Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 08:36   #5321
Došla sam pitati za preporuku za rumenilo kad nosim crveni ruž. Ne znam da uzmem nešto taupasto pa da je kao mini konturiranje ispod kostiju ili neko mat breskvasto pa baš kao rumenilo. Imam i klasičnih crvenih a imam i bordo i smećkastih ruževa. Pa bi jedno rumenilo za sve nijanse ako može jer mrzim gomilati. Do 100kn, mislila sam možda ono NYX taupe popularno? Voljela bi i neku topliju alternativu ako mi se ovo ne svidi. Topli sam podton. A usput ću uzeti i ovo Sleekovo rosegold jer je to totalno moja boja joj joj.
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 10:09   #5322
Ja uz crveni ruž nosim Sleek Suede. To mi je onako klasika, ide uvijek u svako doba godine. Ako želim nešto jače, onda Antique (također Sleek).

Inače mi lijepo ide i MF Nude mauve kojeg sam dugo obožavala, ali ne znam što se s njim događa. Praktički sam ga potrošila i sada grecam ostatke. Počeo je na meni izgledati sivkasto. Moguće da je to zato što mi se nijansa tena vratila na stare postavke.

Svejedno mi se i dalje sviđa... Kada želim imati sivkasti odsjaj.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 17:31   #5323
Narucila sam Nablu i rumenilo je divno.
Satin finish,boja divna uzela sam nijansu Kendra
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 22:18   #5324
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Ja uz crveni ruž nosim Sleek Suede. To mi je onako klasika, ide uvijek u svako doba godine.
Također, to rumenilo mi je predivno
Uskoro ću ga potrošiti i lako moguće da ponovim kupnju jednog dana...
teja88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 22:35   #5325
Quote:
Lilli_007 kaže: Pogledaj post
Došla sam pitati za preporuku za rumenilo kad nosim crveni ruž. Ne znam da uzmem nešto taupasto pa da je kao mini konturiranje ispod kostiju ili neko mat breskvasto pa baš kao rumenilo. Imam i klasičnih crvenih a imam i bordo i smećkastih ruževa. Pa bi jedno rumenilo za sve nijanse ako može jer mrzim gomilati. Do 100kn, mislila sam možda ono NYX taupe popularno? Voljela bi i neku topliju alternativu ako mi se ovo ne svidi. Topli sam podton. A usput ću uzeti i ovo Sleekovo rosegold jer je to totalno moja boja joj joj.
curke su već rekle sleek suede, s tim nemoš promašit.
nyx taupe je baš za konturu. i ja nisam oduševljena s njim uopće. Ne zbog boje nego kak je loš za radit s njim.
U svakom slučaju ak rumenilo s crvenim ružem, nešto zemljano. Breskvasto zna bit too much pa se natječu boje ruža i obraza
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 23:53   #5326
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Ja uz crveni ruž nosim Sleek Suede. To mi je onako klasika, ide uvijek u svako doba godine. Ako želim nešto jače, onda Antique (također Sleek).

Inače mi lijepo ide i MF Nude mauve kojeg sam dugo obožavala, ali ne znam što se s njim događa. Praktički sam ga potrošila i sada grecam ostatke. Počeo je na meni izgledati sivkasto. Moguće da je to zato što mi se nijansa tena vratila na stare postavke.

Svejedno mi se i dalje sviđa... Kada želim imati sivkasti odsjaj.
Hvala na preporuci, kupila ga!
Blair, znam, baš zato ga inače nosim golih obraza, moja rumenila su roza, eventualno mauve, a bronzer mi je pretaman za crveno, volim "čistiji" izgled.
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 16:51   #5327
Quote:
Lilli_007 kaže: Pogledaj post
Hvala na preporuci, kupila ga!
Blair, znam, baš zato ga inače nosim golih obraza, moja rumenila su roza, eventualno mauve, a bronzer mi je pretaman za crveno, volim "čistiji" izgled.
imam ten sličan kasperu, pa nikad ne kontam da neko možd ima boje na licu prirodno ako moš nekako domoći se milanija. imam njihov baked bronzer u nijansi glow. nemoj da te zavara to što piše bronzer, nije pretamno. Iskreno čak i meni ovako bijeloj bi bio presvijetal za bronzer
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 18:16   #5328
Cure jel tko probao Clarins ili Guerlain rumenila?
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 00:21   #5329
I ja bi sad Suede i Antique, ali ne mogu skužiti svoj problem sa Sleek rumenilima

