Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2016., 10:28   #21
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne nužno.
Hoću reći, taj lik može biti zadnji klin kojim ćeš izbiti preostale emocije. A i ne mora. Nikad ne znaš. To što većina ljudi ne vjeruje u to, ne znači da se ne dešava. Meni se dešavalo.
Da je autorica rekla da joj rge jako svida, tada bi joj i ja savjetovala da uleti u to, ali gaji simpatije, a to je mlak osjecaj za nesto novo
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 10:37   #22
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne nužno.
Hoću reći, taj lik može biti zadnji klin kojim ćeš izbiti preostale emocije. A i ne mora. Nikad ne znaš. To što većina ljudi ne vjeruje u to, ne znači da se ne dešava. Meni se dešavalo.
Nije mi to neka fora. Da trebaš koristit drugu osobu kao neki klin. Bolje uć u novu vezu bez potrebe za kliniranjem.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 12:08   #23
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Nije mi to neka fora. Da trebaš koristit drugu osobu kao neki klin. Bolje uć u novu vezu bez potrebe za kliniranjem.
sjebati i treću osobu da bi sebe izliječio...sebično do bola...pitam se kako bi ta osoba reagirala da zna da je poslužila kao klin....također imam velike sumnje da sam i ja u zadnjem odnosu bio klin,kojim se je liječila ovisnost,mane i zlo iz prethodne veze,ne ponovilo se više nikad!
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 15:28   #24
Tko kaže da ćeš sjebati treću osobu? Ja nisam rekla da ta osoba ostaje klin nego da je moguće kad ti se jako svidi netko nov, zaljubiti se u tog nekog i zaboraviti na staru ljubav. Nije to tako rijetka pojava.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 10:17   #25
Odmori se i ne žuri previše u novu vezu jer takve veze nikad ne završavaju dobro za ni jednu stranu.
Erwena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:47.