Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko i kako se šminkate ?
Ne šminkam se uopće 10 2.49%
Šminkam se samo za posebne prilike (dnevna ili večernja šminka) 60 14.96%
Šminkam se samo za posao (dnevna šminka lagana-natural look) 115 28.68%
Našminkana sam cijeli dan (od kada se probudim do pred spavanje) 159 39.65%
Šminkam se samo za večernje izlaske (večernja šminka) 16 3.99%
Šminkam se samo za posao (dnevna ali jača šminka) 34 8.48%
Ne skidam šminku niti u krevetu 7 1.75%
Glasovatelji: 401. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2016., 19:22   #361
Ima dana kada mi se uopće ne šminka, onda odem do grada bez trunčice šminke. Ponosno nosim svoje akne

a ima dana kada se želim sredit i u biti uvijek nosim iste stvari:

- Essencov tekući puder i concealer 2u1 koji nanosim samo na upaljena područja
- olovka za obrve, kojom minimalno popunim samo početak obrve
- gel za obrve, kojim obrve malo raskuštram, jer volim kad su tak neuredne
- onaj essencov eyeshadow i primer 2u1, jer mi kapke lijepo posvijetli i tako oke otvori
- essencova crvena olovka za usne (01 ready for red)
- i šlag na kraju, moj najdraži ruž - Catriceov Matt Lip Artist u žarko crvenoj boji

to je to.

Ali čim dođem doma sve to micelarnom skinem.
Jaga12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 22:43   #362
Isto kao i većina, ovisi o vremenu i raspoloženju, ali najviše o vremenu

Uvijek stavljam primer, ali ne koristim puder, a bb kremu stavim samo ako idem u neki duži izlazak vikendom (svakih mjesec i pol dana otprilike). Concealer mi je obavezan za podočnjake i područje oko nosa, volim bronzer staviti jer sam jako blijeda i izgledam kao duh i obavezno olovku za usne i ruž u nekoj rozoj, mauve ili nude boji. Highlighter stavljam isto obavezno jer mi izgleda lijepo i još ću uviti trepavice, a maskaru ću staviti ako idem negdje na duže od sat-dva. Naravno šminku skidam čim dođem doma.

Ponekad ću još staviti i rumenilo, a za vikend sjenilo, tuš i neki jači ruž. I do teretane i trgovine ništa jer imam relativno čist ten.
Tigresse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 09:38   #363
Nemam problema s tenom. Pa komotno mogu proci bez pudera.
Za posao sam se uvijek sminkala. Svaki dan. Puder,(Stavljam onaj essence u pjeni jer nemam zahtjevnu kozu i bas mi pase.)
Sjenilo , tus ili olovka.
Runenilo i neki lagani ruz ili labello.
Za izlaske pojacam malo sminku ili ruz neke jace boje. Obozavam crvene na usnama.
A za odlaske do trgovine se ne sminkam uglavnom. Ako sam dobre volje malo maskare.


Poslano sa mog LG-G3 koristeći Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 08:13   #364
nekako uvijek krecen od sebe. meni je jako lijepo vidjeti njegovanu zenu i umjereno dotjeranu zenu. i u odjeci i sminki. kad vidim da zraci samopouzdanjem i da joj je ugpdno. svakako smatram da je ljepse vidjeti zenu top nasminkanu i s frizurom, ali mi je smjesno kad takve secu soping centrom. ali uredna, decentno nasminkana mi je uvijek



skuzila sam da mi za sminkanje ne treba niti puno proizvoda niti puno vremena:



catrice duo za obrve



the balm sestre



maskara



ruz



nasminkam se u 10-15min, izgledam se svjeze i nekako podignem samoj sebi dan.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2020., 06:54   #365
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Našminkala sam kad idem na faks uvijek, neki dejtić isto, za kavu - ovisi kakvo i koje je društvo, za dućan, knjižnicu i ostalo - fakat rijetko. Kad sam u stanu i doma sam uvijek nenašminkana.

Kad sam našminkana uvijek je riječ o maskari, nekoj sjenilu, i labellu. Ruž i sjajilo gotovo da i ne koristim. Korektor ponekad ( za podočnjake ). Puder iznimno, iznimno rijetko budući da nemam problema s kožom. Ako mi se pojavi neki prištić tek tada koristim puder.
U odnosu na prije šest godina počela sam koristiti BB kremu, rumenilo, bazu za trepavice, olovku za obrve i ruž kad nekud idem. Korektor mi je pod obavezno.

Razveseli me naći neki svoj stariji komentar na forumu i prokomentirati kakvo je sad stanje. -.-
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:25.