Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2015., 20:38   #21
Na koji misliš? Sunshine-live?
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 16:54   #22
Nećemo mi u Hrvata imati još dosta vremena neku postaju kao Sunshine Live (često ih slušam), a pogotovo ovaj Enter ako se misli furati kao oni, onda bi trebali početi na veliko mijenjati pristup puštanja pjesama i ostalog sadržaja....

Quote:
dawg kaže: Pogledaj post
Na koji misliš? Sunshine-live?
__________________
If you are doing your best you will not have time to worry about failure.

by: Robert S. Hillyer
ArusZeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 15:42   #23
Nadam se da ovo što je Enter nije pokušaj kopije jer nije niti blizu lošeg pokušaja.
Inače, mislim da SSL nije samo webradio, da je to stvarni radio čija je popularnost davno prešla njemačke granice. Inače odličan radio, znao sam ga nekad slušati puno češće, ali rjetko sam kad u tjednu čuo 2x jednu stvar a ne da 4-5 puta dnevno vrte jednu te istu stvar.

Inače, nekad davno je na radiju bilo pravilo da jedna pjesma ne smije ići dva puta u eter.
Znam da su na jednom lokalnom radiju bile glazbene želje, pa ako je pjesma išla taj dan, nisu ju htjeli ponovno pustiti pa makar bio i najnoviji hitčina.
Bila su to puno bolja radio vremena.
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 19:13   #24
pa čuj...neklad davno nije bilo ni nametnutog harača "ZAMP"...pa su bila pravila takva - danas kad se plaća svaki refren iz etera oni majmuni puštaju po 5-6 x istu stvar...kome se pune đepovi??? jer ZNAM da rihanna ili Killersi nemaju pojima za HR i nemaju pojima da se ovdje slušaju njihove stvari - kome onda ide lova???????
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 22:44   #25
Radio Aktiv Varaždin

Quote:
djtino kaže: Pogledaj post
a što će biti sa ostalim članicama Totalnog? kod mene je to Radio Aktiv Varaždin

Ugasen je radio Aktiv

svi detalji ovdje

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...om/800939.aspx
Nurto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:42.