Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2017., 18:18   #801
Quote:
Galliko fili kaže: Pogledaj post
Koji lik je stavio ogromnu zastavu Trogir medju klobucare...ostale zastave su bile vecinom zastave Kantona 10 iz Federacije BiH
Ko i u ZNG 91-ve.

Inače..nitko više ne prati repku od hejtera...
sedan is offline  
Old 10.10.2017., 18:21   #802
Quote:
-bobetko- kaže: Pogledaj post
haha

seljoberu žuti je došao u dinamo i razrušenu postratnu hrvatsku kad su sve njuške igrale vani daleko od kuće . i nikom nije palo na pamet doći i pomoći tih teških godina....zato pssst kad pričaš o žutom.
Zato jer nigdje nije mogao igrati radi trulih mišića i pluća koja su filtrirala par kutija Marlbora dnevno.

Čovjek je završio karijeru u ranim 20-tim. Uništila ga Zvezda inekcijama dok je bio faktički dete.

Al opet se vrtaio trenirat Zvezdu. Prva ljubav zaborava nema.
sedan is offline  
Old 10.10.2017., 18:27   #803
zbog ovog jučer ne mogu reći da mi nije drago što su pobjedili, ali nije ni da je kao prošlih godina kad sam bio zadovoljan i sretan zbog pobjede, svaka čast tim dečkima na pobjedi, ali izgubio sam taj osjećaj za reprezentaciju

sjećam se prije, čekao nestrpljivo tjedan dana da gledam reprezentaciju igrala protiv nekog slabijeg, jačeg, najjačeg, svejedno, ali sam čekao i gledao njihove utakmice, danas gledam al više ono, ako pobjede, super, ako izgube jbg, nema tu emocija kao prije

još sad gledam, standardno, ovi u studiju hvalili Dalića, već se priča o mogućem SP, o nekom rezultatu koji bi mogli ostvarit ako nas bude vodio, znači zbog ove pobjede, sve se zaboravilo i opet će doći SP, doći će neki Meksiko, neki favorit, pobjedit ćemo favorita ili odigrat odlično, dignut se u nebesa a Meksiko će nas opet izbacit i idemo ispočetka, navikli na tri utakmice idemo kući pričat kako smo mogli, ali nije išlo i tako 10 godina već pričamo i ode cijela jedna fantastična generacija u nepovrat, generacija koja je mogla daleko više, volio bi reći nadam se da će ovaj put bit drukčije, al to sam si govorio ovih 10 godina, zadnji put ovaj zadnji Euro kad sam zaista mislio da bi mogli nešto napravit, al ne želim se više opterećivat i nadat se

nije da smo velika zemlja, ali reprezentacije sa slabijim igračima su ostvarivale bolje rezultate od nas u zadnjih 15 godina
runaway88 is offline  
Old 10.10.2017., 18:28   #804
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Zato jer nigdje nije mogao igrati radi trulih mišića i pluća koja su filtrirala par kutija Marlbora dnevno.

Čovjek je završio karijeru u ranim 20-tim. Uništila ga Zvezda inekcijama dok je bio faktički dete.

Al opet se vrtaio trenirat Zvezdu. Prva ljubav zaborava nema.
Kakva prva ljubav seljoberu, prvo je dosao u Dinamo gdje je onako brutalno tretiran a neki dan danas nisu pojeli diplome sto su tvrdili u ono vrijeme...

Kasnije je otisao u Zvezdu i proslavio se, i zasto ih ne bi trenirao? Covjek je polu Srbin, voli Zvezdu a vjerujem da je za Hrv dao vise nego sto ces ti ikada. Bio je jedan od donatora spomenika za zrtve svih poginulih vojnika u Oluji, on je uvijek bio ono sto je, covjek, to sto je otisao u Zvezdu ne mijenja nista.

Mogao je itekako da ode negdje, pa i poslije Croatie je igrao u Engleskoj a Croatiji se itekako isplatio sto ih je sam uveo u Ligu prvaka preko Celtica
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Received Infraction
Old 10.10.2017., 18:31   #805
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Zato jer nigdje nije mogao igrati radi trulih mišića i pluća koja su filtrirala par kutija Marlbora dnevno.

