Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2016., 22:43   #41
U biti, mozda ta ideja sa kartonskim kutijama i nije tako dobra. Ja, koje sam srece, bih zavrsio sa histericnim i neuroticnim haremom i molio da me bog uzme cim prije
Bebi Zombi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 22:49   #42
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
ima energetskih vampira.
isišu energiju dok veliš keks
takvi su najgori
Quote:
kit-samoubojica kaže: Pogledaj post
...to je dobro poznata razlika između nas i njih ...
nemoj, ali doista, nemoj...

savjet autoru: pokušaj par dana sa svoje strane razgovor svesti na minimum..naime, postoji velika šansa da ti nakon nekog vremena obrati s pitanjem tipa:"kaj ti je, zake stalno šutiš?, a onda joj ti lijepo smireno objasniš sve.
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 22:54   #43
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
znaš da zato mnogi muž satima sjedi na veceu? senkčueri, jedino mjesto gdje imaju mir i tišinu. stvarno, od par komada sam to čula.
Ne znam kako im to pomaže, vjerujem da ova(e) melje kroz vrata.

Ne fakat, mislim da je to neki psihijatrijski poremećaj, to blezganje, blezganje i još blezganja.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 23:07   #44
Moj gluhonijemi frend je bio u vezi sa ženom koja je stalno pričala. Nije mogla stati. On je ko mali nosio aparatić ali ga dugo vremena ne koristi. Uglavnom, ova je toliko mljela da se on izvlačio na to da je ništa ne čuje i razumije. Nakon čega je krenula u akciju i odlučila mu nabaviti aparatić.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 23:18   #45
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
znaš da zato mnogi muž satima sjedi na veceu? senkčueri, jedino mjesto gdje imaju mir i tišinu. stvarno, od par komada sam to čula.
Ili u birtiji, da se kao "maknu od doma".
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 23:25   #46
ma gdje ima volje ima i načina. recimo, često i kasno navečer pese šetaju do otkaza, to tak da zmaj zaspi prije neg se vrate. ponekad u grupicama od par komada kruže kvartom, a to je i puno bolje nego birtija, za zdravlje. jedino zna bit riskantno što se tako vrlo lako upozna i neku solo šetačicu, pa onda bude belaja.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 23:44   #47
Penisom joj začepi usta. Ako još uvijek nekako bude pričala, onda joj začepi i nos s dva prsta. Sumnjam da može lovit zrak, pušit i pričat u isto vrijeme, pošto može raditi samo dvije od tri radnje, jel. Ako još uvijek priča, onda imaš ženu kakvu nitko na svijetu nema(samim time je toliko dragocijena sama po sebi da je nikada ne bi trebao ispustiti, a ovo ti još dodatno pogoršava situaciju).

Možda moraš otkriti svijet obrnute psihologije. To ti funkcionira na način da čim uđeš u kuću i čim je vidiš - počneš pričati da je preduhitriš, doslovno joj napraviš sačekušu, ne znam što si po struci, ali npr.;

-Ljubavi moja pričljiva, zamisli što mi se danas dogodilo, izolatori vibracija u disfunkcionalnom su stanju pa sam imao popriličnih problema zamijeniti ih jer su se podvukli pod spojne objekte blizu prirubnice i kontrolnih vratašca. Da stvar bude ironičnija, ha - ha, žaluzine je, nekim čudom zahvatio rotor. Pomislio sam kud baš ovaj aksijalni ventilator, da je barem centrifugalni u pitanju. Zašto to kažem, draga moja pričljivice, pa zato jer, ha - ha, pa zato jer prema normi 12101, kategorije ufeđaja F400, stvara mi se lakši pristup mehanizmu nego li kod aksijalnih. I reko...reko...sada ću ja to, a kad ono taman me na telefon zove Stojanović i IZREČE on meni, ha - ha, da jesam li ja radio nacrt kanalnog i izmijenio red veličine usisa sa 400x200mm do 900x500mm na 600x400mm do 1100x700 mm i time se, logično je, draga moja mušmulice koju ne mogu čut više, povećao protok zraka debelo preko 2,2 m3/s, što će reći da tada statički tlak prelazi 1000 Pa. Reko, Sojanoviću - nisam. UTO mi se žaluzina odlomi i upadne u.. i onda mi na pamet iz vedra neba padne kako Portugal svi pljuju da nisu zaslužili prolazak u polufinale, a ja reko, sam sebi ja reko; PA JE LI NJIH NETKO POBIJEDIO? Jel je slatka moja poglavarice, svaki put kad zineš ja moždani dobijem, jel ih pobijedio tko? ...

