Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2017., 14:53   #2261
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Ha? Ovdje ne iscitavam niti jedan konkretan primjer, vec samo hrpu parola.
Onda prestani iščitavati i počni konkretno djelovati. Izađi van i postani hrabra, napravi što god bi željela a nisi se dosad usudila ili ti je bilo neugodno. Sa time da je društveno prihvatljivo i nije kriminalna radnja. Ljudi reagiraju jako dobro na hrabre ljude.

Npr idi u supermarket i pitaj nekog zgođušnog (ili manje zgodnog) frajera nešto banalno i neutralno vezano uz situaciju tamo. Pritom se na tvom licu mora vidjeti da si hrabra, fake ne prolazi. Ako uspiješ upiši si bod na ljestvici hrabrosti i osjetit ćeš samozadovoljstvo. To je kao pozitivna droga.

Hrabro pojedinačno djelovanje dovodi do hrabrih misli a hrabre misli dovode do života kakav želimo.

Ako ti to uspije usaditi u sebe više nećeš biti ista
rolandus is offline  
Old 28.12.2017., 15:13   #2262
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Onda prestani iščitavati i počni konkretno djelovati. Izađi van i postani hrabra, napravi što god bi željela a nisi se dosad usudila ili ti je bilo neugodno. Sa time da je društveno prihvatljivo i nije kriminalna radnja. Ljudi reagiraju jako dobro na hrabre ljude.

Npr idi u supermarket i pitaj nekog zgođušnog (ili manje zgodnog) frajera nešto banalno i neutralno vezano uz situaciju tamo. Pritom se na tvom licu mora vidjeti da si hrabra, fake ne prolazi. Ako uspiješ upiši si bod na ljestvici hrabrosti i osjetit ćeš samozadovoljstvo. To je kao pozitivna droga.

Hrabro pojedinačno djelovanje dovodi do hrabrih misli a hrabre misli dovode do života kakav želimo.

Ako ti to uspije usaditi u sebe više nećeš biti ista
Omg....
Skitaljka is offline  
Old 28.12.2017., 15:25   #2263
Netko je dobio naramak self help literature za Božić...

Hrabrost koja se vidi na licu. Vrh.
Lord Byron is offline  
Old 28.12.2017., 15:28   #2264
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Netko je dobio naramak self help literature za Božić...

Hrabrost koja se vidi na licu. Vrh.
Lorde nemoj ljudima svojim cinizmom kvariti raspoloženje. Od cinizma nikad ništa dobro. Cinizam je znak neuspjeha i i pomirenosti sa nezadovoljstvom
rolandus is offline  
Old 28.12.2017., 16:55   #2265
nego rolandus, osim kaj djelujes kao visecjevni bacac floskula, kaj ti radis na us?
ZgSash is offline  
Old 28.12.2017., 18:38   #2266
Jedna stvar na okc-u mi je potpuno neshvatljiva...

Kako, ali kako se nekima da stalno raditi nove profile???

Javi mi se lik, razmijenimo par poruka, nije mi to to, pozdravim ga, sljedeći dan, profil mu je pobrisan, javi mi se s novim profilom, ista slika, isto sve, javlja se kao da nikad nismo tipkali...sad bi trebala zaboraviti s kime sam pričala i biti zainteresirana za istu osobu koja mi se ranije nije sviđala?

...i tako opet i opet, ne odgovorim, ignoriram, eto, vrlo brzo opet s novim profilom...

I to ne jedan, dosta sam ih skužila da to rade, neke sigurno ni nisam skužila.

Iskreno mi je već jako nelagodno i odgovoriti na poruku kad nemam pojma jel mi se taj lik javio već 15 puta ili samo jednom

Kako se ljudima da to raditi??
missana is offline  
Old 28.12.2017., 18:39   #2267
Bot bot bot .. case closed.
OrangeTurtle is offline  
Old 28.12.2017., 18:46   #2268
Quote:
missana kaže: Pogledaj post
Kako se ljudima da to raditi??
Možda su zaboravili šifru pa stalno moraju otvarat nove profile?!
Joshua is offline  
Old 28.12.2017., 18:50   #2269
Quote:
missana kaže: Pogledaj post
Jedna stvar na okc-u mi je potpuno neshvatljiva...

Kako, ali kako se nekima da stalno raditi nove profile???

Javi mi se lik, razmijenimo par poruka, nije mi to to, pozdravim ga, sljedeći dan, profil mu je pobrisan, javi mi se s novim profilom, ista slika, isto sve, javlja se kao da nikad nismo tipkali...sad bi trebala zaboraviti s kime sam pričala i biti zainteresirana za istu osobu koja mi se ranije nije sviđala?

...i tako opet i opet, ne odgovorim, ignoriram, eto, vrlo brzo opet s novim profilom...

I to ne jedan, dosta sam ih skužila da to rade, neke sigurno ni nisam skužila.

Iskreno mi je već jako nelagodno i odgovoriti na poruku kad nemam pojma jel mi se taj lik javio već 15 puta ili samo jednom

Kako se ljudima da to raditi??