Čovjek je završio karijeru u ranim 20-tim. Uništila ga Zvezda inekcijama dok je bio faktički dete.

Al opet se vrtaio trenirat Zvezdu. Prva ljubav zaborava nema.
Zato jer je za ono vrime ima jebački ugovor u državnom projektu zvanom Croatia.

Nakon Dinama je iša u Standard i Portsmouth di je proglašen jednim od najboljih igrača u povijesti tog kluba.

http://snappa.press.net/#!/assets/45...feedId=everton
jordi is offline  
Old 10.10.2017., 18:48   #806
Quote:
dimnjacar kaže: Pogledaj post
I cestitke hrvatskim nogometasima, sad pametno u play off, otici na SP ako nista da index armija, Markovina, Dezulovic i slicni sljasm, crkne od muke.
Dezulovic je za Bujanca i tebe gospodin i intelektulac, nedostizan nekakvim Gojkimavelicanstvenima i ostalim likovima koji su izgmizali nakon grandiozne pobjede.
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Old 10.10.2017., 18:51   #807
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Dezulovic je za Bujanca i tebe gospodin i intelektulac, nedostizan nekakvim Gojkimavelicanstvenima i ostalim likovima koji su izgmizali nakon grandiozne pobjede.
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Old 10.10.2017., 18:53   #808
Quote:
Danube wind kaže: Pogledaj post
Kakva prva ljubav seljoberu, prvo je dosao u Dinamo gdje je onako brutalno tretiran a neki dan danas nisu pojeli diplome sto su tvrdili u ono vrijeme...

Kasnije je otisao u Zvezdu i proslavio se, i zasto ih ne bi trenirao? Covjek je polu Srbin, voli Zvezdu a vjerujem da je za Hrv dao vise nego sto ces ti ikada. Bio je jedan od donatora spomenika za zrtve svih poginulih vojnika u Oluji, on je uvijek bio ono sto je, covjek, to sto je otisao u Zvezdu ne mijenja nista.

Mogao je itekako da ode negdje, pa i poslije Croatie je igrao u Engleskoj a Croatiji se itekako isplatio sto ih je sam uveo u Ligu prvaka preko Celtica
Ako se mora birati izmedju Žutog i Mamica, Plenkovica, Bujanca ili Sedana, valjda bi svaki od cca par tisuca preostalih normalnih ljudi u Hrvatskoj birao Žutog.
Veliki gospodin, veliki igrač, a u 2017-oj samo totalnog idiota boli kurac da li je trenirao Zvezdu.
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Old 10.10.2017., 19:08   #809
Quote:
Danube wind kaže: Pogledaj post
Kakva prva ljubav seljoberu, prvo je dosao u Dinamo gdje je onako brutalno tretiran a neki dan danas nisu pojeli diplome sto su tvrdili u ono vrijeme...

Kasnije je otisao u Zvezdu i proslavio se, i zasto ih ne bi trenirao? Covjek je polu Srbin, voli Zvezdu a vjerujem da je za Hrv dao vise nego sto ces ti ikada. Bio je jedan od donatora spomenika za zrtve svih poginulih vojnika u Oluji, on je uvijek bio ono sto je, covjek, to sto je otisao u Zvezdu ne mijenja nista.

Mogao je itekako da ode negdje, pa i poslije Croatie je igrao u Engleskoj a Croatiji se itekako isplatio sto ih je sam uveo u Ligu prvaka preko Celtica
Igrao bi on i za Hrvatski Dragovoljac u ono vrijeme ,nije to problem. Voljeti Zvezdu i Hrvatsku istovremeno

Gle, nemam ja ništa osobno protiv Žutog, osim što je dopustio da ga pumpaju injekcijama u Zvezdi, raubaju ga do zadnjih granica..pa ga Real kupio na slijepo pa im na prvom pregledu rekao klupski doktor..nakon što su vidjeli da nakon sprinta diše na škrge..žao mi je što vam moram reć..ali kupili ste invalida..u nogometnom smislu naravno.

