Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2022., 18:03   #1121
Pozdrav. Treba mi preporuka za video/fotograf izmedu ova dva!
1.studio gaspar
2.labirint studio
Naime vjencanje je u dalmaciji te smo ponajvise neodlucni izmedu ova dva studia koja nam se podjednako svidaju!Ja potezem malo vise jednima,zena drugima te nas sad zanima s obzirom sto sko oz dalmacije te gaspar takode,ustedili bi jer je labirint na podrucju zagreba…..dal se isplati dat vise nivaca na labirint studio?
Ili je gaspar jednako tako dobar pa je bolje tu ustedu nadogradit bookovima ili tako necim!
a-trix is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2022., 16:12   #1122
Pozdrav,

Molim Vas ako netko ima iskustva sa slikanjem i snimanjem vjenčanja od firme Focus video iz Zagreba? Vl. Ivo Baćina

Hvala!
Tonka6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2023., 13:55   #1123
Ako je moguće molim preporuke za slikanje i snimanje vjenčanja na području Primorsko-goranske županije. Kako se kreću cijene itd?
Xy257dNO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2023., 13:49   #1124
Quote:
Xy257dNO kaže: Pogledaj post
Ako je moguće molim preporuke za slikanje i snimanje vjenčanja na području Primorsko-goranske županije. Kako se kreću cijene itd?
Nama je slikavala Ivana iz Objektivka.com i mogu reći da smo super zadovoljni, slike su odlične kvalitete a pristup Ivane je potpuno nenapadan, ni ne skužiš dok slikaje te je uhvatila baš posebne spontane trenutke. Koliko sam skužio oni su iz Splita ali doći će bilo gdje u Hrvatskoj, naravno uz kompezaciju putnih troškova.
opisthofilaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2023., 15:48   #1125
Pozdrav,

planiramo svadbu u 9 mj. 2024 i spletom okolnosti dok smo tražili band i salu, ostali smo bez planiranog fotografa. Buduća gospođa je imala neizmjerno veliku želju da nas fotka best men studio, ali kako sam prethodno spomenuo, prodali su termin. Svadba je na istočnom djelu Zagreba i tražimo fotografiranje+video. nekoliko dana nakon svadbe planiramo fotkanje nas po užem centru zg. molim iskrene preporuke kako bi gospođi olakšao stvari.

hvala
gangxxxta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2023., 12:45   #1126
Matej Paluh Weddings
https://instagram.com/matejpaluh_wed...RlODBiNWFlZA==

Fotograf, ali ima i kolege video snimatelje
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:43   #1127
Pozdrav svima, ima li tko iskustva s ovim parom?
https://ivaandvedran.com/
Kana28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:09.