Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2017., 15:32   #1
Iskon mobile - nova mobilna mreža

Link na ponudu: https://www.iskon.hr/Za-kucu/Iskon-Mobile

Quote:
Pretplatnička mobilna tarifa Iskon.Mobile bez ugovorne obveze dostupna je isključivo korisnicima Iskonovih fiksnih usluga. Sadrži Instant Messaging paket za komuniciranje putem popularnih chat servisa, aplikaciju za gledanje TV-a te dodatne gigabajte prometa i minute razgovora za dovođenje prijatelja u Iskon.Mobile svijet…
Zagreb, 3.5.2017. – Iskonovi korisnici došli su na svoje. Uz fiksne pakete interneta, telefona, televizije i pametnog doma, od danas im je dostupna mobilna tarifa bez ugovorne obveze. Iskon.Mobile tarifa za 120 kuna mjesečno sadrži 1000 jedinica za telefoniranje i SMS-ove te 4 GB podatkovnog prometa. U ovo ne ulazi dodatni 1 GB namijenjen komunikaciji putem aplikacija za dopisivanje. Svakom korisniku je osigurano još 10 sati uživanja u Iskonovoj aplikaciji za gledanje TV-a u pokretu.
Iskon.Mobile ima 099 pozivnu numeraciju na 4G mreži Hrvatskog Telekoma, koji ovim signalom pokriva 97% stanovništva u vanjskom okruženju.
Iskonovci biraju besplatne sadržaje i popuste po želji
Odabirom Iskon.Mobilea korisnici paralelno ostvaruju pogodnosti na dodatne usluge i u fiksnom dijelu. Iznosi popusta do 45 kuna mjesečno mogu se, primjerice, iskoristiti za aktivaciju besplatnih tematskih TV paketa (poput sportskog ili dječjeg) ili za neki od ponuđenih uređaja iz Iskon.Webshopa (Wi-Fi pojačivač ili HomePlug). Zajedno s Iskon.Mobile tarifom, Iskon.Smarthome usluga postaje dostupna za samo 24 kune mjesečno, dok se HBO Premium paketu cijena umanjuje za 15 kuna. Ovo su samo neki od niza benefita, jer korisnik sam bira pogodnosti koje najviše odgovaraju njegovim navikama. Popis je dostupan na https://www.iskon.hr/Za-kucu/Iskon-Mobile
Dodatni gigabajti, minute i SMS-ovi za povezane Iskonovce!
Kako je Iskon najpoznatiji upravo po zajednici Iskonovaca, međusobno povezivanje u Iskon.Mobile svijetu donosi im dodatni podatkovni promet te jedinice za razgovore/SMS. Bez obzira radi li se o ukućanima, prijateljima ili poznanicima, u Iskon.Mobile je moguće uvesti još korisnika te uvećati promet svima (po SIM-ici) do 6 GB i 3000 jedinica za razgovore i SMS. Za umrežavanje je dovoljno nazvati Iskonov besplatni telefon 0800 1000.
„Uvođenjem mobilne tarife postali smo one stop shop svojim korisnicima. Već smo godinama operator s najvećim brojem usmenih preporuka usluga od strane zadovoljnih korisnika. Upravo smo njih pitali za želje pri kreiranju Iskon.Mobilea. Tako je nastala tarifa bez ugovorne obveze, s atraktivnom cijenom za realnu mobilnu potrošnju – tarifa koja najviše odgovara Iskonovcima.“, pojasnio je Krešimir Madunović, predsjednik Uprave Iskona. „Siguran sam da će im i umrežavanje biti atraktivno. Bit će to jedan odličan narančasti community.“, objašnjava Madunović.
Atraktivni mobiteli uz popust 1000 kuna (ali bez ugovorne obveze)
Jedinstvenost ponude Iskona svakako je i mogućnost kupovine novog mobitela s do 1000 kuna popusta bez potpisivanja ugovorne obveze na mobilnoj tarifi, već samo na fiksnoj usluzi interneta, TV-a i(li) telefona. Popularni uređaj Lenovo Vibe K5 trenutno se na taj način može odabrati za 199 kuna bez dodatnih rata, a najpopularniji „Kinez“ Xaomi Redmi A4 za 58 kuna na rate kreditne kartice kroz sljedeća 24 mjeseca. Kompletna ponuda uređaja dostupna je na https://shop.iskon.hr/kategorije/mobiteli
„Iskonovci su iskazali želju za mobilnom tarifom bez ugovorne obveze, ne treba ih „zaključavati“ ponudom uz otplatu uređaja kroz mjesečne naknade. Ponuda mobitela je ionako jako atraktivna u Iskon.Webshopu, u kojem se otprije može odabrati širok raspon brandova, od iPhone-a i Samsung uređaja, preko Motorole i LG-a do Huaweija, NOA-e i brzorastućeg Xaomija“, zaključuju u Iskonu.
Iskon je uz Iskon.Mobile tarifu postao prvi domaći operator koji privatnim korisnicima nudi portfelj od čak pet osnovnih usluga: fiksni Internet, naprednu IPTV uslugu, mobilnu tarifu, fiksni telefon te rješenje za pametan dom. Sukladno svjetskim trendovima, Iskonovci odabirom većeg broja usluga iz ponude ostvaruju značajne pogodnosti, stoga je za kraj dovoljno zaključiti: Dobro je (p)ostati Iskonovac!
Detalji Iskon.Mobile ponude nalaze se na https://www.iskon.hr/Za-kucu/Iskon-Mobile
Preuzeto s: http://mob.hr/iskon-mobile-za-120-ku...-10-sati-tv-a/
ćubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 19:01   #2
Opet rušenje cijena Za ljude na iskonu ovo mi se jako svida te je dobar potez od strane TCo..ovaj Iskona

