Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2004., 18:12   #1
Korektori za prekrivanje nepravilnosti na licu

jucer me frendica odvlekla tam u onu neku novu parfumeriju u ilici...limoni? nekaj takvog...savjete sminkanja nam davala takva...nasminkana prodavachica....al dobro...zgodan ducancek...uglavnom,frendica trazila korektore i kao treba nas odvede do onog YSL u sticku,oko 200 i nekaj kn,skupo al ak valja...ajd...i pokazala nam na istu foru od mislim c.diora jel...oko 170 kn.e sad,je ima ko iskustva s tim pkorektorima sa kisticem,koji su dobri,preporuke,itd itd?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 18:37   #2
mrkvich, draga, YSL Illuminator ti među redovitim posjetiteljicama podforum kozmetika ima status malog božanstva. ima cijela jedna tema posvećena njemu.

ja ga nikad nisam probala, al namjeravam ga kupit nakon što ovaj potrošim.

Trenutno imam Versaceov, pakiran je kao sjenilo, s jedne strane kremasti korektor s druge nešto isto kremasto sjajno, to skoro nikad ne koristim, osim za ispod obrva.
Suuuuper pokriva, najbolje pokrivajući korektor koji sam imala. al dosta isušuje kožu oko očiju, to mu je mana.Košta oko 200-250 kuna. Imam ga skoro godinu dana, potrošila oko pola. Al ga ne stavljam redovito.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 18:58   #3
Taj ako isusuje kozu oko ociju vjerojatno nije ni namjenjen kozi oko ociju.
Ja imam dvije vrste korektora. Jedan za lice....ono...ako mi izbije prist ili tako nesto, taj je od Clinique i malo je recimo gusci i isusujuci i jedan za oko ociju koji je od YSL (Touche eclait).
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 19:01   #4
ma, je, kiki, jest za oko očiju.
ne isušuje baš straaaava, al isušuje više nego što bih ja htjela
ma...nemrem to objasnit.....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 19:04   #5
a zašto kupujete to od 200 kuna, kad ima Rimmelov za 35, a ne da mu ništa ne fali, nego se mo'š i počešat po oku k'o žena, i ništa se ne skine?
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 19:10   #6
nisam znala
svi ti jeftiniji koje sam dosad imala je bilo - ko da niš nemam

e,onda sam prošle godine zapala u fazu višemjesečnog bjesomučnog tulumarenja i izlazaka i morala sam hitno kupit nešto što će mi pomoć da me nije više strah pogledat se u ogledalo

ekstremne situacije zahtjevaju ekstremne mjere ili kako li je već išlo....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 19:14   #7
Quote:
placebo kaže:
a zašto kupujete to od 200 kuna, kad ima Rimmelov za 35, a ne da mu ništa ne fali, nego se mo'š i počešat po oku k'o žena, i ništa se ne skine?
Kak mislis ne skine? pa ni s ovim se nis ne skine i mozes se cesat
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 19:17   #8
ne znam, taj YSL koliko su mi rekli u parfumeriji je samo za podočnjake. glupo mi je davati 200kn za to, pa još 200 za nešto što ide na ostatak lica jel istina da YSL ne pokriva flekice i sl. na licu, samo podočnjake?
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 19:20   #9
Quote:
goldberry kaže:
nisam znala
svi ti jeftiniji koje sam dosad imala je bilo - ko da niš nemam

e,onda sam prošle godine zapala u fazu višemjesečnog bjesomučnog tulumarenja i izlazaka i morala sam hitno kupit nešto što će mi pomoć da me nije više strah pogledat se u ogledalo

ekstremne situacije zahtjevaju ekstremne mjere ili kako li je već išlo....
ma ja mislim da je to sve papilova i da u najvećem broju slučajeva razliku cijene čini samo dobra reklama...

kupi ovaj Rimmelov od 35 kuna, a za razliku od 165 kuna možeš kupit japanke i lak za nokte.. jel vidiš svoje podočnjake dok sjediš i piješ kavu? ne vidiš? jel vidiš japanke i novi lak na noktima? vidiš? e pa za mene tu onda dileme nema

muškarac će ionako prije uočiti veselu ženu koja lamata nogama, nego mrvicu toga Yvesapresjouresxxmclm ispod očiju
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 19:27   #10
Quote:
placebo kaže:
muškarac će ionako prije uočiti veselu ženu koja lamata nogama, nego mrvicu toga Yvesapresjouresxxmclm ispod očiju
joj, ne znaš ti kak sam ja tad izgledala
extreeemne mjere su bile potrebne

al imaš praf, djelimično
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 19:32   #11
Quote:
Ava Adore kaže:
Kak mislis ne skine? pa ni s ovim se nis ne skine i mozes se cesat
eto vidiš.. ista stvar, samo je ova puno jeftinija

e, sad sam se sjetila nečega što košta 270 kuna, a stvarno se isplati do zadnje lipe, jer još nisam probala ništa slično... Collistarov Talasso Scrub... 700 grama čistog užitka hebo korektor od 200 kuna, ovo stvarno morate probat
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 20:13   #12
ja... ja... ja nemrem doc do daha. placebo daje strucne savjete na kozmetici
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 20:15   #13
daklem, placebo, vako: imam 100 kuna viska i potrebu za nekom korektivnom kozmetikom. daklem, na koju korekturu je najpametnije potrosit?
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 21:22   #14
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
daklem, placebo, vako: imam 100 kuna viska i potrebu za nekom korektivnom kozmetikom. daklem, na koju korekturu je najpametnije potrosit?
draga kolegice, mislim da nećete pogriješiti ako kupite gorespomenuti Rimmelov "Hide the Blemish Concealer".. tj. ako dodate još pet kuna možete kupiti čak tri sticka...

onda se istim obilato namažete po cijelom licu.. oči, obraze, usta i sve... pa kad te frajer za šankom pita zašto si tako blijeda, ti mu kažeš da ti je, kad si ga ugledala, sva krv sišla u klitoris
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 21:30   #15
draga placebo, di da doma stavim sank radi upotpunjavanja navedene scenografije, posto nas dvoje zajedno godinama nismo za istim bili?
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 21:32   #16
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
draga placebo, di da doma stavim sank radi upotpunjavanja navedene scenografije, posto nas dvoje zajedno godinama nismo za istim bili?
u tom slučaju, tebi ne treba korektor nego razrjeđivač... i jednoj mojoj frendici se tako muž bio zalijepio za kauč
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 21:37   #17
ups. zar je rijesenje tako jednostavno?? a ja svo vrijeme zivjela u iliziiji koju nam stvoril: draga, za ljubav smo si potrebni samo mi. i zakaj to narusavat sankom?
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 23:00   #18
ja imam korektor od rosala. mrak. manje od 30 kn
----
zato sam si kupila maskaru po 180
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 23:14   #19
Quote:
Desirée kaže:
ja imam korektor od rosala. mrak. manje od 30 kn
[/IMG]
well, i to je valjda okej.. za cure koje si žele trackat lice noname smećem

__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 23:16   #20
Quote:
placebo kaže:
noname smećem
za razliku do name smeca
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.