nego što su postovi "neRvatina" prepuna psovki, uvreda, prijetnji, prostakluka, seljakluka ..kaj se to dogaja..odkud tolika silna negativna enerdži..
sedan is offline  
Old 10.10.2017., 19:09   #810
Quote:
Danube wind kaže: Pogledaj post
Kakva prva ljubav seljoberu, prvo je dosao u Dinamo gdje je onako brutalno tretiran a neki dan danas nisu pojeli diplome sto su tvrdili u ono vrijeme...

Kasnije je otisao u Zvezdu i proslavio se, i zasto ih ne bi trenirao? Covjek je polu Srbin, voli Zvezdu a vjerujem da je za Hrv dao vise nego sto ces ti ikada. Bio je jedan od donatora spomenika za zrtve svih poginulih vojnika u Oluji, on je uvijek bio ono sto je, covjek, to sto je otisao u Zvezdu ne mijenja nista.

Mogao je itekako da ode negdje, pa i poslije Croatie je igrao u Engleskoj a Croatiji se itekako isplatio sto ih je sam uveo u Ligu prvaka preko Celtica
znači to što je 2x bio u zvezdi, odbio igrati za HR 90. protiv rumunjske, što je sisao novce poreznih obveznika u croatiji, sve je to ok. bitno da nije mamićev igrač, inače bi drugačije drobio licemjeru
mladozenja is offline  
Old 10.10.2017., 19:09   #811
Talking

Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Dezulovic je za Bujanca i tebe gospodin i intelektulac, nedostizan nekakvim Gojkimavelicanstvenima i ostalim likovima koji su izgmizali nakon grandiozne pobjede.
jbt ovo pise covjek kojeg zanima hrvatski nogomet i interes opcenito!?
nosi si cetnicko orjunasko smece kuci mami i tati ...samo prvo ga moras iz beograda dovuci gdje se kao iskreni orjunas preselio. eto cijenim gnjidu sto svoju mrznju i komplekse prema hrvatima bar javno kaze.
mnogi nemaju ta muda.
a ti si smecaru preglup pa se sam izdas javno hehhhh
-bobetko- is offline  
Received Infraction
Old 10.10.2017., 19:09   #812
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Dezulovic je za Bujanca i tebe gospodin i intelektulac, nedostizan nekakvim Gojkimavelicanstvenima i ostalim likovima koji su izgmizali nakon grandiozne pobjede.


Jasno da je tebi Dežulović vrh kad vam je svjetonazor identičan.
GojkoVelicanstv is offline  
Old 10.10.2017., 19:11   #813
Quote:
-bobetko- kaže: Pogledaj post
jbt ovo pise covjek kojeg zanima hrvatski nogomet i interes opcenito!?
nosi si cetnicko orjunasko smece kuci mami i tati ...samo prvo ga moras iz beograda dovuci gdje se kao iskreni orjunas preselio. eto cijenim gnjidu sto svoju mrznju i komplekse prema hrvatima bar javno kaze.
mnogi nemaju ta muda.
a ti si smecaru preglup pa se sam izdas javno
To je ista sorta poput gnjusobe koja je danas Bobetka proglasila ratnim zločincem i mantrala o udruženom zločinačkom poduhvatu Hrvatske. Ovaj forum ti je leglo takvih.
GojkoVelicanstv is offline  
Received Infraction
Old 10.10.2017., 19:11   #814
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Dezulovic je za Bujanca i tebe gospodin i intelektulac, nedostizan nekakvim Gojkimavelicanstvenima i ostalim likovima koji su izgmizali nakon grandiozne pobjede.
Drug Dežulović..drug.

