Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2022., 00:39   #5901
Ma u Rankedu samo mjutaš one koji tipkaju i ok je mislim da je LoL trenutno iznenadujuce ok balansiran, mislim da se i u esportu igra najvise razlicitih champova do sada. Kaj se Hotsa tice, stvarno mi fali ta igra jer je s raznim mapama i nacinima pobjede bila unikatna, ali eto, Blizzard…
notneven is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2022., 08:22   #5902
Quote:
n3v3x kaže: Pogledaj post
Ma u Rankedu samo mjutaš one koji tipkaju i ok je mislim da je LoL trenutno iznenadujuce ok balansiran, mislim da se i u esportu igra najvise razlicitih champova do sada. Kaj se Hotsa tice, stvarno mi fali ta igra jer je s raznim mapama i nacinima pobjede bila unikatna, ali eto, Blizzard…
meni hiots fali jer sam skupila skoro sve heroje i jedno 5,6 master-ala,ima jako puno skinova i mountova,sad vec dvije godine nema nista,ni venti ni novi skinovi ni mountovi...
ai igraci su ostali samo oni koji dobiju slom zivaca ako slucajno zaostanemo jedan lvl za neprijateljem i to se pretvara u svadu,prkos i spam....
Deathwing is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2022., 22:02   #5903
E baš to. Upalio sam Hots prije par mjeseci i iznenadilo me koliko se ljudi raspizde. Kad se sjetim da sam s LoLa prešao na Hots baš zbog takvih idiota... Tugica.
notneven is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2022., 02:05   #5904
Ima li koji troler ili fider da igra rarama onako cisto neozbiljno da nam svima bude zanimljivije .Ako ti treba ekipica za ruganje pridruzi se na ovaj diskord i mozes igrati sa nama: https://discord.gg/AenpHaTp
Tomokcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2022., 12:07   #5905
Pozdrav ekipa,
Organiziramo pub kviz na temu League of Legends 22.09. u 19:00 h, lokacija Cherry Tree - Mošćenička ul. 1.

Prijavite se na [email protected] ako vas zanima (ime tima i broj članova naznačiti), max 5 osoba po timu, kotizacija 15 kn po članu

Imamo jako puno zanimljivih tema (koje možete vidjeti na Fejsu, IG ili našem Webu) pa za sve koje vole takav oblik zabave, navratite, dobro se zabavite i osvojite vrijedne nagrade.
ThunderZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2022., 12:40   #5906
Pozdrav ekipa,
Organiziramo dodatan termin za pub kviz na temu League of Legends 26.09. u 19:00 h, lokacija Cherry Tree - Mošćenička ul. 1.

Prijavite se na [email protected] ako vas zanima (ime tima i broj članova naznačiti), max 5 osoba po timu, kotizacija 15 kn po članu

Imamo jako puno zanimljivih tema (koje možete vidjeti na Fejsu, IG ili našem Webu) pa za sve koje vole takav oblik zabave, navratite, dobro se zabavite i osvojite vrijedne nagrade.
ThunderZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2023., 22:05   #5907
Hej ljudi, jel se može vidjeti na Lolu tko ti je stalkao profil?
WannaKnow11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2023., 23:06   #5908
Ne
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.