Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2013., 11:02   #1841
ovdje već netko spomenu ,mediji,novine,tv,ne mogu dat pravu sliku ,pa mogu reć bilo čega,,uzmi za primjer zemlju Hrvatsku, kakav će dokumentarac naparviti netko iz BBC, uglednih tv kuće o zemlji Hrvatskoj,,zavisi od mnogo činbenika ,kakav bi dokumetraca bio BBC ili nizozemske kuće o recimo Franji Tuđmanu.
svatiti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 11:49   #1842
Quote:
svatiti kaže: Pogledaj post
ovdje već netko spomenu ,mediji,novine,tv,ne mogu dat pravu sliku ,pa mogu reć bilo čega,,uzmi za primjer zemlju Hrvatsku, kakav će dokumentarac naparviti netko iz BBC, uglednih tv kuće o zemlji Hrvatskoj,,zavisi od mnogo činbenika ,kakav bi dokumetraca bio BBC ili nizozemske kuće o recimo Franji Tuđmanu.
Bili su objektivniji od svih domacih TV postaja naprimjer..
Samo ovdje nije tema HDZ i Tudman .Trebao bi promjeniti forum...

Uostalom pisati o jednom covjeku i to uspredjivati sa kulturom ,povjescu mentalitetu itd.itd jedne zemlje , zaista nema nikakve veze
__________________
"Tko leži ne bježi"
branko99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 12:01   #1843
Quote:
svatiti kaže: Pogledaj post
ovdje već netko spomenu ,mediji,novine,tv,ne mogu dat pravu sliku ,pa mogu reć bilo čega,,uzmi za primjer zemlju Hrvatsku, kakav će dokumentarac naparviti netko iz BBC, uglednih tv kuće o zemlji Hrvatskoj,,zavisi od mnogo činbenika ,kakav bi dokumetraca bio BBC ili nizozemske kuće o recimo Franji Tuđmanu.
bez medija niti zagovornici ne bi culi za njega. Da li to znaci kako se predlaze prihvacanje medijski prenosenih anegdota, ali se osporava potkrijepljena i argumentirana kritika prenesena na isti nacin? Osim toga ne stoji da ga bas nitko nije osobno ovdje vidio nit cuo kako netko spomenu, no to je irelevantno, trebalo bi biti daleko blizi, clan obitelji ili slicno, ovako vidio ne vidio isto se pise i samo proiciras vlastitu vjeru il skepsu.
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 12:58   #1844
Quote:
yakuzza kaže: Pogledaj post
Moje uverenje temelji se na prosvetljenju dr Ljubiše Stojanovića, sa kojim sam 15 godina i čiji duhovni rad do detalja poznajem. Sve jedno, Ljubiša je visoko prosvetljena osoba sa vrhunskim paranormalnim mogućnostima koje koristi u pomoći ljudima u njegovom okruženju i šire.

Sai Baba kao Savršeni Učitelj je njega 1998. godine inicirao u prvi stepen prosvetljenja. Od tada do danas je on neizmerno napredovao, predstavlja vrhusnki duhovno razvijenu osobu, pa i da to neko ne poznaje, ne priznaje, nije ni čudno, nije ni važno jer to nije pojava o kojoj televizija govori.
Tvoj "prosvijetljeni mudrac" kojega je Sai Baba "inicirao" laprda ovako:
"Kreacionisti su u pravu kad kažu da je sva originalna živa bića Bog stvorio."
Znači preko toga ridikula i pseudo-laprdatora, ljubitelja kreacionizma i prodavatelja magle, dokazuješ da je lažljivac pedo Sai Baba Bog?

https://www.facebook.com/the.secret....e?sk=questions


Quote:
Po obrazovanju je diplomirani inženjer elektrotehnike i magistar ekonomije. Još 1992. godine odlikovan je ordenom belgijske vlade za istraživanje u oblasti bioenergije na sajmu Eureka u Briselu. Dobitnik je više zlatnih priznanja na sajmovima alternative u Skoplju i Banja Luci.


