corner, I go down a corridor + I see this guy / He must be about 100ft tall + he only has 1 eye;
He asks me 4 my autograph, I write NOBODY & then / I wrap myself up in a woolly coat + blind him with my pen
J.Ralston is offline  
Old 25.06.2011., 21:36   #1004
Quote:
BratoUbistvo kaže: Pogledaj post
Kaj je ovo bilo?
Došo sam tek na kraj meča, vidim da je atmosfera bila uzavrela, stvarno se poslje gorana 2001. ne sjećam takve atmosfere u wimbledonu

Vidio sam u tom kratkom vremenu (zadnji gem) da je Đokoviću kao nešto smetalo što navijaju protiv njega, na kraju čak nije ni pozdravio publiku

Izgleda da je bio odličan meč.

Tomić
A vidim i da je Malisse konkurentan, nisam gledo ždrijeb, al samo se nadam da ne ide na Rogera u idućem kolu jer je to onda to kaj se njga tiče.

ide na kurac ovaj
kad mu ide, onda se onak bahato pumpa i urla lo stile tarzan ko nadal, a kad mu neide plačipičkari ko roger (je da mi je drag, al brateee frajer nema blage gubit)
a cipranin je simpa i zabavlja publiku i stalno se smije.
ljudi to prpeoznaju
u osmini igraju malisse i tomić. i pobjednik valjda na đokana.
kaj bi dao da vidim x-mana u polufinalu
__________________
Ne vjeruj nikad gospodinu pimpeku.
the Champion is offline  
Old 25.06.2011., 21:43   #1005
One davne godine kad je malisse bio u polufinalu, nalbandian je napravio još korak dalje.
jpm is offline  
Old 25.06.2011., 21:48   #1006
Djoković je pozdravio publiku
Linea5 is offline  
Old 25.06.2011., 22:08   #1007
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
konačno je počeo ličit na onog igrača od prije 10ak godina. pomest će on malog tomića.



al federer je car. kad dobije nekog od rivala onda je tako srdačan, nasmiješen, pričljiv....imao sam osjećaj da bi na mreži naručio kahvu i još malo popričao sa nalbijem.
al kad izgubi onda gotovo da niti ne pogleda suparnika u oči kad pruža ruku preko kurca. baš imaš osjećaj da bi najradije otišao plakat u kut sam.
vidim da nastojiš "sladoledareve" eskapade anulirati preko Federera (po ko zna koji put).
Ali donekle si u pravu što se tiče Federera, no on barem ne gestikulira, ne jebe mater drugima, ne poziva na penetraciju, ne okreće se mamici i tatici, ne nosi majice "Kosovo je srce Srbije" ili što ti ja znam već... pa je normalno da sve ono što drži u sebi tokom meča, na kraju pukne pa makar u vidu suza... sigurno bolje nego u vidu balkanskog primitivizma.
Da, Federer i jeste car, kako god okreneš.
__________________
He say nothing is quite what it seems... I say nothing is nothing.
Nadir is offline  
Old 25.06.2011., 22:09   #1008
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
konačno je počeo ličit na onog igrača od prije 10ak godina. pomest će on malog tomića.
Ne znam hoće li pomesti Tomića, koji je odigrao sjajno, nekako priželjkujem nekog od tih klinaca da napravi nešto bitno, da se dokaže na ovim turnirima. Bilo mi je jako krivo zbog Raonića i njegove ozljede, Dimitrov je igrao dobar meč ali ipak izgubio, ostaje Tomić u igri...

