Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2007., 11:53   #1
Teleskopska palica

Jeste li čuli za tu ludu stvarčicu?Navodno možeš nekom gadno sjebati život.Lupiš ga u koljeno sa time ostaje invalid cijeli život.To sam pročitao na nekom forumu.

Korisna stvarčica za samoobranu ali možeš nekom sjebati život.To je dobra stvar za navijačke sukobe.A ako te murja nađe sa tim onda si najebo.Imate li iskustva sa tim čudom.Ako imate napišite ovdje.Gdje ste to nabavili?Na jednom forumu sam pročitao da se to prodaje u lovačkom dućanu ali ja ne vjerujem da se tako opasna stvar prodaje u dućanu.
Undertaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 12:05   #2
ja sam kupio u Češkoj, al je nikad nisam koristio, uopće neznam di mi je
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 12:53   #3
Quote:
Undertaker kaže: Pogledaj post
Jeste li čuli za tu ludu stvarčicu?Navodno možeš nekom gadno sjebati život.Lupiš ga u koljeno sa time ostaje invalid cijeli život.To sam pročitao na nekom forumu.

Korisna stvarčica za samoobranu ali možeš nekom sjebati život.To je dobra stvar za navijačke sukobe.A ako te murja nađe sa tim onda si najebo.Imate li iskustva sa tim čudom.Ako imate napišite ovdje.Gdje ste to nabavili?Na jednom forumu sam pročitao da se to prodaje u lovačkom dućanu ali ja ne vjerujem da se tako opasna stvar prodaje u dućanu.
nesto mi nije jasno... nejebo si ako te murija uhvati s ovim ili onim, a teleskopske palice se (kao i nozevi, macevi, shokeri... ) prodaju bez problema u ducanima il preko neta.

A i zakon je nejasan. Vjerojatno neces imat problema sa palicom u sumi ako te vidi policija, al ces imat s necim sto nije oruzje (recimo francusko kljuc ) na utakmici.. tako da ovisi o kontekstu i kolko se sjecam kad sam citao u zakonu se dosta spominje namjera odnosno situacija i okolnosti... samo posjedovanje ne moze biti zabranjeno ako je nesto u slobodnoj prodaji, ne?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 13:10   #4
teleskopska palica ili takticka palica je jako korisna i zgodna stvar ali ako te ko civila na cesti uhvati drot sa time nece bit veselo..
to sto je nesto u slobodnoj prodaji ne znaci automatski da je lagalno to nositi po cesti..

ducan sa palicama imate na tresnjevci neki novo otvoreni..nAvodno je ok.. inace ih imate u svim ducanima s oruzjem i po nekim kineskim ducanima
maximiliancervantes is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 13:31   #5
i ja sam je vidio u zg u jednom dućanu s oružjem blizu one bivše džamije
IcedEarth is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 13:35   #6
Quote:
maximiliancervantes kaže: Pogledaj post
teleskopska palica ili takticka palica je jako korisna i zgodna stvar ali ako te ko civila na cesti uhvati drot sa time nece bit veselo..
to sto je nesto u slobodnoj prodaji ne znaci automatski da je lagalno to nositi po cesti..

ducan sa palicama imate na tresnjevci neki novo otvoreni..nAvodno je ok.. inace ih imate u svim ducanima s oruzjem i po nekim kineskim ducanima
ako nije problem i ako si u mogucnosti daj na ime ducana.. thx!
joeich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 13:57   #7
iskreno pojma nemam..vidio ga u prolazu
maximiliancervantes is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 14:05   #8
Imaš u Lovcu za kupit, onaj kod Zrinjevca. Bar je bilo kad sam ja tražio
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 14:08   #9
Vjerojatno si mislio na ovo:

http://www.suzavac-argus.com/tp-hrv.htm

Inače, čuo sam od nekih da su kupili neke palice za oko 150 kn i da su se na raspale nakon par izvlačenja...što nije tragedija na seminaru, ali na cesti bi vrlo lako mogla biti. Ima li uopće smisla kupovati palicu ispod 250 kn?
BelayaSmert is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 14:24   #10
Ja sam za svoju dao 200kn... Najmanju sam uzeo, jer je i najlakša... Duže su bile skuplje.

Otvorio sam je pun K puta i ne pokazuje neke naznake da bi se raspala.

Nisam je imao potrebe još upotrijebit, nije bilo tako gusto

Ali ako je ne znaš koristiti, uzmi sa sobom i malo začina jer se lako može dogoditi da češ je morat pojest
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 14:25   #11
Quote:
Zeleni kaže: Pogledaj post
Imaš u Lovcu za kupit, onaj kod Zrinjevca. Bar je bilo kad sam ja tražio
tam bi te i ja poslao.







koji je ovo k...?
prvo bokseri, sad palice?
katastrofa...
vise nikog ne zanima gdje se moze dobar set za sah kupiti?
__________________
Jedan kaze "prljavo", drugi kaze "ucinkovito". Ja sam onaj drugi.
Onajdrugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 14:29   #12
Quote:
Onajdrugi kaže: Pogledaj post
vise nikog ne zanima gdje se moze dobar set za sah kupiti?
Već imam to
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 15:32   #13
Quote:
Undertaker kaže: Pogledaj post
Korisna stvarčica za samoobranu ali možeš nekom sjebati život.
ako te netko napadne npr. nozem, mislis da je njega briga koliko ce to i kako utjecati na tvoj zivot?
polomi mu noge i natjeraj ga da ih pojede.
a onda zovi odvjetnika. dobrog.


