Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2007., 15:28   #41
Moji me priljatelj koj prodaje sokovnike vec 15 godina u americi sovetovao da za voce trebate kupiti blender a za povrce sokovnik.
Najbolje je imati te dvije stvari pa da kombinirate.
On duri kaze da voce trebate jesti u prirodnoj formi jer je mekano i sochno. Povrce posto ima tvrdje materijale koje organizam ne zna svariti trebate da iscedite u sokovnik a za to se preporucuju , twin gear sokovnici: samson , green star i green power. ili omega 8003 8005, oscar vitalmax itd
streetbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 16:37   #42
Da li netko zna gdje se kod nas može kupiti Champion sokovnik? Neki link, broj telefona, anything.....
Annna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 21:59   #43
hrpa dobrih informacija!
super!
Jedino, što meni trenutno i dalje ostaje dvojba, što kupiti?
Očito su najbolji oni kojih nema za kupiti kod nas. A ja želim sokovnik i to dobar
Što preporučate da kupim, u Zagrebu?
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 18:19   #44
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
hrpa dobrih informacija!
super!
Jedino, što meni trenutno i dalje ostaje dvojba, što kupiti?
Očito su najbolji oni kojih nema za kupiti kod nas. A ja želim sokovnik i to dobar
Što preporučate da kupim, u Zagrebu?
Ja ću uzeti ovaj iz Top shopa. Kakve kombinacije okusa preporučate?
Htjela bi kombinirati mrkvu s još nečim ukusnim.
dark blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 12:58   #45
Quote:
dark blue kaže: Pogledaj post
Ja ću uzeti ovaj iz Top shopa. Kakve kombinacije okusa preporučate?
Htjela bi kombinirati mrkvu s još nečim ukusnim.
mene kod njega malo zabrinjava ona informacija na gornjim postovima, da se navodno ne može nigdje popraviti ako bilo što ode, a ima izgleda neki plastični dio koji se lako pokida..
A 1000 ili koliko kn,mi za to zvuči riskantno
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 23:04   #46
Quote:
Clarice kaže: Pogledaj post
mene kod njega malo zabrinjava ona informacija na gornjim postovima, da se navodno ne može nigdje popraviti ako bilo što ode, a ima izgleda neki plastični dio koji se lako pokida..
A 1000 ili koliko kn,mi za to zvuči riskantno
Ja sam ga naručila i stiže mi sljedeći tjedan pa ćemo vidjeti kako funkcionira. Jedva čekam da ga isprobam
Nadam se da neće biti problema s njim, još mi se nikada ništa nije pokvarilo od takvih naprava, a nekako mi se čini da je stvarno dosta ljudi zadovoljno s njim.
dark blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 17:22   #47
Sokovnik iz TOP SHOPA je stigao, i prema mojoj procjeni odličan je. Ne mogu prestati s raznim kombinacijama, pravo otkriće.
Jedino što je puno veći nego što sam očekivala. Uglavnom za preporuku!!!
dark blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 09:25   #48
Snažan i pouzdan sokovnik trebam

Dakle, sve je rečeno u naslovu.
Trebam prije svega snažan i pouzdan sokovnik, za obeadu malo većih količina tvrdog povrća. Cikla i slično.
Cijena je u drugom planu.
__________________
Dobro je uvijek imati ruku pri ruci
zagi07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 15:47   #49
Ako cijena nije problem onda preporucujem Green Star Juicer. Isti taj sa slike imam doma i ne mogu ga dovoljno nahvaliti. Za razliku od sokovnika koji se kod nas prodaju, ovaj radi na principu mljevenja namirnica. Ja sam svojeg kupio vani, cijena nije mala ali kako si spomenuo/la da je u drugom planu. Moze bez problema cijediti sok cak i iz listova blitve kao i svega ostalog.
Minus mu je tezina i volumen jer zauzima prilicno prostora u kuhinji zbog svoje velicine ali je zato odlican za vece kolicine (ja sam jednom prilikom u jednom danu 32kg mrkve sa njime procesirao ) ...

