Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2007., 15:28   #61
Quote:
herecgovka-zg kaže: Pogledaj post
dobro dosta ... znaci usta su 3000 kn-samo crta?? ja sam mislila da je manje..
NE
sačuvaj Bože. Tri tisuće su cijela usta, dakle i crta i šatiranje usnica, kao i svi popravci.To je u biti najmanje 6 sati filigranskog rada, tako da na kraju i ne ispada toliko skupo.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 16:34   #62
..zaboga,kakve veze ima trajna šminka sa plastičnim operacijama?!...
..stvarno svaku božju temu pretvorite u prepucavanje oko nečeg šta nema veze s njom...
..meni trajna šminka zvuči super i uopće ne mislim da se na to odlučuju žene koje su inače sklone ekstremnim zahvatima...
..zašto bi se jedna žena koja se možda ne voli šminkati,niti ima vremena za to,a usput je prisiljena to svaki dan iznova raditi jer je svjesna da tako izgleda bolje,bezveze patila...meni bi primjerice trajna šminka dobro olakšala život...
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 18:52   #63

ovo je u biolineu rađeno
Euterpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 18:55   #64
Zasto se usne ne obrubi prirodnom bojom usana?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 04:55   #65
Quote:
Euterpa kaže: Pogledaj post

ovo je u biolineu rađeno
Nisu te usne malo napumpane? I malo grbavo obrubljene? I sto kad ne zelis imati ruzicaste usne? Nego se recimo zazelis svijetlo bez ili kestenaste boje?
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 09:21   #66
One prve su mi najljepše, ono treće izgleda fakat umjetno.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 11:02   #67
idem i ja onda na to!!! samo se nadam da nece bit prblema sa herpesom!

mozete mi onda rec da zakljucimo kod kog je u zg najbolje ic ? i kolko kosta samo crta?
herecgovka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 11:04   #68
i jos nesto! oce bit problem ako radim sad prije ljeta? ili bolje poslje ljeta?
herecgovka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 17:12   #69
Quote:
Shtefitza kaže: Pogledaj post
Nisu te usne malo napumpane? I malo grbavo obrubljene? I sto kad ne zelis imati ruzicaste usne? Nego se recimo zazelis svijetlo bez ili kestenaste boje?
Ja isto mislim da su malo napumpane.
Trajna šminka ne povećava usnice osim optički, samo je našminkan njihovnajbolji oblik. Isto tako crta se ne bi trebala vidjeti, meni se ne vidi, osim ukoliko ti baš ne želiš tako.
Već sam prije napisala da možeš birati boju i nijansku koju želiš, dakle oćeš li skroz prirodnu boje mese, ružičastu, terakotu ili kričavo narančastu tvoj izbor.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 17:14   #70
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
One prve su mi najljepše, ono treće izgleda fakat umjetno.
to su jedne te iste...
Euterpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 17:15   #71
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
Ja isto mislim da su malo napumpane.
Trajna šminka ne povećava usnice osim optički, samo je našminkan njihovnajbolji oblik. Isto tako crta se ne bi trebala vidjeti, meni se ne vidi, osim ukoliko ti baš ne želiš tako.
Već sam prije napisala da možeš birati boju i nijansku koju želiš, dakle oćeš li skroz prirodnu boje mese, ružičastu, terakotu ili kričavo narančastu tvoj izbor.
Ovo je opis uz sliku:
Primjer lijevo dočarava rad na usnama u cilju njihovog povećanja i dobivanja tzv. 3d efekta (silikon efekt). Sve tri fotografije predstavljaju iste usne, a radi se samo o primjeni nekoliko boja i postupnom radu.
Prvo se definira i naglašava rub usana jačim pigmentom, zatim se popunjavaju usne svjetlijim pigmentom, nakon toga pigmentira se usna po sredini a na kraju se radi tzv. lip line kojom se postižu tzv. senzualne usne. Lip line pigmentira se iznad same usne u području srca.
Ovo se izvodi samo na gornjoj usni jer donja u većini slučajeva visi te ju nije potrebno posebno naglašavati. Cijeli postupak ovakvog pigmentiranja usana je umjetnički rad i najskuplja je verzija te traži od pigmentatora veoma veliko radno iskustvo.
Nije preporučljivo za početnike da eksperimentiraju ovom metodom rada.
Euterpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 17:17   #72
Quote:
herecgovka-zg kaže: Pogledaj post
idem i ja onda na to!!! samo se nadam da nece bit prblema sa herpesom!

mozete mi onda rec da zakljucimo kod kog je u zg najbolje ic ? i kolko kosta samo crta?
A zašto samo crta, daleko bolje izgleda kad su usne cijele šatirane.Ako imaš herpes moraš nešto uzeti preventivno i mazati nečim, ne znam točno jer ja toga nema, ali znam da me je pitala.
Ne znam tko to radi u Zagrebu, ja ti iskreno mogu preporučiti jedino Ines Vrdoljak koja radi u Rijeci jer znam da je odlična.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 17:19   #73
Euterpa
To je valjda onda takva posebna metoda. Moje usne ne izgledajutako napumpano. Istini za volju ove mi izgledaju pomalo umjetno, ali ukoliko neko želi povećati makar vizualno svoje usnice onda je to dobra stvar.
Moje su prirodno pune, a vizualno izgledaju sad za ajmo reć 20% veće, ali ono što mene oduševljava kod ove metode je top što one izgledaju najbolje što mogu izgledati bez da se na njima išta mjenja.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 17:32   #74
e, a kada ta prirodna boja počne bljediti da li promjeni boju???...ja znam jednu curu koja je to radila u beču ali obrve..isto s tim prirodnim..ali su joj nekako bijedo zelenkaste sad...
Euterpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 18:03   #75
Quote:
Euterpa kaže: Pogledaj post
e, a kada ta prirodna boja počne bljediti da li promjeni boju???...ja znam jednu curu koja je to radila u beču ali obrve..isto s tim prirodnim..ali su joj nekako bijedo zelenkaste sad...
Ja imam rozu na usnama jaču za dve nijanse od moje prirodne, tako da kad je počelo nakon 3 g blijediti nije se niš spektakularno dogodilo .Obrve nisam radila ,ali znam cure koje jesu i nisu zelene.Kod te cure je vjerojatno u pitanju loša izvedba.Trebala bi otići tamo i zahtjevati popravak.Kad kažem prirodna boja ne mislim da je pigment isključivo prirodan, iskreno nemam pojma od čega je pigment već da usnice izgledaju prirodno.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 18:07   #76
Quote:
Euterpa kaže: Pogledaj post
to su jedne te iste...
Znam da su jedne te iste najljepše mi izgledaju u prirodnom izdanju.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 02:25   #77
Permanent make up

Namjeravam otići na tretman permanent make upa (kojim bih sredila goddamn obrve) pa me zanima ako je koja od vas već išla, gdje je išla, koliko platila, kako je ispalo i sve to?

I još bih jednu temu prošvercala uz ovo. Guglala sam malo o uklanjanju kapilara (mene zanima isključivo ono na nogama), ali ni na netu ni na forumu nisam našla neke konkretne odgovore. Koliko sam shvatila, postoji nekoliko različitih tretmana za uklanjanja kapilara, koje se i nakon tretmana mogu vratiti, ali ne moraju, nekom djeluju, nekome ni najmanje...zbunj. Zanima me koji načini uklanjanja kapilara postoje, koji je najdjelotvorniji, gdje otići?

Tnx.
__________________
When I'm good, I'm very, very good, but when I'm bad, I'm better.

Zadnje uređivanje TwiSted wateRmeLon : 11.06.2007. at 06:43.
TwiSted wateRmeLon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 09:38   #78
Nisam isla ali sam htjela pa sam se informirala tako da imam i popise nekih salona i dermatologa koji to rade, u slucaju da ne dobis info iz prve ruke mogu ti poslati pa nazoves ili odes pitas sve i informiras se.
S obrvama nebi trebala imati nekih problema, ja sam htjela usne i kapke pa sam odustala kad sam vidla da si nateceniji i imas kraste gore nego neka turbo velika tetovaza a jos je k tome i na licu.
U principu se stvavlja u manje dublji sloj koze nego tetovaza tako da zapravio i nije permanentno nego traje oko 3 godine. Kod obrva ne bi trebalo biti oteklina i kosta oko 1500 kn.
Za uklanjanje kapilara imas tretmane elektrokoaugulacije, sklerozacije i laserom..procitala sam da je laserom najmanje bolno tj. nema peckanja kao kod ovih, time mices postojece popucane kapilare, a ako si sklona nastajanju novih znaci da se se u biti vratiti.
__________________
Remember my name because you'll be screaming it later...
vision6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 09:54   #79
hmmm...i ovo moje bi mozda bilo vishe kao pitanje...
znam nekog ko je zbog alopecije imao permanent makeup obrva, i sad je proshlo, ne znam, 3,4 godine, i ta boja lagano izlazi. ono shto je mene jako iznenadilo je da ta boja koja izlazi sada izgleda tamno modro, kao tamno ljubichasto, a boja obrva, dok je bila ok i trajala, je bila onak, srednje braon.

to sad jako nezgodno izgleda, kao da se dijete igralo pa crtalo krejonom iz zezancije po obrvama ozbiljno. jedini komentar te osobe je bio - nikad vishe.

dal je to loshe uradjeno, dal sada (nakon 3,4 godine) postoje bolje hemikalije, or what??? nije valjda to normalno kod svake permamnent shminke...
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 17:30   #80
Quote:
vision6 kaže: Pogledaj post
imam i popise nekih salona i dermatologa koji to rade
Baš to mi treba! Pošalji mi na pm ili ovdje postaj (da pomognemo budućim naraštajima koji budu bezuspješno guglali poput mene). Što se krasta i oticanja tiče, ipak su to ranice, spremna sam istrpjeti par dana..
Usput ću se raspitati i za to ljubičastilo, mada mislim da to nije normalno već neka ili individualna reakcija na kemikalije ili stvarno loše urađen posao. Ja sam čula da je jedini problem što neravnomjerno blijedi. To na obrvama i nije neki problem. Sigurno neće izgledati strašnije nego što sad izgledaju.
U vezi kapilara, da li su elektrokoagulacija i sklerozacija učinkovitije metode? I što je točno jedno, što drugo? Nije važno ako boli, samo da nestanu i više se ne vraćaju. Ionako će popucati na drugim mjestima jer sam tome sklona, ne treba mi i da se stare vraćaju. I want them gone for good.
__________________
When I'm good, I'm very, very good, but when I'm bad, I'm better.
TwiSted wateRmeLon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.