A što se tiče Malissea, e to je tip... jedan od igrača koji vam može dati garanciju da ćete skoro uvijeg gledati zanimljiv i zabavan meč, s kim god da igrao svašta je moguće vidjeti.
Na Wimbledonu 2002. dogurao je do polufinala s Nalbandianom, što je bio najbolji i najčudniji meč te godine. Malisseu morali zvati doktora, jer je imao nekih problema sa srcem, ne sjećam se ni ja više točno, a na youtube nema snime, nastala jako duga pauza i bilo je upitno hoće li uopće nastaviti, dramatične scene. Nastavio je i igrao odlično, izjednačio nakon 0:2 na 2:2 u setovima, meč su prekinuli zbog mraka i nastavili sutradan i Nalbandian je onda lako dobio 5. set.
Vicious is offline  
Old 25.06.2011., 22:24   #1009
Quote:
Nadir kaže: Pogledaj post
no on barem ne gestikulira, ne jebe mater drugima, ne poziva na penetraciju, ne okreće se mamici i tatici, ne nosi majice "Kosovo je srce Srbije" ili što ti ja znam već... pa je normalno da sve ono što drži u sebi tokom meča, na kraju pukne pa makar u vidu suza... sigurno bolje nego u vidu balkanskog primitivizma.
najbitnije je da ovde niko piše o Bagdatisovoj odličnoj igri, defanzivno je stajao nikad bolje, malo je grešio pogotovo u dugim razmenama. Novak odigrao predefanzivno i nije bio glavom u većini meča. Glavno je da se svi fokusiraju na Novakovu meč loptu gde linijski ne sudi 20 centimetarski aut a to se poklopilo jačom reakcijom publike koja je bila nošen težinom tog poena. Posle toga, kraj,gotovo. Novak otpozdravlja publici poklanja reket, totalno nebitno. Publika staje na stranu Bagdatisa tek u 4. setu pre svega vođena logikom "platili smo kartu, hoćemo pet setova mamu vam jeb..."
Ova današnja Novakova igra nije dovoljna da uzme set u eventualnom meču sa Federerom.
i za kraj stara izreka "od ovih finih devojaka (teniske gospode) više ni kurve ne mogu doći na red"
aspirin.500 is offline  
Old 25.06.2011., 22:24   #1010
Quote:
Nadir kaže: Pogledaj post
vidim da nastojiš "sladoledareve" eskapade anulirati preko Federera (po ko zna koji put).
Ali donekle si u pravu što se tiče Federera, no on barem ne gestikulira, ne jebe mater drugima, ne poziva na penetraciju, ne okreće se mamici i tatici, ne nosi majice "Kosovo je srce Srbije" ili što ti ja znam već... pa je normalno da sve ono što drži u sebi tokom meča, na kraju pukne pa makar u vidu suza... sigurno bolje nego u vidu balkanskog primitivizma.
Da, Federer i jeste car, kako god okreneš.
ma nek psuje i on, neke se svađa sa svima, nek jebe mater svima, al neka čestita pobjedniku kao čovjek. treba bit velik i u porazu. to i je bit sporta. nek se po tom pitanju malo ugleda na ljubu npr., đokovića, pa i na nadala, koji je sigurno nakon svakog poraza ljut kao ris, al pobjedniku čvrsto stisne šaku.
retard tu retardiranost još upotpuni sa izjavama poslije