On navija kontra "Rvatske od početka, od prve utakmice po vlastitom priznanju, prema tome može se reć.. on je vaš prototip..ko neki neandrtalac svih "Rvatska reprezentacija hejtera..
sedan is offline  
Old 10.10.2017., 19:20   #815
Quote:
DUJE3 kaže: Pogledaj post
da, da...
evo moralne vertikale, pa eto baš splićanina uzea za primjer.
Samim navedenim nemaš nikakva prava da ikome popuješ, ti si ima razgovor sa jednim splićaninom, ovo je toliko izmišljeno, kao i tkz. afera "lidlići"....

Kao i milion puta do sada, samo si dokazao, nije bitno šta se piše, već tko piše...


a sad malo o "repki"....
i dalje se nadam njihovom ispadanju, i dalje nisu "moji", i dalje nisu "Hrvatska"...
Izbornik, bilo koji, ako ima i malo malo morala u sebi prvo bi iz "repke" izbacio zaboravljive, Modrića, i Lovrena.....po bilo koju cijenu.

Ali to je utopija.....
Kako si se odmah pronašao i imao potrebu komentirati, pa razgovarao sam s puno ljudi iz različitih krajeva ali uzeo sam Splićanina za primjer jer ste najglasniji, imate o sebi mišljenje da ste centar Hrvatske, najveći i najpošteniji Hrvati, ego vam je ogroman, a HDZ dominira kod vas na parlamentarnim i predsjedničkim izborima, toliko ste glasni a još više kontradiktorni. Koliko sam shvatio vi koji ne volite HDZ i kojima je istinski stalo do Hajduka ste manjina da ne možete biti manji, a ovi ostali idu na tekme i navijaju za Hajduk zbog društva, od malena im je to usađeno itd. Velik broj HDZ-ovih glasača je na poljudu, dolazi gledati klub koji je kao najglasniji protivnik Mamića i njegove diktature, toliko kontradiktornosti nema ni u komičnim filmovima.
Doctor Octopus is offline  
Old 10.10.2017., 19:23   #816
Quote:
mladozenja kaže: Pogledaj post
znači to što je 2x bio u zvezdi, odbio igrati za HR 90. protiv rumunjske, što je sisao novce poreznih obveznika u croatiji, sve je to ok. bitno da nije mamićev igrač, inače bi drugačije drobio licemjeru
Baš to. Ono, je da je šurova s još gorim likovima od mamića, s likovima koji su četniku i omogućili da danas bude to što je, al eto, danas je na nekoj trećoj sisi, pa je skroz ok.

I još kad to dolazi iz usta onih koji Niku Kranjčara, jedinog momka s mudima otkad je hrvatskog nogometa, smatraju izdajnikom, zapitaš se.
DerrickRose is offline  
Old 10.10.2017., 19:36   #817
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Ne bih se složio. Na SP-ima smo ispadali u skupini s Ekvadorom i Meksikom (a dobili smo nominalno najjaču u skupini), onda smo ispali s Japanom i Australijom, onda smo ispali opet s Meksikom i Kamerunom. Od svih smo imali bolje momčadi, od svih imamo i imali smo bolje igrače, od svih imamo daleko veću tradiciju. Euro 2008. ispali samo zbog neposjedovanja muda za napasti raspalu Tursku, 2012. nemam zamjerki kao ni 2004., 2016. prolaz skupine gdje je prolazilo 67% trećeplasiranih.

Dakle, poslije '96. osam nastupa, tri prolaska skupine, poslije mitske '98. dva od šest. Po meni, posebno kad se vidi tko je sve prolazio, tko je osvojio Euro 2004., premalo i neuspješno.
Ne bih nikako rekao da je ispadanje u grupama s Italijom i Meksikom, odnosno Brazilom i Meksikom kiks. A Meksiko u grupi nije ispao, mislim, nikad. Yes, stoji da smo 2002. zapravo ispali od Ekvadora, ali realno kad pogledaš nismo trebali dobiti Italiju. Dođe ti na isto. Slažem da smo 2008. imali momčad za više, ali kako nas je '98 prebacilo, tako nam se 2008. to vratilo. Opet ti u nekakvom prosjeku dođe na isto. Mogli smo, ali nije nikakvo čudo što nismo.
the edge is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.