Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2017., 11:30   #461
ja ih više jednostavno ne mogu slušati. eventualno kasnije popodne i navečer kad nitko ništa ne govori. a ne bi ni to da im pokrivenost nije dobra, jer je glazba već jako dosadna...al sviđa mi se djetetu od 10 godina. valjda i ciljaju na tu generaciju (ta generacija ih sigurno sponzorira )
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 14:16   #462
"I'm aint your mama" se još vrti
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 18:43   #463
sad kada su prosli blagdani i sve to mogli bi malo obogatit playlistu nekim novijim naslovima, bas im se neka monotonija uvukla...
evo nekih prijedloga novije, komercijalne glazbe koju mogu pustat, neke su vec trebali pocet:
Niall Horan - Slow Hands
Halsey - Bad At Love
Marshmello - Silence
Taylor Swift Ft. Ed Sheeran & Future - End Game
Demi Lovato - Sorry Not Sorry
G-Eazy & Halsey - Him & I
Logic Ft. Alessia Cara & Khalid - 1-800-273-8255
NF - Let You Down
Camila Cabello - Never Be The Same
Eminem Ft. Ed Sheeran - River
Liam Payne & Rita Ora - For You



iako je sad malo teze radijima jer primat na svjetskoj sceni zauzima rap i trap glazba koja nije bas radio friendly, nema razloga da udu u ovu monotoniju u kojoj su sada
sebastianpgptvk is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 10:36   #464
Zaboravio si na nove RHCP.

Oni se drže one Balaševičeve
"Što da se menja,
da se proširi lager.
Za publiku je dosta jedan jedini šlager
"
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 13:31   #465
Da li možda netko zna ime voditeljice koja je do prije nekih dvije tri godine vodila program? Tu i tamo joj se čuje glas na reklamama na tv-u, a ne mogu se sjetiti imena...
_forumash_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 18:18   #466
Tajana Gasparic?

Ona je jedina ostala od "stare" ekipe.Koliko znam ne radi niti ona više..
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 20:40   #467
Da, na nju sam mislio. Da li netko zna šta je s tom žensmom? Gdje ošla?
_forumash_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 11:57   #468
Google ti je prijatelj

Jest da je zgodna ženska, ali nisam se interesirao.Bio je tu svojedno jedan insider koji je sve znao ko koga, gdje i zašto , ali nema ga već neko vrijeme.
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 16:37   #469
dobro kada ce ovi prestati gurat ovaj horor Katchi
bas se vidi kako forsiraju da dobe radio hit, stalno je u najslusanijim terminima (7-8h il 15-16:30h)


kao sto sam vec rekao playlista im nikada nije bila ovako uzasna, gotovo iskljucivo pustaju pjesme koje su van radija totalno nebitne, a ono trenutno stvarno aktualno zaobilaze
sebastianpgptvk is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 21:59   #470
Ne mogu shvatiti kak možete slušati radio koji vam se očito ne sviđa. Ako niste iz Zagreba, pa postoji net, flat je dostupan, sad i za mobilne telefone.

yammat.fm (je, inače, moj izbor, pronađite nešto bolje...)
Dobra Vila 1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 08:29   #471
Quote:
Dobra Vila 1981 kaže: Pogledaj post
Ne mogu shvatiti kak možete slušati radio koji vam se očito ne sviđa. Ako niste iz Zagreba, pa postoji net, flat je dostupan, sad i za mobilne telefone.

