Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2011., 21:37   #21
jel mi može neko pomoci u vezi mobitela Samsung GT-S3370
nema WiFi ali sam naso aplikaciju za njega, pa se sad pitam da ju stavim na mob ili ne zato sto neznam ocu li nesto smrdat na mobu..
Help please...
pyroman95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 11:45   #22
Wifi ti nije softverska (program) mogucnost, vec hardverska.

Ako nemas ugradjen chip na mobu uzaludno ti je trazenje programa.

A S3370 definitivno nema wifi.
__________________
...Try it, than talk about it...

Zadnje uređivanje tomisličak : 14.03.2011. at 10:47. Reason: nepotrebno Quote, na post iznad svoga
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 19:56   #23
bok, imam par pitanja.. ako se ja spojim sa svog moba (android) na internet kompjutera preko wifi-a i preko kabla (internet sharing), to se ne naplačuje preko mobitela? mislim, mi imamo ono da svaki mjesec plačamo isti iznos koliko god interneta potrošili, tak da zapravo pitam jel mogu koristiti wifi preko mobitela besplatno, konkretno želim si neke apps instalirat. (zapravo, već jesam, samo se sad želim uvjerit da je besplatno )
ruby707 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2011., 21:18   #24
Ako se spojiš preko WiFi- a na svoj ruter- ništa ne trošiš na mobitelu (samo si isključi internet (onaj "neWiFi")- to imaš u uputama u mom linku, da budeš 100% siguran od tih troškova).
A, aplikacije možeš i "ručno" skinuti i prebaciti preko USB- a.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 19:11   #25
Meni nije jasno zašto meni uvijek dođe neki sitni iznos za internet na mobitelu ako surfam preko tuđih wi fi mreža kada ih uhvatim???

Bila sam nedavno u Njemačkoj i tamo sam isto surfala preko wi fi, a došao mi je na računu internet od 70 kn!

Kako je to moguće?
amelie_poulain is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 19:47   #26
Moguće da tu i tamo veza malo zašteka ili se prekine- pa se mobitel spoji na "običan" internet.
To rješavaš tako da u inozemstvu pobrišeš internet postavke (tzv. APN).
Pa ga doma opet zatažiš od operatera (neki imaju da samo pošalješ poruku i oni ti pošalju postavke).

Možeš i samo izmijeniti postojeći- ali u inozemstvu je bolje potpuno izbrisati.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 17:58   #27
Eh, to bi sve bilo u redu da ja na mobu imam "običan" internet. Imam Blackberry, a pošto sam na Tele2 oni nemaju postavke za internet i mms za BB pa se ne mogu tako spajati. Prema tome, nije postojala mogućnost da mi se tako spoji.

Od kad surfam preko wi fi-a uvijek mi barem nesto sitno naplati. Jel postoji neko objašnjenje?
amelie_poulain is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 20:51   #28
Quote:
amelie_poulain kaže: Pogledaj post
Eh, to bi sve bilo u redu da ja na mobu imam "običan" internet. Imam Blackberry, a pošto sam na Tele2 oni nemaju postavke za internet i mms za BB pa se ne mogu tako spajati. Prema tome, nije postojala mogućnost da mi se tako spoji.

Od kad surfam preko wi fi-a uvijek mi barem nesto sitno naplati. Jel postoji neko objašnjenje?
Stvarno ne znam kako ti wifi može skidati kune jer definitivno nije dizajniran tako. Tvoja sim kartica i broj nebi trebali imati veze s tim ako me razumijes. Wifi je cisto hardverski, kao i GPS.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 21:41   #29
hedoner- premješteno u temu o B7722.

Mislim da ima i Tele2 internet za BlackBerry (doduše, ako se dobro sjećam- čitao sam da je besplatan...).
Ali, kao što je Bobo napisao, WiFi ti ne može trošiti novce.
Ako si sigurna da ti se novci skidaju baš zbog surfanja- pogledaj u opcijama (nisam imao previše BB- a) postoji li negdje APN ili tako nešto.
I to pobriši/dodaj neku sitnicu da bude neispravan.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 02:15   #30
Sve shvaćam. I muči me to.

Na ispisu računa vidim data promet ili gprs promet i uglavnom uvijek imam neku potrošnju.
Tele 2 nema ništa za BB, jer bi nakon mojih 100 upita za bilo kakvo rješenje to i spomenuli.

Sad sam se detaljnije pozabavila ispisom računa unatrag zadnjih godinu dana (jer ih sve čuvam) i shvatila da se tu zbivaju neobične stvari.
Ispada da se 2, 3 dana za redom spajam u pravilinim intervalima npr. 00:10:54, 03:16:49, 06:..., 09:..., 12:..., 15:..., 18:.... i tako u krug nekoliko dana, a sve sa identičnim vremenom, i minute i sekunde.

Druga stvar, negdje imam kb-a i kb-a po nula kuna??? Kako je to moguće ako je oznaćeno na računu da sam se "kao" spajala preko tele2, a negdje pak su normalno naplaćeni.

Ništa mi nije jasno više!

Apn posavke su mi prazne jer ih nikada nisam mogla unijeti, ove od tele 2, jel.

A i kada bih god stisnula browser uvijek bi mi rekao da je ovo wi-fi funkcija i da se prvo spojim na wi-fi.

Ja ne mogu vjerovati da je Tele2 u stanju tako očito varati, još sam uvijek u uvjerenju da sam ja negdje pogriješila.
Trebala bih nekog BB, wi-fi, telekomunikacijskog stručnjaka'vještaka da se mogu ići sporiti da ovima jer mi se čini da će me inače pokopati.
amelie_poulain is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 20:31   #31
pomoć wi fi

Molim Vas za brzu pomoć.
Mobitel mi nađe WI -FI.
Imam doma max adsl - thopsonov router.
Kad idem na pristup mreži traži mi pristupnu šifru.
Utipkao sam sve moguće, ali mi uvijek napiše da je izvan dometa.
Je li prava šifra WPA PSK? Gdje griješim.
Imam mobitel Sony Ericsson Hazel.

Hvala Vam
goran23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 00:00   #32
Sifru ti moras znati, kad si stavljao zastitu za ruter...

WPA PSK ti je samo vrsta zastite...
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 12:38   #33
t-mobile MOVE

ako netko moze pomoc sa wi-fi na ovom mobitelu nesto mi se sje**lo
nogi98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 13:43   #34
teško, sumnjam da tu ima netko toliko vidovit da zna sto ti se shebalo pa da ti pomogne u otkljanjanju kvara, treba vise informacija za rjesavanje problema...
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 16:52   #35
I trebaš postati u temi mobitela s kojim imaš problem (pročitaj pravila podforuma).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 21:57   #36
oprostite.. nisam znao za ta pravila ugl. znaci wi-fi mi se nemoze spojiti doma na internet samo pise greska i nista vise, nemorate se trudit traziz rjesenje jer mobitel je kompliciran. oprostite sta sam sva tratio vrjeme
nogi98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 18:53   #37
Moze li se wi fi spojiti u autu
stefandelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 19:00   #38
...na čega..?
...ako misliš na Wi-Fi signal s Routera na mobitel,
jedino ako si parkiran cca 50-100 metara (ovisno o konfiguraciji terena),
ali ako misliš vozati se gradom i hvatati Wi-Fi mreže - zaboravi...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 09:27   #39
ok imam sony ericsson i priključio sam se na wi-fi ruter ALI što od ova tri ponuđena trebam odabrati pod "internet settings" da mi se spaja preko wi-fi:
TM HR MMS
TM HR Internet
TM HR WAP

Što koji predstavlja?
Bad Burek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 15:16   #40
samo ime ti govori cemu sluze, uglavnom za wifi ti ne treba ni jedan, to je funkcija aparata i u pravilu se nista ne treba ukljucivati ni podesavati.
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:34.