Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2017., 21:39   #161
Svakakvih sudbina tu ima i bas mi bude zao kad citam(Valjda ona mamina strana u odgoju hhaha)
Ja sam svojim imam odlican odnos,bodrio me ,razvazao na sportove,ucio svemu i svace,od popravljanja tomosa automatika koji je vise puta kuci doguran nego dovezen,popravak auta,motornih pila,oštrenje,voznje auta sa 14 godina,neke osnove oko struje,da nemoram za svaki kurac zvat majstora i u biti radi njega u fusu zaradim jos pola place.

Kao sto je netko rekao savjete oko tucnjave mi je davao,s time da nikad prvi ne napadaj.Jako puno ljudi ga cijeni i uvijek je imao informaciju di se krecem to mi je fascinantno bilo

Jedno se mi ko derani potukli u gradu a zivimo 20km od grada,malo dobili po tamburi malo dali i sve 5,dolazim kuci on budan ceka pred kucom pita da di sam,pa reko evo me,da vidim nos ja pokazem,veli ajde nije strasno,on je uspio u 3h ujutro znat da sam se ja potuko i cekat me.

Voznja auta je bilo isto interesantna stvar ali dobrim dijelom sam i ja zasluzan za to jer je imao beskajno povjerenja u mene da se necu napit makar nisam vozacku imao i vozio sam se po selu sto i nije neko opravdanje ali djete to veseli.16 godina imas vozis auto i glavni si sam sebi..ali kazem nisam ko neki klinjo palio gume i divljo..

Isto tako znam kad sam imao mec iz hrvanja hrvam sa likom koji je 3-4 puta prvak hr i ulazim u taj mec pickasto govoreci mu tata ovaj decko je prvak hrvatske u svojoj kategoriji ja sam bio koju kg tezi ali nisam imao protivnika tako da sam se s njim hrvo,kaze on meni e ako ovog ne razbacas mjesec dana jest neces dobit smijali smo se ko kreteni,naravno usao unutra isprebaco ga ko majmuna 15 sec gotovo sve bilo,vice on a sta sam ti ja govorio hahah

I za mene i za bracu je imao strpljenja ucit nas svemu sto znamo i masu puta je govorio ovo sta vas ja ucim,vi morate znat bolje jer ucenik je uvjek bolji od ucitelja.

Nekad je nagal oce viknut,opcenito glasno prica i to me smeta ali zato miliun vrlina ima i jednostavno sad kad je stari mi ga je zao vidjet kad se muci ili radi nesto i krivo mi je sto mu nemogu vise pomoc,imam svoju obitelj njima se posvetim,a i s njima bi htio bit vise,ali me fusevi rastegnu pa onda nevidim ni njih koliko bi htio sve sa ciljem da sto lagodnije zivimo..Bas mi je zao sto vrijeme polazi,on je isto tako puno radio ali onda kad se duzimo gleda da naucimo nesto od njega.Nije alkoholicar nego rekreativno popije tu i tamo,a napije se jednom dva puta godisnje kad je neka prilika,onda nema trunke agresive u njemu i totalno je smijesan,sve ljubi daje novce smijeh totalni..

Najinteresantnije mi je bilo ja kad sam ja izrazio zelju da bi pilio drva sa njim i nista izaso ja van neke radne hlace i majica duks sa spagama za kapuljacu,kad je on mene vidio pita kud si ti krenuo,pa reko jesmo se dogovorili pilat prije minute,pa kaze on jebo te koji ti je kurac nemos takav doc pilat oces se zaklat ajde mars po drugu maicu,ok presvucem se,kaze on jel ti razumijes zasto si se presvlacio reko ne,pa nista s tebe nesmije visit uletit ce ti u lanac povuc i zaklan si odmah.

Zbilja su mi oba roditelja da ih neko moze pozelit,svi prijatelji su stalno kod mene bili dok smo bili klinci,pili kod mene zajebavali se,pusili,kartali itd,jedino ja nisam smio pusit pred starcima ali kasnije smo i to rijesili..