yammat.fm (je, inače, moj izbor, pronađite nešto bolje...)
Mnogi od nas su zarobljeni na radnim mjestima gdje postoji persona koja ili ima monopol na radio u firmi ili se igramo "tenisa", pa stavimo yammat (na kojem organski ne mogu podnijeti bilića), a oni stave Antenu/otvoreni itd. I tak se igramo "rata"..
__________________
Those are my principals, and if you don`t like them...well, I have others.
Puschkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 11:35   #472
Quote:
Puschkin kaže: Pogledaj post
Mnogi od nas su zarobljeni na radnim mjestima gdje postoji persona koja ili ima monopol na radio u firmi ili se igramo "tenisa", pa stavimo yammat (na kojem organski ne mogu podnijeti bilića), a oni stave Antenu/otvoreni itd. I tak se igramo "rata"..
i u pojedinim trgovinama i kafićima. Bogu hvala da postoje neki kafići u kojem se pušta jukebox.hr, pa nisam prisiljen slušati one pjesmuljke koje su na isti kalup dok čekam bus na okretištu.BTW, nema šanse da to slušam doma, jer sam je pobrisao sa memorije receivera i liste na mobitelu.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 18:08   #473
dosadni su vrte non stop današnje stvari 70e i 80e nema šanse niti 90e,jedna htjela dase pusti prodigy ovaj kaze to nije glazba za popodne ,ma glazbasvaka može u svako doba imaju t playliste određene štase pušt užasno,otvoreni sam kasnih 90ih obožavao d 2005 se srozao
johnny londo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 00:04   #474
Quote:
johnny londo kaže: Pogledaj post
dosadni su vrte non stop današnje stvari 70e i 80e nema šanse niti 90e,jedna htjela dase pusti prodigy ovaj kaze to nije glazba za popodne ,ma glazbasvaka može u svako doba imaju t playliste određene štase pušt užasno,otvoreni sam kasnih 90ih obožavao d 2005 se srozao
ma uredu je sto se baziraju na aktualnoj glazbi, to je privatni radio nacionalne koncesije i sigurno nece radit playliste prema zeljama nostalgicara, ali problem je sto imaju neku odredenu podvrstu koju forsiraju (europski electro pop) i onda te stvari pustaju stvarno precesto, ocajnicki pokusavajuci stvorit radio hit
doslovno su iste pjesme svaki dan u glavnim terminima (6-9 i 15-17h), po meni postanu slusljivi tek tamo nakon 7 navecer kada osvjeze nekim novim stvarima

takoder ne znam zasto pocinju ignorirati americku scenu, kakva god trenutno da je bolje nego da slusamo Ritu Oru, razno razne DJ-jeve i ostalu ekipu 300 puta dnevno
sebastianpgptvk is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 11:07   #475
Quote:
sebastianpgptvk kaže: Pogledaj post
ma uredu je sto se baziraju na aktualnoj glazbi, to je privatni radio nacionalne koncesije i sigurno nece radit playliste prema zeljama nostalgicara, ali problem je sto imaju neku odredenu podvrstu koju forsiraju (europski electro pop) i onda te stvari pustaju stvarno precesto, ocajnicki pokusavajuci stvorit radio hit
doslovno su iste pjesme svaki dan u glavnim terminima (6-9 i 15-17h), po meni postanu slusljivi tek tamo nakon 7 navecer kada osvjeze nekim novim stvarima

takoder ne znam zasto pocinju ignorirati americku scenu, kakva god trenutno da je bolje nego da slusamo Ritu Oru, razno razne DJ-jeve i ostalu ekipu 300 puta dnevno
pa n onda puštaju non stop iste pjesme ja slušam samo iza 23 00 ali non stop vrte jinglove voditelja iste pjesme cijeli dan pa normalno da je bolje slušati kazkad u jednpom datu prodigy nirvanu 2 unmlimited, depeche mode ne nože non stop rita ora i adele ijustin bieber ,,više ga i dne slušam radio brač slušam puštaju čak hitove iz 60 70ih i 80ih 90ih,otvoreni sesrozao,,neka naručila u emisiji prodigy voditelj kaze neeeee to nije za poodne ,svašta
johnny londo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 14:48   #476
Otvoreni sam slušao dok je valjao, odnosno do 2012 godine dok nije došla ova ekipa.Od stare ekipe ostao je samo Putrić
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 18:19   #477
Quote:
teac-tascam kaže: Pogledaj post
Otvoreni sam slušao dok je valjao, odnosno do 2012 godine dok nije došla ova ekipa.Od stare ekipe ostao je samo Putrić
jasam prestao slušati 2005 nakon šptasu veli playliste i onda su se srozali,, dok je bio filip on j puštao odličnu glazbu dasam ja dj pustio bi iron maiden ujtro dasve probudim, ne znam zašto neko graničenje cijeli dan puštaju istu glazbu
johnny londo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 01:18   #478
Kako se zove lik koji je mijenjao Ervina prošli tjedan dok je on bio na godišnje od 18 do 22 sata? Poznat mi je njegov glas.
lavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2018., 15:43   #479
Quote:
johnny londo kaže: Pogledaj post
jasam prestao slušati 2005 nakon šptasu veli playliste i onda su se srozali,, dok je bio filip on j puštao odličnu glazbu dasam ja dj pustio bi iron maiden ujtro dasve probudim, ne znam zašto neko graničenje cijeli dan puštaju istu glazbu
Filip J. radio je do kraja, odnosno do sredine 2012, kada je stara postava dobila nogu,došla "nova" koja je prekopirala Antenu Zagreb.

Navodno su sada najslušaniji, ako ne računamo Extra fm
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2018., 13:26   #480
koliko je meni poznato najslušanija je Antena Zagreb
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.