Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2017., 12:33   #101
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
To znači Tattek na putu do finala ima Imbriovec, Novigrad, Istru doma normala ( kako doma, jel u interesu hrvatskog nogometa, šta nije pravilo da u četvrfinalu onaj sa slabijim koef. je domaćin?) a u semiju slutim epski dvoboj, tradicionalni gradski derbi ljutih rivala gnjk-a i lokse.

Čuvajte Hrvatsku, čuvajte Dinamo!!
Od ove godine ne, a i proslih godina zdrijeb je bio od polufinala, ove je od cetvrtfinala, sa tim da se polufinale isto igra na jednu utakmicu nakon zdrijeba.
Fredo is offline  
Old 08.11.2017., 12:35   #102
Dobro je, izbjegli smo Rudeš, Inter i Istru
osibk is offline  
Old 08.11.2017., 12:38   #103
Quote:
Fredo kaže: Pogledaj post
Od ove godine ne, a i proslih godina zdrijeb je bio od polufinala, ove je od cetvrtfinala, sa tim da se polufinale isto igra na jednu utakmicu nakon zdrijeba.
A ha, to znači božica fortuna je tradicionalno već naklonjena najkatoličkijem?!
Osijeka i Hajduka spojila već u četvrfinalu, Rijeku ako prođe Goricu bacila u Zaprešić, spojila ljute rivale Loksu i Rudeš a gnjk-u dala Istru doma?

jbg tko nam kriv šta nismo rođeni pod sretnom zvijezdom? Ili se barem ne molimo Svevišnjem? Treba kapelicu nacaliti na svakom stadionu, a e
otrovnik ljuti is offline  
Old 08.11.2017., 12:38   #104
Dobar ples (kinder) jaja u zdjeli.
janick gers is offline  
Old 08.11.2017., 12:44   #105
Nemojte, sad ce vas napasti da ste teoreticari zavjera, sve stima i sve je za 5 kad si musko i pratis hnl nogomet
rosi is offline  
Old 08.11.2017., 13:07   #106
Ja za četvrtfinale ne znam i neću se uopće uvlačit u rasprave dal je ždrijeb namješten, ali imali ste na ovome forumu čovjeka koji je osobno izvlačio u ime Hajduka kuglice za polufinale .

Ne znam kako se četvrtfinale izvlači i ne bi se time zamarao. Polufinale ako se ždrijeb namješta, namještaju ga svi predstavnici klubova.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 08.11.2017., 13:12   #107
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
jbg tko nam kriv šta nismo rođeni pod sretnom zvijezdom? Ili se barem ne molimo Svevišnjem? Treba kapelicu nacaliti na svakom stadionu, a e


Kazu sve regularno, bili i predstavnici klubova:

Po sedam odigranih susreta osmine finala, u srijedu je pod nadzorom povjerenstva za natjecanje održan ždrijeb četvrtfinala Kupa. Povjerenstvo su činili predsjednik Davor Ivić te članovi Željko Bel i Josip Brezni.

Ždrijebu su prisustvovali i predstavnici klubova, a izvučeni su parovi Dinamo - Istra 1961, Rudeš - Lokomotiva, Inter Zaprešić - Gorica/Rijeka te Osijek - Hajduk.

http://hns-cff.hr/news/17144/odrzan-...rvatskog-kupa/
Fredo is offline  
Old 08.11.2017., 13:14   #108
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Ja za četvrtfinale ne znam i neću se uopće uvlačit u rasprave dal je ždrijeb namješten, ali imali ste na ovome forumu čovjeka koji je osobno izvlačio u ime Hajduka kuglice za polufinale .

Ne znam kako se četvrtfinale izvlači i ne bi se time zamarao. Polufinale ako se ždrijeb namješta, namještaju ga svi predstavnici klubova.
Evo još jedna teorija zavjera razbijena.
HNL je najčišća liga u povijesti.
Odnosno "neću reć da ništa nije namješteno, samo ću reć da sve što kažete da je namješteno - nije".
zoltan kabok is offline  
Old 08.11.2017., 13:21   #109
Quote:
zoltan kabok kaže: Pogledaj post
Evo još jedna teorija zavjera razbijena.
HNL je najčišća liga u povijesti.
Odnosno "neću reć da ništa nije namješteno, samo ću reć da sve što kažete da je namješteno - nije".
Misli što želiš, šta mene točno briga ?

