Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2017., 22:25   #41
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Što ti nije jasno? To da nije u redu savjetovati anonimcima kako da bolje manipuliraju curama? Zar ne znaš ni jedan elegantniji način za doći do penisa?
Pa dobro, jesi ti normalna? Napisao je da mu je rekla da ne želi da mu je na prvom mistu. Takvoj treba muškarac koji će igrat toplo-hladno i držat je na ledu. To je činjenica. To će i sam shvatiti kad skine ružičaste naočale.

I kako bi ja to došla do penisa savjetom? Pa tu on treba doći do pipice, a ne ja do penisa I zašto misliš da mi triba? Projiciraš? Tako kaži, fali ti
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 10:27   #42
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post

evo još jedne...
sorx, a tebi je normalno da npr imaš dečka, koji je radi tebe prekinuo s bivšom curom, a onda se taj tvoj dečko, s kojim živiš, nalazi s njom???

reci, molim te, da se šališ

stvarno imate te vaše svemire, i ti i leteća
možda, da se ujedinite u toj nekoj galaksiji "ženama je sve dozvpljeno, a muški su po prirodi zli kontrol frikovi"==

ne znam ja u kojem svemiru je normalna ova podebljana rečenica tj početaktako da što god se dalje napravi sve je normalno. nećeš skužit al mi se ne da objašnjavat

inače, autor nam je dao premalo podataka. sve nešto ja sam dobar, ja ju obožavam. pa onda, branim joj pušiti, počela je od mene skrivati itd.

ljudi moji, čim netko počne s tim hvalospjevima bježite koliko vas noge nose.

totally aria, fulala si sve, ni sama ne znaš koliko. valjda premalo iskustva i velika doza naivnosti.
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 11:55   #43
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Pa dobro, jesi ti normalna? Napisao je da mu je rekla da ne želi da mu je na prvom mistu. Takvoj treba muškarac koji će igrat toplo-hladno i držat je na ledu. To je činjenica. To će i sam shvatiti kad skine ružičaste naočale.

I kako bi ja to došla do penisa savjetom? Pa tu on treba doći do pipice, a ne ja do penisa I zašto misliš da mi triba? Projiciraš? Tako kaži, fali ti
Ne poznaješ autora, još manje njegovu curu. A svejedno je svrstavaš u kategoriju žena kojima treba takav i takav tretman.

Kako bi ti bilo pročitati da je netko savjetovao "opali joj šamarčinu, ona to traži"? Ružno, jelda? No, tvoj se savjet suštinski ne razlikuje od toga.

Neki muškarci vole kad držiš stranu "njihovima", pa će te nagraditi sugestivnim PP-ovima. Ne zato što si im jako seksi i zanimljiva, nego zato što si "pokazala kurvi gdje joj je mjesto". Naravno, nikad neće upotrijebiti te riječi jer znaju da nisi baš toliko glupa kao što se predstavljaš. Prodat će ti neku drugu pričicu. A onda si kuhana i pečena.

Okej, ja ti nisam mama i nije moja dužnost da te poučavam osnovnim životnim činjenicama. Reagirala sam na tvoj post jer mi je ružno čut da žena na neviđeno blati druge žene. Ajde bok i uživaj.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 12:08   #44
pa zena je nigdje nije vrijedala, cinjenica je da postoje zene (i muskarci) kod kojih pali samo toplo hladni pristup i njoj se iz napisanog ucinilo da i njegova cura pripada toj kategoriji
kakve veze ima sto ih ne zna, ne zna nitko ovdje pa daju svoja misljenja
budimo realni kako se recenicu "ne zelim da ti budem na prvom mjestu" i moze shvatiti nego onako kako ju je aria shvatila

a kad smo vec kod vrijedanja ti si nju uvrijedila
honeybun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 12:09   #45
Ali ti zato vidiš budućnost s njom, dakle već u startu imaš 50/50. I samim time dobru priliku da je u bližoj budućnosti izmanipuliraš jednim sauchom pa dobiješ većinu i odživite život kao iz bajke.
Sretno buraz
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 14:42   #46
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post

inače, autor nam je dao premalo podataka. sve nešto ja sam dobar, ja ju obožavam. pa onda, branim joj pušiti, počela je od mene skrivati itd.

ljudi moji, čim netko počne s tim hvalospjevima bježite koliko vas noge nose.

Prvo i prvo, nikad nisam rekao "ja sam dobar", nemam 12 godina, nije na meni da to govorim. TO JE ONA REKLA, i napisao sam to da ljudi bolje shvate, jer ja ne razumijem to što mi je rekla, praktički - pokušaj biti malo manje dobar. Niti sam rekao da sam bolja osoba od nje i slično, pokupavam razumjeti. Sve što sam rekao je ono što osjećam, i tu nema gluposti. Da ju volim, volim ju, i ne vidim gdje je problem tu? Isto tako nisam manijak, i ne bi joj učinio ništa nažao, niti ju uvrijedio, niti, ne daj bože, udario i slično, jer sam imao iskustva s tim dok sam bio dijete i mrzim nasilje, psihičko i fizičko. A to za pušenje, kada smo ulazili u vezu, rekao sam joj što mislim o tome, meni pušači smrde (nemam ništa protiv njih da ne bi bilo), ali ne bi mogao biti svaki dan s nekim, ili ljubiti svaki dan nekoga tko puši, jer stvarno mi nije dobro dok ljubim nekoga tko je prethodno zapalio. I to sam joj rekao u startu, i rekla je oke, nije problem, obećala da s tim neće biti problema. A sada je zaboravila na to i kako bi se čovjek trebao osjećati? Reći okej, gaziš svoju riječ koju si mi dala,nema veze?? Sada kada smo ovako duboko u vezi, nije jednostavno reći pokupi stvari i odlazi.
mario234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 15:50   #47
Quote:
honeybun kaže: Pogledaj post
pa zena je nigdje nije vrijedala, cinjenica je da postoje zene (i muskarci) kod kojih pali samo toplo hladni pristup
Ako je to činjenica, molila bih te da mi priložiš link na ozbiljnu psihološku studiju koja to dokazuje.

Quote:
honeybun kaže: Pogledaj post
kakve veze ima sto ih ne zna, ne zna nitko ovdje pa daju svoja misljenja budimo realni kako se recenicu "ne zelim da ti budem na prvom mjestu" i moze shvatiti nego onako kako ju je aria shvatila
Eto, da meni netko to kaže ja bih mogla shvatiti na više načina:
1) Ohani malo, gušiš me.
2) Želim ti dati nogu ali ne želim da ispadne da sam gad.
3) Uzgoji kičmu.
4) Ne brini tuđu brigu, imaš dovoljno svojih problema.

Ili, meni omiljeno:

5) Ne želim da ti budem na prvom mjestu. Točka. (Izražavanje želje koju ja mogu uvažiti, ali i ne moram. Naravno, ako volim tu osobu i ako mi je ona doista tako važna potrudit ću se izaći joj u susret. Jer želim da bude sretna. Pa ako je sretnija kad mi nije na prvom mjestu, skinut ću je s pijedestala iste sekunde.)

Autorovu curu ne poznajemo pa ne možemo donositi valjane zaključke o čemu se ondje radi. Možemo se samo igrati babe Vange. Ali onda se kaže "čini mi se da...." a ne "ona je taj i taj tip, treba joj to i to, amen".

U redu je izraziti mišljenje, u redu je iznijeti vlastito iskustvo, ali nije u redu pretvarati se da si popio svu pamet svijeta i da su tvoji postovi sveto pismo. Reagiram na takvu bahatost u pristupu, a ne na situaciju opisanu u uvodnom post. Doista ne želim miješati u tuđe živote. No, nekima je to očito glavni izvor zadovoljstva.

Quote:
honeybun kaže: Pogledaj post
a kad smo vec kod vrijedanja ti si nju uvrijedila
Ako jesam, već ću za to dobiti karton. Aria ne treba advokata.
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 20:35   #48
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ako je to činjenica, molila bih te da mi priložiš link na ozbiljnu psihološku studiju koja to dokazuje.



Eto, da meni netko to kaže ja bih mogla shvatiti na više načina:
1) Ohani malo, gušiš me.
2) Želim ti dati nogu ali ne želim da ispadne da sam gad.
3) Uzgoji kičmu.
4) Ne brini tuđu brigu, imaš dovoljno svojih problema.