Quote:
Undertaker kaže: Pogledaj post
To je dobra stvar za navijačke sukobe.
ako si u navijackom sukobu, onda to nije samoobrana nego si (bez uvrede) kreten.
svatko tko svjesno i namjerno ide u u bilo kakav besmisleni pokolj je kreten.
(druga prica je ak seces gradom, minding your own business pa te zakace pijane budale. ali ako furas takvu vrstu oruzja sa sobom, onda razmisli koliko "slucajno" nailazis na gore navedene kretene)

"Whoever declares that any weapon manufactured today, whether it be a nuclear missle or a .33 special, is created for self-defence should look a little more closely at his own image in the mirror. Either he is a liar or is deceiving himself" -Wong Shun Leung




Quote:
zeleni kaže:
već imam to
to je bilo upuceno ljudima koji se u zadnje vrijeme, izgleda, intenzivno naoruzavaju.
__________________
Jedan kaze "prljavo", drugi kaze "ucinkovito". Ja sam onaj drugi.

Zadnje uređivanje Onajdrugi : 25.06.2007. at 15:35. Reason: debilizam vlastiti
Onajdrugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 15:44   #14
Quote:
Onajdrugi kaže: Pogledaj post
onda razmisli koliko "slucajno" nailazis na gore navedene kretene)
Bas sam štel reć kako nije policija neki problem buduci se ne sjecam da su me legitimirali nakon faksa ikad na ulici (tj odkad sam poceo izgledat ko normalan coek kao i oni s kojima secem tom ulicom ), ali i kad jesu nije bas cesto bilo pretresanja.. il se mozda ne sjecam najbolj

u svakom slucaju ako nisi sumnjiv nece te nitko zaustavit... osim situacija di i inace paze (poput utakmice..) al onda pomislih - ako coeku treba teleskopska palica to nije vjerojatno pri setnji risnjakom il odlasku na balet pa tam di se kroiste valjda ima i policije

Nego sto nije onda prakticniji i manji oni sprej?

ili shoker, al sprej radi na distancu, pa jos ako je vise ljudi.. cini mi se najboljim rjesenjem .. iako ne mora na svakog jednako djelovat.. a dobro dodje i kad se seces Risnjakom ako kakva bestija naleti
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 16:08   #15
sprej je divna stvar dok vjetar ne puse
barem dok je aerosol u pitanju..imaju neke igrackice sa pjenom bolje rjesenje
maximiliancervantes is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 16:17   #16
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
ako coeku treba teleskopska palica to nije vjerojatno pri setnji risnjakom il odlasku na balet pa tam di se kroiste valjda ima i policije
tocno to.
ako znas da je tekma, nemoj se setati u dresu suparnicke momcadi pokraj stadiona pa se izvlaciti na samoobranu kad osakatis nekoga.
odi okolnim putem, uzmi taksi ili nesta...


Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Nego sto nije onda prakticniji i manji oni sprej?
sprej je ok ako ga imas u ruci sa prstom na ventilu kad god se kreces nekim rizicnijim podrucjem. iako je to tesko procjenit.
mislim da ti za sprej nece nitko sr**i.
iako se moze iskoristiti za napad (i to jako ucinkovito), ostavlja manje brutalan dojam od palice (po mogucnosti sa shockerom na vrhu).
__________________
Jedan kaze "prljavo", drugi kaze "ucinkovito". Ja sam onaj drugi.
Onajdrugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 18:14   #17
Ima i teleskopska palica sa sprejem u drsci. Pa eto, ako neznas sta bi izabrao izmedu to dvoje, uzmi si to cudo i problem rijesen. Isto tako ak si dobre volje na dan napada, sam ga zaspricas i zazelis lijep ostatak dana, a ak ti zenska ima pms taj dan i nista od ribice, imas opciju da ga dodatno zamlatis ko vola u kupusu.
Gyonin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 19:15   #18
Quote:
Gyonin kaže: Pogledaj post
Ima i teleskopska palica sa sprejem u drsci. Pa eto, ako neznas sta bi izabrao izmedu to dvoje, uzmi si to cudo i problem rijesen. Isto tako ak si dobre volje na dan napada, sam ga zaspricas i zazelis lijep ostatak dana, a ak ti zenska ima pms taj dan i nista od ribice, imas opciju da ga dodatno zamlatis ko vola u kupusu.
a pazi ovo http://www.personalarms.com/telescopic_stun_baton.htm
ko da ideš u rat jebote
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 19:23   #19
Quote:
chabad kaže: Pogledaj post
a pazi ovo http://www.personalarms.com/telescopic_stun_baton.htm
ko da ideš u rat jebote
to je to
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 19:36   #20
jos su mi zesci oni daljinski koji lansiraju elektrode par metara u daljinu.
vole ih u filmovima.
__________________
Jedan kaze "prljavo", drugi kaze "ucinkovito". Ja sam onaj drugi.
Onajdrugi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.