Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2008., 15:05   #61
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Ima tuzbi za kopiju dizajna i ideja koliko hocete.

Firma Oh baby London tuzila je policiju pokrajine (grofovije, stolivec) Kent, u Velikoj Britaniji, zbog kopiranja natpisa "Been Inside for 9 Months" Policija koja ima svoj gift shop, brani se da njihov natpis nije isti i ima dodatak I've i glasi:"I've Been Inside for 9 Months".




Ocekuje se presuda.
Jao,nista sladje nisam vidjela
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 22:32   #62
Quote:
sweet caramel kaže: Pogledaj post
znaci nikad ne kupujete u mangu, zari, newyorkeru, top shopu?
ili pratite sve poznatije marke pa znate kako izbjeci kopije?
Neznam jeli slučajnost ili što, al nemam niti jedan komad robe iz ovih dućana ... Draži mi je Esprit, S. Oliver, iako mi se i u Mangu i Zari sviđaju neke stvarčice...
lažem, imam hlače iz top shopa

Nikad nebi namjerno kupila lažnjak, a što se kopija tiče mislim da ih je teško izbjeći, od namještaja, posuđa, robe itd. kaad mi se nešto svidi to kupim i još nisam skužila da je to "prepisano"

I ne pratim poznate marke visoke mode, jer su odvratne sume koje ljudi odvajaju za neke stvari
ivanea1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 12:25   #63
ja se više uopće ne snalazim u moru svih tih kopija-tako da više neobraćam pažnju jer bi me u suprotnom samo glava zabolila., kupujem ono što mi se sviđa pa sad bila kopija ili ne........ali ipak odustanem od kupnje ako se iz avijona vidi da je nešto jeftina kopija ili ako ima logo preko....mrzim uočljive logotipe ja čak i etikete s unutarnje strane odjeće skidam.......
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 23:46   #64
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
pretpostavljam da je stvar u namjeri... kao npr. naci sandale nekog dizajnera koje su ti se svidjele i onda krenuti u potragu za sto boljom kopijom, ili birkin s placa.... tu tesko mozes reci da nisi primjetio laznjak
Ne mogu svi bit snobovi
Stvar je u tom da se curama svidi dizajn odredjenog predmeta koji je eto,markiran
I onda naravno da ce kupit kad tak nes slicno nadju na placu ili nekoj ne tak skupoj trgovini
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 10:37   #65
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Ne mogu svi bit snobovi
Stvar je u tom da se curama svidi dizajn odredjenog predmeta koji je eto,markiran
I onda naravno da ce kupit kad tak nes slicno nadju na placu ili nekoj ne tak skupoj trgovini
I upravo to su shvatile neke velike dizajnerke kuće, jer kuže da te žene uglavnom kupuju nešto zato što im se sviđa dizajn, i zato su sklopili dilove sa robnim kućama tima Zara i H&M. Tako mogu zaraditi na tom svom dizajnu i od ljudi kojima su financijski nedostupni njihovi dućani.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 11:49   #66
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Ne mogu svi bit snobovi
Stvar je u tom da se curama svidi dizajn odredjenog predmeta koji je eto,markiran
I onda naravno da ce kupit kad tak nes slicno nadju na placu ili nekoj ne tak skupoj trgovini
cini ti se da je to snobizam?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 19:34   #67
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
cini ti se da je to snobizam?
Da.
Snobizam je kad ti prezires ovakvo ponasanje:
Quote:
Stvar je u tom da se curama svidi dizajn odredjenog predmeta koji je eto,markiran
I onda naravno da ce kupit kad tak nes slicno nadju na placu ili nekoj ne tak skupoj trgovini
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:05   #68
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Da.
Snobizam je kad ti prezires ovakvo ponasanje:
aha... evo jucer sam naisla na neki zaostali primjerak kopije onih famoznih gucci bisaga (vjerujem da ih se svi sjecamo )
frajer sav skockan sece konzumom sa tom torbicom oko struka a gucci logo je nalikovao: 69