Ali vješto prodaje svoje proizvode koje napuni "veoma korisnim pozitivnim energijama":


http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=107127

Quote:
Prizvod se sastoji iz dva dela:

1. Nosača proizvoda kao što su : metalni privezak, kreme. pilule itd.
2. Nevidljivih korisnih energija koje dr Stojanović, svojom molitvom u dubokoj meditaciji, dovodi u nosač proizvoda

Privesci neprekidno deluju isceljućom energijom. Večiti su I neškodljivi. Postoji više desetina proizvoda Ljubiše Stojanovića od kojih neki pomažu generalno kod svih bolesti
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 13:05   #1845
Quote:
yakuzza kaže: Pogledaj post
Moje uverenje temelji se na prosvetljenju dr Ljubiše Stojanovića, sa kojim sam 15 godina i čiji duhovni rad do detalja poznajem. Sve jedno, Ljubiša je visoko prosvetljena osoba sa vrhunskim paranormalnim mogućnostima koje koristi u pomoći ljudima u njegovom okruženju i šire.

Sai Baba kao Savršeni Učitelj je njega 1998. godine inicirao u prvi stepen prosvetljenja. Od tada do danas je on neizmerno napredovao, predstavlja vrhusnki duhovno razvijenu osobu, pa i da to neko ne poznaje, ne priznaje, nije ni čudno, nije ni važno jer to nije pojava o kojoj televizija govori.

Quote:
Tvoj "prosvijetljeni mudrac" kojega je Sai Baba "inicirao" laprda ovako:

"Kreacionisti su u pravu kad kažu da je sva originalna živa bića Bog stvorio."

Sve informacije iznete u ovim tekstovima dobio je i istraživao dr Ljubiša Stojanović u dubokoj meditaciji poslednjih 20 godina.

Znači preko toga ridikula i pseudo-laprdatora, ljubitelja kreacionizma, dokazuješ da je lažljivac pedo Sai Baba i Bog?

https://www.facebook.com/the.secret....e?sk=questions



Može gospodin Stojanović govoriti što hoće, ali ja priznajem samo ako ovo boldano DOKAŽE !
ovako: http://s88563448.onlinehome.us/Athei...-Challenge.jpg

Zadnje uređivanje krena : 10.05.2013. at 13:13.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 13:08   #1846
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Može gospodin Stojanović govoriti što hoće, ali ja priznajem samo ako ovo boldano DOKAŽE !
Hm. Moraš pazit kakvu ogrlicu kupuješ. Ogrlica "Sveta znanja" od tog Stojanovića ne pokriva dejstva drugih njegovih ogrlica sa "njegovim korisnim energijama". Njih moraš posebno kupiti i okačiti ih oko šije.
Zdravo,
Moj sin nosi ogrlicu Sveta znanja. Interesuje me dali ogrlica pokriva delovanje apsoluta?
Pozdrav


Zdravo Vlade,

na žalost, ogrlica Svetih znanja ne sadrži dejstvo apsoluta niti bilo kod drugog proizvoda koji je postojao samostalno pre nego što se ogrlica Svetih znanja pojavila.
Ogrlica svetih znanja sadrži čitav set originalnih proizvoda čije se dejstvo ne preklapa sa bilo kojim od već postojećih proizvoda.
U izvesnim slučajevima se može govoriti samo o sličnom polju (sličnoj sferi) delovanja nekih od proizvoda koje sadrži ogrlica Svetih znanja, u poređenju sa ostalim samostalnim proizvodima.
U tom smislu bi bilo potrebno nabaviti apsolut kao poseban proizvod, naravno ukoliko osoba želi da ima i to dejstvo.
Veliki pozdrav
http://www.seminar.rs/sr/forum.html?...id=12&catid=11

