Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Gdje će u završiti Vettel u 2021.?
U Red Bullu 1 2.86%
U McLarenu 4 11.43%
U Renaultu 3 8.57%
U Mercedesu 9 25.71%
U Ferrariju 0 0%
U penziji 18 51.43%
Glasovatelji: 35. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 22:34   #301
Sirotkin će voziti testove za Williams idući tjedan.
Možda na njega računaju kao eventualnu zamjenu za Kubicu.
Nadam se da nisam u pravu, ipak bi želio nekog malo iskusnijeg ako nešto pođe krivo.
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:30   #302
http://www.skysports.com/f1/news/124...t-in-abu-dhabi

mislim da je to to, ako sve dobro prođe gotova stvar
andy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:54   #303
Slušam na Autosportu razgovor F1 novinara o četvercu koji se takmiči za mjesto u Williamsu. Prilično je zanimljivo, preporučam.

https://www.autosport.com/f1/news/13...-sign-for-2018
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 00:41   #304
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Znači u prevodu Kubica je ipak potpisan
Iskreno rečeno nisam to očekival da će ga zbilja potpisat, no ak su demantirali tu vijest onda je otprilike jedno 95% sigurno da je ugovor potpisan...

Ono znaš kak to već ide u F1 Trač je samo trač dokle god se ne demantira, a kad se demantira onda možeš bit ziher da je istina
Onda su stvarno debili ... (mislim drago mi je zbog Kubice) al past će kao momčad još više ....

Jedan totalno neiskusan i jedan hendikepirani vozač. A performanse bolida nikad gore od kad su na Mercedesovim motorima.

Vidi se da ih samo zanima lova i publicitet ali to će se brzo istopit.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 01:35   #305
Ja jos uvijek vjerujem da je Paddy poslan tamo po zadatku...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 12:45   #306
Paddy je dobio svoj dio dionica , znači postao je suvlasnik ekipe. Vjerovatno je i njemu u interesu da napravi najbolji mogući bolid za iduću sezonu. Vjerovatno se i njega bar nešto pita kod odabira novog vozača. Što taj vozač donese više love u ekipu Paddy-ju će biti lakše biti naparaviti bolji bolid i više i bolje ga nadograđivati tijekom sezone.
mobberzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:19   #307
https://twitter.com/thebuxtonblog/st...64520765091840

2017 champ @LewisHamilton told us he’d love to see Kubica back. “He’s better than three quarters of the grid. He’s one of the top five drivers in F1 and he’s not even here.”
GoldGT is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:37   #308
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Onda su stvarno debili ... (mislim drago mi je zbog Kubice) al past će kao momčad još više ....

Jedan totalno neiskusan i jedan hendikepirani vozač. A performanse bolida nikad gore od kad su na Mercedesovim motorima.

Vidi se da ih samo zanima lova i publicitet ali to će se brzo istopit.
Williams će idućih sezona samo uzlaznom putanjom uz pomoć Mercedesa. Upamti šta sam ti rekao.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 23:11   #309
Budem ... kao da su dosad bili na Hondi pa će iduće godine poletit. Sad će im bii još teže jer će se pojavit još dvije konkurentne momčadi u borbi za uži vrh ... samo netko glup može mislit da će ih vozači (tipa kubica) izvuć iz situacije u kojoj se nalaze.

btw. koliko znam Paddy se nije slagao sa odlukama i smjerom kojim je krenuo Williams prilikom odabira vozača bar u početku.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 23:15   #310
Iduce godine imati cemo 7 smjesa guma.
Navodno su sve gume u odnosu na ovu sezonu mekse.
Biti ce zanimljivo vidjeti ovaj hypersoft u kvalifikacijama...
To znaci i iduce godine ce padati rekordi krugova...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 06:38   #311
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Iduce godine imati cemo 7 smjesa guma.
Navodno su sve gume u odnosu na ovu sezonu mekse.
Biti ce zanimljivo vidjeti ovaj hypersoft u kvalifikacijama...
To znaci i iduce godine ce padati rekordi krugova...
Jedino kaj bu zanimljivo po tom pitanju je hoćemo li ikad vidjet taj famozni superhard na stazi
s obzirom da ove sezone nitko nije odvezao ni krug u utrci na hardu, mogu si mislit kak bu tek iduće godine itko vozil na superhardu...

Čak bi trebalo predložit kladionicama da u ponudu uvrste broj krugova odveženih na superhardu u sezoni, kao i na hardu u sezoni...ono manji ili veći od jedan
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 09:47   #312
Ja sam skroz sklon misliti da su napravili dvije mekše gume od svih dosadašnjih i promijenili nazivlje pa je hard postao super-hard, medium postao hard i tako dalje...
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 10:19   #313
Da nema glupog pravila o obaveznom korištenju dvije komponente. Neki vozači na nekim stazama bi sigurno išli na taktiku s hard gumama bez zaustavljanja u boksovima. I naravno da nema glupog DRS-a pa da se imaju šanse braniti protiv ovih na softu kad nadoknade vrijeme izgubljeno u boksu.

To su utrke.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 08:06   #314


Quote:
Approved and officially registered today. I guess we have the new F1 logo
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 08:14   #315
Quote:
F1 bolidi od sljedeće godine više neće imati ugrađene peraje (‘shark fin’) na poklopcu motora.