da, prezirem i beskonacno mi je to komicno... ako to mene cini snobom pitam se sto bi onda bio taj primjerak koji bi u svakoj civiliziranoj drzavi bio kaznjen
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:06   #69
Ali još jednom, ovdje ne pričamo o lažnjacima nego kopijama
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:07   #70
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Ali još jednom, ovdje ne pričamo o lažnjacima nego kopijama
ovo je bila kopija
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:11   #71
Argh Pa jel taj uzorak bio ko fol gucci ili je bio neki 69 Jer ja sam skužila da je trebao bit Gucci ali je izgledao kao broj Ne znam, pitam
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:15   #72
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Argh Pa jel taj uzorak bio ko fol gucci ili je bio neki 69 Jer ja sam skužila da je trebao bit Gucci ali je izgledao kao broj Ne znam, pitam
ma je, trebao je biti gucci... ali se taj 69 jasno vidio sa cca 10 metara
i ne, nije izgledao kao broj, bio je broj
nekako mi je tesko to ugurati pod laznjak, oni bi ipak trebali biti suptilniji
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:16   #73
Nemojmo brkati, lažnjaci su lažnjaci, krade se i dizajn i ime dizajnera, što je zabranjeno i kažnjivo.
Kopiranje dizajna ne mora biti kažnjivo, pogotovo ukoliko postoji dogovor između dizajnera i onog tko ga kopira, kako je već Ivanicapeca objasnila.
Mislim šta vam tu nije jasno ?

Tko nema novaca da kupuje isključivo dizajnersku robu, sasvim sigurno u ormaru ima masu kopija, jerbo bi inače skoro pa hodali goli.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:17   #74
ok, sad mi je vec pomalo dosta
... brisi, radi sto hoces
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:17   #75
A možda je frajer disleksičan Ma nemam pojma, meni su te bisage uvijek bile ružne. Sama ideja mi je simpa, jer ne moraš nositi ništa po rukama i navlačiti torbe, ali taj "Gucci" uzorak... bah
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:19   #76
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ok, sad mi je vec pomalo dosta
... brisi, radi sto hoces
Zašto bih brisala?
I nisam se isključivo tebi obraćala, već svima koji čitaju i učestvuju u diskusiji
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:22   #77
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
A možda je frajer disleksičan Ma nemam pojma, meni su te bisage uvijek bile ružne. Sama ideja mi je simpa, jer ne moraš nositi ništa po rukama i navlačiti torbe, ali taj "Gucci" uzorak... bah
moram skinuti pretplatu s ove teme... inace se nikad necu odljepiti

malo je on vise nego disleksican kad je guccija isao traziti tako gdje je vec kupio svoju '69'
ne znam, laznjakom smatram nesto sto je kvalitetno napravljeno, a ne nesto sto sa 10m udaljenosti vristi 'ja sam 69'
frendica je kupila laznjak prada torbu koja je imala sve sto treba (prava koza, pravi logo, prave etikete iznutra... jedino sto ju je cinilo laznjakom je bilo pomanjkanje serijskog broja)
ova komedija od '69' moze biti samo tuzna kopija
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:23   #78
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
Zašto bih brisala?
I nisam se isključivo tebi obraćala, već svima koji čitaju i učestvuju u diskusiji
ispada da je 95% mojih postova na ovoj temi off jer stalno pricam o laznjacima... sto mogu, jednostavnije je
kopije su presiva zona
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:27   #79
Ma gledaj, vjerovatno većina ljudi i kopiju smatra lažnjakom, tj isto im je to, pa bih ja rado da se to ovdje razjasni, jer nije isto.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 20:30   #80
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
moram skinuti pretplatu s ove teme... inace se nikad necu odljepiti

malo je on vise nego disleksican kad je guccija isao traziti tako gdje je vec kupio svoju '69'
ne znam, laznjakom smatram nesto sto je kvalitetno napravljeno, a ne nesto sto sa 10m udaljenosti vristi 'ja sam 69'
frendica je kupila laznjak prada torbu koja je imala sve sto treba (prava koza, pravi logo, prave etikete iznutra... jedino sto ju je cinilo laznjakom je bilo pomanjkanje serijskog broja)
ova komedija od '69' moze biti samo tuzna kopija
e vidiš
njemu je pisalo 69 kao broj, a ne logo od guccija, ako sam dobro skužila?
a tvojoj frendici piše prada na torbi, je li tako?

po meni je ona veći "grešnik"
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.