Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2016., 13:39   #61
Quote:
makake kaže: Pogledaj post
Zasto to mislis? Po svemu sto je autorica napisala, mislim da je na vrijeme osvijestila problem, vec sad je njegov stav smeta, a nisu ni poceli zivjeti skupa. Ne ostavlja mi dojam da ce popustiti kad je svjesna sto je ceka. Mozda grijesim, ali se nadam da ne grijesim, radi nje.
Slažem se da je osvijestila problem,ali to ne znači da će ga riješiti.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 14:40   #62
Quote:
Simple Fille kaže: Pogledaj post
Slažem se da je osvijestila problem,ali to ne znači da će ga riješiti.
Jebiga, ja sam klasa optimist i vjerujem u njezin zdrav razum
__________________
ivoo20: Zbog takvih kao ti ljeto će se vratiti u 10. mjesecu.
makake is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 14:52   #63
Idite u podstanare,,,, uh sto volim takve savjete, kao da ih daju iznajmljivaci istih.
Slazem se da je bolje prekinuti dan prije nego dan kasnije. Ako se oboje drzite svojih stavova, necete daleko
Pronaci ces boljega ili gorega ili biti jos neko vrijeme sama barem dok ne umre ovaj, onaj, dok ne rijesis maminu situaciju a i sestrino dijete ili djeca te jos trebaju, mlada si itd itd.
Rijetkima se u zivotu poslozi bas kako su si zamislili, bez truda , suza, problema.
Velika je istina da ste se i izdovojili jedno drugoga, toliko god sve neke prepreke,vrijeme je za promjene
Mozda i on uspije naci neku , kojoj nisu produzili ugovor , promjenila mnogo podstanarskih sobicaka...
Sretno
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 17:58   #64
Quote:
mrvica21 kaže: Pogledaj post
On ima plan meni gore na katu kod svojih složiti kuhinju i kupaonu
Lik ima plan TEBI složit kuhinju? Tebi? Što, ženi je mjesto u kuhinji, neće valjda on kao muškarac koristit kuhinju i složit je VAMA?

Ovo nije jedini put da si spomenula u postu kako on kuhinju slaže tebi.

To govori dosta o njegovim stavovima.

Uglavnom, tip je antipatičan, jako. Imat ćeš problema s njim. Imat ćeš i problema sa svekrvom. Ne želiš to. Dovoljno ste ti i tvoja mama prošle već u životu, da bi se pored situacije kakvu imaš doma, uvukla u još jednu takvu situaciju kod svojte. Nipošto, pa puknut ćeš.

U svemu tome način na koji se on ponaša prema tebi i zajedničkom donošenju bitnih odluka je grozan i nemoj se nipošto udavat za takvu osobu, a kamoli s takvim imat dijete. Zamisli kako će tek bit poslije. Moš mislit što će on trošit na tvoju kuhinju i kupaonu lovu, da misli tamo ostat kratko.

Move on. Pa pročitaj još jednom svoj uvodni post i zamisli da imaš sređen život i da ti dođe najbolja frendica i ispriča ti da ima problem iz tvog posta. Rekla bi da prekine tu vezu, što prije. A ne da se uda.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:24.