Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2014., 09:47   #61
jako mi se sviđaju ormari! tako su jednostavni i uredni,a opet dinamični radi tih kocki u boji i različitih dubina. i super mi je kaj ti mali ima kuru jer ima ju i moj i pratit ću kaj buš s njom radila ubuduće usput vidim da između zida i Kure kod tebe nije neka velika rupa. Kod mene je radi kose lajsne pa si moram zmislit kaj da stavim između zida i Kure,a da mali ne bubne glavom o zid. Imaš prijedlog? mislila sam jastučiće ali to bi bilo previše jastučića...
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3
alveolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 09:47   #62
wooooooooooooooooowwwwwwwwww

divna je soba, ormari su predivni,pun pogodak sa različitim dubinama

ukratko oduševljena sam zbilja prepredivno

edit: navijam za čupavicu
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 10:57   #63
Quote:
alveolina kaže: Pogledaj post
mene je radi kose lajsne pa si moram zmislit kaj da stavim između zida i Kure,a da mali ne bubne glavom o zid. Imaš prijedlog? mislila sam jastučiće ali to bi bilo previše jastučića...
vidi ovo http://www.tea-jurkovic.com/zaglavlje-za-krevet-diy/

ili http://www.uredisvojdom.com/article/...lavlje_kreveta

a jednom davno u nekom diy časopisu sam vidjela rješenje sa presvučenim komadom spužve i vezicama na gornjem dijelu koje su obješene na štapu, a štap visi na dvije kuke na zidu.
to mi se čini najjednostavnije
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)

Zadnje uređivanje Kladi : 15.10.2014. at 11:06.
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 11:36   #64
Hvala cure

@alveolina - ne vidim zašto bi zid bio problem bila tamo rupa ili ne . Ja sam svog i maknula iz kinderbeta sa godinu i pol baš zato što se koprca po noći i lupa glavom na sve strane svijeta, ali evo ovdje ima dovoljno prostora za okretanje u svim smjerovima pa to i nije neki problem. Ako se tu i tamo i lupi, to mu je samo poticaj da se nauči kontrolirati. Čak sam malo sumnjičava prema odluci da mu stavimo ogradicu, jer ne znam kako će se sad naučiti da ne pada s kreveta. Nekidan je tresuo dolje s mog kreveta.
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 12:24   #65
Aoife ako ti šta znači mi nikad nismo ogradicu stavili starijem sinu, prešao je sa manje od 18mj na normalan krevet za jednu osobu. Povišen malo jer je ispod pomoćni. Nikad nije pao s kreveta.
Takvog sam stava, da se treba naučiti sam ograničiti u svom krevetu. Razmišljam da ako se nauči da može nesmetano se okretati, da je ogradica tu, šta će biti jednog dana kada maknemo ogradicu?
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 12:31   #66
To nepadanje sa kreveta se ne može naučiti, nego dolazi s godinama. Moj stariji je i sa tri godine padao s kreveta na sve strane svijeta, čak i pored ogradice, sad sa 6 rijetko mlatne. Cura sa 4 još uvijek pada.
Svojima nema šanse da se usudim staviti krevet na sprat, napravićemo nešto ovakvo i imaće još dodatno zaštitne ograde.
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 12:34   #67
Moj nije imao ogradicu prvih tjedan dana, i u tih tjedan dana je tresnuo dolje tri puta. Morala je tad ići ogradica - jedino ne znam kako prepoznati trenutak da se makne, pogotovo jer se sad naviknuo na nju i voli spavati naslonjen na nju
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 12:37   #68
Možda svakih pola godine da probaš maknuti ogradicu i staviti jastuke na pod u slučaju da padne.
Moji su dok ne napravimo krevet sigurni na madracima na podu
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 14:38   #69
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
vidi ovo http://www.tea-jurkovic.com/zaglavlje-za-krevet-diy/

