Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2005., 10:59   #61
Mi smo sad na zavjesama. Ako ima netko iskustva sa ovim rimskim sistemima za zavjese molim savjete gdje? što? kako?
__________________
Sve je, zapravo, muzika samo ...
snick is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2005., 11:03   #62
snick, hvala za info. Naš bi stan trebao biti gotov do vikenda pa se nadamo montaži u petak/ponedjeljak.

Nego, i ja gledam zavjese. Kakve su to rimske?
Jelka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2005., 11:22   #63
To su one što se mogu dizati pomoću nekakvog konopca. Gledali smo u Meblu, Velani ali su dosta skupi. U sobama smo stavili obične iz Ikea-e a ove sisteme bi za dnevni boravak.
__________________
Sve je, zapravo, muzika samo ...
snick is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2005., 11:27   #64
Aaaaa, kužim. Eh, tu ti ne mogu pomoći jer ću ja uzimati klasične, poluprozirne.

Nego, sad si mi dao za misliti. Možda postoji i neko forastičnije rješenje, da je drugačije. Morat ću malo bolje prošnjofati te dućane, možda dobijem neku ideju.
Jelka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 22:44   #65
Ugradbeni ormari (klizna vrata) - koga odabrati

Pretražio sam malo forum i našao nekoliko sličnih tema, ali me u svjetlu upravo posjećene ambiente zanima koga odabrati:
- eduro
- akron
- indeco dizajn
- komandor (domena-centrum?)
???

Znam da neki misle da je bolje nać majstora stolara koji će to sklepati za manje love, ali recimo da me to ne zanima, razlozi nisu sad bitni.
zvranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 07:18   #66
aha, tebi je bitno da to bude netko razvikan, naravno i njegov logotip bi trebao biti negdje u čošku vratiju.
ondak biraj po zvučnosti imena, koji ima veči efekt
ono kada dodje femili pa ostanu paff
makar ti tu postoji veliki rizik da to ljude baš i ne dira pa nije neki učinak, no bar se vlastiti ego nahranio
__________________
pozdrav svima dobre volje
mrgudi me ne zanimaju
keš is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 07:50   #67
Quote:
keš kaže:
aha, tebi je bitno da to bude netko razvikan, naravno i njegov logotip bi trebao biti negdje u čošku vratiju.
ondak biraj po zvučnosti imena, koji ima veči efekt
ono kada dodje femili pa ostanu paff
makar ti tu postoji veliki rizik da to ljude baš i ne dira pa nije neki učinak, no bar se vlastiti ego nahranio
... a i k tome kad shvati da se svako drvo (bez obzira na ime koje su nalijepili na njega) vremenom lagano objesi te klizna vrata više ne klize baš nešto...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 10:45   #68
Re: Ugradbeni ormari (klizna vrata) - koga odabrati

Quote:
zvranic kaže:
Pretražio sam malo forum i našao nekoliko sličnih tema, ali me u svjetlu upravo posjećene ambiente zanima koga odabrati:
- eduro
- akron
- indeco dizajn
- komandor (domena-centrum?)
???

Znam da neki misle da je bolje nać majstora stolara koji će to sklepati za manje love, ali recimo da me to ne zanima, razlozi nisu sad bitni.
Heg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 10:46   #69
Pardon,zaboravio sam dodati odgovor.Mislio sam na pouzdanog majstora stolara.
Heg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 11:25   #70
Quote:
Heg kaže:
Pardon,zaboravio sam dodati odgovor.Mislio sam na pouzdanog majstora stolara.
Heg, mozes preporuciti kojeg?
Treba mi predsoblje, ormar i kuhinja?


Btw, na Akron stranicama mozes sam izracunat cijenu ormara. Moj "ormar" bi tamo kostao od 7.700 - 9.000. A to mi je malo too much!
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 14:29   #71
Quote:
keš kaže:
aha, tebi je bitno da to bude netko razvikan, naravno i njegov logotip bi trebao biti negdje u čošku vratiju.
ondak biraj po zvučnosti imena, koji ima veči efekt
ono kada dodje femili pa ostanu paff
makar ti tu postoji veliki rizik da to ljude baš i ne dira pa nije neki učinak, no bar se vlastiti ego nahranio
E jesi od neke pomoći...
Ak nemas dati neki pametan savjet nemoj se ni javljati. Ak mislis da je stolar svakako bolje rjesenje i znas nekog pouzdanog onda daj njegov broj. Najlakse je soliti pamet.

A što to znaci da se drvo objesi pa klizna vrata ne klize? Pa vodilice se šarafe za plafon!? Što se tu ima objesiti?