Ili, meni omiljeno:

5) Ne želim da ti budem na prvom mjestu. Točka. (Izražavanje želje koju ja mogu uvažiti, ali i ne moram. Naravno, ako volim tu osobu i ako mi je ona doista tako važna potrudit ću se izaći joj u susret. Jer želim da bude sretna. Pa ako je sretnija kad mi nije na prvom mjestu, skinut ću je s pijedestala iste sekunde.)

Autorovu curu ne poznajemo pa ne možemo donositi valjane zaključke o čemu se ondje radi. Možemo se samo igrati babe Vange. Ali onda se kaže "čini mi se da...." a ne "ona je taj i taj tip, treba joj to i to, amen".

U redu je izraziti mišljenje, u redu je iznijeti vlastito iskustvo, ali nije u redu pretvarati se da si popio svu pamet svijeta i da su tvoji postovi sveto pismo. Reagiram na takvu bahatost u pristupu, a ne na situaciju opisanu u uvodnom post. Doista ne želim miješati u tuđe živote. No, nekima je to očito glavni izvor zadovoljstva.



Ako jesam, već ću za to dobiti karton. Aria ne treba advokata.
tebi stvarno treba studija da bi povjerovala da ne pali sve ljude isto i da neki itekako uzivaju u nesto hladnijem pristupu u odnosu sa suprotnim spolom? pa to su osnove. da postoji predmet o romanticno-seksualnim odnosima to bi se vjerovatno ucilo na prvom satu

ok, mogli bi cjepidlaciti pa reci da je moguce da je ta recenica imala neko drugo znacenje, no na srecu na raspolaganju su nam i neki drugi podaci iz njihove veze ( "prevelika" ljubav i obozavanje s njegove, osjecaj "gusenja" s njene strane) da datu recenicu ne treba nesto previse analizirati jer neki kontekst mamo

nemam zelju da budem neciji advokat, ali ne mozes nekoga prozivati zbog navodnog vrijedanja dok istovremeno njegov post objasnjavas "ne-elegantnim trazenjem kurca"
jedino s cime se mozda mogu sloziti je da je malo prekruto iznijela misljenje
honeybun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 23:32   #49
Činiš se kao drag dečko, pa ću ti reći: gotovo je to, s njene strane.
Bila je zaljubljena, ali ju je prošlo.
Vidi da si dobar dečko pa te pokušava što manje povrijediti, onako kako to već (ne) znaš napraviti u tim godinama.
Vjerojatno joj je zlo i od seljenja i prekida i svega, ali moraš to pustiti.
Svako natezanje samo vodi u pakao.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 00:00   #50
* brisano je mnogo toga što ne treba biti dijelom ovog topica, a posebno ne u tonu koji je prevladao. molim stanite na loptu pri daljnjem diskutiranju. hvala.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 02:12   #51
Činiš se kao dobra osoba i žao mi je što ti cura to radi.
A radi to zato što te ne voli. Dobar si joj i lijepo se prema njoj odnosiš i pokazuješ joj da ti je najbitnija osoba u životu.
A ona te vjerojatno vidi kao papka. Baš radi toga što joj toliko pažnje daješ.
Ne voli te, ali je još uvijek tu jer joj je žao prekinuti jer ''pitaj boga hoće li naći tako dobrog dečka pa bolje da ostane s tobom nego ništa''.
Ne treba ti to u životu jer ćeš iz toga izaći jako povrijeđen. Žao mi je što si u takvoj situaciji.
NotGoTArya is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 02:31   #52
mario...ako ti nastavis njom...eto tebe za koju godinu na supendarama