__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 15:08   #1847
Quote:
branko99 kaže: Pogledaj post

Zbog toga onda nemas pravo braniti i opravdavati Bala Saia, jer nisi svjedok



Vec smo bili napomeuli, molim da citas pazljivije tudje postove,
da to nisu video uradci nekih zlobnih i napasnih amatera vec renomiranih svjetski priznatih , vjerodstojnih novinarskih i TV kuca kao sto je BBC, Nizozemska TV, Ugledne novine iz Svedeke, Norveske, Australije it itd.
Pa pisali smo o tome.
[Njihovi uradci su postavljeni na You Tube




Jos jedan argument sa kojim sam sebi zabranjujes da govirs i branis Bala Saia
Nisi vido niti cuo na vlastite oci i usi, stoga, nisi kompententan da ga branis.
Ja u prvom redu govorim o knjigama i sljedbenicima koji su mi na dohvat ruke, za knjige kažem da su vrlo jednostavne i nadahnjujuće u smislu da se pokrenem za nešto, dakle ,nisam rekao da su Babine knjige otkrile nešto što se već nezna, ali neke ljude inispiriraju na pomak, a u duhovnosti je pomak najbitniji

Sljedbenici Babe, ljudi koji nemaju u sebi nekog fanatizma u smislu da će nekog prozivati kao sotonu ili krivovjerca, radi se jednostavno o ljudima koji su susretljivi i pitomi (barem onaj dio ljudi koje poznam), nema među njima nekog učenja o tome kako su neki od sotone i sl.

E sad, ja idem svojim putem, a po mom uvjerenju, svako će odgovarati za svoja djela, a ko je Baba, ja taj kapacitet nemam da ti mogu decidirano odgovoriti, ali definitivno nije običan svakodnevni čovjek, na temelju ponašanja njegovih sljedbenika, zaslužuje i moje poštovanje!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 15:13   #1848
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Može gospodin Stojanović govoriti što hoće, ali ja priznajem samo ako ovo boldano DOKAŽE !
ovako: http://s88563448.onlinehome.us/Athei...-Challenge.jpg
Meni se često u životu događaju sinkronciteti, a svakih mjesec dva ili tri san koji se ostvari (detalje sna prepoznam drugi dan u javi) - dali se to računa?

Drugih čuda nemam, ali bi mi perje dobro došlo
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 17:33   #1849
Quote:
branko99 kaže: Pogledaj post
Bili su objektivniji od svih domacih TV postaja naprimjer..
Samo ovdje nije tema HDZ i Tudman .Trebao bi promjeniti forum...

Uostalom pisati o jednom covjeku i to uspredjivati sa kulturom ,povjescu mentalitetu itd.itd jedne zemlje , zaista nema nikakve veze
narvano da nije tema ,samo pokušavam reći da mediji , pa onda izrada dokumetraca o bilo kojoj osobi ili temi znaju bit ,najčešće i jesu tendeciozni odnosno zavisi tko radi dokumetrac koja mu je namjera i koji mu je bekraund,bilo da je to pozitivno bilo da to negativno za osobu ili događaj...
svatiti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 18:07   #1850
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Hm. Moraš pazit kakvu ogrlicu kupuješ. Ogrlica "Sveta znanja" od tog Stojanovića ne pokriva dejstva drugih njegovih ogrlica sa "njegovim korisnim energijama". Njih moraš posebno kupiti i okačiti ih oko šije.
Zdravo,
Moj sin nosi ogrlicu Sveta znanja. Interesuje me dali ogrlica pokriva delovanje apsoluta?
Pozdrav


Zdravo Vlade,

na žalost, ogrlica Svetih znanja ne sadrži dejstvo apsoluta niti bilo kod drugog proizvoda koji je postojao samostalno pre nego što se ogrlica Svetih znanja pojavila.
Ogrlica svetih znanja sadrži čitav set originalnih proizvoda čije se dejstvo ne preklapa sa bilo kojim od već postojećih proizvoda.
U izvesnim slučajevima se može govoriti samo o sličnom polju (sličnoj sferi) delovanja nekih od proizvoda koje sadrži ogrlica Svetih znanja, u poređenju sa ostalim samostalnim proizvodima.
U tom smislu bi bilo potrebno nabaviti apsolut kao poseban proizvod, naravno ukoliko osoba želi da ima i to dejstvo.
Veliki pozdrav
http://www.seminar.rs/sr/forum.html?...id=12&catid=11

Jest da i meni to izgleda glupavo ali...

