Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2007., 10:04   #81
na zivotinje djeluje itekako
isprobano na pesu koji je mislio da je u redu ici za ljudima i gristi pete

jednako tako ,imao sam ga i ja prilike okusiti i tvrdim da dobro radi
dosta cesto se preporucuje mace sprej , jer ima duze djelovanje (kombinacija cs i pepper)

zanimljivost: svojevremeno , jos u doba juge , prijatelj je upotrijebio cs u samoobrani
pospricani tip ga je tuzio ,ali je izgubio sud ,a murja je sprej oduzela i nakon 3 dana vratila

dakle , sprejevi su definitivno najsigurniji za samoobranu, jer ne ostavljaju stetne posljedice ,a jednostavni su za upotrebu i daju i neku distancu
ruku na srce , upotreba palice , ili nekog bilo kojeg mehanickog sredstva moze nas odvesti u buksu ili nam natovariti placanje debelih odsteta
bitno za zapamtiti je da nije vazno sto se zaista dogodilo , nego samo verzija koja prode na sudu ,a sudovi su skloni presudivati u korist starne koja je u sukobu najebala
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 13:08   #82
Ha, prilično istina...
al ak mene neko (npr) napadne, ja ga (npr) pošpricam i pobjegnem, kako će on mene nać i tužit?
pretpostavljam da sam ja u maloj prednosti u tom slučaju. osim ako ostanem, umjesto da odem...al to bi bilo fakat glupo. ak te neko već oće tuć, makni se od njega...
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 13:23   #83
ej stari ja sam je nekidan kupio imas je u lovackim ducanima i kosta ti oko 180kn nije nes prejebeno ali je opasno to ti je celicna palica koja se izvlaci na trzaj ruke i ako se bas zelis obraniti sa njome nemoj tuc u glavu koljena i tako nego po bedrima jel je jako tvrda i jebeno boli ako je netko ikada okusio pendrek onda vam kazem da boli vise ako ima kakvih pitanja ja sam tu
A.C.A.B
Everlast is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 13:25   #84
bez dozvole mozes nositi i plinske i zracne pistolje samo ih sada po novom moras prijaviti da si ih kupio
Everlast is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 13:32   #85
Quote:
Everlast kaže: Pogledaj post
ej stari ja sam je nekidan kupio imas je u lovackim ducanima i kosta ti oko 180kn nije nes prejebeno ali je opasno to ti je celicna palica koja se izvlaci na trzaj ruke i ako se bas zelis obraniti sa njome nemoj tuc u glavu koljena i tako nego po bedrima jel je jako tvrda i jebeno boli ako je netko ikada okusio pendrek onda vam kazem da boli vise ako ima kakvih pitanja ja sam tu
A.C.A.B
kakva ti se čini što se tiče kvalitete?
pisali su neki da se takve sjebu nakon nekog vremena
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 13:36   #86
Gle samo da vam kazem ja vec 5 godina treniram boks i kickboxsing i malo me boli kurac da ce me netko ici tuc kada je guzva kada na tebe naleti 5-6 papcina ja ti to rijesim tako da prvog kojeg uhvatim u ruke je gotv i moze se vise jebat a ovima drugima je najcesce malo frka ali palicu sam kupio samo iz razloga jer me malo frka kada idem sam doma u 4 ujutro, i ne mislim je olako koristit jer se lako sjebes ako se zaneses,mozete je kupiti radi svoje sigurnosti i adrenalina ali vam preporucam da je ne nosite na neka veca dogadanja i skupove koncerte, utakmice i tako jer ako te slucajno interventna sa tim uhvati strpat ce te u maricu odvest nekamo i tako jako izmlatit sa palicom da ces se htjet sam ubit prije nego te oni dohvate a ovako je korisna i dobra stvar za SAMOOBRANU a ne za kurcenje okolo i misli da ti nitko nista ne moze,l jer vjerujte mi da uvijek postoji ntko jaci i ludi od tebe.
A.C.A.B
Everlast is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 13:41   #87
ma sve to stoji... takve koji se idu kurčiti okolo s oružjem ni ne uzimam za ozbiljno.
ja sam svojevremeno imao nekih problema pa sam kupio plinski pištolj. sad nikako da ga se riješim.
a više ne izlazim puno navečer kao prije.

ps gdje treniraš?
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 14:00   #88
bilo koje oruzje , a tu ubrajam i bv , mora se koristiti hladne glave
to je "a must"
onaj tko nema osigurac , najbolje da nista ne koristi niti nosi ,jer ga to moze samo spremiti ili u zatvor ili u ludaru
ako zastihas nekog s depnim nozicem od dva centimetra 159 puta , tesko ce to itko trijezan podvesti pod samoobranu