Jesi cula za clever bot. Kaj te nije impresionirao ?
Volimzivotne is offline  
Old 28.12.2017., 18:56   #2270
Quote:
Volimzivotne kaže: Pogledaj post
Jesi cula za clever bot. Kaj te nije impresionirao ?
Previše je tu cendravih reakcija i uvreda bilo da bi to bili botovi

...ali što ja znam, možda je tehnologija uznapredovala puno više nego što mislim, pa botovi sada uvjerljivo oponašaju i očaj
missana is offline  
Old 28.12.2017., 20:37   #2271
Quote:
missana kaže: Pogledaj post
Previše je tu cendravih reakcija i uvreda bilo da bi to bili botovi

...ali što ja znam, možda je tehnologija uznapredovala puno više nego što mislim, pa botovi sada uvjerljivo oponašaju i očaj
JA: but as far as I know, technology has become more advanced than I think, so bots now know how to emulate despair

Clever bot : I do Exist

dovoljno očajno
Volimzivotne is offline  
Old 03.01.2018., 11:06   #2272
Bok ekips. Na cupidu sam imao ok iskustava. Onak ljudi odgovaraju, u malim količinama ali opet, bilo je nešt dejtania. Sad sam se prebacio malo na Tinder i to mi se čini teži sheet iako imam frendova koji tamo dobro stoje. Ima ko da visi tamo? Većinu slika prekrižim ali dobar dio laikam, i tako svaki dan i nikako da se neko upeca. Postaje mi Tinder izazov. A onda si mislim, pa ako kliknem zgodnu curu a gore je par mjeseci ili duže koliko ju je likova laikalo i ako joj se i svidim dok odskrola do mene, već se ispovraćala od količine stidnih dlaka...

Twoo mi pak nije jasan. Tamo nisam uspio nada.
nezovemsebojan is offline  
Old 03.01.2018., 19:40   #2273
Ja čekam "Hang the DJ" jebeš sve tindere i ostala sranja.
Bugsy93 is offline  
Old 03.01.2018., 19:46   #2274
Quote:
Bugsy93 kaže: Pogledaj post
Ja čekam "Hang the DJ" jebeš sve tindere i ostala sranja.


OKC je najbliže tome, barem kad bi pitanja bila normalna i ljudi bi iskreno odgovarali.

I bilo bi ljudi tamo.
AngryNomad is offline  
Old 03.01.2018., 20:27   #2275
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post


OKC je najbliže tome, barem kad bi pitanja bila normalna i ljudi bi iskreno odgovarali.

I bilo bi ljudi tamo.
Probao sam taj OKC jednom čak i platio premium

Nula bodova.
Bugsy93 is offline  
Old 03.01.2018., 20:56   #2276
Quote:
Bugsy93 kaže: Pogledaj post
Probao sam taj OKC jednom čak i platio premium
Znam, koma je u praksi, ali spomenuo sam ga jer je kod njega manje naglasak na zavodničke vještine kao kod većine dating siteova a više na stvarni karakter osobe. Dobiješ i postotak.
AngryNomad is offline  
Old 03.01.2018., 21:26   #2277
Quote:
Bugsy93 kaže: Pogledaj post
Probao sam taj OKC jednom čak i platio premium

Nula bodova.
nije loš okcupid iskreni su dosta
https://imgur.com/Jx3xvgH
Clandestine is offline  
Old 03.01.2018., 22:12   #2278
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
34 je broj godina? Sad je već 35, ako ne i više. Žene, opštejepoznato, ne stare kao vino, samo stare. Ima gomila mlađih, "obrazovanijih", voljnih i dostupnijih cura. Snizi kriterije, drastično.
PrinceVegeta is offline  
Old 04.01.2018., 23:31   #2279
Ja sam malo umoran od bahatih žena sa tih stranica koje traže brda i doline a nemaju ništa za ponuditi.
Psihonaut is offline  
Old 05.01.2018., 16:47   #2280
Ja sam probala samo Badoo, ali moj dojam je definitivno da je tamo sve zivo fejk. 99% njih. Zenske profile nisam bas gledala jer ne ne zanimaju, al muski su brate mili sve neki pozeri, laznjaci, i najbolji dio: svi odreda su single

Definitivno nemres naci nekog za normalno razmijeniti koju dulju poruku a da nije sexy chat, a kamoli naci nekoga tko ne trazi samo avanturice.

Ali jos mi je gori sami koncept tog badoo-a, znaci da ja ne mogu vidjet tko me lajkao, pogledai profik, samo oar njih vidim, svi ostali su mutni skroz, naravno dok ne platim nekih sto kuna za mjesec, dva 'super moci'
svaki kurac naplacuju, wtf.. da platim toliko samo da mogu jebeno vidjeti tko me lajkao ili nesto. mislim.kako da ga onda vidin, mozda mu se javim ako on nije prvi, kad ga ne vidim... dok se ne prvi ne javi.. ono, necu vam placat za to, nema sanse. zao mi je frajera koji to olacaju bezveze.

Koma je taj badoo, nikad vise tamo.
n0_limits is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.