ps:zabrane ti ne valjaju...ma o cemu da se radilo...da meni neko zabrani da pusim,ja bi mu namjerno dimila pod nosom
__________________
I hrabrost moze postati navika kao i strah.
rana jesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 12:45   #53
lijepo joj reci- ne mogu ti zabraniti da se nalazis sa bivsim i ne mogu ti zabraniti pusenje.
ali, vidjanjem sa bivsim i pusenjem prelazis moje granice tolerancije.
krasna si cura i svako ce biti sretan zvati se tvojim momkom, ali to je za mene previse. ocito nemamo iste potrebe, nemamo isto vidjenje veze i nema potrebe da jedno drugome zagorcavamo zivot. bices mi uvijek draga. cao.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 10:46   #54
Pokušaj sagledati situaciju objektivno, kao neka treća osoba sa strane. Znam da je jako teško, ali ako isključiš svoje osjećaje prema njoj, bit će ti jasno da ona samo manipulira tobom i da joj je divno i krasno što si dobar prema njoj, cura te očito samo iskorištava.
I očito je slijedeće; ona je prekinula s bivšim dečkom jer joj je vjerojatno dosadio i ušla u vezu s tobom bez da je potpuno rasčistila situaciju s njim. Dakle, ona još uvijek ima osjećaje prema bivšem, a u tebe se zaljubila i sad kad je ta zaljubljenost prošla želi se vratiti njemu.
Znam da ti je jako teško i bit će ti još dosta vremena dok je ne preboliš, ali ona nije cura za tebe. U pravi odnos se ulazi "hladne glave", a ne s nekim osjećajima od prije. Tako da je moj prijateljski savjet da joj kažeš odlučno i jasno da te ne zaslužuje, što je istina. Bude plakala i radila dramu i reći će ti da joj je žao i da te voli, ali to nije istina. Njoj si samo drag i ne želi te povrijediti, ali već te povrijedila pa nema smisla puštati da se ova situacija nastavi.
Misli na budućnost. Ako si se ranije vidio s njom u životu, braku itd... vidiš li se sada? Nakon što ti je radila stvari iza leđa i viđala se s bivšim (ja isto vjerujem da su se upustili u neke aktivnosti na koje ti ne možeš ni pomisliti). Hoćeš li joj ikada moći opet vjerovati?
Ja bih na tvom mjestu gledala ovako; možda baš propuštaš neku savršenu vezu sa curom koja će te znati cijeniti sada kada se zamaraš s ovom curom? Gledaj na taj način, ima puno riba u moru i znam da postoji jako puno cura koje bi znale cijeniti to što si dobar i što ih znaš maziti i paziti.
BubamaraMis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 00:04   #55
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
lijepo joj reci- ne mogu ti zabraniti da se nalazis sa bivsim i ne mogu ti zabraniti pusenje.
ali, vidjanjem sa bivsim i pusenjem prelazis moje granice tolerancije.
krasna si cura i svako ce biti sretan zvati se tvojim momkom, ali to je za mene previse. ocito nemamo iste potrebe, nemamo isto vidjenje veze i nema potrebe da jedno drugome zagorcavamo zivot. bices mi uvijek draga. cao.
Daj joj nogu, ukratko.
Ako cura ne vidi svoju budućnost s tobom, kaj s tobom traži?
Reci da je bilo super dok ste bili skupa, ali da se očito više ne nalazite na istom putu, pa da bi trebali prekinuti.
Ne zadovoljava te, jbg.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 11:24   #56
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ne razumijem zasto ljudi koji odluce otici, muce drugu stranu, umjesto da budu iskreni i da postede muke i sebe i decka/cure...
to rade radi sebe, nisu sto posto sigurno da li zele prekid pa da ne bi zažalili ako prekinu pa jos ostaju u vezi iako im vise ne odgovara......a posto im vise nije stalo do partnera kao prije nije ih ni briga oce li ga povrijediti
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 22:16   #57
koliko imate godina?

i na forumu postoji tema "šupendare", prošetaj malo tamo
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 22:23   #58
Quote:
NotGoTArya kaže: Pogledaj post
Činiš se kao dobra osoba i žao mi je što ti cura to radi.
A radi to zato što te ne voli. Dobar si joj i lijepo se prema njoj odnosiš i pokazuješ joj da ti je najbitnija osoba u životu.
A ona te vjerojatno vidi kao papka. Baš radi toga što joj toliko pažnje daješ.
Ne voli te, ali je još uvijek tu jer joj je žao prekinuti jer ''pitaj boga hoće li naći tako dobrog dečka pa bolje da ostane s tobom nego ništa''.
Ne treba ti to u životu jer ćeš iz toga izaći jako povrijeđen. Žao mi je što si u takvoj situaciji.
on kaže da je drži kao malo vode na dlanu, ali neke cure vole preživljavanje a neke tretman princeze, ovisi o curi. ponašati se u skladu s tipom cure
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.