Da li ideš okolo i po gamerskim forumima i ismijavaš gamere jer kupuju virtualno, nepostojeće i u RL neupotrebljivo oružje? Poslali bi te u 3 pm u sekundi.

Ili možda upozoravaš okolo ljude da ne kupuju Bitcoine jer je to "nepostojeća" i izmišljena valuta?

S druge strane, postoji studija, znanstveno najznanstvenija, koja dokazuje da placebo djeluje i kad znaš da uzimaš placebo

BTW, tema je Sai Baba
__________________
Ne želim preobraćati ljude iz jedne religije u drugu. Ne zanima me niti jedna religija. Moj je interes Dhamma - istina, učenje svih Probuđenih. Ukoliko uopće treba biti nekog preobraćanja, onda neka to bude iz patnje u sreću, iz nečistoća u čistoću, iz vezanosti u slobodu, iz neznanja u probuđenost. - S. N. Goenka
hanna69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 11:59   #1851
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Hm. Moraš pazit kakvu ogrlicu kupuješ. Ogrlica "Sveta znanja" od tog Stojanovića ne pokriva dejstva drugih njegovih ogrlica sa "njegovim korisnim energijama". Njih moraš posebno kupiti i okačiti ih oko šije.
Zdravo,
Moj sin nosi ogrlicu Sveta znanja. Interesuje me dali ogrlica pokriva delovanje apsoluta?
Pozdrav


Zdravo Vlade,

na žalost, ogrlica Svetih znanja ne sadrži dejstvo apsoluta niti bilo kod drugog proizvoda koji je postojao samostalno pre nego što se ogrlica Svetih znanja pojavila.
Ogrlica svetih znanja sadrži čitav set originalnih proizvoda čije se dejstvo ne preklapa sa bilo kojim od već postojećih proizvoda.
U izvesnim slučajevima se može govoriti samo o sličnom polju (sličnoj sferi) delovanja nekih od proizvoda koje sadrži ogrlica Svetih znanja, u poređenju sa ostalim samostalnim proizvodima.
U tom smislu bi bilo potrebno nabaviti apsolut kao poseban proizvod, naravno ukoliko osoba želi da ima i to dejstvo.
Veliki pozdrav
http://www.seminar.rs/sr/forum.html?...id=12&catid=11

Hvala na informaciji Nepoznati,
jer si mi pokazao da raspravljati o Stojanovicu, Bala Saiu i slicnim likovima sa njihovim sljedbenicima zaista nema smilsa , gubitak vremena koji se moze puno svrsishodinije utrositi.
Tako da da je ovo moj zadnji post na ovu temu.
Srdacan pozdrav,
__________________
"Tko leži ne bježi"
branko99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 23:33   #1852
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Hm. Moraš pazit kakvu ogrlicu kupuješ. Ogrlica "Sveta znanja" od tog Stojanovića ne pokriva dejstva drugih njegovih ogrlica sa "njegovim korisnim energijama". Njih moraš posebno kupiti i okačiti ih oko šije.
Zdravo,
Moj sin nosi ogrlicu Sveta znanja. Interesuje me dali ogrlica pokriva delovanje apsoluta?
Pozdrav


