Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2004., 13:29   #61
Quote:
alica kaže:
blizu rijeke sam, al u zg je decko pa ce ga jednom uzicam da me vodi kupovat sminkice
al ce se odusevit..

nije krka, neg beauty. tak pise na skatuli. na onpm poklopcu kog sam skrsila

tete, tnx



dat cu ti ja tetu eventualno mogu bit kokos
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 22:16   #62
Meni se svidjelo jedno zeleno sjenilo za oči u DMu, ali mi je ipak bilo pretamno. Nanosi se kao i sjajilo, četkicom.. Loreal, pogledaj, mislim da je neka nova kolekcija..
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 23:38   #63
Quote:
Ona007 kaže:
Ja se slicno tako sminkam i za to koristim Barry M sjenila.
Stvarno su fantasticna, pogledaj mozda ih ima u Zagrebu
http://www.barrym.co.uk/eyes.cfm
Ovo je baš super!!! Dazzle dust i Neon Kohl Pencils - ajme, baš takve stvari volim!
Ah, nažalost, te marke još nema za kupit u Zagrebu...
__________________
A ponovno počinje kiša, kao što već kiši u listopadu na otocima
More od olova i nebo od borova...
Tighelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 00:19   #64
Quote:
Hana_ kaže:


dat cu ti ja tetu eventualno mogu bit kokos
ja svima govorim ´´teta´´.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 00:32   #65
ma salim se

Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 22:23   #66
ima puno zelenih sjenila-ja ih koristim jako puno..i olovki i sjenila i maskara..sve je zeleno...oces smaragdno i sjajno...ok-boja je moss green,smaragd,metalik,u malom pakungu..od firme bloom.
evo ti link:
http://www.sephora.com/browse/produc...egoryId=S10501

oni imaju jako izrazito zelene nijanse i metalik...moss je tamnija u stvarnosti-bas kao smaragd..ako mozes do firme,fakat su super boje.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 14:27   #67
alice, nekad se znam nasminkati kao ti, doduse ne stavim crni kajal nego tamno smedji pa preko toga zeleno sjenilo. imala sam jedno sedefasto valjda mu ima 5-6g i nemam pojma koja je marka. neki dan sam isla kupiti nesto priblizno tome i najveci izbor (ako cu gledat da mi je prihvatljivo i po cijeni - jako prihvatljivo) kod ART DECOa. mozes kupiti posebno sjenila (koja traju vjecnost) za 30-ak kuna. ja sam uzela nijansu 49 (tamno-zelena,sedefasta sa zelenkastim odsjajem) al posto volim metalik sivi odsjaj onda sam uzela jos nijansu 6 (to je metalik sivo sjenilo) i nijansu 49 (biserno bijelkasto - ako zelis ublaziti zelenu). ima dobar izbor art deco, jedina mala zamjerka je sto moras nanijeti podlogu na kapak (puder u kamenu ili njihovu podlogu za sjenila) jer se znaju blago kupiti na pregibu. vjerujem da ima i boljih marki..al posto ja kupujem kozmetiku svako 2 god (a ni tad je ne potrosim)..onda ti ne mogu dati bolji savjet
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2004., 21:58   #68
citam vec pet puta..i ne kuzim kak se to mazes???????metnes crni tus ili olovku,zaokruzis sve oko oka ili samo crtu gore i onda po njoj predes sa zelenim??????i kakva je onda boja?znaci samo predes sa zelenim po toj crnoj crti,ili i preko crte po kapku???
daj malo pojasni.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2004., 00:18   #69
Moja preporuka: Odustani!

Tocno te razumijem. Bila je neka boja, savrsena i sve odlicno, i sad ko tuzni pajac hodas od ducana do ducana, nanosis, usporedjujes, a nikada vise ne mozes naci istu.

Ako si vec neko vrijeme u toj rutini, vrijeme je za novu rutinu. Odi do ducana, odluci koliko zelis potrositi, koji su ti kriteriji (da je kompaktan proizvod i da je zelenkast) i kupi najjeftiniju varijantu. Ako ti se svidi, mozes se poslije vratiti i kupiti i skuplju.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2004., 00:48   #70
ili bolja ideja-kupi metlik,smaragdno zelenu olovku pa njom rubi oci...ako je to poanta premazivanja sa zelenom..osim ako to crno pa gore zeleno imaju svoj 'sik'izgled!?
zato sam i pitala ovo pitanje gore.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2004., 01:18   #71
Quote:
AFRODITA69 kaže:
citam vec pet puta..i ne kuzim kak se to mazes???????

cijeli unutarnji rub oka zacrnim, a onda na to stavim to tamnozeleno sjenilo mokrom spuzvicom.