S ovim potezom HT je stvorio Magentu pod brandom Iskona. Konvergentna ponuda mi se jako svida i nagraduje korisnike a pogotovo u Iskonu koji ionako ima niske cijene. Ovo je cetvrti mobilni brand HT-a. Monopol postaje sve veci.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 19:18   #3
Koji smatraš 3.- Multiplus?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 19:33   #4
Hrvatski Telekom, Simpa, bonbon, iskon.mobile
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 20:49   #5
Aha- zaboravio sam na hrvatski telekom
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 23:18   #6
A kako Vam se čine cijene? Signal je odličan pošto koriste HT-ov - u to nema sumnje.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 07:48   #7
Meni se čini dosta skupo, s obzirom na ostale operatere- iako znam da postoje i skuplje tarife s manje stvari.
Eventualno ako se da iskombinirati s popustom na mobitel ili za nekoga tko često gleda iskonTV ili koristi Viber za pozive dok nije doma.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 18:20   #8
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Opet rušenje cijena Za ljude na iskonu ovo mi se jako svida te je dobar potez od strane TCo..ovaj Iskona

S ovim potezom HT je stvorio Magentu pod brandom Iskona. Konvergentna ponuda mi se jako svida i nagraduje korisnike a pogotovo u Iskonu koji ionako ima niske cijene. Ovo je cetvrti mobilni brand HT-a. Monopol postaje sve veci.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Treba Tele2 konačno na pravi način ući u fiksnu i nuditi konvergentne usluge. Tada bi se zaoštrila tržišna utakmica. Mislim da sramežljivo to i planiraju ali su nekako neodlučni. Oni jedini pored VIP-a i HT-a imaju kapacitet (lova, znanje, ...) prodrmati tržište. Dokaz je flet mobilni internet koji su nedavno uveli i napravili pomutnju kod konkurencije. Bit će zanimljivo pratiti koliko je brojeva promijenilo operatora i kako je to utjecalo na broj korisnika kod pojedinog mobilnog operatora.
Oberon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 23:25   #9
Ja ti mogu reći da od 10 korisnika koji idu na tele2 njih 6 ode na tu opciju Bezbroj GB.

Jako mi se sviđa ponuda.

Nego.... jel itko razmišljao o navedenom operateru o kojem je riječ u ovoj temi?
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 23:35   #10
da, da, tema... držite je se molim.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2019., 18:47   #11
Roaming

da li roaming radi na iskon mobileu. i ako da, kako da podesim APN da mi radi.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2019., 01:26   #12
Jel se moze kod njih prebacit broj?
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2019., 08:09   #13
Da
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2019., 15:43   #14
Jel ima ko da ima samo 4gb pa da spojimo brojeve i uduplamo promet? Samo je bitno da oni usistemu upare brojeve i računati će nam se sve duplo. Pozivi, internet i SMS
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2019., 22:51   #15
Evo nakon par mjeseci zadovoljnog korištenja problemi sa mrežom i to na dva broja.
Jednostavno podatkovni promet ne radi ili radi sa prekidima da bi tehničari zaključili da je problem sa SIM karticama i da će poslati nove još prije dva tjedna, ali nažalost od tada niti novih SIM kartica niti se tko javlja.

Osobno mislim da nije problem u SIM karticama već općenito nešto sa mobilnim internetom.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2019., 14:48   #16
Jesi probao spojit se na 3g. Meni 4g ne radi na Braču ali 3f super

I jel možemo spojiti simice za više prometa
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2019., 09:09   #17
i na 3G se dešava isto
jučer je čak nestalo totalno u par navrata GSM signala u pol grada, pa nisam mogao niti zvati...
razmišljam da ih otkantam ovih dana i pređem na neku drugu mrežu
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2019., 10:52   #18
kak je naziv te mreže na mobitelu
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2019., 10:19   #19
Iskon Mobile
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2019., 18:16   #20
Pozdrav

Dali je se ko susreo sa problemom objave broja telefona (iskon mobile) i Podataka o korisniku na Imenik.hr??
već dugo mućim muku sa korisničkom službom od iskon mobile službe (
posloa sam im izjavu i kopiju osobne da neželim da mi se podaci objavljuju u imeniku, ali ništa nerade po tom pitanu???
gloginjaR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.