Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2020., 19:07   #1141
oke, hvala ti , vidjet cu jedan dan otic u servis.
Lisa T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2020., 19:27   #1142
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
Ovlasteni vjerojatno ima (nije bas noviji model pa se mozda mora cekat koji dan), a neovlasteni, tko zna... sumnjam da ce servis ugradit bateriju koju donese musterija
istina, ovo ti nitko neće napraviti (sasvim razumljivo jer se ograđuju od možebitnih problema), ali ako znaš nekoga u nekom neovlaštenom servisu onda ti može tako nešto napraviti.. i 99% njih imaju bateriju spremnu, ili je imaju u roku od par dana
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2020., 12:10   #1143
Pa da.. ugrade takvu bateriju, a ono ispadne gora od stare originalne pa kupac zbog toga napadne servis da nesto nisu dobro napravili.
Ak znas nekog u bilo kakvom servisu, sve se moze dogovorit. Ak ne znas, onda samo po ps-u
Za s6 sumnjam da imaju na lageru posto je rijec o starom mobitelu...
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2022., 22:10   #1144
Kako isključiti 3g ?

Imam Galaxy S6 edge i kad sam van kuće i koristim navigaciju automatski se uključuje 3G i troši mi bespotrebno megabajte
I sad me zanima kako da isključim to kad mi ne treba.
verdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2022., 10:24   #1145
Koju navigaciju koristis? Offline ili online mape?

Poslano sa mog SM-G998B koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2022., 12:11   #1146
Koristim "Waze" "Google maps" i "Here wego"
verdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2022., 14:56   #1147
To su sve online navigacije (Waze ni nema mogucnost downloada mapa) i nije ni cudno da se zele spojiti na internet.
Gmapsi imaju mogucnost downloada odredjenog teritorija pa ti onda ne treba net (kad si na tom podrucju).
Here we go moze koristiti i offline mape, ali ih prvo moras spremiti na mobitel.

Poslano sa mog SM-G998B koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.