Zadnje uređivanje Allen-Iverson : 25.06.2011. at 22:30.
Allen-Iverson is offline  
Old 25.06.2011., 22:24   #1011
Dok ovo pisem tutnji mi u glavi od koncerta Z Colica pa mi ne zamerite na glupostima.
Obradovao me je Sport Klub posto je sukomentaror bio Janko Tipsarevic
Novaku je bas ovakav mec trebao.Inace meni je bio odlican mec.Da vam prenesem nekoliko Jankovih komentara.
N Viskovic mu na pocetku kaze: ti si izgubio 2 puta od Novaka ,ali si uzeo set a Janko: sjajno.
JT:Napredovao je Novak najvise u forhendu, pogotovo u izmahu,u kom god delu terena da je, desna ruka mu je iznad ramena.
Vajda je najludji trener na turu, pun energije i stalno smislja neke zajebancije(nije bukvalno tu rec upotrebio).
TotalnoSam corav.
Gadno je klizanje na travi i 5 setova na W je mnogo teze od 5 setova na RG.
Lopte se brzo rascupaju pa ima vise igre(Janko ih zove ogromne lopte).
Na pitanje da li je trava sporija Janko kaze:nisam igrao u vreme Safina,Ivanisevica,Borga ni Mackinroa ali mi se cini da je sporija.
- Ova trava prima rotaciju
-Tesko je provaliti na koju ce stranu ici Novaov forhend.
-Kod ritetrna Novakov balans je na sredini i veoma retko ima padanja na ledja.-
-Drop shot na travi je nezahvalan zato sto na W igraci stojr blize linijama.
- Mackinro je fenomenalan tip.
-Najopasniji je Novak kad stoji 3/4 na beckhendu.
Toliko od specijalnog izvestaca iz BG-a.
Ubi me Z Colic .
herostat is offline  
Old 25.06.2011., 22:30   #1012
Tomić je kopija hewitta, dakle prošlo svršeno vrijeme za tenis (hvala bogu).
jpm is offline  
Old 25.06.2011., 22:31   #1013
Quote:
Nadir kaže: Pogledaj post
Da, Federer i jeste car, kako god okreneš.
vrijeme je da se uključim.

što se tiče toga kako treba biti velik u porazu... to valjda mogu samo luzeri.
recimo, lukaš lacko, momak kad izgubi presretno stisne šaku pobjedniku.
ne znam nijednog šampiona koji lijepo gubi, usudio bih se reći da je tu novak najsrdačniji ali ionako se anulira sve to kroz gestikulacije u meču.

čitajući iversona čovjek bi pomislio da fed nakon svakog poraza radi pizdarije.
znam samo za primjer s henmanom 2003. i davydenkom na wtf-u. i kako je reagirao? hladno stisnuo šaku protivniku. jebo, čovjek bi pomislio koliko se priča o tome da je zamahnuo prema njima.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Old 25.06.2011., 22:32   #1014
Quote:
the Champion kaže: Pogledaj post
ide na kurac ovaj
kad mu ide, onda se onak bahato pumpa i urla lo stile tarzan ko nadal, a kad mu neide plačipičkari ko roger (je da mi je drag, al brateee frajer nema blage gubit)
a cipranin je simpa i zabavlja publiku i stalno se smije.
ljudi to prpeoznaju
u osmini igraju malisse i tomić. i pobjednik valjda na đokana.
kaj bi dao da vidim x-mana u polufinalu
Federer je užasan gubitnik, to su primijetili svi pomni pratitelji tenisa. Federetardi to ne prihvaćaju, ali nemaju što prihvaćati, jer to je naprosto činjenica. Još je u sjećanju način na koji se umalo ispovraćao kad je izgubio od Karlovića one godine u IW-u i time čini mi se izgubio br. 1 prvi put otkako ga je dohvatio.

Neće pogledat u oči, neće ti odati priznanje kao muškarac na mreži, nema ni malo časti u porazu, a to je ono o čemu se radi u čestitarenju na mreži.

Linea, Đoković je odmahnuo publici na samom izlazu s terena, valjda kad se sjetio da bi potpuno muki odlazak bio ipak malo prekontroverzan.

Usput bilo je zanimljivo gledati napaljenu Špremicu u loži Baghdatisa kako navija za svog dečkića. Bolje da se ona nastavi posvećivati toj karijeri bolje joj stoji.

Tomić je meni skroz zanimljiv igrač još od onog meča s Čilićem u Australiji. Vidim da je AI napisao kako je oduran i smiješan i šta ti ja znam, ali igra jedan totalno nekovencionalan tenis, slično Dolgopolovu, ali s više miksa, vrlo polako, uspavljujuće, totalno drukčije od moderne HIT & RUN generacije

