Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 19:19   #61
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
OK, vi ste vjejatno u pravu, nisam pratila forumaša ni trendove.
Ma sve ok, nego vidim da si tu od 2012. godine, pa si mislim, trebala bi već znati da se tu uglavnom vrte iste ili barem slične teme gdje se žene stavlja u taj položaj gdje mi svi trebamo pljuvati, čudit se ko pura dreku što se recimo cure slabo javljaju na oglase ili ih rijetko pišu i što ih takva činjenica triggera da otvore ovakvu temu gdje će tražiti istomišljenike.

Nije da smo mi 100% u pravu, svi griješe, samo jbg, moje je zapažanje takvo i to se stalno vrti, ne samo tu na forumu, nego i na forumaškim druženjima.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 19.11.2017., 20:04   #62
Vjerojatno zato jer je ženama već dosta toga da ih se svodi na seksualne objekte. Na ulici slinite i seljački upadate, na netu upadate u inboxe, a sve radi tog jednog cilja. Pa valjda ženskama dosadi to već, kad toga ima na svakom koraku.
coconut addict is offline  
Old 19.11.2017., 20:06   #63
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Vjerojatno zato jer je ženama već dosta toga da ih se svodi na seksualne objekte. Na ulici slinite i seljački upadate, na netu upadate u inboxe, a sve radi tog jednog cilja. Pa valjda ženskama dosadi to već, kad toga ima na svakom koraku.
vani 0 stupnjeva, ja se smrzavam u hlacama , ona obuce minicu i onda se cudi kada je gledaju kao seksualni objekt bas cudno , takvih je bome dosta, i onda te muske svinje
Earth Bender is offline  
Old 19.11.2017., 20:07   #64
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Vjerojatno zato jer je ženama već dosta toga da ih se svodi na seksualne objekte. Na ulici slinite i seljački upadate, na netu upadate u inboxe, a sve radi tog jednog cilja. Pa valjda ženskama dosadi to već, kad toga ima na svakom koraku.
U moru svih ti "bok kaksi " poruka i dickpic poruka ima i onih koji bi samo malo chatali, bez ikakvih obveza i namjera.
Vjerujem da su takvi u manjini i to debeloj, al opet, nije potrebno opet s tvoje strane generalizirati u krajnost s drugim ekstremima.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 19.11.2017., 20:13   #65
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
vani 0 stupnjeva, ja se smrzavam u hlacama , ona obuce minicu i onda se cudi kada je gledaju kao seksualni objekt bas cudno , takvih je bome dosta, i onda te muske svinje
To što je obukla minicu znači da voli biti lijepa i držati do sebe. Šta bi trebala raščupane kose i u trenirci izaći van u provod?

Možeš ju ti vidjeti kao osobu npr, seksi tijelo je samo dio nje.
coconut addict is offline  
Old 19.11.2017., 20:15   #66
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
U moru svih ti "bok kaksi " poruka i dickpic poruka ima i onih koji bi samo malo chatali, bez ikakvih obveza i namjera.
Vjerujem da su takvi u manjini i to debeloj, al opet, nije potrebno opet s tvoje strane generalizirati u krajnost s drugim ekstremima.
Nisam rekla da su svi takvi, ali jako puno je. Ne usudim se reći većina, ali vjerojatno nije daleko od toga.

Naravno da već pušu i na hladno, kad većina uletava svakoj po redu pa koja prva reagira.
coconut addict is offline  
Old 19.11.2017., 20:18   #67
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
To što je obukla minicu znači da voli biti lijepa i držati do sebe. Šta bi trebala raščupane kose i u trenirci izaći van u provod?

Možeš ju ti vidjeti kao osobu npr, seksi tijelo je samo dio nje.
obukla se da bude lijepa ostalima, a i sebi.
nemrem vidjeti kakva je osoba ako se vidimo samo u prolazu i ne poznajemo se. vidim dobro tijelo i mogu imati samo stav o tome.

pisem ovo nevezano za temu i nemam problem sa time da se zene oblace kak god hoce i tako privlace paznju.
Flat is offline  
Old 19.11.2017., 20:20   #68
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
obukla se da bude lijepa ostalima, a i sebi.
nemrem vidjeti kakva je osoba ako se vidimo samo u prolazu i ne poznajemo se. vidim dobro tijelo i mogu imati samo stav o tome.

pisem ovo nevezano za temu i nemam problem sa time da se zene oblace kak god hoce i tako privlace paznju.
Ako obuče izraziti dekolte ili minicu obukla se da izazove pozornost i da je svi muški gledaju. Bez pardona takvima gledati u grudi i guzu, zato se i tako obukla.

Lijepo se obuć možeš, a ne bit polugol.
Goku-san is offline  
Old 19.11.2017., 20:20   #69
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
To što je obukla minicu znači da voli biti lijepa i držati do sebe. Šta bi trebala raščupane kose i u trenirci izaći van u provod?