Sad kad gledam mi je vec tesko da znam da cu jedan dan ostat bez njih,a mogu se uvijek oslonit,da bilo sta trebam tu su oboje,krvi da treba tu su.I zahvalan sam sto su od mene napravili covjeka kakav jesam kad zena nesto krene kakat kako to inace nekad i znaju,samo kazem da li ti mislis da bi ja bio ovakav da me oni nisu odgojili i tu prica staje jer je to dovoljan argument..
gogo2409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 16:11   #162
jel tvoj stari isto imao normalne roditelje
ili je imao debile zbog kojih se zakleo da ce on biti tata kakav njemu nikad netko nije bio?


inace, lijepo si opisao svoj odnos sa starim, super ste.
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 07:25   #163
Moji su se rastali kada sam imao oko 10 godina. Stari je bio alkoholičar, u početku je znao nekad bar nazvati ali kasnije sve rijeđe. Jednom sam ga slučajno sreo na željezničkom kolodvoru. Kad me vidio poslao me u mp3 jer je mislio da ga netko želi žicati pare. Nije me prepoznao jer je bio pijan ko letva ko i uvijek, a i nisam ga tad već vidio godinama. Teško je objasniti koliko sam se glupo osječao pokušavajuči mu objasniti da sam ja njegov sin.. Sad znam samo da je živ. I pijan.
Psihonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 21:14   #164
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
jel tvoj stari isto imao normalne roditelje
ili je imao debile zbog kojih se zakleo da ce on biti tata kakav njemu nikad netko nije bio?


inace, lijepo si opisao svoj odnos sa starim, super ste.
ovo je jedna pogreška koju mnogi čine jer misle, ako su njihov otac (ili majka) bili loši, da će oni biti bolji. Ima takvih slučajeva ali nije pravilo.
Moj tata je mislio da će biti bolji otac nego što je njegov, koji je opet mislio isto. Istina da se moj otac nije opijao kao deda koji je umro od alkohola sa 50 i nešto godina, ali je radio druge greške.
Isto tako niti ja neću raditi greške koje je moj otac činio, ali ne tvrdim ako budem bio otac da ću generalno biti bolji.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 18:10   #165
Moji rastavljeni, ne znam kada sam ga zadnji puta vidio, alkoholicar, varao na sve strane, znam samo da je ziv, odnos nikakav nemamo, niti zove niti se cujemo i to je to, zivot je takav, sta's.
Domaaagoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 14:23   #166
E ne znam gdje postoji tema o jebenoj tvrdoglavosti, ali moj otac je jebeno tvrdoglav, ma ja to uopće ne mogu opisati.

Uglavnom; lik ne želi ići jebenom doktoru. Ne želi na sistematski. Ja više ne znam na koji način da mu pristupim. Godinama nije vadio krv, ne želi ići provjeriti prostatu, niti debelo crijevo, ma ništa, a ušao je u 60te. Rame ga boli već godinu dana i samo se ljuka brufenima, ne želi ići snimiti to, niti fizijatru. Meni je ovo jebeno nepojmljivo

Glavni argument mu je; ja sam dobro i budem. Kakav jebeni kreten.

Nedaj bože da boluje od čega ozbiljnoga ili da se razboli, jednostavno se neće saznati na vrijeme, i bojim se da će biti kasno.

Užasno težak čovjek.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 20:21   #167
Svi su slicni
Jednostavno to je tako , malo neodgovorno
Prepuste se onom sto bude bit ce
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 23:27   #168
Pokušajte prestati glumiti roditelje svojim roditeljima i svima će biti puno lakše.