nisam potrosila sjenilo al je u u kompletu tih piturica za oci i ne mogu to nosit sobom. i ocu nesto sto tako izgleda al je jedan proizvod i mogu ga uzet sobom kad idem nekamo. zato sam i isla nasminkana trazit to, da nikome ne padne na pamet uvalit mi neku nijansu trave u cetvrtom mjesecu.

i to me nedavno puklo, mislim mazat se tako.

i tnx again
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2004., 19:36   #72
e to nisam skuzila...ako je nutarnji rub,znaci i to zeleno namazes iznutra?pa kaj ti taj sloj ne ulazi u oci?????????ili ti -nutarnje- zoves ono tik uz trepavice ali je ipak izvana..jer nema mi smisla-u nutra-nije logicno...jos donji nutarnji rub-ok,aligornji pa jos prah taj...nekak nekomforno za nositi.a zakaj ne koristis zelenu olovku onda??????????????????to bi ti bilo lakse nekak...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2004., 22:58   #73
najbolje zeleno sjenilo imao je lancome prije jedno 2 godine...u kolekciji oz.predivno nesto i danas se ubijam sto ga nisam kupila ako neko zna gdje ga ima nek javi.kupujem odmah!
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 00:18   #74
Hmh, a neki crni tus ili tamno zeleni tus?

Ili samo pojedinacna sjenila? To se ne da naci?

Ja volim one "quick liners" - olovke koje su s jedne strane olovka za oci, s druge strane spuzvica za razmrljavanje. Ili jos bolje: "Quick eyes" s jedne strane olovka za oci, s druge mali aplikator s puderom u prahu. Nabavis jedan crni i jedan zeleni...

Mislim da je u tvom slucaju vaznije paziti koje sjenilo mozes koristiti na suho i na mokro. Npr Revlon, Lancome, Estee Lauder, Elizabeth Arden imaju medju svojim sjenilima ona koja se mogu nanijeti suha i/ili vlazna. Obicno ih zovu "dual application".



Hmh, najvjerojatnije neces naci potpuno istu nijansu, tako da ce ti se popodnevno popravljanje sminke razlikovati od jutarnjeg originalnog sloja. Mozda mozes stvar zakamuflirati tako da preko starog sloja prodjes nekom svijetlom bojom, i onda pocnes sve ispocetka. Ili ako imas vremena i strepljenja: sve skines, i stavis novu kreaciju.

...jos uvijek nisam sigurna da sam shvatila sto nas pitas...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 09:39   #75
Ona mala Ivana Kindl mi je bila super našminkana u nedjeljnoj Dizalici...zelenkasto sjenilo..i inače mi je zgodna i baš cool!
Premda ne volim sjenila u boji, ali ovo je bilo 'just fine'.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 16:56   #76
al nema do delux beauty-pale olive-sjenilo...mislim i za dan a bome super i za vecer...ko voli zeleno...zbilja vrjedno love!a posto su sva ista samo boja je razlicita-vjerujem da je lila i plavo jednako ljepo..a i ono cokoladno ko koristi..ali zeleno..zene probajte!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 09:52   #77
Kažeš 'olive', znači neka maslinasta nijansa je u pitanju?
Kojem tipu bi, po tebi, to najbolje pristajalo i što misliš o zelenoj maskari?
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 15:39   #78
zove se olive...ali je jako svjetlo olive-gore je link negde bas za tu boju na mom postu i kad otvoris stranu onak je velika kutijica bas sa pale olive...jako je njezno a vidi se i svida mi se jer u nutra ima sitne jako jedva uocljive cestice kaj se sjaje tu pa tam...njezno za prek dana a navecer super...ma prekrasna je,ja cu si jos par boja nabaviti.nego-pase-tamnokosima..po mome!ok,mogu i plavuse ali tamnokosima pase vise-naravno na zelene ili smede oci je najbolje-na plave je ko saka u oko..ovo je za nekoga ko voli laganiju sminku znaci neutralne cube,zelena olovka i zelena maskara...usput receno ja uvjek i samo koristim zelenu maskaru..i to dior ima preljepu-forest green-boju bas se tak zove...i onda to u toj kombinaciji sa tom zelenom bojom na kapcima...prekrasno.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 00:57   #79
malo dignem gornji kapak prstom i stavim olovku, ne kuzim sta je tu nerazumljivo

a sjenilo samo na donji rub. al unutarnji, da bas unutarnji. kaj tu ima nerazumljivo?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2004., 01:31   #80
pa nerazumljivo je...jebiga...sad si konacno objasnila kak spada...po prvom postu je ispadalo da si namuljas crtu tik do trepavica pa prek nje predes jos sa prahom zelenim...a za ovo opisano se inace koristi olovka u razvijenim krajevima svjeta!bar mi profesionalci tak radimo. al hvala na opisu.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.