Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2010., 13:40   #21
Quote:
crvena- kaže: Pogledaj post
čitala sam jednu njenu knjigu. svidjela mi se.

želim njene knjige za rođendan, vidjeh da ima neka fora na kioscima, 2 njene knjige za nekih 30-ak kuna.
želim želim želim.
Ja sam si kupila: Ovo moje srce i Ili ti ili nitko za 29,90 kn (jedna je kao rabljena ali mi to uopće nije bitno)
*MiNa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 19:01   #22
meni se dopala Prva dama.druge ne toliko
odeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 19:16   #23
Quote:
*MiNa* kaže: Pogledaj post
Ja sam si kupila: Ovo moje srce i Ili ti ili nitko za 29,90 kn (jedna je kao rabljena ali mi to uopće nije bitno)
e ja želim te dvije.
mah, nema veze ako su i rabljene. bitno je da su dobro očuvane.
__________________
off
crvena- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 09:45   #24
Quote:
crvena- kaže: Pogledaj post
e ja želim te dvije.
mah, nema veze ako su i rabljene. bitno je da su dobro očuvane.
ima ti u algoritma uzet baš ta izdanja koja su izašla uz 24 sata...ja kupila u dubrovniku u petak za 29 kn
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 10:05   #25
draga mi je, al knjige su joj vecinom na isti kalup. osnovna teza je ista, sam se nijanse razlikuju. al nije losa, draga mi je osobito anđeoska ljubav.
morati cu je opet malo procitati i potraziti ovo sto su najavili u 24 sata za kupiti.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 12:55   #26
ma one susan adresen sve su suber, ja cak imam njene 3 doma
preporucujem i carly phillips, nice nice nice
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 12:56   #27
za malo vece frikove amande quixk kao npr ja preporucujem point.ba knjizaru, za male pare dobijete neke njene knjige kaj jos nisu u hrv izasle,doduse na latincnom srpskom,al razumljivom
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 13:00   #28
Quote:
snjeska kaže: Pogledaj post
za malo vece frikove amande quixk kao npr ja preporucujem point.ba knjizaru, za male pare dobijete neke njene knjige kaj jos nisu u hrv izasle,doduse na latincnom srpskom,al razumljivom
super...hvala pogledat cu...ja narucujem preko Leo commerce 160 kn po knjizi
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 14:17   #29
Quote:
cura na zadatku kaže: Pogledaj post
Što se tiče Susan Andersen, meni je isto ok,ali nema baš puno knjiga,evo par koje bi ti se svidjele:
- Ludo zaljubljena
-Kad ti se posreći
-Budi moja
-Bit ću tvoj
-Zaljubljeni i zaluđeni
naslovi
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 00:40   #30
@snjeska: chitala sam carly phillips i kajaznam, nekak mi je presuhoparna. mislim nije losha, nego jednostavno nema knjige koje chitam u jednom dahu.
ali susan anderson je bomba.

SEP je stara ljubav, nabavila sam sve njezine knjige kao audiobooks i sve kaj imam za rechi je da Anna Fields ih toliko dobro chita i oponasha likove da krepevam od smjeha dok slusham. najgore mi je kad sam u vlaku i kad je neka smjeshna scena a meni se smiiiiiije

@sleng: crkni.
__________________
She says it helps with the lights out.
ShirleyTemple is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 15:53   #31
Quote:
nana_du kaže: Pogledaj post
super...hvala pogledat cu...ja narucujem preko Leo commerce 160 kn po knjizi
zato snjeska kupuje na inteliberu na njihovom standu kad su popusti uh uh uh
prosle godine su knjige bile po 60 i 80 kn a inace kostaju 160 pa si misli kak sam bila ko dijete u ducanu cokolada ehehhe

takoder preporucam catherine anderson, zaista nesto predobro

dal ste citali od jayn e krent alias jayne castle knjige, evo u zandjih 2 mj 2 nove izasle kod nas prevedene
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 21:59   #32
Pročitala sam Prvu damu i tak. Ima nekih sasvim u redu dijaloga, zna žena i duhovita bit, ali kraj mi je toliko proljevast i patetičan da mi se ne da ništa drugo njezino uzet. Pokušava previše drame stvorit pri izljevima ljubavi, barem po mom ukusu.
__________________
Evil needs candy too.
Pravim se da problem ne postoji.
lanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 23:22   #33
Quote:
snjeska kaže: Pogledaj post
zato snjeska kupuje na inteliberu na njihovom standu kad su popusti uh uh uh
prosle godine su knjige bile po 60 i 80 kn a inace kostaju 160 pa si misli kak sam bila ko dijete u ducanu cokolada ehehhe