I zato mi je zanimljiv. Njega i Malisa ću pogledat s guštom, za xmana više ni ne znam kako igra.
BratoUbistvo is offline  
Old 25.06.2011., 22:39   #1015
e da ima više tipova kao bagdaddy u sportu općenito, bilo bi super.
BTW Mekenro i Rusedski jučer nahvalili Ljubu samo tako, i kao igrača i kao čovjeka. Vidi se da ne prate postove AI-a i DrŠa
Sahta is offline  
Old 25.06.2011., 22:42   #1016
Quote:
BratoUbistvo kaže: Pogledaj post
Vidim da je AI napisao kako je oduran
makar šta. to mogu napisat samo za nekog koga pratim dovoljno dugo, npr. federera. napisao sam da je cirkusant, misleći na njegovu igru.
al što jest jest na prvu mi je mali antipatičan.
a sad zbog par mini bljeskova (jer pobjede nad chardyem, andreevom i sličnima nisu zapravo niš) ne mislim da je nešto posebno dobar.
sod je btw danas imao zdravstvenih problema.
Allen-Iverson is offline  
Old 25.06.2011., 22:44   #1017
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
e da ima više tipova kao bagdaddy u sportu općenito, bilo bi super.
BTW Mekenro i Rusedski jučer nahvalili Ljubu samo tako, i kao igrača i kao čovjeka. Vidi se da ne prate postove AI-a i DrŠa
Dobro, ko je više taj DrŠ?
Jel to onaj šta sere o porezima?
BratoUbistvo is offline  
Old 25.06.2011., 22:45   #1018
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
vrijeme je da se uključim.

što se tiče toga kako treba biti velik u porazu... to valjda mogu samo luzeri.
recimo, lukaš lacko, momak kad izgubi presretno stisne šaku pobjedniku.
ne znam nijednog šampiona koji lijepo gubi, usudio bih se reći da je tu novak najsrdačniji ali ionako se anulira sve to kroz gestikulacije u meču.

čitajući iversona čovjek bi pomislio da fed nakon svakog poraza radi pizdarije.
znam samo za primjer s henmanom 2003. i davydenkom na wtf-u. i kako je reagirao? hladno stisnuo šaku protivniku. jebo, čovjek bi pomislio koliko se priča o tome da je zamahnuo prema njima.
nije stvar u lijepo gubiti. nadal je ljut kad izgubi poen u izmjeni, a di nije ljut kad izgubi meč. stvar je u sportskom čestitanju.
ti se možeš pravit slijep. kraj priče. nije to matematika pa da je sve crno na bijelo.
Allen-Iverson is offline  
Old 25.06.2011., 22:46   #1019
slušam Delpov intervju i nekako zvuči malodušno, a ja uveren da može da izbaci Rafu. Spominje da mu je cilj sledeća sezona, stalno se vraća na povredu i tome slično.
aspirin.500 is offline  
Old 25.06.2011., 22:51   #1020
ljubo o fedexu
He is the best man in the game, on and off the court, and he has a great personality. I enjoy so much having opportunities to compete against him.

ljubo o nadalu
Mladi je Španjolac agresivan na terenu, a ne odskače previše niti u stvarnom životu.
"Razočaran sam načinom na koji je Nadal odrastao i pretvorio se u jednu arogantnu osobu. Shvaćam da ima jako puno ljudi koji žele dio njega, ali neke stvari shvaća preosobno. Nije opušten i po tome je vrlo sličan Roddicku, samo što je Amerikanac shvatio da i izvan terena mora graditi nekakve odnose." - prokomentirao je naš tenisač.


iskreno, mislim da je ljubo pogriješio oko nadala, kasnije je rekao kako je sjajan dečko pa ćemo ovo pripisati tadašnjoj osobnoj netrepeljivosti iz tko zna kojih razloga.

dakle, ovo ljubino mišljenje je meni osobno potpuno nebitno.

no, zamislite, samo zamislite da je obratno, da je izjava o nadalu namijenjena fedu.
mislim da se doslovno, ali doslovno ne bi moglo živjeti od rafinih fanova ovdje.
već smo dobili obrazac cijelog fedova personalitya na osnovu čestitanja davydenku. sudeći po tome mislim da bi ljubin quote postao manifest topika.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.