Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2016., 17:02   #1
Gdje su ovakvi muškarci?

Čitam vas i pišem već dugo,ali za ovu temu otvaram novi profil.
Umorna sam već. Želim ga naći,a njega nema.
Svjesna sam svog izgleda i zašto mi stalno prilaze muškarci, ali nikako da bude jedan kompletno normalan. Uskoro ću 25. i to me polako počinje brinuti. Razočarana sam, imam 2 dulje veze iza sebe i nekoliko kraćih. Jedan je bio pravi, onaj kakvog želim i sanjam- ali ostavio me radi druge koja mu je očito pokazivala da ga više cijeni. Tu žalim, neopisivo, što mu nisam davala do znanja da mi je stalo do njega i njegovih kvaliteta.

Moj zamišljeni princ je:

Ambiciozan,pametan,inteligentan, izgrađena ličnost sa čvrstim stavovima i ciljevima u životu, ima svoje ja, samopoudan i cijeni sebe, ali ne bolesno umišljen. Situiran ili se nastoji situirati, nije na teret svojima. Pazi na sebe- uvijek uredan i mirišljav,sportaš. Kulturan, živi uredno- bez kojekakvih ovisnosti, emocionalih repova iz starih veza,nepreboljenih ljubavi itd. Ne živi za Dinamo i ne priča kako je skoro dobio na kladionici.

Prema meni i u vezi posebno bitno:

Voli me i to mi govori

VJERAN do groba- u to spada i da mi ne daje povoda da sumnjam u njegovu vjernost

Ne bježi pred problemima- što u životu,što u vezi.. Čak volim ljude koji su dosta prošli i vidi se na njima da su zbog toga samo mudriji i smireniji kad dođu takve situacije

Ne izbjegava razgovore niti se ponaša kao klinac. Odnosno želi me razumjeti, želi me slušati, pamti sitnice koje mu kažem i stalo mu je da radimo zajedno na našem odnosu. Sa druge strane muško je pa kada kažem glupost ili nešto u čemu nam se pogledi razlikuju- reći će mi to, a ne se samo složiti sa svime i govoriti koliko imamo zajedničkog. ISKREN, ne mulja.

Kod budućih ciljeva želi obitelj i djecu,a nije toliko biti opsjednut poslom da mu to nije do 35. u planu ili se odjednom sjeti da se mora još "iživljavati".

Bit će tu kad sam u nekom svom sranju,PMS-u i neće me izbjegavati i reći da sad nema vremena i da se javim kad se smirim- odnosno nije mi podrška.

Nije ljubomoran i ne provjerava s kim sam i da li je bilo dečki kad odem van s curama

Nije previše predvidiv i zna me iznenaditi nekom sitnicom, porukom ili slično

Kad je samnom može se pretvoriti u veliku bebu i biti samo moj micek, u društvu gospodin

Slobodan u svojoj seksualnosti i dominantan u krevetu- da se ja mogu sam opustiti,a on mi naređuje što i kako

Eto, zaljubila sam se dok sam ovo pisala

Polako, ali sigurno gubim nadu da ću ga naći. Iako je dosta toga što sam napisala stvar zdravog razuma, to se čini kao jako rijetka pojava.
Cure, suosjećate li samnom?

Molim u startu da forumaši puste nama ženama idealiziranje, potporu i razgovor. Suzdržite se dokazivanja ili ispitivanja kakva sam ja kad to želim.

Zadnje uređivanje phiber : 12.09.2017. at 12:59. Reason: Sredio grozomoran naslov
Laralalas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 17:06   #2
Svaki muskarac ima malo tog tvog idealnog u sebi
Ali rijetko koji ce biti uvijek takav.
A takvi su uglavnom oni koji su vec izivljeni, mozda 50+.
Ovi mladi...ima ih, ali na kratke staze
Ali prikljucujem se tvojoj potrazi
I ja trazim nekog slicnog. Ali ubracenog jer sam i ja u braku pa da zajedno kuzimo problematiku
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:16   #3
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Ali ubracenog jer sam i ja u braku pa da zajedno kuzimo problematiku
Evo me
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:29   #4
Quote:
miky0 kaže: Pogledaj post
Evo me
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:36   #5
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
I
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:39   #6
Evo opet je krenulo ja super,lijepa,savršena ali nigdje naći pravog muskarca jer ih nema vise. Meni nije jasno kako vam se vise da lamatati po istome?
Na Us oglasima na jedan ženski dolazi najmanje 10 muških. Ali neee u dečkima je uvijek problem.
Vikendom u izlascima na samo letimičan pogled dolazimo do zaključka da gotovo svaka cura ima najmanje po 10 uleta od strane dečkiju. Cure i žene stoje i čekaju,ni guzicom da mrdnu malo.
Prosječnom dečku i muškaracu toliko žena ne uleti cijeli život.
E sad drage djeve razmislite malo o tome i napokon donesite neke zaključke jer ovakva demagogija je nevjerojatna i prelazi sve granice.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:44   #7
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Evo opet je krenulo ja super,lijepa,savršena ali nigdje naći pravog muskarca jer ih nema vise. Meni nije jasno kako vam se vise da lamatati po istome?
Na Us oglasima na jedan ženski dolazi najmanje 10 muških. Ali neee u dečkima je uvijek problem.
Vikendom u izlascima na samo letimičan pogled dolazimo do zaključka da gotovo svaka cura ima najmanje po 10 uleta od strane dečkiju. Cure i žene stoje i čekaju,ni guzicom da mrdnu malo.
Prosječnom dečku i muškaracu toliko žena ne uleti cijeli život.
E sad drage djeve razmislite malo o tome i napokon donesite neke zaključke jer ovakva demagogija je nevjerojatna i prelazi sve granice.
Ja uletavam, ali me uvijek izguraju one sa vecim sisama
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 17:07   #8
Sad razmišljam o tome da otvorim novi nick da bih ovdje postavio pitanje kad ću već jednom dobiti milijun eura, i zašto dođavola Monica Bellucci jebe Vincenta Cassella, a ne mene.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 17:11   #9
Sto ce ti novi nick, dovoljno je da imas visak zenskih hormona(sto si vec pokazao ovim pitanjima)
Dobro dosao u klub :klap:
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 17:14   #10
Autorici predlažem da nabavi ili udomi nekog psa.
Zlotvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:49   #11
Quote:
Zlotvor kaže: Pogledaj post
Autorici predlažem da nabavi ili udomi nekog psa.

muflonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 20:58   #12
Jedini iskren i koristan savjet! :klap:
Quote:
Zlotvor kaže: Pogledaj post
Autorici predlažem da nabavi ili udomi nekog psa.
ĐukinaRuža is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 01:13   #13
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Sad razmišljam o tome da otvorim novi nick da bih ovdje postavio pitanje kad ću već jednom dobiti milijun eura, i zašto dođavola Monica Bellucci jebe Vincenta Cassella, a ne mene.
Neke stvari koje su ovdje napisane su dosta realne i to bi svaka žena trebala dobiti od svojeg partnera, dok su neke malo pretjerane.
Npr. da joj napravi neki znak pažnje, da ju trpi i dok ima pms i da je uz nju, da se tu i tam bavi nekom fizičkom aktivnosti i da je neka ugodna i dobra osoba. To je nešto što nije sad nešto pretjerano.

Što je još bilo? Kulturan? Rijeđi su iznimno kulturni primjerci na ovim prostorima. Ako i jesu, onda nešto drugo skrivaju. Ali da je istovremeno užasno uspješan i ima diplomu fakulteta i šta ja znam. To je malo besmisleno tražiti i pucati na takve. još da je i zgodan i privlačan Harvard graduate . E, pa takvi su stvarno rijetki. Šta bi falilo da je neki SSS dečko, ali da radi? Često uspješni muškarci biraju uspješne žene i uglavnom se uparuju ljudi iste klase. Teško će neki "princ" odabrati Pepeljugu. To imaš samo u toj bajci.

Nabrojano je stvarno jako puno toga i sve to djeluje super, ali muška osoba koja posjeduje to sve u jednom i da samo čeka da naletiš ti, pa da bude s tobom. E, pa to je sad manje vjerojatno. Takvih idealnih muškaraca ima užasno malo. Ne bi rekla ni da ih ima 1 posto. Žena mora biti zbilja top po fizičkim, karakternim, mentalnim, poslovnim, socijalnim karakteristikama, da bi takvoga dobila. Takva žena nema nikad PMS. A i takav je btw. okružen hrpom žena koje sve žele biti s njim. Od mladosti. Ne brini. Nađe si idealnu ženu do 24-e godine, oženi se i s 35 već ima troje djece i u sretnom je braku.
iluzijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 01:21   #14
Fala bogu da sam se ozenil jel ove mladje gen nisu normalne...vjerovatno je svo ispiranje mozga koje je pocelo tamo negdje beverli hilsom u 90ima poprimilo zabrinjavajuce razmjere....

Ovo sto je autorica napisala ne postoji u stvarnosti.Jos da je dopisala da ima kitu do poda i ja bi preso u gej ekipu....
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 01:26   #15
Quote:
magjar07 kaže: Pogledaj post
Fala bogu da sam se ozenil jel ove mladje gen nisu normalne...vjerovatno je svo ispiranje mozga koje je pocelo tamo negdje beverli hilsom u 90ima poprimilo zabrinjavajuce razmjere....

Ovo sto je autorica napisala ne postoji u stvarnosti.Jos da je dopisala da ima kitu do poda i ja bi preso u gej ekipu....
khm, kita do poda se podrazumijeva
__________________
OH, so you wanna argue? BRING IT. I got my CAPS LOCK ON !
čupavostvorenje is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 01:30   #16
Eh da..legitimno pitanje za autoricu....recimo da nadjes ovog tipa svojih snova (sanse jednake da dinamo osvoji ligu prvaka al ipak ih ima) i prilikom prvog sexa lik trazi rdjavi trombon (napisala si da mu se zelis prepustiti i da on odredjuje sto i kako).Da li bi mu ispunila zelju?
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 18:31   #17
Quote:
iluzijaa kaže: Pogledaj post
Neke stvari koje su ovdje napisane su dosta realne i to bi svaka žena trebala dobiti od svojeg partnera, dok su neke malo pretjerane.
Npr. da joj napravi neki znak pažnje, da ju trpi i dok ima pms i da je uz nju, da se tu i tam bavi nekom fizičkom aktivnosti i da je neka ugodna i dobra osoba. To je nešto što nije sad nešto pretjerano.
Jesi svjesna da si ovdje napisala da u odnosu samo žena treba nešto dobivati, dok muškarac valjda treba samo davati?
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 17:10   #18
Evo tu je, javi mu se na LINK.
alcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 17:11   #19
monica i cassell su se rastali koliko znam, mozda imas sanse

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 17:20   #20
Quote:
raymond kaže: Pogledaj post
monica i cassell su se rastali koliko znam, mozda imas sanse

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
Sad si mi osvježio dan. Idem odmah otvoriti temu na talijanskom. Možda Monica čita.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger