Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2007., 09:47   #81
Ima li tko kakvu preporuku za nekakav? Prikladan i za ljeto i za zimu. U kuglicama ili kamenu, raznobojan. Ja nemam baš iskustva s time, ponekad stavim avonov. Vidim, curke na cesti se baš lijepo "rumene"!
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 09:49   #82
Diorov, koji je izišao prošle godine i odličan mi je kroz cijelu godinu jer je to najsvjetliji ikad bronzer.
riminare is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 10:05   #83
Ja imam jedan od IsaDora (Hausmarke Douglas-a) Terracotta broj X - Taj je za ljeto, a za zimu od Armanija jedan iz jedne palete..
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 12:05   #84
Quote:
riminare kaže: Pogledaj post
Diorov, koji je izišao prošle godine i odličan mi je kroz cijelu godinu jer je to najsvjetliji ikad bronzer.
Kakva je tvoja koza? Jel jako svijetla, srednje svijetla ...? Ja imam svjetlu kozu (ne bas najsvjetliju, ali eto svijetlu, posto sam plavusa), kupila sam Nivea bronzer, mislim da se zove Sun i jos nesto, mozda Sun glow, ne znam, ugl. pretaman mi je .
mariposa78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 14:35   #85
Quote:
mariposa78 kaže: Pogledaj post
Kakva je tvoja koza? Jel jako svijetla, srednje svijetla ...? Ja imam svjetlu kozu (ne bas najsvjetliju, ali eto svijetlu, posto sam plavusa), kupila sam Nivea bronzer, mislim da se zove Sun i jos nesto, mozda Sun glow, ne znam, ugl. pretaman mi je .
Jako sam svijetloputa, ljeti dobim pjegice po nosu i imam zelene oči, ali ipak uhvatim i nešto boje. Ovaj bronzer mi malo digne lice zimi, a ljeti mi da onako fini sjaj bronačni preko prave boje.
riminare is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 14:38   #86
...ja mrzim bronzre po zimi...nekako mi to na blijedo lice izgleda prljavo...
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 15:03   #87
koja je šema opće s tim bronzerima?
meni je to totalno glupo futrat si na facu..kako sređujete taj kontrast nabronzane face/dekoltea eventualno sa ostalom bojom kože
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 15:57   #88
Quote:
riminare kaže: Pogledaj post
Diorov, koji je izišao prošle godine i odličan mi je kroz cijelu godinu jer je to najsvjetliji ikad bronzer.
jeli to jedan od ovih?



jako su mi lijepi... ali ja isto neznam kako to funkcionira, kako se nanosi, na koje dijelove lica i tak to
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 16:07   #89
Ne znam, možda ima netko vičniji al ja ga stavim na konture lice i to sve jako diskretno - vrh brade, čeone kosti, vrh jagodica usku po dužini preko rumenila, i stvarno to sve izgleda jako diskretno.

-anna- ja imam ovaj - sve jedna nijansa
a ova četkica je fora



Čak mi se po boji na slici čini da je to i moja nijansa. Za tamnopute cure ovo nebi prošlo ni pod rumenilo al za mene je fakat bronzer.
On u sebi ima i jako jako sitne transculentne čestice što se na slici ne kuži.
riminare is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 16:46   #90
Nasla sam ga na Diorovom sajtu, ti sigurno imas 010! Hm ne znam da li bi za mene bio taj ili 020 (taj mi se isto cini jos uvijek dovoljno svijetli), ovisi o tome koliko cu pocrnit po ljeti
mariposa78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 18:03   #91
oni gore su mi zanimljivi što sam ja postala mislim da je fora kad se sve bojice pomiješaju
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 18:44   #92
[QUOTE=riminare;7735084]Ne znam, možda ima netko vičniji al ja ga stavim na konture lice i to sve jako diskretno - vrh brade, čeone kosti, vrh jagodica usku po dužini preko rumenila, i stvarno to sve izgleda jako diskretno.

također! stavi se u malim količinama i izgleda prva liga! pa nećeš sad nasrati 3 kile pa kompletno promijenit boju kože - u faci bit crnkinja, a ramena bijela... umjerenost u svemu!
ja bez bronzera nikud, zimi ne toliko, ali ljeti mi je totalni "must have"!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 18:44   #93
Quote:
-anna- kaže: Pogledaj post
jeli to jedan od ovih?



jako su mi lijepi... ali ja isto neznam kako to funkcionira, kako se nanosi, na koje dijelove lica i tak to
ja imam ovaj prvi
i super je kad se bojice pomijesaju jer prevladava crvena pa izgledas ko papagaj
zato izbjegavam mijesati,uzmem oprezno cetkicom samo ove bez tonove
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 19:47   #94
ja sam juceer kupila od gellerice-ima nutra bijela,roza,tamno smeda...na faci je bas kao da si pocrnio ali ne na zuto nego vise na smeckasto.
da,bronzer nije dobar na faci ako si svuda drugdje bjela...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 19:50   #95
evo
http://www.sephora.com/browse/produc...egoryId=C14977
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 21:12   #96
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
ja imam ovaj prvi
i super je kad se bojice pomijesaju jer prevladava crvena pa izgledas ko papagaj
zato izbjegavam mijesati,uzmem oprezno cetkicom samo ove bez tonove
ozbiljno?

e a možd ovaj drugi nebi bio takav... boje su svijetlije...

ja bi izgledala ko papagaj i s jednim i s drugim, jer neznam to nanositi
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 21:24   #97
ta crvena ti prevlada ako povuces cetkicom po svemu,ja uzimam ove bez odvojeno
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 21:31   #98
Ne koristim
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2007., 15:11   #99
podugo se vec furam na blijedi look (strijemim ka porcelanu )
a imam odavno onaj kolistarov dvobojni, onu svijetliju nijansu sam gotovo potroshila jer je koristim kao illuminator u kamenu
a ovu drugu nijansu sam mozda par puta koristila kao bronzer, uglavnom je stavljam na kapke, a i to svake prestupne.

al eto ono, kao dolazi ljeto, popusta me ovaj bljedunjavi fazon pa se neshto mislim da kupim avonov u kremi, pjeni shta li je ono vec, vidjela sam u zadnjem katalogu...
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 03:37   #100
Guerlainov mi je najbolji, Pupin ništa ne valja - smrdi nekako... planiram si kupit Collistarova dva, jedan tamniji i jedan onako gold nijanse.. luda sam za bronzerima, rumenila ne koristim..
Miss Dior Cherie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.