Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2014., 23:41   #3321
Quote:
starosjedilac kaže: Pogledaj post
Prvi !

Što se tiče mwmove pritužbe, premda je to , i ja bih radije gledao odbojkašice ... u svakom slučaju hrabrije skaču na loptu
Skaču ka HRT na pristojbu.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 08:59   #3322
stvarno jedva chekan da se sat makne....bar ona dva dana da se *naspavan* dok se ne naviknem....
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 13:25   #3323
gle....samo sam ja neradnik.......
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:37   #3324
Šta je ovo, jedva sam vas našla. Morala sam guglat
__________________
moje!
Ajme is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:48   #3325
Quote:
Ajme kaže: Pogledaj post
Šta je ovo, jedva sam vas našla. Morala sam guglat

ajmeeeeeee Ajmeeeeeeeeee....
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 17:23   #3326
Quote:
Ajme kaže: Pogledaj post
Šta je ovo, jedva sam vas našla. Morala sam gutat
Ae.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 08:47   #3327
mum ukljuchi svoj sharm....ljudi se vishe ne zadrzavaju ovde otkad si presta sharmirat dame.....
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 17:38   #3328
Quote:
Nerea kaže: Pogledaj post
mum ukljuchi svoj sharm....ljudi se vishe ne zadrzavaju ovde otkad si presta sharmirat dame.....
Ko te jebe nek te i sharmira.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 21:34   #3329
Ukinulo mu avatar, ukinulo mu smajliće... strah me i mislit što mu još fali

__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 00:12   #3330
ljepi moji lipa li je ova naša lijepa :klap:

sretan vam dan nesavisnosti
__________________
klizi, puzi sve je bliže guzi
Cici is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 18:56   #3331
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ukinulo mu avatar, ukinulo mu smajliće... strah me i mislit što mu još fali

Isiklo mi ga na ovakve komade:
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 15:07   #3332








:booožemesačuvajokrećeočimaizlamenjivase:
kuzina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 10:07   #3333
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Ko te jebe nek te i sharmira.
a necemo tako daleko......
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 11:14   #3334
meni nije jasna jedna stvar ... bliži se Martinje, a mi u pivnici











p.s.
starosjedilac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 15:42   #3335
Quote:
starosjedilac kaže: Pogledaj post
meni nije jasna jedna stvar ... bliži se Martinje, a mi u pivnici











p.s.
daj malo
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 10:45   #3336
Ikea. Bezuspješna potraga za stalcima za vino. Ima ih samo izloženih, no ne i za prodaju. Ponestalo. Bit će za cca mjesec dana. Idem prema blagajni sa nekim sitnicama za kuhinju, kad prema meni vičući i mašući dolazi jedna visoka uberzgodna žena. "Vorpiiiii, od svih ljudi baš na tebe da naletim!" "Putnice!?! Si to ti?" "Joooj, baš sam sretna što sam te prepoznala!" Pa malo priče, kako ovaj kako onaj.... "Nego, Vorpi autom si tu? Žuriš kući? Trebala bi mi mala pomoć." "Jesam, autom sam, moram se na poslu pojaviti sutra ujutro. E i kćer tu negdje moram pronaći!" "Ma kupila sam neke sitnice za vikendicu, a ne stane mi sve u moj auto, pa ako mi možeš uskočiti. Ako nisi i ti prepunjen" "Ma nema frke, nisam našao što sam tražio" I tako smo na putu za vikendicu.
I dalje mi ništa nije sumnjivo. Normalan događaj, jel?
Vozimo i vozimo. Nema kraja. Konačno stižemo i istovaramo kutije. A u kutijama samo i isključivo stalci za vino!! U vikendici hrpa ljudi. Šta je sad ovo? Izvana izgleda kao konoba. Unutra apartman uređen kao studio veličine pristojnog rukometnog igrališta. Sa dodatnim prostorijama u potkrovlju opremljem umjetnim stjenama za penjanje.
"Putnice, gdje smo jebote mi to?!" Nepoznati glas iza leđa "Božetebe Vorpi, pa na Šolti!" Ogledam se a tamo Cats, Kužina, Nerea, Cici, Tanja, mwm, stari, jalnuški, unda i još puno njih.

Kroz glavu mi prođe: "OK, sanjam. Doma sam i spavam. Nema veze, sviđa mi se san."


__________________
"Ak' nemaš što pametno za reć' bolje šuti"
vorpatril is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 23:14   #3337
Quote:
vorpatril kaže: Pogledaj post
Ikea. Bezuspješna potraga za stalcima za vino. Ima ih samo izloženih, no ne i za prodaju. Ponestalo. Bit će za cca mjesec dana. Idem prema blagajni sa nekim sitnicama za kuhinju, kad prema meni vičući i mašući dolazi jedna visoka uberzgodna žena. "Vorpiiiii, od svih ljudi baš na tebe da naletim!" "Putnice!?! Si to ti?" "Joooj, baš sam sretna što sam te prepoznala!" Pa malo priče, kako ovaj kako onaj.... "Nego, Vorpi autom si tu? Žuriš kući? Trebala bi mi mala pomoć." "Jesam, autom sam, moram se na poslu pojaviti sutra ujutro. E i kćer tu negdje moram pronaći!" "Ma kupila sam neke sitnice za vikendicu, a ne stane mi sve u moj auto, pa ako mi možeš uskočiti. Ako nisi i ti prepunjen" "Ma nema frke, nisam našao što sam tražio" I tako smo na putu za vikendicu.
I dalje mi ništa nije sumnjivo. Normalan događaj, jel?
Vozimo i vozimo. Nema kraja. Konačno stižemo i istovaramo kutije. A u kutijama samo i isključivo stalci za vino!! U vikendici hrpa ljudi. Šta je sad ovo? Izvana izgleda kao konoba. Unutra apartman uređen kao studio veličine pristojnog rukometnog igrališta. Sa dodatnim prostorijama u potkrovlju opremljem umjetnim stjenama za penjanje.
"Putnice, gdje smo jebote mi to?!" Nepoznati glas iza leđa "Božetebe Vorpi, pa na Šolti!" Ogledam se a tamo Cats, Kužina, Nerea, Cici, Tanja, mwm, stari, jalnuški, unda i još puno njih.

Kroz glavu mi prođe: "OK, sanjam. Doma sam i spavam. Nema veze, sviđa mi se san."




Jebga Vorpi, morala sam gugletat sto je to stalak za vino
A sta ce to njoj, za cipele drzat? Ono, svakom je jasno sa se ne moru zadrzat pune boce u nje.

Al san je san i svakom pcikologu pa i amaterpcikologu ka sta san i sama je jasno da si nas se uzelio
kuzina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 23:18   #3338
Je, je, istina, na Šolti u svakom tinelu stijena za penjanje, to je sastavni dio folklora, kome no
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 07:59   #3339
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Je, je, istina, na Šolti u svakom tinelu stijena za penjanje, to je sastavni dio folklora, kome no
Nu, nemojte mi sad san racionalizirat. Puko sam ko kokica, pa šta?
__________________
"Ak' nemaš što pametno za reć' bolje šuti"
vorpatril is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 10:40   #3340
Ma samo ti pucaj, baš te lipo vidit
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:30.