Kužiš?
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 00:01   #48
Naivan si.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 00:06   #49
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
znaš da zato mnogi muž satima sjedi na veceu? senkčueri, jedino mjesto gdje imaju mir i tišinu. stvarno, od par komada sam to čula.
Nevjerojatno, svi muski koje znam, ukljucujuci familiju, ovo rade.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 00:08   #50
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Naivan si.
Tko? Ja? Ja mislim da bi nakon polusatnog monologa kakav je opisan u mom postu, normalna žena bila u stanju šoka. No, pošto je ovdje riječ o nenormalnoj ženi, da, moguće je da bi je ovakva priča zaintrigirala u tolikoj mjeri i samo još više potaknula na razgovor u koji bi na neki način implementirala mahune. Vjerojatno kroz neki oblik homemade štapnog miksera u obliku kuhače.

Autore, kupi si laksativ i jako puno štiva.
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 00:10   #51
Ja imam i naljepnicu na vratima WC-a : Ovdje ja serem!
Bebi Zombi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 00:15   #52
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno, svi muski koje znam, ukljucujuci familiju, ovo rade.
Možda je do ženine kuhinje?
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 00:16   #53
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Tko? Ja? Ja mislim da bi nakon polusatnog monologa kakav je opisan u mom postu, normalna žena bila u stanju šoka.
Normalna bi, ali mi ne raspravljamo o normalnima. Inače, postoje i takvi muškarci koji ne zatvaraju glavu, što mi je još odvratnije ako je gradacija uopće moguća.
Takve osobe uopće nije briga priča li "sugovornik" išta ili ništa, oni imaju poriv mljeti i još mljeti.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 00:25   #54
Iskreno, više volim suvisle pričljive žene i muškarce, negoli šutljive. Ako pak moram birati između nesuvislih pričljivaca i šutljivaca, ne biran nijedne. Moja isprika, mene je stislo, moram na zahod. Stvar riješena.

Moja baba je žena iz opisa. Ta ženska u nekoliko sekundi spomene germu, ajngemahtec, štok od vrata, cvijeće, vešmašinu i janjetinu. I svaki put sve zapravo ima smisla. Njoj.
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 01:45   #55
u pitanju su zivci
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 01:48   #56
Vjerojatno joj je mater bila takva. Autore kakva joj je mater?

Uvijek živci ja bih prije rekao da je ženska usamljena ko i moja baba.
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 08:40   #57
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno, svi muski koje znam, ukljucujuci familiju, ovo rade.
Možda imaju hemiće.
samting is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 09:12   #58
nema ti spasa:-(
ćepići za uši ili se naući isključiti
uostalom znao si kakva je i prije ubračenja i pristao si na to
jebiga
suosjećam (imala sam takvu frendicu a sad imam takvu šogoricu..)
__________________
Just take the moment, don't waste another life
Just take your worries, We'll trade it for the night
AnaisNin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 09:12   #59
Imam takvu sestričnu. Onak kad krene, to je roman toka svijesti. Znaš moj susjed, on ti ima brata koji je oženio jednu iz Solina, e a njena mama je radila u Slobodnoj. Da staroj zgradi. Tamo ti je do te zgrade bila muzička škola. E tamo je radio jedan Edi, e znaš ga. (Niko ne zna faking Edija). E taj Edi,.....

Ne da ne zna prestat pričat, nego ne zna ni otić doma. Pozive za druženje subotom navečer, koji su završavali sa cvrkutom ptica u zoru (plahala sam se u wc-u da ostanem budna) smo zamijenili nedjeljnim. Ali avaj, ne odlazi ni u tri ujutro. Muž u jefnom momentu popizdio, jebote radimo sutra, i uzviknuo, ok sad te vozim doma. Strpali smo je u auto.

Toliko je u autu mljela da se nije dala van. Kako da ju izbacimo. Stajali smo u autu, pred njenom zgradom još cijeli sat. Muž joj doma, valjda se čovjek spasio na bar malo vremena

Više se ne družimo
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 09:41   #60
Quote:
Loonie. kaže: Pogledaj post
Ona priča, ti kockaš, skladan ste par, kaj
Kocka kao i milijun Hrvata Onih par stotina patoloških ne bih brojao u ovu kategoriju
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Pa zasto si si izabrao tako brbljavu osobu , ako to ne podnosis dobro?

A sto sad? Pa kad nesto radis fizicki se makni, u drugu sobu, i reci da te pricanje dekoncentrira.
Možda ima(je imala) vel'ke sise Možda je ostala butrava nakon subotnjeg pijanstva
Quote:
lea321 kaže: Pogledaj post
neš ti važnog posla...prekinula ga u kladionici
Ona se njemu javila jer joj je hitno. Inače, hitne situacije su kada me ne možeš tri puta dobit u situaciji kada npr gori kuća, dijete je palo s tavana i krvari po novom tepihu i slično, a ne"grah je prokuhao, mislim da ću za dvije minute staviti meso peći".
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:09.