Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2017., 10:07   #921
Quote:
mario92 kaže: Pogledaj post
Bandić najavljuje naplatu parkinga u cijelom gradu.

Pošto ja nisam iz Zagreba, putujem autom na posao svaki dan (plaćam 200kn zonu 4.2) i 2-3 puta tjedno i vikendom odem do cure koja živi blizu Jaruna.

Vidim da će Zagrepčani imati povlaštene karte za 25 kuna mjesečno, no ne znam koliko će mene koštati takva mjesečna karta, pa me zanima koje opcije će mi biti dostupne i cijenovno prihvatljive.
Neće to proc
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 22:11   #922
pozdrav,
dolazim autom na ovaj sajam infogamer na velesajmu, gdje je najbolje parkirati auto s obzirom da ce biti velika guzva pretpostavljam?
Bebe Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 22:41   #923
Kod Ine ima šodrani parking,naplačuje se do 16 sati radnim danom,mislim da 4 kn/h.
Isto tako možeš u Avenue Mall u Garažu,prva 2 ili 3 sata besplatno,a zatim isto negjde 4-5 kn/h,onako napamet.
Istočni ulaz velesajma,prvih pol sata besplatno,zatim 5 kn/h,isto napamet.
Imaš i parkinge po Novom Zagrebu koji su besplatni,a stalno prazni,od Zapruđa na istoku do Laništa na zapadu,
sve u zoni tramvaja i buseva.
Karta za zet ti je 4 kn pola sata.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 00:09   #924
Hvala ti puno na informacijama. Odlucila sam se za avenue mall pa pjeske do velesajma
Bebe Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:14   #925
Quote:
Bebe Rexha kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno na informacijama. Odlucila sam se za avenue mall pa pjeske do velesajma
ako misliš dugo tamo biti, radije probaj par sto metara južnije od avenue malla, gdje je crkva i dom zdravlja, ima veliki parking, a besplatno je. garaža se nakon tri sata plaća, a skoro jednako ti je udaljeno.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 21:58   #926
Pozdrav ljudi , imam jedno pitanje samo . Dobio sam kaznu 02.01.2018 za parkiranje u iznosu od 60 kn , i mislio sam da imam rok 2 tjedna a zapravo je 8 dana . Sto je isteklo juce .Zanima me koje bi posljedice mogle biti ako platim to sutra ?
TheCroCop is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 22:42   #927
Nikakve. Ja redovito ignoriram plaćanje dok mi kakvih mjesec-mjesec i pol kasnije ne dođe "opomena", koja je zapravo ista ta kazna s istim iznosom. Nju platim, jer nikad se ne zna* kakvo ti sranje mogu složiti (ovrha i sl.), ali barem odgodim plaćanje.

* ili zna - rado bih čuo neka negativna iskustva ako ih ima, jer me zanima u što se može izroditi ignoriranje plaćanja.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 22:58   #928
Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
Nikakve. Ja redovito ignoriram plaćanje dok mi kakvih mjesec-mjesec i pol kasnije ne dođe "opomena", koja je zapravo ista ta kazna s istim iznosom. Nju platim, jer nikad se ne zna* kakvo ti sranje mogu složiti (ovrha i sl.), ali barem odgodim plaćanje.

