Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2011., 11:18   #21
Ja znam samo da sam sad u drugoj trudnoci dobila dijabetis od đuseva ..
To sam pila mjesto vode jer mi se uzasno pilo...slabo sam jela al sam lokala to....cim sam ih izbacila nestao i dijabetis trudnicki...tak da to je otrov zivi...
Sjecam se da je moja sveki malom starijem stalno nudila te sokove kad bi dosli kod nje kao ima vitamina i znam da mu nisam dala to pit....kakvi vitamini majko mila
A stariji mi inace ima 4 i pol godine i ako smo u kaficu on pije mineralnu....nist drugo nece....inace pije obicnu vodu doma....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 13:22   #22
Stara tema, ali jedina koju izbacuje google , čuo sam da Jamnica nastaje dodavanjem CO2 u običnu vodu, istina ili ne ?
DrZee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 20:29   #23
Danas sam kupio Jamnicu Senzaciju limeta-kiwano i, začudo, ima BIJELI čep na kojem piše: "Potraži kod ispod zatvarača - više na www(dot)sensationdrink(dot)com". Na zatvaraču zbilja ima kod s donje strane, ali na navedenoj stranici nema ni "a" o sakupljanju kodova, nagradnoj igri i sl. Ni google nije dao nikakve rezultate, zadnje koji se spominje je *završena* nagradna igra iz 2015. Zna li tko što više?
__________________
Kako se zove planina osam puta veća od Velebita?
- Velebyte
bsimic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 16:40   #24
Quote:
DrZee kaže: Pogledaj post
Stara tema, ali jedina koju izbacuje google , čuo sam da Jamnica nastaje dodavanjem CO2 u običnu vodu, istina ili ne ?
Pa piše na boci da je CO2 dodan u vodu.

Prirodnu izvorsku mineralnu vodu.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 16:25   #25
Vrlo stara tema, ali ne mogu vjerovati da nitko nije ukazao na jednu sitnicu... naime, mineralna voda i gazirana voda su odvojeni pojmovi. Mineralna voda može biti gazirana; gazirana voda može biti mineralna. No, mineralna voda u biti je voda čiji je suhi ostatak (nakon isparavanja) 1 gram - minerala.
BramaFix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.