Cijene jako ovise o materijalima i stvarima koje se stave unutra. U jednom postu se spominje da dosta ljudi uzme samo kostur, a stvari za unutra si kupe i ugrađuju sami. To mi se čini dobra ideja. U tom slučaju cijene nisu tako pretjerane.
Ja samo molim za savjet od nekog s iskustvom s tim firmama, dobrim ili lošim. U prijašnjim postovima na ovu temu na ovom forumu nisam našao da se uopće spominje ovaj Komandor, a izračun cijene koji su mi napravili na ambienti je malo povoljniji i od Akrona i od Edura. U Indeco tek namjeravam otici.
zvranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 20:29   #72
Quote:
zvranic kaže:
E jesi od neke pomoći...
Ak nemas dati neki pametan savjet nemoj se ni javljati. Ak mislis da je stolar svakako bolje rjesenje i znas nekog pouzdanog onda daj njegov broj. Najlakse je soliti pamet.

A što to znaci da se drvo objesi pa klizna vrata ne klize? Pa vodilice se šarafe za plafon!? Što se tu ima objesiti?

Cijene jako ovise o materijalima i stvarima koje se stave unutra. U jednom postu se spominje da dosta ljudi uzme samo kostur, a stvari za unutra si kupe i ugrađuju sami. To mi se čini dobra ideja. U tom slučaju cijene nisu tako pretjerane.
Ja samo molim za savjet od nekog s iskustvom s tim firmama, dobrim ili lošim. U prijašnjim postovima na ovu temu na ovom forumu nisam našao da se uopće spominje ovaj Komandor, a izračun cijene koji su mi napravili na ambienti je malo povoljniji i od Akrona i od Edura. U Indeco tek namjeravam otici.


Netko nam malo nervozan
Heg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 20:34   #73
Quote:
Scura kaže:
Heg, mozes preporuciti kojeg?
Treba mi predsoblje, ormar i kuhinja?


Btw, na Akron stranicama mozes sam izracunat cijenu ormara. Moj "ormar" bi tamo kostao od 7.700 - 9.000. A to mi je malo too much!


Ja sam sebi sam pravio,uz malo truda ispadne dosta jeftino.Gotove vodilice i ploče po mjeri.Mogu ti jedino preporučiti dobru trgovinu okovima u Osijeku ako ti to pomaže.
Heg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2005., 21:04   #74
Tim okovima mogu okovat jedino sebe

Nemam ni vremena, nit znam sama napravit namjestaj. Jedino ga znam nacrtat i znam tocno sto zelim.

Thnx anyway!
Mozda ce neko drugi znati.

TRAZI SE PROVJEREN STOLAR U ZGu!

@zvranic - bila sam na Komodore standu - ali nisam imala vremena da mi naprave projekciju - ali sam dobila info. Pogledat cu i vidjeti koliko bi me kod njih kostalo!
http://www.komandor.com/hr/
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 22:18   #75
Ako točno znaš što želiš već si na pola puta,još samo majstor.
Sretno!
Heg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 23:46   #76
Hvala!

milimetarski papir je vec u pogonu. Ideje razradjene.
Jest da jos uvijek mijenjam tu i tamo neki detalj - ali u principu sve znam

***osim boje . Svaki dan mi neka druga savrsena padne na pamet ***
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2005., 22:44   #77
ja takoder trazim ormar
dobio sam ponudu od komandora na 8000 kuna, a u domeni centrum nesto nizu iako su materijali i mehanizmi od komadora.

kod edura smo dobili najjeftiniju ponudu pa cemo vjerojatno s njima

ali kod komadora ima jedan detalj. obecali su nam 10% popusta ako donesemo njihov letak s ambiente, pa ako ga netko ima bio bih mu jako zahvalan
__________________
jozo
jozodz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 19:12   #78
Ugradni ormari

Bila sam neki dan u EDURO dućanu i ful sam se razočarala u njihovom odnosu prema meni kao potencijalnom klijentu!
Zanima me da li netko zna kakvi su u AKRONu? Jel su netkom oni radili? I kakvi su?
Ili znate nekog drugog tko ja super a radi ugradne ormare?
zuzi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 01:19   #79
Probaj u Komandoru. Baš da su super, to ne bih rekla, ali su relativno novi, pa su jeftiniji od Edura i od Akrona i imaju kraći rok isporuke. Primjera radi, ormar kakav sam ja željela, kod Akrona je prema predračunu (dakle prije izmjere) bio skoro 30% skuplji od Komandora. Eduro sam otpisala kad sam čula da ormar trebam čekati skoro dva mjeseca
witch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 12:11   #80
U dubravi ima odlična stolarija koja radi ugradbene ormare,kuhnje....
Za razliku od ostalih rade i nestandardne oblike ugr. ormara koje ti nigdje drugdje ne žele napraviti...

Oni su jedini koji su nam uopće željeli raditi ormar ispod stepnica ...Imamo tri ormara od njih i super smo zadovoljni.Rok isporuke je mjesec dana a cijena bitno jeftinija od edura.Imamo i jedan njihov ormar koji je kvalitetom jednak ovima iz dubrave.

Ako te zanima mogu probat pronaci tocnu adresu.Inace to je na glavnoj cesti,mali dućan na desnoj strani.Ima dosta vožnje od okretišta...

simba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:46.