* ili zna - rado bih čuo neka negativna iskustva ako ih ima, jer me zanima u što se može izroditi ignoriranje plaćanja.
E super hvala ti , ja sam mislio da su rigorozniji sto se toga tice
TheCroCop is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 00:21   #929
Nisu u tom prvom stupnju (opomena). Ne znam što slijedi nakon toga, i nemam želju provjeravati.
Zato bi bilo super kad bi netko iz vlastitog iskustva opisao što ide nakon prve opomene i je li sljedeće ovrha, sud ili nešto treće.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 08:11   #930
Quote:
slinava smrt kaže: Pogledaj post
* ili zna - rado bih čuo neka negativna iskustva ako ih ima, jer me zanima u što se može izroditi ignoriranje plaćanja.
ignoriranje plaćanja dovodi do ovrhe gdje se penju troškovi zbog javnog bilježnika, i tih 60ak kuna naraste na troznamenkastu cifru, što mislim da nikome ne treba.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 12:32   #931
Upravo to. A i mislio sam si da slijedi ovrha. Mamicu im lopovsku.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 11:14   #932
samo kratko
planiram sutra parkirati auto na parkingu Kauflanda u aveniji V.holjevca?
zanima me pošto će to biti na nekoliko sati poslijepodne vjv dali se taj parking zatvara nakon kraja radnog vremena Kauflanda? to pitam jer ipak možda i navečer tamo ostavim auto?

nisam iz ZG-a i nebi se petljao po garaži Avenua gdje i idemo neg tu relativno bizu
tnx
Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 11:51   #933
Sparkiraj ga na običnom parkingu ispred stambenih zgrada onda.
Barem N. Zagreb obiluje takvim zasad besplatnim parkingom.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 12:10   #934
Quote:
Metallic fan kaže: Pogledaj post
samo kratko
planiram sutra parkirati auto na parkingu Kauflanda u aveniji V.holjevca?
zanima me pošto će to biti na nekoliko sati poslijepodne vjv dali se taj parking zatvara nakon kraja radnog vremena Kauflanda? to pitam jer ipak možda i navečer tamo ostavim auto?

nisam iz ZG-a i nebi se petljao po garaži Avenua gdje i idemo neg tu relativno bizu
tnx
Kaufland ti od nedavno spušta rampu na ulazu u parkiralište i naplaćuje parking, i oduvijek spuštaju onu rešetku, tako da nemoj tamo parkirati.
Avenue mall ti naplaćuje nakon 3 sata parking.

Imaš u blizini avenue malla parking. Kod doma zdravlja ili probaj kod muzeja. Kako je vikend moglo bi biti mjesta.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 14:07   #935
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
Kaufland ti od nedavno spušta rampu na ulazu u parkiralište i naplaćuje parking, i oduvijek spuštaju onu rešetku, tako da nemoj tamo parkirati.
Avenue mall ti naplaćuje nakon 3 sata parking.

Imaš u blizini avenue malla parking. Kod doma zdravlja ili probaj kod muzeja. Kako je vikend moglo bi biti mjesta.
ok hvala
Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:05   #936
još jedan kveščn

zanima me onaj parking koji se nalazi u Strojarskoj tik uz rampu onu za autobuse koji ulaze na autobusni koldvor
dal se tamo parking plaća il ne? jer znam da ima i zgrada onih novih crnih uokolo jedino ak se i tamo možda može parkirati
Metallic fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 16:57   #937
plaća, sve zona (oko tih crnih zgrada 2.)
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 09:36   #938
mjesecna karta

Da li netko zna ako zivim u N.Zagrebu gdje nema naplate parkinga da li ja mogu kupovat mjesecnu parking kartu za 2 zonu?Hvala
matea12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 10:04   #939
Quote:
matea12 kaže: Pogledaj post
Da li netko zna ako zivim u N.Zagrebu gdje nema naplate parkinga da li ja mogu kupovat mjesecnu parking kartu za 2 zonu?Hvala
u pravilu ne, jer bi onda to svi radili koji imaju barem par puta mjesečno kakvog posla u dijelovima grada gdje je zona, jer je jeftinije dati tih par desetaka kuna za povlaštenu mjesečnu kartu, nego plaćati po tarifi. i gdje bi onda grad zaradio?

pravilo je da to mogu kupiti stanari tih zona, a mogli su i zaposlenici ali ne znam jesu li to ukinuli.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 12:47   #940
mislim da može uredno kupiti komercijalnu mjesečnu kartu za 2. zonu (po višestruko većoj cijeni), ali ne i povlaštenu stanarsku.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.