ili http://www.uredisvojdom.com/article/...lavlje_kreveta

a jednom davno u nekom diy časopisu sam vidjela rješenje sa presvučenim komadom spužve i vezicama na gornjem dijelu koje su obješene na štapu, a štap visi na dvije kuke na zidu.
to mi se čini najjednostavnije
Ja sam za našu spavaču napravila uzglavlje kao na prvom linku samo bijelo. Nije problem.Tada sam bila u 7.mj.trudnoće.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 15:32   #70
Aoife zato kaj se zna sjest usred noći, spava i baci se nazad na krevet pa da se ne rokne u glavu baš baš budem izmjerila koliki je razmak.
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3
alveolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 22:46   #71
super je sobica,ormar je :klap:a, kada sam vidila razlog za izbor kreveta-ma i krevet mi je odličan!čestitam
lenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 11:59   #72
Tnx!
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 17:22   #73
Krasan ormar!
a kaj se tiče padanja s kreveta, mislim da je svako dijete drugačije. Moj isto zna u snu sjesti i prevaliti se nazad (ili naprijed pa noge završe na jastuku), a općenito vrlo nemirno spava i vrti se na sve strane pa buba glavom i rukama/nogama po zidu i ogradi. Btw, spava gore (nije krevet na kat, nego ispod ima ormar i police) al ima dosta visoku ogradu baš zbog toga. I ne vidim skorog kraja tome, a uskoro će 5g. Kad smo na kindaču skinuli ogradu skoro svaku noć u mjesec dana je pao cijeli ili dijelom van pa smo ipak kupili ogradicu :P
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 12:09   #74
Ojfa kao i uvijek
Nakon 100 godina dođem na interijere i padnem na dupe
Čestitam na Čupku2!
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 21:18   #75
Hvala s.!
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 02:49   #76
muku mucim veliku s uredjenjem dvije djecje sobe jer su skroz kretenskog rasporeda vrata, zidova i prozora (vidimo se na temi o savjetima cim sredim tlocrte itd.), pa mi je palo napamet pitanje.

Aoife, kako stoje ovi tvoji ormari po pitanju prakticnosti? gdje drzis ili mislis drzati odjecu za klince, a da im ona u fazi 3-4-5 godina bude dostupna da se mogu poceti samostalno oblaciti itd? koliko sam skuzila u ovim kutijama dolje su igracke, ili? na kojoj visini od poda pocinju ove velike fronte, nemam ovako osjecaj? mozda klinci mogu do jedne ili dvije police u njima pa to rjesava stvar?

ja jos razmisljam da li da pocinim ubojstvo (arhitekta) ili samoubojstvo, ali o tome vise sutra na savjetima.
arorua is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 10:27   #77
Ovakvo je stanje. U donjim ladicama su igračke, da. Ladice su visine 35 cm, a rupe u boji još 35, dakle vrata počinju na visini 70 cm. Kad se ormar otvori, u ova dublja dva dijela su u donjem dijelu opet ladice. Unutra je trenutno odjeća za dvogodišnjaka koja zauzima ukupno jednu policu, jednu ladicu, i nešto šipke za vješanje. Dotični ne može do nje, ali budući da ne zna sam niti skinuti hlače, to neće biti problem još neko vrijeme. Po većini ormara su zapravo potrpane igračke po ladicama i kutijama, a gdje će to ići kad se ormar bude trebao koristiti za druge stvari, pitaj boga. Ako stignem budem ovih dana poslikala sa otvorenim vratima.
Ova soba je isto ful praktično osmišljena od strane arhitekta i projektanta - jedna strana je cijela u prozorima, na drugoj su vrata, na trećoj još jedan prozor, a ovaj jedini zid koji nema otvora ima ovakvu dubinu između 27 i 43 cm od ruba zida do početka neke prepreke. Pa eto čak i u takvim uvjetima se može nešto izvući...
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 14:15   #78
Prefora ormari
Al' kad čuješ da ih netko sam napravi, onda ni tisuću nije dovoljno.

Čestitke na bebici . I ja navijam za Čupavicu.


Strah me pomisliti kako su tvoji susjedi uredili stan
__________________
"I'd rather have roses on my table than diamonds on my neck." - Emma Goldman
nina2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 20:23   #79
Hvala, čupavica je.

Susjedi nemaju identičan tlocrt, svaki stan je bar malo različit - ali da, recimo da sam vidjela neka "kreativna" rješenja
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 21:15   #80
arorua o ubojstvu arhitekta sam i ja razmišljala zbog spavaće sobe... a i vidjela sam kod susjeda kako je to ispalo , nikad ne bih rekla da je ista soba... sve se može, samo treba uložiti dosta truda.
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:32.