Da, i mene ni divljim konjima nećeš odvući liječniku, najviše zbog toga što se ne dam zajebavati.
Ne, ne namjeravam izgubiti čitav dan u čekaonici zbog toga što neki imbecil nije sposoban uvesti kakvu-takvu organizaciju u posao koji bi morao znati i raditi i organizirati, pa nas naruči tridesetak-četrdesetak u isto vrijeme, a oni koji ne dođu na red dužni su se ponovo predbilježiti za još koje nepotrebno gubljenje vremena.
Svakom takvom imbecilu nježno poručujem da u svakom trenutku, ako mu je do seksa, može jebat svoju mater - ali mene neće.
A ako mi zdravlje i život moraju ovisiti o nesposobnom imbecilu, radije ću otegnuti papke, hvala.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 15:29   #169
Hogi pretvoril sise u dedu.



ja sam bil na sistematskom i pristal na taktilni pregled prostate. Jemput mora biti prvi put.
Modrobradi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 15:55   #170
Quote:
Modrobradi kaže: Pogledaj post
Hogi pretvoril sise u dedu.

Danom rođenja.
Nemam namjeru hraniti ego niti jednog imbecila koji je zbog svog posla umislio da je bog koji se spustio na zemlju. Neka radi svoj posao kako treba, a ako za to nije sposoban mora se maknuti i prepustiti ga onima koji jesu.

Quote:
ja sam bil na sistematskom i pristal na taktilni pregled prostate. Jemput mora biti prvi put.
Pregled kak i svaki drugi i (kak i svaki drugi) pametno ga je odraditi.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2018., 16:17   #171
Prije nekih dva meseca, sinak mi je diplomiral. U ponedelek starta na posel, za stalno. Na faksu.
Ponudili mu, nije trebala veza, nije trebala lova.
Ja častim odma, a on za prvu plaću.
Između toga se nebum treznil.
Modrobradi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2018., 16:22   #172
Svaka čast i sineku i proizvođaču.
Lijepo je saznati da se opet počinje cijeniti kvalitet znanja umjesto kvaliteta žnore.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2018., 16:45   #173
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Svaka čast i sineku i proizvođaču.
Lijepo je saznati da se opet počinje cijeniti kvalitet znanja umjesto kvaliteta žnore.
Fala najlepša, vježbam kad god mi je dopušteno.
U znanje treba ulagati.
Al ima nekaj i u dosegnutoj socijalnoj vještini, uljudnosti, skromnosti i spremnosti za volontiranje, dežurstva i tak...
Taj dio nauka obavi se doma, u obitelji.
Micek je prek dve godine bez kune delal i usput učil kak se dela u ambulanti, uz faks i ispite.
Onda su ga zeli iz susedne ambulante. He he
Modrobradi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 19:31   #174
Mladom gospodinu moje čestitke na uspješnosti.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 19:59   #175
Čestitke
I ja sam sam pronašao posao, bez veza, radio praksu tamo i ostao nakon srednje
Forza Milan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 08:02   #176
Cuka

Mladom gospodinu moje čestitke na uspješnosti.


Quote:
Forza Milan kaže: Pogledaj post
Čestitke
I ja sam sam pronašao posao, bez veza, radio praksu tamo i ostao nakon srednje
Fala dečki.

Da ste ga vidli jučer, veli posle ručka - idem učiti. Koji kurac ideš učiti?
Pa sve, kaj ja znam kaj bu me neko pital
Reko, rileks nejdeš na ispit, ideš delat. Samo budi ti, kakav jesi. Ležeran i sa smješkom.
Kad je odlazil, bik mi je dal pusu.
Modrobradi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2018., 23:29   #177
Quote:
Modrobradi kaže: Pogledaj post
Hogi pretvoril sise u dedu.



ja sam bil na sistematskom i pristal na taktilni pregled prostate. Jemput mora biti prvi put.
Kak si preživio psihološku neugodnost pregleda?
emanuel shiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2018., 15:19   #178
Quote:
emanuel shiver kaže: Pogledaj post
Kak si preživio psihološku neugodnost pregleda?
Najneugodnije mu je bilo kad se sjetio kako mu je doktor položio obje ruke na ramena dok mu je čačko po šupku...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2018., 17:50   #179
Nije njemu to uopće bilo neugodno kad je to tako ponosno napisao
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2018., 01:48   #180
Quote:
kukuruza zlatko kaže: Pogledaj post
Nije njemu to uopće bilo neugodno kad je to tako ponosno napisao
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger