Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2008., 00:51   #61
jaooooo, domaći kozji sir i gnjecav crni kruh. to trebate stalno jesti, to je tako zdravo, vi to ništa ne pratite ovdje. da je meni tamo ovoga, ja bih se samo tim hranio. da vi samo znate koliko oni tamo plaćaju za takve prirodne i zdrave stvari.
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 08:25   #62
Quote:
Swedish kaže: Pogledaj post
Pa no,trebalo je pisat Čiji
A ti mene zbog toga sto sam napisao ne znam zajedno...to ja zbog toga jer brzo pisem
znam kaj je trebalo pisati

što si uvredljiv


ne kužiš šta ti pokušavam reći,nije ni važno
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 11:21   #63
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
A koliko tek puta moraju napomenut da je njihova ocjena 1 kao naša 5

BAŠ SVAKI PUT KAD JE O OCJENAMA RIJEČ!!!!!
Daj s njima mora bit smijalica kad govore. Meni najjace kad sam cuo da jedan takav iz Vojvodine(inace Hrvat) kaze: Srbi imaju najbolju komediju na svetu, a ne mi, Bibin Svet.
buzinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 11:59   #64
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
znam kaj je trebalo pisati

što si uvredljiv


ne kužiš šta ti pokušavam reći,nije ni važno
Plav sam,pisi sporije.
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 16:28   #65
A gasterbajterka navlaka?
(za one koji neznaju to je ona vuna na volanu od mercedesa)
__________________
Ustrijeli me Vendi
Ogius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 18:56   #66
a kako svi trče glasat za adeze i onda počnu objašnjavat kako nam ništa nije dobar onaj ezdepe.. a zatim se vrate u svoju Švabiju.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 19:19   #67
E vidim da ful svi imaju stričeve u Njemačkoj, ne želim se ponavljat ali... moj stric u Njemačkoj...
To jest nisu više tamo, sad rade i žive tu ali zaboga ajme pobogu isseeee... čitam temu i ne vjerujem. Svi su isti.

Jaa, jaa imamo novaca aaa aliiii se u Njemačkoj punooo i radiii eeeee. (Jer mi tu ne radimo, duuh)
O isuse, skoro se ugušim svaki put. Još uvijek se sjećam ah.. Haribo bomboni i te pizdarije iz Njemačke... koje imamo u dućanu u slijedećoj ulici al nije bed. Jer ne koštaju 0,000000001 euro.

Pa ono ubacivanje njemačkih riječi tu i tamo. Pa kad švabo napravi auto e ondaaa.. pa kad Švabo napravi bicikl, pa kad Švabo napravi ljestve, pa kad ovo ono....e onda je to to. Moj stari je totalni seljoberko isto XD Ne mogu lagat, ali on nije bio tamo toliko dugo kao moj stric. E sad - moj stric još i nije takav seljober kao moja strina. Moja strina omg - ona je... sve šta je već napisano na ovoj temi i još malo.

Ja ne znam šta je to tamo, otrovni zrak? Svi se vrate debilni. Imam osjećaj kao da se nešto sitno normaliziraju s obzirom da su tu već par godina. Kao da su podnošljiviji? Javit ću vam kako se situacija razvija. Mislim da su već počeli govorit krumpir umjesto kartoffel... istražit ću Za urlaub umjesto odmor još nisam sigurna.
Minou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 23:00   #68
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
- uvijek imaju potrebu nositi nešto izvana. Kao mi jadni, živimo u socijalizmu pa ne znamo što je Coca Cola ili Nutella. Svi moji nose apsolutno sve, od WC papira do kondoma. I što je najgore, očekuju da smo sretni kada nam ostave poluprobavljene gumene bombone iz Lidla ili Aldija za 0.25 eura.
Evo malo kasnim ali da se nadovežem, bio kod tetke u Štutgartu 2004g i donio sestrični kopije dvd-a i divX, prvo nisu znali šta je divX onda su htjeli prijavit policiji kopije, jer to nije legalno. I za kraj su mi uvalili u kamion nekakvi telefunken Tv iz bogtepitaj koje godine, veliki ko alfelof toranj, jer mi u Hrvatskoj jos takvog nismo vidjeli, pa i nismo rekoh ja!!! Od onda neidem tamo, ni u prolazu.
IronDado is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 00:11   #69
Quote:
Minou kaže: Pogledaj post

Ja ne znam šta je to tamo, otrovni zrak? Svi se vrate debilni. Imam osjećaj kao da se nešto sitno normaliziraju s obzirom da su tu već par godina. Kao da su podnošljiviji? Javit ću vam kako se situacija razvija. Mislim da su već počeli govorit krumpir umjesto kartoffel... istražit ću Za urlaub umjesto odmor još nisam sigurna.
ovo potpisujem. majkemi ne kužim koj im je qrac. tema je , ko da ju je švabo napravio
mr.burns is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 00:24   #70
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
ništa nema bolje nego kad u razgovoru "zaborave kako se na hrvatski kaže" pa onda opletu po njemačkom da ih cijeli svijet razumije. Tamo kod njih ti na ... ono kad odeš na "ajnladungsfurhzahe"... mena kod nji ko u nas... to kod švaba, GANC ALES PERFEKT ZAJN!!

Tice ti Isusove... dojčland iber ales. A skupile se seoske babe da vide šta je Mate iz Duseldorfa donio pa se nemogu načudit toj tehnologiji. Razumiš ti mene, kod nji tamo na tankišteli, nedo ti Bog da ti vidi švaba kako fojercak pališ. Odma u Haft... jelte, ovaj... kakono se rekne u nas... Zatvor!!! Ja!!

A onda i babe naučile više šta triba reć pa i one... Ma ja.... Švaba je to!


I još sam nešto zaboravio... ZLATNI ZUBI!!! Kad prasne u smijeh, poprska ukućane, i zakocene se, misliš uguši se čovik od smija...a zubi svitle... divota za vidit!

vrištim nemogu sei doć al istina je sta je..inace ja u svabiji imam takve i pun mi ih je k...c al kad dođu bar donesu nekih para uvijek ..i da seru po hrvatskoj a kad odlaze nose pol kamiona od kobasica do vegete
__________________
Nepravdu osjetit je bolje nego nepravdu stvoriti
mikivtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 01:23   #71
Quote:
mr.burns kaže: Pogledaj post
ovo potpisujem. majkemi ne kužim koj im je qrac. tema je , ko da ju je švabo napravio


P.S. jel' znate vi da je u njemačkoj 1 najbolja ocjena. I da imaju ocjene do 6...
__________________
Do you respect wood?
mike1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 01:40   #72
Quote:
IronDado kaže: Pogledaj post
Evo malo kasnim ali da se nadovežem, bio kod tetke u Štutgartu 2004g i donio sestrični kopije dvd-a i divX, prvo nisu znali šta je divX onda su htjeli prijavit policiji kopije, jer to nije legalno. I za kraj su mi uvalili u kamion nekakvi telefunken Tv iz bogtepitaj koje godine, veliki ko alfelof toranj, jer mi u Hrvatskoj jos takvog nismo vidjeli, pa i nismo rekoh ja!!! Od onda neidem tamo, ni u prolazu.
Nevjerojatno.

A nije ni čudo da se svi od tamo vrate debilni, sve je obrnuto...mislim... ste čuli da je u školama tamo 1 najviša ocjena. Mislim da nije spomenuto. XD
Minou is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 02:23   #73
ja od nekih tamo rođaka znam dobiti 20ak dolara svake prijestupne
Jednom sam dobila neku sintetičku haljinicu (što ima samo u Americi ) koju nikad nisam obukla i najsmrdljiviju moguću kolonjsku vodu..Uvijek mi se diže želudac kad je pošnjofam
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 02:27   #74
Eh da..Zašto svi gastarbajteri glasaju za hdz?

Dobro, svog rođaka u Kanadi još i mogu donekle razumjeti..
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 03:57   #75
kad bi mi vidili eure da nam nije njih
 
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 14:30   #76
a nezaobilazne tetovaže na debelim ženskim prekvarcanim nadlakticama ili leđima? uz usku i kratku majicu na bretele koja otkriva mješinu s koje god strane čovjek da pogleda.hrabro i bez predrasuda ipak su oni došli negdje u pripizdinu, što će se sad valjda ustručavat uvalit guzice u vruće hlače u kojima su se tako super osjećali na plaži

ili svakojake bekamice preulijepljene bogznasvečim na 150.000 načina pramenovi, blajh, uz one crno-srebrne muške ogrlice
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 16:09   #77
meni je moj stric svake godine donosia digitron al svake godine bi ima po par funkcija više e i gumene bombone bi mi donia

i to bi bilo to, uglavnom nekad bi uz to donia i paketić žvaka
 
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 17:41   #78
Ajme gumeni bomboni to oni Haribo (nekako tako) i to veliko pakiranje!!

Nekad bi znali uletit i s malim autićem (na kojem piše policija na švapskom )
__________________
Here’s Johnny
MiG 0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 22:51   #79
znači gumeni bonkasi su no1
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 02:05   #80
A jeli ikome donose ono neko XXL pakovanje mini čokoladica. Vreća valjda od 2 kg, i sad sve puno Twixa, Bountya, , Kit-Katova, Milky Waya, ali svi u pola manji nego da ih kupuješ pojedinačno ili je to samo meni?

edit... I hvala im na tome!!!!!
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:36.