Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2006., 18:17   #41
Quote:
nakmuay kaže:
jel ima u tigru uopce trenera?kolko znam senada vise nema,ko vam vodi treninge?spirk,valentic?
Moj grupi treninge vode Dukić i Šprik, a natjecateljima neki stariji lik koji baš jest trener al ne znam kak se zove.
Opaki Šišmišar is offline  
Old 13.06.2006., 20:01   #42
Quote:
Opaki Šišmišar kaže:
Moj grupi treninge vode Dukić i Šprik, a natjecateljima neki stariji lik koji baš jest trener al ne znam kak se zove.
spirk je odlican borac,sigurno vam ima sta za pokazat
nakmuay is offline  
Old 14.06.2006., 15:59   #43
šišmišar,nisam znala da si u tigru
me too,ali u natjecateljskoj grupi,i lik se zove Nikola Krišto,ali u principu on nama nije trener,već je prije bio valjda Senadu pomoć,a sad onak pokušava izorganizirati trening da ne bude totalni kaos,on je dobar za boksačke tehnike,ali s mt baš nema potpune veze
__________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain.
Time to die.
andjeo is offline  
Old 14.06.2006., 17:00   #44
Quote:
andjeo kaže:
šišmišar,nisam znala da si u tigru
Eto, ima nas.

Quote:
andjeo kaže:
me too,ali u natjecateljskoj grupi,i lik se zove Nikola Krišto,ali u principu on nama nije trener,već je prije bio valjda Senadu pomoć,a sad onak pokušava izorganizirati trening da ne bude totalni kaos,on je dobar za boksačke tehnike,ali s mt baš nema potpune veze
Što je tako teško pronaći pravog trenera za thai boks?
Opaki Šišmišar is offline  
Old 14.06.2006., 22:05   #45
pa u principu baš za thai boks je,bar po mom mišljenju
__________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain.
Time to die.
andjeo is offline  
Old 02.07.2006., 03:17   #46
bok ! evo ovako : mene zanima di u zagrebu ima klub di bi mogo trenirat Muay Thai inace sam treniro nogomet i kosarku iako to nema veze s ovim ali faciniraju me borilacki sportovi i bas bi to treniro nis drugo nego to pa ako ko zna di ima pls da mi kaze jer nigdje nemogu nac . inace imam 18 g . ak ima vise klubova napiste pa da vidim koji mi je najblize hehehe .
Nerverine is offline  
Old 02.07.2006., 12:06   #47
Quote:
Nerverine kaže:
bok ! evo ovako : mene zanima di u zagrebu ima klub di bi mogo trenirat Muay Thai inace sam treniro nogomet i kosarku iako to nema veze s ovim ali faciniraju me borilacki sportovi i bas bi to treniro nis drugo nego to pa ako ko zna di ima pls da mi kaze jer nigdje nemogu nac . inace imam 18 g . ak ima vise klubova napiste pa da vidim koji mi je najblize hehehe .
http://www.profightstore.com/content...=predstavljamo
nakmuay is offline  
Old 02.07.2006., 14:57   #48
da al jel znas tocnu adresu di se nalazi klub ???jer ja tam nisam naso
Nerverine is offline  
Old 02.07.2006., 15:06   #49
u gimnaziji u krizanicevoj,ali stanka je sad preko ljeta od 1.9.pocinju treninzi
nakmuay is offline  
Old 02.07.2006., 15:10   #50
Quote:
nakmuay kaže:
u gimnaziji u krizanicevoj,ali stanka je sad preko ljeta od 1.9.pocinju treninzi
btw.da se nadovežem na ovo..što to konkretno znači da ni vi koji se natječete ne trenirate cca. 2 mjeseca? lupaš li barem u vreču? kondiciju sigurno održavaš ili?
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Old 02.07.2006., 15:16   #51
Quote:
Nerverine kaže:
bok ! evo ovako : mene zanima di u zagrebu ima klub di bi mogo trenirat Muay Thai inace sam treniro nogomet i kosarku iako to nema veze s ovim ali faciniraju me borilacki sportovi i bas bi to treniro nis drugo nego to pa ako ko zna di ima pls da mi kaze jer nigdje nemogu nac . inace imam 18 g . ak ima vise klubova napiste pa da vidim koji mi je najblize hehehe .
