Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2010., 12:47   #21
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Ne, obratno je.
Zna to on, očito nas s razlogom pokušava uvjeriti u obrnuto.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 12:58   #22
"..nesto mi je promaklo,prevare staklo ja sam gazila,njeno ime za pticu,sjaj na tvom licu bez pravog razloga..
Hajde voli je,voli kao lud,da je barem ne mrzim uzalud.."

zasto sam napisala ovu pjesmu,od Indire?
Slusala sam je davno,kada sam bila-prevarena..
Sjecam se da mi je nesto unutar mene govorilo-on te vara..
S vremenom,dokazi su mi dosli pred oci,nasla sam i nju-tu drugu..
Razgovarala sam s njom,ona je priznala,a on ne..nikad,iako je bio otkriven!
Nakon tog iskustva i danasnjeg vremena kada smo bombardirani oglasima,agencijama,web portalima za spajanje-tesko je vjerovat u vjernost..sve je to osobni stav,odluka..s obje strane..
Evo danas,primjera radi..on radi,posao koji ne treba lickanje i kravatu vec ruke zamazane naftom.radi u Zg zupaniji,pretezno..i sad taj moj dragi,ide na put,Slavonija..brzo dolazi kuci,ide obuci bolje hlace/majicu,stavi parfem..uredjen i nasmijan,kaze"odoh",kazem "sretan put"..
Sjetim se njegove recenice za kolegu"budala,vara zenu u gradu,umjesto da nadje negdje dalje,tako se to radi"
Koja ironija,pomislim..
Mozda slijedi sam svoj primjer,a ja to necu znati..
Dakle,to naglo mjenjanje,nesto sto iskace iz rutine moze bit znak ili ne za prevaru..
Naucila sam da suzbijem misao,dok ne vidim djelo..da ga lancima okujem,nemogu ga zaustavit ako ce me prevariti..! Ili ako cu ja njega! Kazu,sto ne znas to ne boli..! E pa,pitanje je onda dal znati il ne znati? KAKO OTKRIT NEVJERU?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 13:01   #23
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
".

Sjetim se njegove recenice za kolegu"budala,vara zenu u gradu,umjesto da nadje negdje dalje,tako se to radi"
uzas..sta ga nisi pitala,kako to on radi,kad nadje vremena,volja i to?
__________________
..give it all just to get it, you're missing pieces everywhere..
vision one is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 13:04   #24
evo da ozbiljno odgovorim

ne možeš znati nikad pa ni onda. možeš vjerovati ili se gristi od ljubomore i ostalih opsesija.

nema profila vjernih ili nevjernih koji se ponašaju prema nekom obrascu. istina, postoje neki znaci koji mogu ukazivati na vjeru ili nevjeru, ali ni jedan ne mora biti nužno pouzdan.

mislim da je najbitnije sagledati kako je tebi u toj vezi, osjećaš li se lijepo, voljeno i poštovano. ako da, zaboli te za sve drugo.



ako pak patiš od prekomjerne ljubomore, predlažem stručnu pomoć
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 13:06   #25
kako znam da me ne vara? pa vjerujem mu
mislim da je varanje njemu i meni na dusi ako se desi
bit svake veze je povjerenje i ja njemu vjerujem, ako me vara to ostaje njemu na dusi, ja sam cista obraza, ako me ne vara opet super
win win situation

ne razbijam si glavu s time kako cu umrijeti i dal me zaručnik vara i šta ću raditi na smak svijeta
kad se desi i ako se desi, desit će se
nisam psihoticno paranoicna oko takvih stvari
vjerujem najprije sebi i svojoj intuiciji i vjerujem njemu
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 13:14   #26
sad cu se pocet brinut....nisam nikad ulazila u neku vezu s brigom dal me vara,to sam uzimala pod normalno(da ne vara,ofc )jel sad ulazim u godine gdje se moram pocet brinut(25+)??a neda mi se bas,nekako jos uvijek mislim da ima ok osoba,koje ako ce imat potrebu izac iz odnosa,jer im nes ne pase,ce jednostavno rec..ili sam pre naivna
__________________
..give it all just to get it, you're missing pieces everywhere..
vision one is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 14:14   #27
Quote:
vision one kaže: Pogledaj post
uzas..sta ga nisi pitala,kako to on radi,kad nadje vremena,volja i to?
ako mislis na mog,neznam dal me vara,kazem mozda..jednostavno se ne opterecujem..puno putuje,radi po cjele dane i vjerujem da ima priliku..ako je iskoristi,garant dobro skriva..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 15:35   #28
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
ako mislis na mog,neznam dal me vara,kazem mozda..jednostavno se ne opterecujem..puno putuje,radi po cjele dane i vjerujem da ima priliku..ako je iskoristi,garant dobro skriva..
ajme,meni je to grozno,nebih mogla bit mirna s takvim mislima
__________________
..give it all just to get it, you're missing pieces everywhere..
vision one is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 17:37   #29
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
neznam dal me vara,kazem mozda..jednostavno se ne opterecujem..puno putuje,radi po cjele dane i vjerujem da ima priliku..ako je iskoristi,garant dobro skriva..
Priliku ima svatko, čak i onaj tko nikud ne putuje. Frendica mi je pričala da je svojevemeno imalu vezu s oženjenim tipom koji ju je posjećivao ujutro na putu do posla (imao je klizno radno vrijeme). Sve se može ako se hoće.

Mi oboje puno putujemo, znamo biti odvojeni i po mjesec dana (standardno tjedan dana, nekad više, nekad manje) i kad bismo se išli opterećivati time što radi ovaj drugi svo to vrijeme izludili bi totalno.

Ja se držim onog, bolje spriječiti, nego liječiti. Kao što svugdje možeš zaraditi prehladu ili gripu (virusi idu kroz zrak, pokupiš na nekoj drški, u kafiću, autobusu, liftu...) imaš opciju stalno trtariti od virusa i ribati se 10 puta dnevno sredstvima za dezinfekciju (koja ti opet ne moraju pomoći), ići se cijepiti (i to ti ne mora pomoći, dođe drugi virus, ili te svejedno zakači dulje i laganije), ne izlaziti uopće van iz kuće (pa ćeš ga dobiti prvi put kad ti netko zazvoni na vrata ili odeš u dućan)... ili raditi svakodnevno na imunitetu i paziti da ne ugroziš organizam pretjeranim zamaranjem, stresom ili rashlađivanjem, pa se onda s manje straha eksponirati mjestima gdje virusi vladaju.

Tako i s potencijalnom nevjerom. Vezu treba njegovati kao biljku, redovito, bez obzira na to da li je friška ili već ima veliki staž iza sebe, i partner će osjećati veću privrženost tebi i neće imati potrebu za promjenim ili "izletom". Ako se ponašaš ljubomorno, posesivno i sumnjičavo, imaš velike šanse "spustiti imunitet" vaše veze takvim ponašanjem, pa će neki od partnera potražiti drugo utočište. A da ne govorim koliko sebi možeš spustiti ne samo imunitet (i psihički i fizički), već i razinu dostojanstva, koja je nužna da bi te partner poštovao.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 17:40   #30
Nemereš ti zlato moje to znat...a čim se to pitaš, znači da ga želiš kontrolirat...a muškadija bježi od takvih djevojčuraka i ženaka...

A mislim da ti je najbolje i najpametnije nikome ne vjerovati 100%...nek se on tebi zaklinje na ljubav, al ti budi spremna uvijek šutnut ga nogom u dupe...
jajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 17:48   #31
Sjetila sam se jedne krasne poslovice koju sam pročitala (odnosi se i na ljude i životinje, a i šire...):

"If you love something, set it free. If it comes back to you, it's yours. If it doesn't, it never was."
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 20:28   #32
Wink

vako... procitala sam sve.. priznajem, ja sam ljubomorna, nemogu objasnit zasti, smatram da sam se previse vezala za njega.. znam da to muske gusi.. ali, opet... nek se on okrece za drugima, nek rece sta misli, jer ako se ne okrene znam da nes nie u redu.. al' NE zelin da ima posla s bivsima.. jednostavno zenska se zanima za njega, zeli ga.. cak mi ga naziva medom .. -.-
mrzim njeno ponasanje.. je, reka mi je da me voli, ali opet sumnjam... neznam kome vjerovat... jer uvik svi zajebu na kraju..
hvala vam puno sta ste ovo procitali i na savjetima :*
plawusa93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 20:29   #33
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Sjetila sam se jedne krasne poslovice koju sam pročitala (odnosi se i na ljude i životinje, a i šire...):

"If you love something, set it free. If it comes back to you, it's yours. If it doesn't, it never was."
e to je istina...
bas cu po poslovici ic
plawusa93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 20:29   #34
Quote:
jajanka kaže: Pogledaj post
Nemereš ti zlato moje to znat...a čim se to pitaš, znači da ga želiš kontrolirat...a muškadija bježi od takvih djevojčuraka i ženaka...

A mislim da ti je najbolje i najpametnije nikome ne vjerovati 100%...nek se on tebi zaklinje na ljubav, al ti budi spremna uvijek šutnut ga nogom u dupe...
to je!
aa sta je najgore ja san takva
plawusa93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 20:32   #35
Napadni ga: Ti ćeš mene praviti budalom, je li? Vidjela sam te, nemoj misliti da nisam!

Ako se ispriča, znaš što ti je činiti.
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 22:22   #36
Quote:
plawusa93 kaže: Pogledaj post
NE zelin da ima posla s bivsima.. jednostavno zenska se zanima za njega, zeli ga.. cak mi ga naziva medom .. -.-
mrzim njeno ponasanje.. je, reka mi je da me voli, ali opet sumnjam... neznam kome vjerovat...
Možda mu treba neko vrijeme da rasčisti situaciju s bivšom. Ako napraviš preveliki pritisak na njega, možeš ga izgubiti. Naravno, treba dati do znanja da ne toleriraš paralelnu vezu, taktično s njim popričati i vidjeti da li i ona njemu još nešto znači...

Ali ako možeš, praviti se kao da nje uopće nema. Znam da nije lako, ali pali. Neki moji dečki su izluđivali zbog mog nedostatka ljubomore i posesivnosti, no na taj način sam se uspjela riješiti i njihovih bivših, i njihovih drugih potencijalnih

A ovo sa stavljanjem svog bivšeg na fejs je loš potez - bez veze se spuštaš na nivo te njegove bivše. Vjeruj mi, život može biti jako lijep bez fejsa, ako osjećaš da ti uništava život, skini se s fejsa, nećeš biti ni prva ni zadnja.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 22:24   #37
Quote:
Shuriken kaže: Pogledaj post
Napadni ga: Ti ćeš mene praviti budalom, je li? Vidjela sam te, nemoj misliti da nisam!

Ako se ispriča, znaš što ti je činiti.
A ako nije ništa kriv, samo ćeš ga odbiti od sebe napadom bez razloga.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 22:31   #38
Kad dođe doma, kažeš mu da se skine i stavi jaja u lavor

__________________
It's always sunny in Zagreb
Betty D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 01:07   #39
nikako....
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 11:35   #40
Brijana

Tako i s potencijalnom nevjerom. Vezu treba njegovati kao biljku, redovito, bez obzira na to da li je friška ili već ima veliki staž iza sebe, i partner će osjećati veću privrženost tebi i neće imati potrebu za promjenim ili "izletom". Ako se ponašaš ljubomorno, posesivno i sumnjičavo, imaš velike šanse "spustiti imunitet" vaše veze takvim ponašanjem, pa će neki od partnera potražiti drugo utočište. A da ne govorim koliko sebi možeš spustiti ne samo imunitet (i psihički i fizički), već i razinu dostojanstva, koja je nužna da bi te partner poštovao.[/QUOTE]

da se osvrnem na ovaj dio..osobno,nisam ljubomorno opsjednuta..sto bi imala od toga? Da izjedam sebe,trujem nas oboje..
Vjerujem u ljubav
vjerujem u toleranciju
vjerujem da ljudi grjese!
Al vjerujem i da je velika razlika-imat avanturu za 1noc i sustavno odrzavat varanje,koje traje..
Oboje boli,al ovo drugo vise.
Imati ljubavnicu/ljubavnika je varanje samog sebe..zivot u dva svjeta,ovamo zena a ovamo druga..to je pljuvanje po onom sto imas,domu i obitelji..kako bi Gibonni rekao:SA FIGOM U SRCU JE LAKO DATI CASNU RJEC..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:45.