Zdravo Vlade,

na žalost, ogrlica Svetih znanja ne sadrži dejstvo apsoluta niti bilo kod drugog proizvoda koji je postojao samostalno pre nego što se ogrlica Svetih znanja pojavila.
Ogrlica svetih znanja sadrži čitav set originalnih proizvoda čije se dejstvo ne preklapa sa bilo kojim od već postojećih proizvoda.
U izvesnim slučajevima se može govoriti samo o sličnom polju (sličnoj sferi) delovanja nekih od proizvoda koje sadrži ogrlica Svetih znanja, u poređenju sa ostalim samostalnim proizvodima.
U tom smislu bi bilo potrebno nabaviti apsolut kao poseban proizvod, naravno ukoliko osoba želi da ima i to dejstvo.
Veliki pozdrav
http://www.seminar.rs/sr/forum.html?...id=12&catid=11

a još kad bi video šumu od drveta.
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 23:35   #1853
Quote:
branko99 kaže: Pogledaj post
Hvala na informaciji Nepoznati,
jer si mi pokazao da raspravljati o Stojanovicu, Bala Saiu i slicnim likovima sa njihovim sljedbenicima zaista nema smilsa , gubitak vremena koji se moze puno svrsishodinije utrositi.
Tako da da je ovo moj zadnji post na ovu temu.
Srdacan pozdrav,
Svako dobro.

toliko o temi od tebe..
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 23:48   #1854
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
U tom smislu bi bilo potrebno nabaviti apsolut kao poseban proizvod,
I da dodam.

Upravo su te stvari (o kojima nemaš i ne možeš imati ni maglovitu predstavu, jer nisi ni krenuo u tom pravcu) potvrđene naučnom metodom, to je jedan segment duhovne medicine - tzv samostalni energetski proizvodi koji se nose na lančiću ili narukvici i deluju nezavisno od iscelitelja, a koji daju proverljive, konkretne rezultate i podizanju opšteg zdravstvenog stanja i isceljenju horničnih bolesti. Ne bih te gnjavio principima po kojima funkcionišu, jer ti to i ne želiš.

Ima i ona: "deluje šašavo, ali mene leđa više ne bole"
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 10:05   #1855
Quote:
yakuzza kaže: Pogledaj post
I da dodam.

Upravo su te stvari (o kojima nemaš i ne možeš imati ni maglovitu predstavu, jer nisi ni krenuo u tom pravcu) potvrđene naučnom metodom, to je jedan segment duhovne medicine - tzv samostalni energetski proizvodi koji se nose na lančiću ili narukvici i deluju nezavisno od iscelitelja, a koji daju proverljive, konkretne rezultate i podizanju opšteg zdravstvenog stanja i isceljenju horničnih bolesti. Ne bih te gnjavio principima po kojima funkcionišu, jer ti to i ne želiš.

Ima i ona: "deluje šašavo, ali mene leđa više ne bole"
kao što već napisah gore, placebo djeluje i kad se zna da je placebo
a tema je o Sai babi, a ne o opskurnim ogrlicama
__________________
Ne želim preobraćati ljude iz jedne religije u drugu. Ne zanima me niti jedna religija. Moj je interes Dhamma - istina, učenje svih Probuđenih. Ukoliko uopće treba biti nekog preobraćanja, onda neka to bude iz patnje u sreću, iz nečistoća u čistoću, iz vezanosti u slobodu, iz neznanja u probuđenost. - S. N. Goenka
hanna69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 10:34   #1856
Quote:
hanna69 kaže: Pogledaj post
kao što već napisah gore, placebo djeluje i kad se zna da je placebo
a tema je o Sai babi, a ne o opskurnim ogrlicama
Ne radi se ni o placebu, niti ti ili bilo ko zna da definiše pojam placeba, niti se radi o opkurnoj ogrici ili privescima.