Tigar ti je na mladosti (jarunska 5) i isto imamo stanku do 1.9.
Opaki Šišmišar is offline  
Old 02.07.2006., 16:34   #52
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
btw.da se nadovežem na ovo..što to konkretno znači da ni vi koji se natječete ne trenirate cca. 2 mjeseca? lupaš li barem u vreču? kondiciju sigurno održavaš ili?
necu se opustit preko ljeta,iskoristit cu ga da poradim na nedostacima i u principu cu svaki dan(6 dana tjedno)imat nekakav trening.odlazit cu na boksacke treninge,sparirat cu s frendovima boksacima,radit vjezbe snage i eksplozivnosti,shadow box,s ekipom iz kluba cu se nalazit na sparinzima,kod jednog frenda u klub cu odlazit na vrecu i fokusere,na moru(ako ga vidim)plivanje a sredinom 8. lagano i trcat.hocu pocetak sezone docekat u formi da odmah mozemo pocet jace trenirat
nakmuay is offline  
Old 02.07.2006., 17:53   #53
Quote:
nakmuay kaže:
necu se opustit preko ljeta,iskoristit cu ga da poradim na nedostacima i u principu cu svaki dan(6 dana tjedno)imat nekakav trening.odlazit cu na boksacke treninge,sparirat cu s frendovima boksacima,radit vjezbe snage i eksplozivnosti,shadow box,s ekipom iz kluba cu se nalazit na sparinzima,kod jednog frenda u klub cu odlazit na vrecu i fokusere,na moru(ako ga vidim)plivanje a sredinom 8. lagano i trcat.hocu pocetak sezone docekat u formi da odmah mozemo pocet jace trenirat
ok
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Old 02.07.2006., 18:07   #54
ja ću trenirati cijelo vrijeme
__________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain.
Time to die.
andjeo is offline  
Old 02.07.2006., 18:49   #55
Quote:
andjeo kaže:
ja ću trenirati cijelo vrijeme
mislis nece vam se klub zatvoriti, ili ces se snalaziti kao i nakmuay?
PS. nakmuay- ulazes veliki trud u to, vidi se da uzivas trenirajuci.
happyman is offline  
Old 02.07.2006., 18:53   #56
jer to sam skolska dvorana ili ima ring i vreca itd. i sta treba uopce ponijet na prvi trening
Nerverine is offline  
Old 02.07.2006., 19:17   #57
Quote:
happyman kaže:
mislis nece vam se klub zatvoriti, ili ces se snalaziti kao i nakmuay?
PS. nakmuay- ulazes veliki trud u to, vidi se da uzivas trenirajuci.
pa klub je s official treninzima gotov,ali je dvorana otvorena,tako da ću ja pohoditi istu dok sam u zg...a u zadru mislim da neće biti pauze,jer je u devetom svjetsko prvenstvo u kickboksu za kadete i juniore pa mislim da će oni svoje treninge raditi kvalitetno,a kad odem doma ja ću im se pridružiti
__________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain.
Time to die.
andjeo is offline  
Old 02.07.2006., 19:35   #58
Quote:
happyman kaže:
mislis nece vam se klub zatvoriti, ili ces se snalaziti kao i nakmuay?
PS. nakmuay- ulazes veliki trud u to, vidi se da uzivas trenirajuci.
obozavam to,sta vise treniram to vise vidim greske,nedostatke i uzivam popravljajuci ih.gledajuci i slusajuci "starije" borce i trenere iz kluba,kao i gledanjem milion borbi postavio sam si neke standarde i dobio sliku kako tajlandski boks treba izgledat i kako se treba radit i pokusavam to dostic
nakmuay is offline  
Old 02.07.2006., 20:10   #59
Quote:
Nerverine kaže:
jer to sam skolska dvorana ili ima ring i vreca itd. i sta treba uopce ponijet na prvi trening
samo prvu pomoc iz auta
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Old 02.07.2006., 20:12   #60
Quote:
Nerverine kaže:
jer to sam skolska dvorana ili ima ring i vreca itd. i sta treba uopce ponijet na prvi trening
mi smo u skolskoj dvorani a tigrici su sminkeri oni imaju svoju dvoranu,za prvi trening ti treba kratka majica i kratke hlace
nakmuay is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:32.