Možeš ju ti vidjeti kao osobu npr, seksi tijelo je samo dio nje.
Ako obuče izraziti dekolte ili minicu obukla se da izazove pozornost i da je svi muški gledaju. Bez pardona takvima gledati u grudi i guzu, zato se i tako obukla.

Lijepo se obuć možeš, a ne bit polugol.

U minici nije istakla mozak, nego guzicu, ne zavaravaj se da želi pokazat mozak. Ima li ga ili nema to je već pitanje, ali zasigurno je došla pokazat dupe.
Goku-san is offline  
Old 19.11.2017., 20:21   #70
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Nema veze što tražilica ne radi, svejedno se može svašta pronaći.
Zanimljiv život i punu zaposlenost imaju neki ovdje kad stignu tražit stare postove. Pa traži . Što se tiče onog da ovakvim temama smanjujem šansu za nešto, boli me ona stvar, ja nisam pizdopatnik .

Za razliku od bijelih vitezova ne libim se reći što mislim, ni jučer, ni danas ni sutra.
Goku-san is offline  
Old 19.11.2017., 20:23   #71
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
To što je obukla minicu znači da voli biti lijepa i držati do sebe. Šta bi trebala raščupane kose i u trenirci izaći van u provod?

Možeš ju ti vidjeti kao osobu npr, seksi tijelo je samo dio nje.
obukla je minicu usred zime da sebi bude lijepa, ne da plijeni pažnju suprotnog spola ,u te priče valjda ne vjeruju klinci u vrtiću.

Ako je neka zgodna, onda će biti zgodan u trenirci i minici, ali razumljivo mi je da se netko želi vise srediti , da neće hodati kao po doma, ali ono pri tome i uzimaš vremenske uvjete, tako da se nećeš bas isto oblačiti po ljeti i zimi, ako želiš plijeniti vise pažnju suprotnog spola, onda ćeš te vremenske uvjete zanemariti.

Dosta meni govori kakva je ona osoba kada će se usred zime obući kao da je vani minimalno 20 stupnjeva.
Earth Bender is offline  
Old 19.11.2017., 20:24   #72
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Ovdje nijesam da bih ego hranila, jer to mogu u svakodnevnici ako mi je do toga...
Kako nisi ako oglase stavljas iz zafrkancije? Bas osobe poput tebe, koje se na oglasima zajebavaju stvaraju problem onima koji zele nesto od tih oglasa.

Al ok, sad znam za ubuduce pa cu ti oglase uredno brisat.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 19.11.2017., 20:24   #73
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
obukla je minicu usred zime da sebi bude lijepa, ne da plijeni pažnju suprotnog spola ,u te priče valjda ne vjeruju klinci u vrtiću.

Ako je neka zgodna, onda će biti zgodan u trenirci i minici, ali razumljivo mi je da se netko želi vise srediti , da neće hodati kao po doma, ali ono pri tome i uzimaš vremenske uvjete, tako da se nećeš bas isto oblačiti po ljeti i zimi, ako želiš plijeniti vise pažnju suprotnog spola, onda ćeš te vremenske uvjete zanemariti.

Dosta meni govori kakva je ona osoba kada će se usred zime obući kao da je vani minimalno 20 stupnjeva.
Postoji bitna razlika između lijepo se obući, i obući se golo.
Goku-san is offline  
Old 19.11.2017., 20:25   #74
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Nisam rekla da su svi takvi, ali jako puno je. Ne usudim se reći većina, ali vjerojatno nije daleko od toga.

Naravno da već pušu i na hladno, kad većina uletava svakoj po redu pa koja prva reagira.
Pa rekla jesi, samo si se sada ispravila.
I da, naravno, dosta ekipe je takva, no nije ih enormno puno kao što se to zna postavljati kao argument u raspravama. Ljudi vole ići u ekstreme nakon određenih frustracija glede suprotnog spola i zapravo, svi smo isti glede toga jer se uvijek vadimo na nešto specifično, no kada se dođe do nekih detalja, pa čak i famoznih brojki, onak, ispadne da se radi o brojci koja nije dvoznamenkasta, no svejedno ljudi stavljaju to kao argument, kao da su svi takvi, cure i dečki.

Nitko ne može normalno reći "da, susretao/la sam se s takvim primjercima, bilo ih je nekoliko", nego svi se zajapure i odmah u krajnost.
Ljudi danas više ne znaju ni opušteno komunicirati, svi gledaju nekakvu korist od svega toga...
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 19.11.2017., 20:26   #75
Diskusija je OK, nema hatea prema nikom, eto moja observacija je takva da je 90-95% oglasa muških, kobasa party samo takav.
Goku-san is offline  
Old 19.11.2017., 20:31   #76
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
Ako obuče izraziti dekolte ili minicu obukla se da izazove pozornost i da je svi muški gledaju. Bez pardona takvima gledati u grudi i guzu, zato se i tako obukla.