Placebom ne možeš čistiti krvne sudove srca, arterije vrata, razbijati trombove uz pomoć energija i to bez fizičkog kontakta i prisustva, koliko god to nekom "opskurno delovalo" to su prosto činjenice, nisu poznate široj javnosti ail su činjenice, kao što ne možeš ni vaditi uklješteni nerv bez dodira placebom, niti isceljivati hronične bolesti placebom (ako je placebi autosugestija na osnovu nečiju sugestiju da je "sve u redu", to je samo termin koji se prečesto koristi a koji ne govori o poznavanju uzroka, u ovom smislu su to delovanja energija, to se može i osetiti, doživeti kao dobar dan - daleko od opskurnog), naravno ovo su tzv energetske seanse, one su udarne kada se rade direktno, a kao stalna vibracija ugrađena u materijalne nosače (priveske uglavnom, oni su najpraktičniji) samo u blažoj formi se nosi godinama, i deuje konstantno - to su dve pojave koje daju najbolje efekte, nisu samo "opskurne ogrlice", meni je smešno što neko iz čistog hira zaključuje a da zaista smatra da zna o čemu se radi, ma kako čudno delovalo.

Ako su duhovne energije placebo, treba doneti konvenciju da se zna o čemu se radi.

Svakako nije tema o tome, niti sam je počeo. Samo kad se deca smeju, da bar spomenem o čemu je reč kad su uveli napomenuli tu temu, deca će se i dalje samo podsmevati, to je im je u prirodi kao i niko im ne zamera.


Om Sai Ram
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."

Zadnje uređivanje yakuzza : 12.05.2013. at 10:39.
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 12:24   #1857
odlicno. Das link na te naucne dokaze? Lako je eliminirati placebo (kada se radi o proizvodu, teze je u terapijskim postupcima). Dakle obicno peer-review istrazivanje na statisticki relevantnom uzrku sa slijepim pokusom, kontrolnim grupama (koje ne dobijaju nista, koje dobijaju isti privjesak i receno im je sve isto, ali nije "energetski tretiran" i koje dobiju pravi privjesak) i kako vec ide.

Ako je dokazano na taj nacin i ako je istrazivanje neovisno provjereno moguce da zaista i djeluje. Ako nije, a istovremeno se poziva na naucne dokaze onda je ocita prevara.
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 12:50   #1858
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
odlicno. Das link na te naucne dokaze? Lako je eliminirati placebo (kada se radi o proizvodu, teze je u terapijskim postupcima). Dakle obicno peer-review istrazivanje na statisticki relevantnom uzrku sa slijepim pokusom, kontrolnim grupama (koje ne dobijaju nista, koje dobijaju isti privjesak i receno im je sve isto, ali nije "energetski tretiran" i koje dobiju pravi privjesak) i kako vec ide.

Ako je dokazano na taj nacin i ako je istrazivanje neovisno provjereno moguce da zaista i djeluje. Ako nije, a istovremeno se poziva na naucne dokaze onda je ocita prevara.
Izvoli, široka ti zemlja junače, daj se na istraživanje linkova, dokaza, mutljaga i ostalog, posveti život tome, i ti ti ostali koji imaju ikakve dileme ili nemaju itd.. ja idem popit kave.

Om Sai Ram - Jai Baba
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 13:01   #1859
ti si tvrdio da je znanstveno dokazano. Pa reci gdje, nema ti sad vajde od spiniranja.
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 15:16   #1860
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
ti si tvrdio da je znanstveno dokazano. Pa reci gdje, nema ti sad vajde od spiniranja.
Kad jednom dođeš kod mene u Beograd, ja ću ti napraviti kopije toga, tada ću znati da te to zaista zanima, btw, toga nema na internetu, a za neke to možda znači da nema uopšte.

Elem, mora du su mnogo popustljivi ovi sa medicinske akademije i profesori sa medicinskog fakulteta u Beogradu i Novom Sadu, kad im je promakla takva glupost kao što je Energetska medicina i suludost pojavljivanja hokus-pokus metoda u zakonu o medicini.

No, kažem, be my guest..
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:03.