bilo sto od prije navedenih spravica i gadgeta se ne smije nositi na masovna okupljanja (klubovi , tereni , utakmice ...)
jako dobro svatko od nas mora rascistiti prvenstveno sam sa sobom sto i za sto treba i kako misli to upotrijebiti , jer posljedice cesto znaju biti teske i neizbjezne
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 22:18   #89
bas me zanima da se neko od nas sretne na ulici i da se zakacimo kako bi to izgledalo,hebote ja izvadim suzavac vidis 10 s poslje ti vadis suzavac,brijem da bi se poceli smijat jedan drugome.Dobro za palice necu nist govorit jel su 0 prema suzavcu,npr izvadis mi palicu,ja se nasmijem i poprskam te
kikiburek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 01:21   #90
Quote:
kikiburek kaže: Pogledaj post
bas me zanima da se neko od nas sretne na ulici i da se zakacimo kako bi to izgledalo,hebote ja izvadim suzavac vidis 10 s poslje ti vadis suzavac,brijem da bi se poceli smijat jedan drugome.Dobro za palice necu nist govorit jel su 0 prema suzavcu,npr izvadis mi palicu,ja se nasmijem i poprskam te

ili se poprskate međusobno i onda zmirecki mlatite palicama...ko prvi pobjegne picka, onda ga ganjas sokerom...
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 01:24   #91
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
ili se poprskate međusobno i onda zmirecki mlatite palicama...ko prvi pobjegne picka, onda ga ganjas sokerom...
a bez zajebancije, zajebano je ako se mlatiš u skučenom prostoru jer ako je neka budala može napadati i sa zatvorenim očima...
čuo sam da manje utječe na osobe koje jedu ljutu hranu, valjda će se moj kebab sa tabascom tu iskazati
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 01:38   #92
nije suzavac tak opasan, malo peče...jedino ak baš držiš oči širom otvorene i drito te spreja u otvorene oči, onda si valjda najebo.

a to kaj djeluje na 4 metra je zapravo 3 metra, a to je udaljenost koju ljuti napadač pređe u jednom otkucaju srca. prema tome, sprej te neće spasit sam od sebe, bar ne ona ženska pakiranja.

kaj znate o plinskim pištoljima? ja sam mislil kupit. kolko je to efikasno?
Cafa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 01:50   #93
Quote:
Cafa kaže: Pogledaj post
nije suzavac tak opasan, malo peče...jedino ak baš držiš oči širom otvorene i drito te spreja u otvorene oči, onda si valjda najebo.

a to kaj djeluje na 4 metra je zapravo 3 metra, a to je udaljenost koju ljuti napadač pređe u jednom otkucaju srca. prema tome, sprej te neće spasit sam od sebe, bar ne ona ženska pakiranja.

kaj znate o plinskim pištoljima? ja sam mislil kupit. kolko je to efikasno?
kupi od mene
stavio sam već temu na oglasima.
taj pištolj ti ispucava raznolika punjenja, od onih običnih, preko suzavca, do nekih zasljepljujućih
mislim da je najveća prednost psihološki učinak, ali ti ne garantira da nećeš popušiti metak ako ga uperiš na krivu osobu
ali korisna stvarčica
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 02:00   #94
je sad ćeš mi ispričat da s njim mogu oborit F-16 u niskom letu

oću da mi kaže netko nepristran

Cafa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 02:06   #95
Quote:
Cafa kaže: Pogledaj post
je sad ćeš mi ispričat da s njim mogu oborit F-16 u niskom letu

oću da mi kaže netko nepristran

ma ne možeš oborit niš
pa mogu ti ja onako realno reći...
onaj dio oko cijevi je metalan, drška plastična
izgleda ko pravi, ali ti plinski pištolji imaju na kraju cijevi blokadu
koriste streljivo bez zrna, tako da se čuje pucanj i vidi se bljesak i čahura ispada, ali ne bi ni bubamaru ubio sa 2 metra
jedina opasnost je nekog sa manje od metra rokati jer te pare i zapaljeni barut nisu samo specijalni efekt, stvarni su
ali moraš znati da je to i dalje samo "igračka" u usporedbi s pravim gunom i da nije za kurčenje.
ali ako hoćeš pljačkati kioske, ko stvoreno
ja sam ga kupio prije oko godinu dana kad sam imao neko sranje sa nekim opasnim momcima što fataju ljude u busevima, ispalio par metaka iz svog gušta i odtad mi skuplja prašinu.
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 02:19   #96
ja mislio koristit za zaplašivanje ljudi i za pucanje na pit bullove bez brnjice

u biti ono najopasniji je ak ga baciš na nekog? imam ja plašljivac kaj ide na one crvene dječje metke

onda mi bolje uzet pravi pa gumene metke
Cafa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 02:24   #97
Quote:
Cafa kaže: Pogledaj post
ja mislio koristit za zaplašivanje ljudi i za pucanje na pit bullove bez brnjice

u biti ono najopasniji je ak ga baciš na nekog? imam ja plašljivac kaj ide na one crvene dječje metke

onda mi bolje uzet pravi pa gumene metke
za zaplašivanje ljudi je ok ako oni nemaju nešto opakije
a za pit bullove valja ako ubaciš suzavac ili ga rokneš sa 10 cm udaljenosti
ali da, praktički ti samo izgleda kao pravi i puca kao pravi, ali metka nema.
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 02:32   #98
Quote:
chabad kaže: Pogledaj post
ali da, praktički ti samo izgleda kao pravi i puca kao pravi, ali metka nema.
ko impotencija znači
Cafa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 02:35   #99
Quote:
Cafa kaže: Pogledaj post
ko impotencija znači
ma više ko dildo
čvrst je, al ne puca
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 02:36   #100
Cafa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:42.