Imam Sleek Rose Gold-stoji u ladici, na meni tu nema ničeg rose samo gold ili sam pretamna za to rumenilo (NC25 zimi) ili to jednostavno nisu pigmentirana drogerijska rumenila na koja sam navikla-Catrice ciglice(obozavam) i Deborah Paprika, Rame, Rosa pesca ....

Žene ako kupim Suede da li će se vidjeti?Ili da kupim Antique?
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 02:19   #5330
Itekako će se vidjeti i jedan i drugi. Trebali bi! Ja sam dosta svjetlija od tebe, ali mi je Rose gold isto pomalo čudnjikav. Funkcionira kako mu se svidi. Nekad ima roze, nekad samo zlatno... Ne kontam baš po kojem principu radi, ali ga svejedno jako volim.

Doduše ima nešto i u načinu i alatu kojim nanosim. Da bi roza došla do izražaja ipak treba malo grublji kist.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 02:56   #5331
Znaci nisam sama
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 10:26   #5332
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post

Žene ako kupim Suede da li će se vidjeti?Ili da kupim Antique?
Ja sam dosta tamna i Suede mi se unatoc tome bas lijepo vidi...
Poslano sa mog LG-D320 koristeći Tapatalk
teja88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 20:20   #5333
Moj Suede je puno zuci (narancastiji) nego na fotkama na netu. Uopce mi ne pase kao rumenilo al mi je zato super kao prijelazno sjenilo (nesto kao Nablin Narciso).

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 12:28   #5334
Koje Nars rumenilo bi bilo "must have" za hladnotonce? Meni se Orgasm tak sviđa ali toplo mi je to preveć
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 12:56   #5335
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Koje Nars rumenilo bi bilo "must have" za hladnotonce? Meni se Orgasm tak sviđa ali toplo mi je to preveć
Mozda Angelika?
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 13:16   #5336
Joj to mi je malo barbie. A seduction ili dolce vita? jel netko vidio uživo to?
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:22   #5337
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Joj to mi je malo barbie. A seduction ili dolce vita? jel netko vidio uživo to?
Meni uzivo nije, mislila sam da je intezivnije, ali na licu izgleda skoro kao Chanel pink explosion
Vidjela sam ih uzivo sve i od ova dva ljepsa mi je dolce vita
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 16:28   #5338
ima netko iskustva sa Nyx baked rumenilima? jučer sam ih vidjela u Areni, na brzinski djeluju i pigmentirano i lijepo, no do sad nisam nikad uzimala njihova rumenila



ima itko iskustva?
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:47   #5339
Quote:
peachwoman kaže: Pogledaj post
I ja bi sad Suede i Antique, ali ne mogu skužiti svoj problem sa Sleek rumenilima

Imam Sleek Rose Gold-stoji u ladici, na meni tu nema ničeg rose samo gold ili sam pretamna za to rumenilo (NC25 zimi) ili to jednostavno nisu pigmentirana drogerijska rumenila na koja sam navikla-Catrice ciglice(obozavam) i Deborah Paprika, Rame, Rosa pesca ....

Žene ako kupim Suede da li će se vidjeti?Ili da kupim Antique?
ja sam kat von d light neutral 42/ proljetno-ljetna mac nw10 i rose gold mi je medu najdražim rumenilima ikad, pa možda si ti jednostavno pretamna za to, al meni je to rumenilo na meni identicno nars orgasmu
kefica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 23:44   #5340
Ne spominju se vise tako cesto ali meni su jako dobra Artdeco rumenila. To mi je valjda najstarije rumenilo koje redovito koristim, lagano se nanosi mekim kistom, traje na licu. Sva ostala koja sam paralelno koristila su mi se rasula, razbila ili potrosena. Najcesce kombinacija.

Zadnje uređivanje dariel : 03.01.2018. at 00:04.
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.