takoder preporucam catherine anderson, zaista nesto predobro

dal ste citali od jayn e krent alias jayne castle knjige, evo u zandjih 2 mj 2 nove izasle kod nas prevedene
ja sam iz dubrovnika...interlibera nema a samo radi toga dolazit u zgb...malo mi neostvarivo... blago ti se
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 09:24   #34
Quote:
nana_du kaže: Pogledaj post
ja sam iz dubrovnika...interlibera nema a samo radi toga dolazit u zgb...malo mi neostvarivo... blago ti se
da to je istina, steta, jer knjige su tam uber jeftine, prije par godina kupila sam philipsica starija izdanja po 20 kn to su mi btw bile prve knige kaj sam tam kupila i tad sam se zaljubila u sve te popuste
covjece kad knjigu koja inace kosta preko 130 kn kupis za 20 kn isuse taj osjecaj ti nista ne moze izbrisat ehehhe
cuj ove godine kad bude inteliber s obzirom da sma iz zagreba javim ti popuste pa ak bus htjela uzet lako se dogovorimo
nemaju uvijek dobrih popusta al kad naletis kao ja na leov stand ove godine pa uzmes knjige po 60 kn kaj kosta 160 onda ko da ti sunce obasja dan
ja sam kupila sad na zadnjem inteliberu cca 12 knjiga za manje od 600 kn kaj svaka inace kosta prek 130 kn, isuse koje li srece
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 10:39   #35
Quote:
snjeska kaže: Pogledaj post
da to je istina, steta, jer knjige su tam uber jeftine, prije par godina kupila sam philipsica starija izdanja po 20 kn to su mi btw bile prve knige kaj sam tam kupila i tad sam se zaljubila u sve te popuste
covjece kad knjigu koja inace kosta preko 130 kn kupis za 20 kn isuse taj osjecaj ti nista ne moze izbrisat ehehhe
cuj ove godine kad bude inteliber s obzirom da sma iz zagreba javim ti popuste pa ak bus htjela uzet lako se dogovorimo
nemaju uvijek dobrih popusta al kad naletis kao ja na leov stand ove godine pa uzmes knjige po 60 kn kaj kosta 160 onda ko da ti sunce obasja dan
ja sam kupila sad na zadnjem inteliberu cca 12 knjiga za manje od 600 kn kaj svaka inace kosta prek 130 kn, isuse koje li srece
super...može... hvala...samo mi daš br tekućeg i ja ti uplatim novce...
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 22:02   #36
Nije to baš vrsta knjige za koju bi na sav glas objavila da posjedujem, ali što ću kad da... I koliko god bile predvidive i plitke, koji put baš pašu... :klap: I uvijek fizički nesavršena, ali izrazito intelignetna žena završava s najlijepšim tipom koji je slučajno najbolji jebač u gradu... Wouuuu... Kako da TO ne volimo?!!!
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 08:28   #37
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
Nije to baš vrsta knjige za koju bi na sav glas objavila da posjedujem, ali što ću kad da... I koliko god bile predvidive i plitke, koji put baš pašu... :klap: I uvijek fizički nesavršena, ali izrazito intelignetna žena završava s najlijepšim tipom koji je slučajno najbolji jebač u gradu... Wouuuu... Kako da TO ne volimo?!!!
bas,kak da to en volimo ehehhe i ja se ponosim kaj imam njene knjge nemam se kaj sramit
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 16:35   #38
ja se nimalo ne sramim što sam njezin fan, štoviše poprilično sam aktivna na njenom forumu
trenutno uživam slušajući "Fancy pants" (opet) jerbo nemogu dočekati "Call me irresistible" iliti "Ted's book"
__________________
She says it helps with the lights out.
ShirleyTemple is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 15:51   #39
Quote:
ShirleyTemple kaže: Pogledaj post
ja se nimalo ne sramim što sam njezin fan, štoviše poprilično sam aktivna na njenom forumu
trenutno uživam slušajući "Fancy pants" (opet) jerbo nemogu dočekati "Call me irresistible" iliti "Ted's book"
meni je problem kod tijh knjiga na engleksom ne to da ne znam engleski dapace znam ga jako dobro,. vec to da ne mogu razmisljat na negleskom i ne zvuci mi tak dobro kao na hrvatskom kaj je i logicno
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 22:19   #40
@snješka: ma meni su na engleskom 45 puta bolje nego na hrvatskome, dosta se humora izgubi u prijevodu i to mi smeta.
ja sam počela učit engleski kad sam imala 7 godina, i završila sam jezičnu gimnaziju i od uvijek sam okružena engleskim toliko da više ni ne čitam titlove u serijama i filmovima jer mi je bolje kad samo slušam.
zato ću ti otkrit jednu super turbo uber kul tajnu audioknjige! ja imam sve knjige od SEP u audio obliku i totalno se možeš unesti u cijelu priču. nekad mi je neka scena toliko smješna da mi se neugodno smijat u vlaku ili busu jer će ekipa mislit da nisam normalna.
fino skineš sa isohunta ili demonoida, staviš na mp3 i slušaš si. malo će ti bit čudno to čitanje, onak prvih sat il dva al onda kad skužiš kolko je to dobro počet čes sve knjige slušat.
eo ja sad baš od nore roberts slušam "Face the fire".
__________________
She says it helps with the lights out.
ShirleyTemple is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:16.