Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2024., 11:47   #6861
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Jel ima ko račun na Unibetu?
Jel moguće da ne puštaju live klađenje, ili to pojedincima uskrate?
Prematch ti daju, a live ne?
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2024., 14:03   #6862
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Prematch ti daju, a live ne?
da, prematch sam mogao.
Prvih 15-20 minuta europskih uopće se nije moglo ništa live uplatit, ni obična oklada kamoli razrada.
Tek kasnije pustili, ne znam kad točno ali pri kraju utakmice sam vidio da je u ponudi. Al ono što sam mislio odigrat nisam mogao uplatiti i normalno prošlo u 1. pol.
Često je taj live limitiran, čekam da puste al nikako dočekat... ili bude kasno.
__________________
Novinari crvi
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2024., 14:51   #6863
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
da, prematch sam mogao.
Prvih 15-20 minuta europskih uopće se nije moglo ništa live uplatit, ni obična oklada kamoli razrada.
Tek kasnije pustili, ne znam kad točno ali pri kraju utakmice sam vidio da je u ponudi. Al ono što sam mislio odigrat nisam mogao uplatiti i normalno prošlo u 1. pol.
Često je taj live limitiran, čekam da puste al nikako dočekat... ili bude kasno.
Njima je malo sporiji live koliko pamtim, da.. ne znam što je sada bio konkretno problem
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2024., 02:34   #6864
Quote:
ToniMoreno kaže: Pogledaj post
Sta bi trebali pristati placati bolesno visoke naknade za tikete koje igram u hrv kladionicama ? Onda se i ne isplati kladit.
A ako se ova drzava bavi lovom sitnih kladionicara na stranim LEGALNIM platformama (i koje imaju sve moguce dozvole EU ) pored miljardi sivog i crnog novca u turizmu i građevini.. onda neka raspuste takvu drzavu.
A gle, tak je kak je. Da je normalno to kakva je situacija, nije. Nije ni pravedno, čak je i jako nepravedno i dala bi se povest neka ozbiljnija pravna akcija pred ustavnim sudom za sve što se događa u svijetu klađenja kod nas, ali tko će povest tu akciju, tko je taj koji bi se izložio svojim imenom i prezimenom a da nema nimalo putra na glavi? U tom je problem...


Preostaje ti ili odustat i nać drugi hobi ili ako ti je to baš izvor ozbiljne love probat se snać na neki drugi način, ali sve je to jako rubno i uvijek postoji opcija da kad tad najebeš.



Znaš u kojoj i kakvoj državi živiš i da ne najebu krupne ribe nego one sitne na kojima se pumpa statistika i fleksaju mišići.


Klađenje u lokalnim kladama pod ovakvim uvjetima je za veliku većinu ljudi gubljenje vremena. Postoje teoretski načini da se wina čak i uz te sulude margine i namete, ali ajmo bit realni - prevelka je to muka.

Pa čak i ako si uspješan u tome, blokirat će te i limitirat u tren oka ili ti dušu ispit s autorizacijama uloga... Ne isplati se gubit život na to, osim za nekolicinu sretnih i spretnih.
Deda Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2024., 13:05   #6865
Treba mi 1200€ na skrillu u zamjenu za cash u Zagrebu, revolut ili uplata na tekući, ako netko želi trejd neka se javi u inbox
jajanremzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2024., 22:28   #6866
Jel imao itko ovakvu situaciju na bet365 i kako je rijesiti...

Znaci, igrao sam rukometasa 5+ gola. Dao je 7. Pratio sam live statistiku na sluzbenoj stranici lige. Budu golovi,promasaji,sve. Bet stavi gubitno. Saljem im mail da promjene. Nisu prvi put pogrijesili. I onda oni odgovore da je igrac na kraju tekme imao 3 gola na sluzbenoj statistici. Da su mu kasnije dodani ostali golovi pa je imao 7. I da po svojim pravilima ne priznaju to sto je dodano naknadno.

Wtf? Kakve su to sad gluposti? Nisu napisali koja sluzbena stranica. A igrac je zabio 7 sigurno i na sluzbenoj stranici lige je live bilo 7.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 10:53   #6867
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Jel imao itko ovakvu situaciju na bet365 i kako je rijesiti...

Znaci, igrao sam rukometasa 5+ gola. Dao je 7. Pratio sam live statistiku na sluzbenoj stranici lige. Budu golovi,promasaji,sve. Bet stavi gubitno. Saljem im mail da promjene. Nisu prvi put pogrijesili. I onda oni odgovore da je igrac na kraju tekme imao 3 gola na sluzbenoj statistici. Da su mu kasnije dodani ostali golovi pa je imao 7. I da po svojim pravilima ne priznaju to sto je dodano naknadno.