McLaren je bila jedina momčad koja se zalagala da ovaj dodatak ostane, ali nisu uspjeli uvjeriti ostale momčadi da se to zadrži za sljedeću godinu.

Zabrana ovog aerodinamičkog detalja za 2018. dogovorena je ranije ove godine, ali se nedavno ponovno o tome raspravljalo. No, za nastavak korištenja shark fina trebale su se složiti sve momčadi.

“Stvari su se promijenile. Zak (Brown) je očito potpisao veliki sponzorski ugovor za sljedeću godinu pa mu je potrebno što više prostora na bolidu. Zbog toga se McLaren nije složio da se shark fin ukine. On je rekao da ga žele zbog aerodinamike, ali sljedeće godine ga nećemo gledati na bolidima.,” rekao je Christian Horner.

Peraje su ponovno vratile ove godine i izazvale kontroverze, a Horner je bio među prvima koji ih je kritizirao.
Auuuu, Horner trola McLarenovce!

http://www.gp1.hr/2017/11/bolidi-od-2018-gube-peraje/
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost

Zadnje uređivanje gaff_ : 25.11.2017. at 12:28.
BigSaint is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:05   #316
Quote:
BigSaint kaže: Pogledaj post
O majko mila sa Gp1

Quote:
McLaren je bila jedina momčad koja se zalagala da ovaj dodatak ostane, ali nisu uspjeli uvjeriti ostale momčadi da se to zadrži za sljedeću godinu.
Koji očajno loš prijevod

http://www.grandprix.com/ns/ns37849.html

Stvar dijametralno suprotna, al bitno da se ti mulci igraju novinara
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 21:33   #317
https://www.motorsport.com/f1/news/w...-rule-982821/?

Wolf je fino spustil Hornera na zemlju...
Kaj je najblesavije ne samo da je Horner jedan od najzaslužniji za to pravilo o tri motora sa svojim cviljenjem oko cijene istih, nego je upravo on lik zbog kojeg danas imamo ove famozne PU

Osim toga zanimljivo koliko je ustvari Mečka bolja od svih ostalih...
Loweu je malo izletilo dakle očito da oni mogu izvuč puno više iz ovih motora nego kaj pokazuju, samo kaj to ne rade nebi li maksimalno rastegnuli pouzdanost...
A ova sezona im je očito bila test za iduću, jer po onom kaj smo vidli mečka je vjerojatno već i ovu sezonu mogla odradit sa 3 motora...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 11:14   #318
Rosberg kaze da se Hamilton nije poboljsao u odnosu na 2016tu...
Quote:
Nico Rosberg has disagreed with the suggestion that Lewis Hamilton has stepped up his game from their title battle in 2016 in order to clinch a fourth World Championship this year.

The duo were locked in a fierce battle for the title last season with the German coming out on top, but he does not feel that has led to Hamilton becoming an improved driver for this season's title hunt.

"I know what level he was driving at last year and I'm probably the best judge of that," Rosberg told German newspaper Frankfurter Allgemeine Zeitung.

"I would say no. I don't think he could have improved.

"During the season he had his strong and weaker moments, and like I did last season, Sebastian [Vettel] tried to use those weaknesses.

"But the difference this year was that unlike in 2016, Lewis did practically all of Mercedes' wins.

"Last year we drove at such a high level throughout the season that Valtteri (Bottas) had a very difficult job to try to continue in the same way."

Rosberg is in Abu Dhabi working for German broadcaster RTL and also praised his old team for still being the team to beat despite such a drastic change in regulations.

He added: "To survive a rule change like that with such dominance is very, very rare in Formula 1. It was the next step to legendary status."
Iskreno ja mislim da je njegov vrhunac bila sezona 2014. i 2015., jos uvijek je odlican vozac, ali sigurno je u malom padu...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 11:22   #319
Rosberg nije glupan, ako je netko i mislio da je, nije. Lijepo je pojasnio ono što je valjda i slijepima trebalo već biti jasno: Ham je ove godine blještao posebnim sjajem jer je bio jedini vrunski vozač u najboljem autu. Godinu prije su bila dvojica i to ne može biti jednako. Zato je Bottas odličan za Hama: dovoljno je dobar da skuplja bodove, ali nedovoljno da ga ugrozi. Drugim riječima, on radi u Mercedesu isto što i Kimi u Ferrariju. Od momčadi s vrha, Red Bull trenutno očito jedini i dalje ustraje na dva konkurentna vozača.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 11:31   #320
Zanimljivi su ovi komentari Rosberga, vec je par puta tako u sezoni bocnuo Hamiltona...
Bottas je jedini vozac na gridu kojem je od pocetka sezone cilj bio osvojiti drugo mjesto.
Kimi je spor, al stvarno imam osjecaj da moze da bi se borio za prvo mjesto protiv Vettela da moze.
Bottas mi ne odaje nimalo dojam u bilo kakvim kombinacijama kao osoba koja bi se borila za naslov prvaka protiv Hamiltona. Njegov je cilj biti drugi.
Slazem se da RB ima najbolji vozacki duo. Daleko su mi najodbojnija momcad, i obojica su mi antipaticna, al trenutacno se moze da su ponajbolji duo na gridu...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.