Lijepo se obuć možeš, a ne bit polugol.
opet ti.
ona moze sto god hoce i tebe se to ne tice.

isto kao sto te se ne tice sto zene ne stavljaju oglase.

moze te to smetati iz nekih osobnih razloga iako bi to bilo krivo, ali te se nikako ne tice i ne mozes nista napraviti oko toga. jedino da nekak pozoves talibane da dodju na vlast pa da oni objasne zenama kak se trebaju ponasati.
Flat is offline  
Old 19.11.2017., 20:34   #77
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
opet ti.
ona moze sto god hoce i tebe se to ne tice.

isto kao sto te se ne tice sto zene ne stavljaju oglase.

moze te to smetati iz nekih osobnih razloga iako bi to bilo krivo, ali te se nikako ne tice i ne mozes nista napraviti oko toga. jedino da nekak pozoves talibane da dodju na vlast pa da oni objasne zenama kak se trebaju ponasati.
Naravno da se može ponašati kako hoće. Isto tako ja mogu reći svoje mišljenje i kritizirati kako hoću.

Ne možeš biti licemjer/licemjerka i reći ona može što hoće, a ja nemam pravo na mišljenje i ne mogu dati pozitivnu ili negativnu kritiku.

Žene imaju pravo ne stavljati oglase i oblačiti miniće na -10. Ja imam pravo kritizirati i pljuvati po tome.

Simple as that.

Potakao sam diskusiju i pričam protiv takvog tipa ponašanja. I što ćeš sad ? Ušutkati me nećeš sigurno. Argumentiraj ako hoćeš i to je to.
Goku-san is offline  
Old 19.11.2017., 20:35   #78
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
opet ti.
ona moze sto god hoce i tebe se to ne tice.

isto kao sto te se ne tice sto zene ne stavljaju oglase.

moze te to smetati iz nekih osobnih razloga iako bi to bilo krivo, ali te se nikako ne tice i ne mozes nista napraviti oko toga. jedino da nekak pozoves talibane da dodju na vlast pa da oni objasne zenama kak se trebaju ponasati.
pa nitko nije rekao da ona ili bilo koja druga to ne moze, mislim slobodna zemlja, ali sto se onda cude kada joj gledas u dupe ili sise, a ocito se obukla s namjerom da se to gleda, sada sto nekim zenama smeta sto to gledaju tamo neki koji njima nisu privlacni, ne tamo oni na koje su one bacile oko je druga stvar, ali to eto isto nije problem muskaraca
Earth Bender is offline  
Old 19.11.2017., 20:36   #79
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
pa nitko nije rekao da ona ili bilo koja druga to ne moze, mislim slobodna zemlja, ali sto se onda cude kada joj gledas u dupe ili sise, a ocito se obukla s namjerom da se to gleda, sada sto nekim zenama smeta sto to gledaju tamo neki koji njima nisu privlacni, ne tamo oni na koje su one bacile oko je druga stvar, ali to eto isto nije problem muskaraca
Malo škicneš u dupe i sise, ali takve mi nisu wifey materijal, nikad im ne bih uletio niti se trudio oko takvih . Naravno, kako @Flat kaže, moje je pravo da se ponašam kako hoću i da takvima ne prilazim.

Eto, svi imamo pravo da radimo što hoćemo, ali s pravom dolazi i odgovornost, a je li činimo pametno ili glupo, dobro ili loše, to je predmet diskusije.
Goku-san is offline  
Old 19.11.2017., 20:36   #80
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
Ako obuče izraziti dekolte ili minicu obukla se da izazove pozornost i da je svi muški gledaju. Bez pardona takvima gledati u grudi i guzu, zato se i tako obukla.

Lijepo se obuć možeš, a ne bit polugol.

U minici nije istakla mozak, nego guzicu, ne zavaravaj se da želi pokazat mozak. Ima li ga ili nema to je već pitanje, ali zasigurno je došla pokazat dupe.
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
obukla je minicu usred zime da sebi bude lijepa, ne da plijeni pažnju suprotnog spola ,u te priče valjda ne vjeruju klinci u vrtiću.

Ako je neka zgodna, onda će biti zgodan u trenirci i minici, ali razumljivo mi je da se netko želi vise srediti , da neće hodati kao po doma, ali ono pri tome i uzimaš vremenske uvjete, tako da se nećeš bas isto oblačiti po ljeti i zimi, ako želiš plijeniti vise pažnju suprotnog spola, onda ćeš te vremenske uvjete zanemariti.

Dosta meni govori kakva je ona osoba kada će se usred zime obući kao da je vani minimalno 20 stupnjeva.
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
Postoji bitna razlika između lijepo se obući, i obući se golo.
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
pa nitko nije rekao da ona ili bilo koja druga to ne moze, mislim slobodna zemlja, ali sto se onda cude kada joj gledas u dupe ili sise, a ocito se obukla s namjerom da se to gleda, sada sto nekim zenama smeta sto to gledaju tamo neki koji njima nisu privlacni, ne tamo oni na koje su one bacile oko je druga stvar, ali to eto isto nije problem muskaraca
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:08.