Evo slike:




Evo sa cime to melje:

An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 16:51   #50
Philips HR1861 Pro Aluminium Juicer

Ja imam ovaj i odlican je. Cedi i cveklu.

http://www.amazon.co.uk/Philips-HR18.../dp/B0007XHGHA Evo linka za komentare.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 16:52   #51
Inače imam averziju prema proizvodima tv-prodaje, al ovaj njihov sokovnik me zaintrigirao. Ima li koga da ga je kupio da podijeli s nama iskustvo?
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 16:54   #52
kod nas baš nešto nema iskustava sa njim, ali slovenci su oduševljeni
imaš dosta hvalospjeva na kulinarici
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 17:00   #53
Ja imam taj s tv prodaje, mislila sam da se zove Tiger....platila ga 900 kn a upotrijebila jedno 2 puta jer moj klinac neće piti iscijeđene sokove. A rekla bi da je dosta dobar, i što je meni jako važno, izuzetno je tih.... ako je netko zainteresiran prodam ga u pola cijene, pošaljite na pp (valjda se neće moderatori buniti, jel ovo zabranjeno?)
anaj2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 16:24   #54
Quote:
anaj2007 kaže: Pogledaj post
Ja imam taj s tv prodaje, mislila sam da se zove Tiger....platila ga 900 kn a upotrijebila jedno 2 puta jer moj klinac neće piti iscijeđene sokove. A rekla bi da je dosta dobar, i što je meni jako važno, izuzetno je tih.... ako je netko zainteresiran prodam ga u pola cijene, pošaljite na pp (valjda se neće moderatori buniti, jel ovo zabranjeno?)
mene zanima, ali ne bih kupio.... naime, glupan, kupio sam prekjucer philipsov stroj za koji sam mislio da je sokovnik, ali je to zapravo klasičan blender koji melje voće u kašu... doduše ima i drugih opcija i nastavaka (vidi link: http://www.consumer.philips.com/cons...ocessor+HR7625 ) ali to NIJE sokovnik a ja ocu sokovnik...
oces se mijenjati?
moj je ganc novi koristen samo jucer!
__________________

Walking in the street, Breath the only friend
Strangers pass me by, I'm moving, moving with the wind...
MisterNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 18:23   #55
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Inače imam averziju prema proizvodima tv-prodaje, al ovaj njihov sokovnik me zaintrigirao. Ima li koga da ga je kupio da podijeli s nama iskustvo?
Imam i ja taj (Tigar jel’te). Ok je. Ne koristim ga često al kolko se sjećam relativno je brz i tih. i može iscjedit svašta. Jedino kaj se filter dost teško pere na rubovima pa popizdim kad ga trebam čistit (i to je razlog zakaj ga vrlo rjetko koristim)
amoxil is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 21:02   #56
Quote:
amoxil kaže: Pogledaj post
Imam i ja taj (Tigar jel’te). Ok je. Ne koristim ga često al kolko se sjećam relativno je brz i tih. i može iscjedit svašta. Jedino kaj se filter dost teško pere na rubovima pa popizdim kad ga trebam čistit (i to je razlog zakaj ga vrlo rjetko koristim)
Evo moj stari otkupio od anaj2007 njen i oduševljeni smo. Non stop radi narančade
Inače skužila sam da se filter supr pere pod mlazom vode koji pada niz rupice, a onaj donji rub što ide uz onaj dio di su strugalice bez problema prođem rubom spužvice. Inače, eventualni zaostatak ode u perilici suđa bez problema.
Fora mi je što je stvarno kako su u reklami rekli ostatak gotovo suh.
Sve u svemu super
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 21:08   #57
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Sve u svemu super
bili bila tak dobra i isprobala kak cijedi jabučicu?
imam jabuka kak u priči, domaće stare surte i još k tome nešpricane, pa sam si mislila radit sokić svako jutro


morti se opametim od toga
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 12:15   #58
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Inače imam averziju prema proizvodima tv-prodaje, al ovaj njihov sokovnik me zaintrigirao. Ima li koga da ga je kupio da podijeli s nama iskustvo?
Evo ja imam Jack LaLanne's sokovnik, malo stariju verziju od ove sa slike i meni je odličan. Koristim ga svaki dan za pola litre soka već nešto više od godinu dana i izuzetno sam zadovoljna. Ne mogu ga s nikojim drugim usporediti jer je ovo prvi kojeg imam, ali ako je voće sočno (ne može proizvesti sok kojeg u voću nema), pola litre soka dobijem od recimo jedne veće jabuke i recimo dvije naranče, dapače to već zna biti oko 6-6,5dl. Jedino mi ide na živce pranje svaki put
Mikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 13:24   #59
Je li itko cuo ili nabavio Champion sokovnik? Mislim da taj bas stisce voce i povrce...
morsko prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 22:01   #60
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
bili bila tak dobra i isprobala kak cijedi jabučicu?
imam jabuka kak u priči, domaće stare surte i još k tome nešpricane, pa sam si mislila radit sokić svako jutro


morti se opametim od toga
draga, samo jabuke i cijedim, non stop
navukla sam se na njih
Od 2 jabuke ispadne mi puna čaša soka cca 2,5 dl. Ne mogu vjerovati da ima toliko tekućine u jednoj jabuci.

Moram naći recept za cider.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.