Iskreno sasvim moguće da je polufinale kupa namješteno, ja se s tim uopće ne bavim, ali mi netko mora pojasniti kako bi to točno išlo bez da u tome ne sudjeluju sva 4 kluba ?

Ponavljam, sasvim lako moguće da je namješteno :

https://www.youtube.com/watch?v=UJYkE4RFLkw

Za četvrtfinale nisam ništa rekao i ne mislim jer zbilja ne znam kako i tko ga izvlači. Ti slobodno misli i za to što te volja.

Ako se to uopće smije komentirati, iskreno mislim da sa ždrijebom kupa mogu biti apsolutno svi sretni osim Hajduka.
Inžinjer ekonom is offline  
Old 08.11.2017., 13:33   #110
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
To znači Tattek na putu do finala ima Imbriovec, Novigrad, Istru doma normala ( kako doma, jel u interesu hrvatskog nogometa, šta nije pravilo da u četvrfinalu onaj sa slabijim koef. je domaćin?) a u semiju slutim epski dvoboj, tradicionalni gradski derbi ljutih rivala gnjk-a i lokse.

Čuvajte Hrvatsku, čuvajte Dinamo!!
Nije, ždrijebom je to određeno. Lako se pogubiti jer svake godine mijenjaju pravila.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 08.11.2017., 14:43   #111
Quote:
trener morskih pasa kaže: Pogledaj post
Srećom finalisti kupa više nemaju plasman u Europu ako izgube od prvaka, tako da će ove zagrebačke ljušture od klubova s 50 gledatelja morati osvojiti kup da bi išli u Europu.
Koliko ono gledatelja je Split imao kada se plasirao u Europu? Koliko ih ima Istra? Slaven Belupo? Zagreb kada je u sudačkoj nadoknadi popušio Europu?

Isti kurac prika.

Quote:
gabal kaže: Pogledaj post
Nije, ždrijebom je to određeno. Lako se pogubiti jer svake godine mijenjaju pravila.
Mislim da se do prošle godine nije ni ždrijebalo četvrtfinale, znam da se Toplak žalio kako u QF uvijek moraju protiv Dinama
Luyindula is offline  
Old 08.11.2017., 15:08   #112
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Koliko ono gledatelja je Split imao kada se plasirao u Europu? Koliko ih ima Istra? Slaven Belupo? Zagreb kada je u sudačkoj nadoknadi popušio Europu?

Isti kurac prika.
Jad i bijeda je širom Hrvatske, ali jedino zagrebačke ljušture nemogu navući ni 1000 ljudi prosječno na stadion:
https://www.transfermarkt.com/1-hnl/...saison_id=2017

S time da je stvarno stanje zapravo još gore jer dobar dio ovih brojki otpada na gostujuće navijače kojih je u Zagrebu uvijek više nego kada se igra u Koprivnici, Puli, Vinkovcima, itd.

RNK Split nije bio daleko od toga i s razlogom je propao.
trener morskih pasa is offline  
Old 14.11.2017., 12:52   #113
Prskalo - Mavrias, Župarić, Punčec, Zhuta - Maleš, Mišić - Kvržić, Pavičić, Črnic - Gorgon.

13h, Velika Gorica, live prijenos na hntv.

FF
otrovnik ljuti is offline  
Old 14.11.2017., 13:12   #114
Je li klokan odigrao išta?
mitch is offline  
Old 14.11.2017., 13:22   #115
Nije. U izostanku Zhute cak je prije Davidsona u drugom poluvremenu protiv dinama Kek na tu poziciju stavio Kvrzica

Poslano sa mog GT-P3110 koristeći Tapatalk
__________________
Blago meni, što se rodi takva da si ponos Bosne cijele...
otrovnik ljuti is offline  
Old 14.11.2017., 13:56   #116
Rijeka i dalje kilavo.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Old 14.11.2017., 13:56   #117
Volin te goricoo
Odkad znam za sebeee
I zato zgazite fiumeee

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 14.11.2017., 14:38   #118
Ne volin vas vise

Volin te inkeruuuu

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 14.11.2017., 14:50   #119
Dajte nam taj Milan
__________________
gnk dinamo = hadjuk split
paragonth is offline  
Old 29.11.2017., 10:22   #120
Danas Zekiceva 100. sluzbena utakmica na klupi Osijeka.
Fredo is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:07.