Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2010., 21:08   #81
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
uopće nije. vatromet je vatromet. gle, sam ti odi gledati vatromet. kolega Febo i ja bumo ti tjelohranitelji. Bit češ sigurnija nego u bilo kojoj najsigurnijoj banci
ma ne trebaju meni tjelohranitelji
imam ja svog osobnog čuvara
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 21:11   #82
Quote:
febo93 kaže: Pogledaj post
drago mi je da sam bar malo mogao pomoči a ja nisam rekao da svi zovu telefonom ....a to što su svi zainteresirani govori koliko je loš mirnovec..zar ne ...nije lijepo da svi pljujete i blatite mirnovec..jer je mirnovec fenomenalan a organizacija je cijela takva i u državi nemožemo nimibiti bolji kad nam je država banana...hehehe
Hvala na pomoći, no fakat te moram ''ispraviti''.
Meni se čini da ovdje ljudi ne blate Mirnovec, nego upućuju na to da je organizator trebao više misliti na to kako informirati javnost ''o promjenama programa''.

Prošlih godina je bila sreća s vremenom, no možda i na godinu bude loše vrijeme i ove komentare smatram korisnima za organizatore
''kako bolje'' - info na radiju, Internetu (FB, Twitter).
Ja sam ovaj info gore što je danas zaljepila na svoj profil, npr.

Inače Mirnovec je zbilja OK, a vatrometi su im fenomenalni.

LJUDI VIDIMO SE DANAS, DIVINA POČINJE JOŠ MALO, ODOH SE SPREMAT!!!
__________________
ziDić zauvijek
Jež, si živ?
Wanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 21:21   #83
Quote:
febo93 kaže: Pogledaj post
ja mislim da je ova godina takva kakva je vjerovatno više neče pa ne budu sada tu stajali tjedan dana.....
A zašto ne? ako smo mi mogli dolaziti svaki dan zbog njihove nemarnosti ,mogu i oni ispaliti malo raketica , kako kažu, poklon gradu Zagrebu, Ovako će da ušparaju gro novaca i ništa od njihovog poklona, Ah da ,recesijska je godina. A kao organizatori festivala navode sebe , I još nešto - firma je kriva što u njoj netko ne radi svoj posao kako treba . Zar taj netko nije ništa naučio iz subotnje lekcije kada je otkazana Njemačka? A padobranac si sam, čudi me da te neka ptica nije pokupila u zraku. one su vjerojatno bile infornirane na vrijeme pa su se suzdržale od letova

Zadnje uređivanje Renato12 : 22.06.2010. at 21:37.
Renato12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 21:30   #84
ja u svakom slučaju idem danas
glupo će bit ako ne bude i mirnovec.....ispast će šonje, ak u svom gradu na ispale onda stvarno....
jed2i is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 21:34   #85
hehehe...recesija!!!!!!!koja recesija imaju ljudi novaca boli njih za recesiju glavno da se fešta jede i pije takav smo mi narod....još kada bi znali uživati i proveseliti se da ne napravimo nekakvu p.......u oda bi to bilo to.Samo gledmo kako bi nekoga podj....i i prebacili na drugog probleme...i to malo vatrometa kaj nam se nudi ljudi odma naprave frku ko da su s neba pali ili možda ne vide ili šta pa netreba nas nitko obavještavati dali če biti vatrometa ili neče....organizirali su oni sve ali ovo nenadano vrijeme im je sve pomrsilo...nemožeš ti organizirati u pet minuta takve stvari kad je vrijeme li la čas ovakvo čas onakvo...naš narod je nastrojen na svađu i jedva čeka da raspravlja o nečem...eto kuda nas je to dovelo davimo se svi u svojem izmetu oprostite na izrazu....budimo sretni da i ovo malo imamo uskoro čete vatromete gledati samo na televiziji...
febo93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 21:56   #86
Quote:
febo93 kaže: Pogledaj post
hehehe...recesija!!!!!!!koja recesija imaju ljudi novaca boli njih za recesiju glavno da se fešta jede i pije takav smo mi narod....još kada bi znali uživati i proveseliti se da ne napravimo nekakvu p.......u oda bi to bilo to.Samo gledmo kako bi nekoga podj....i i prebacili na drugog probleme...i to malo vatrometa kaj nam se nudi ljudi odma naprave frku ko da su s neba pali ili možda ne vide ili šta pa netreba nas nitko obavještavati dali če biti vatrometa ili neče....organizirali su oni sve ali ovo nenadano vrijeme im je sve pomrsilo...nemožeš ti organizirati u pet minuta takve stvari kad je vrijeme li la čas ovakvo čas onakvo...naš narod je nastrojen na svađu i jedva čeka da raspravlja o nečem...eto kuda nas je to dovelo davimo se svi u svojem izmetu oprostite na izrazu....budimo sretni da i ovo malo imamo uskoro čete vatromete gledati samo na televiziji...
Malo kažeš da nisu organizatori, a sada da jesu. Daj se dogovori sam sa sobom.
ti stvarno ne kužiš ili ... Ako su mogli staviti reklamu festivala na televiziju,tako su mogli objaviti odgađanja festivala na radiju. jel ti sada jasno gdje je cijeli problem ili želiš da ti ga i nacrtamo?
Renato12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 22:09   #87
i kad su onda talijani (ako) ? 23:30??
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 22:29   #88
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
i kad su onda talijani (ako) ? 23:30??
mislim da bi trebali biti u 23:20, ako je suditi po rasporedu kojeg su napravili prije početka festivala.
mehonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 23:33   #89
evo ja ga čujem
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 23:59   #90
hebote zadnjih par. toliko su bile jake da sam osjetio udarni val (uglavnom, osjetio sam nešto OSIM vjetra koji je puhao i tako sav dim puhao na jug he he he)
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 00:32   #91
Vau....Predivno...

Redar nam je reko da je Hrvatska odustala...nezna se razlog...šteta...
Audi Tuning Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 01:03   #92
Pa pošto su domaćini, prepustili su termin gostima, fair play.
dJ_rush1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 01:27   #93
dakle, febić..

- Mirnovec vatrometi = svaka čast, ako pričamo o profi vatrometima, u rangu su s evropskima, no još treba da dostignu npr. Sydney-ski ili brazilski vatromet u Riu, to je vrh; komercijalno-boxevi su im neloši, no u komparaciji s istima diljem EU-puno puno preskupi i iz godine u godinu i nadalje sve skuplji, da ne velim da im pojedinačne rakete dulje od metra nisu ni do koljena recimo njemačkim Weca čiji efekt nakon rasprskavanja traje i do 3-4 sekunde za razliku od naših sekundu-dve, mejlo sam im jednom onomad pred koju godinu i o tome s pitanjem kad će se takve stvari moći nabaviti i kod nas u njihovoj režiji, no odogovora-pogađaš-nikad, do dan-danas..
- Mirnovec festival vatrometa na Bundeku (nekad u Samoboru) = lijepa i hvalevrijedna ideja "poklona" Zagrebu i domaćim i stranim ljudima u njemu, no organizacijski s uvijek istim greškama nedovoljnog i nepravovremenog informiranja javnosti o bitnim promjenama kao što je neispucavanje vatrometa (ovdje ne ulazim u sferu "više sile", a to su nenadana kiša i vjetar koji su naravno izvan bilo čije pa i Mirnovčeve moći...) ili neoprostivo ne-držanje službenog programa u vidu neizvođenja niti jednog uvodnog vatrometa pri predstavljanju ekipa oko 21.45 svaki dan, čemu je slučaj znao biti i prethodnih godina itd.
- sama činjenica i izjava da se nešto radi polušlampavo "jer je i u državi tako" ne drži vodu i nije nikakav izgovor te je kao takva vrlo nizak i plitak način komunikacije, poanta bi trebala biti "ili nešto radim kak se spada il ne delam uopće", a ne radim pa kak napol ispadne, a vi budite sretni da ikaj imate...zašto ne biti prvi i ne postaviti nove standarde vrhunskih dometa, zašto se uvijek izvlačiti i pozivati na nešto loše pa "kud svi tu i mali mujica", ako ima već loše, e pa onda sigurno ima i bolje i najbolje, ajmo konačno malo gledati i na kontra stranu, svjetlijih i pozitivnijih primjera...
- za publiku je vatromet-gratis, no na cijelom se projektu okrene velika lova iz popratnih sadržaja tako da ne stoje spike "sve vam je džabe, kaj bi vi još hteli...", a i nitko pa niti Mirnovec nije blesav da cijeli event "poklanja" i računa s rashodovnom, troškovnom stranom, bez ikakvih prihoda - tell me if i'm wrong & correct me, please!
- treba svima pa i Mirnovcu odati priznanje za ono kaj je dobro, kaj štima i valja, ali isto tako i pokuditi ih za propuste jer samo samodopadni/samodostatni glupan ne uči na vlastitim greškama koje (ne)ispravlja u budućnosti na zadovoljstvo svih (a takvih na Bundeku budu tisuće-potencijalnih kupaca njihovih proizvoda), tako da pliz nemoj prodavat spiku "nemojte mi po Mirnovcu"... - a zašto bogati, oni su nešto povlašteni i nedodirljivi u odnosu na ostale, što li..??? ajde, molim te, tipična "naša posla" za široke mase, zadovoljite se "mrvicama"...
- s obzirom na broj postova, prije bi se moglo reć za takvog poput tebe da je "padobranac", no to u krajnjoj liniji nije ni bitno, svi smo to jednom nekada bili i svi smo prošli prvi, drugi i deseti post, al ispada da si ovdje ciljano, u obrani MP-a s "prve linije", možda si i sam zaposlen ili na drugi način blizak i povezan s istima...?!?