Wtf? Kakve su to sad gluposti? Nisu napisali koja sluzbena stranica. A igrac je zabio 7 sigurno i na sluzbenoj stranici lige je live bilo 7.
naknadne izmjene se vecinom ne uzimaju u obzir

jesi ih trazio dokaz za te njihove tvrdnje? jer inace mogu svaki puta glumiti Marica i reci:
nemate razloga ne vjerovati nam
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 12:09   #6868
ma to su gluposti. lihvari su zaposlili azijate kako bi svaki cent uštedili. taj prvi dio supporta treba koristiti samo za najjednostavnija pitanja. (ne samo 365, prva linija supporta kako na chatovima ili emailu je srozana u svim jačim kladionicama zadnjih par godina) čim je nešto kompliciranije odmah tražite nadređenog. pa taj ili ta iz bangladeša nije nikad pogledao/la rukometnu utakmicu, načuo/la je nešto o nakdnadnim promjenama u nogometu kada se rezultat promjeni za zelenim stolom i misli da je riješio stvar. čuj, naknadno je zabio 5 golova u riukometu. odi na chat i čim počne pričat takve gluposti traži nadređenog.
BijedniVitez is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 15:53   #6869
Nista nisu dali odakle uzimaju sluzbene rez. Nisu dali ni nadredenog. Ali ispravili su na dobitno nakon slanja videa tekme i tocnih minuta kad je dao gol. Iako to nije ni bilo upitno na sluzbenoj stranici live dok je trajala tekma.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 18:06   #6870
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Jel imao itko ovakvu situaciju na bet365 i kako je rijesiti...

Znaci, igrao sam rukometasa 5+ gola. Dao je 7. Pratio sam live statistiku na sluzbenoj stranici lige. Budu golovi,promasaji,sve. Bet stavi gubitno. Saljem im mail da promjene. Nisu prvi put pogrijesili. I onda oni odgovore da je igrac na kraju tekme imao 3 gola na sluzbenoj statistici. Da su mu kasnije dodani ostali golovi pa je imao 7. I da po svojim pravilima ne priznaju to sto je dodano naknadno.

Wtf? Kakve su to sad gluposti? Nisu napisali koja sluzbena stranica. A igrac je zabio 7 sigurno i na sluzbenoj stranici lige je live bilo 7.
Ovakvu glupost još nisam čuo
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2024., 15:59   #6871
Quote:
bambus88 kaže: Pogledaj post
Da te ne proguta crni mrak. Ljuba će vas sve prijaviti uskoku, samo se vi zajebavajte i ostavljajte pisane dokaze

Quote:
Deda Mraz kaže: Pogledaj post
A gle, tak je kak je. Da je normalno to kakva je situacija, nije. Nije ni pravedno, čak je i jako nepravedno i dala bi se povest neka ozbiljnija pravna akcija pred ustavnim sudom za sve što se događa u svijetu klađenja kod nas, ali tko će povest tu akciju, tko je taj koji bi se izložio svojim imenom i prezimenom a da nema nimalo putra na glavi? U tom je problem...
Uskok ili Ustavni sud RH, pitanje je sad!
Ljuba2015 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2024., 18:00   #6872
Pozdrav braco kockari!


U zadnje vrijeme sam počeo na SS igrati dosta jake uloge i imam dosta pogodaka a ima nešto i sta se ful.

Uglavnom igram tečajeve od 1,45-1.85 max a ulozi su po par tisuća.

Molim Vas preporuku za nekakvu stranu kladionicu koju mogu igrati bez problema sa IP adrese iz hrvatske. Gdje nije problem uplata i isplata na račun, imam poseban račun u banci za kladionicu.

Hvala Vam svima na savjetima i pomoći .

Svako dobro
Ivanmara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2024., 00:38   #6873
Quote:
Ivanmara kaže: Pogledaj post
Pozdrav braco kockari!


U zadnje vrijeme sam počeo na SS igrati dosta jake uloge i imam dosta pogodaka a ima nešto i sta se ful.

Uglavnom igram tečajeve od 1,45-1.85 max a ulozi su po par tisuća.

Molim Vas preporuku za nekakvu stranu kladionicu koju mogu igrati bez problema sa IP adrese iz hrvatske. Gdje nije problem uplata i isplata na račun, imam poseban račun u banci za kladionicu.

Hvala Vam svima na savjetima i pomoći .

Svako dobro
Na svakoj drugoj stranici na ovi temi je isto pitanje. Prelistaj malo
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2024., 23:20   #6874
još više će se postrožiti dostupnost stranih kladionica

Quote:
Kada je riječ o sprječavanju rada nelegalnih internetskih priređivača, trenutno se građanima sudjelovanje u igrama takvih priređivača priječi blokiranjem pristupa sadržaju tih subjekata, to jest njihove IP adrese. No, s obzirom da su subjekti pronašli načine kako izbjeći postavljena ograničenja, zakonskim izmjenama se predlaže uvođenje dodatne mjere blokiranja financijskih transakcija uplate u internet igre od strane pružatelja platnih usluga.
dotur tonci is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2024., 08:33   #6875
Online klađenje u stranim kladionicama

Quote:
dotur tonci kaže: Pogledaj post
još više će se postrožiti dostupnost stranih kladionica

Sve su to domaci izdajnici, peta kolona koja rovari protiv nase domovine. Kakav Sanader, Todoric, Zalac… oni su bebe naspram ovih muckih likova koji su se drznuli uplatit 50 eur na Bet365 i slicne zlocinacke organizacije.
ToniMoreno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:45.