uživaj.

pozz, DJ

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 23.06.2010. at 01:35. Reason: dopuna
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 01:29   #94
Quote:
dJ_rush1 kaže: Pogledaj post
Pa pošto su domaćini, prepustili su termin gostima, fair play.
nema fer pleja, čista ušteda, Mirnovec nije u natjecateljskom dijelu programa, tako da.... mogli su i oni recimo u ponoć ispucat svoje, zašto ne, kad je dosta toga (zbog vremena uglavnom) nažalost moralo ispasti stihijski...
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 02:34   #95
Talijani svaka čast,stvarno super vatromet (bez štednje) Isto i za Kinu i Njemačku.
Mirnovec, kaj se tebi desilo? mokri fitilji ili ti je vjetar ugasio šibicu? Šaka jada i bjede - ali novčeke si posprenil u "škrabicu". Febo, odi šefu i prenesi mu naše postove možda dobiješ povišicu.
Renato12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 08:33   #96
Dojmovi od jučer:


Pozitivne stvari:

- Talijani su pokazali lijep vatromet, ali nije fora dati im dve prve nagrade samo zato kaj su jedini ostali ovdje
- Ogromna masa ljudi koja je posjetila event
- Grupa Divina koja je jednostavno dignula sve na noge, svaka čast na odabiru, bili su odlični i prošle godine
- samoborski tamburaši - super svirka, možda ih uzmem za svadbu


Negativne stvari:

- apsolutni nedostatak informacija (teško je bilo npr otvoriti grupu na faceu i pisati updateove preko mobitela kad će što biti održano) koji je mogao rezultirati totalnim krahom svega
- jebeno vodena piva na svakom štandu s pivom, steram ih u kurac krasni profiterski


Dođem i slijedeće godine.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 09:25   #97
ja sam na Savici mado pa ofskroz da i ja dojdem iduće i svake godine kad ga bude, bez obzira na nedostatke... je, Talijani jako lijep i posebno na kraju glasan vatromet...
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 11:41   #98
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
dakle, febić..

- Mirnovec vatrometi = svaka čast, ako pričamo o profi vatrometima, u rangu su s evropskima, no još treba da dostignu npr. Sydney-ski ili brazilski vatromet u Riu, to je vrh; komercijalno-boxevi su im neloši, no u komparaciji s istima diljem EU-puno puno preskupi i iz godine u godinu i nadalje sve skuplji, da ne velim da im pojedinačne rakete dulje od metra nisu ni do koljena recimo njemačkim Weca čiji efekt nakon rasprskavanja traje i do 3-4 sekunde za razliku od naših sekundu-dve, mejlo sam im jednom onomad pred koju godinu i o tome s pitanjem kad će se takve stvari moći nabaviti i kod nas u njihovoj režiji, no odogovora-pogađaš-nikad, do dan-danas..
- Mirnovec festival vatrometa na Bundeku (nekad u Samoboru) = lijepa i hvalevrijedna ideja "poklona" Zagrebu i domaćim i stranim ljudima u njemu, no organizacijski s uvijek istim greškama nedovoljnog i nepravovremenog informiranja javnosti o bitnim promjenama kao što je neispucavanje vatrometa (ovdje ne ulazim u sferu "više sile", a to su nenadana kiša i vjetar koji su naravno izvan bilo čije pa i Mirnovčeve moći...) ili neoprostivo ne-držanje službenog programa u vidu neizvođenja niti jednog uvodnog vatrometa pri predstavljanju ekipa oko 21.45 svaki dan, čemu je slučaj znao biti i prethodnih godina itd.
- sama činjenica i izjava da se nešto radi polušlampavo "jer je i u državi tako" ne drži vodu i nije nikakav izgovor te je kao takva vrlo nizak i plitak način komunikacije, poanta bi trebala biti "ili nešto radim kak se spada il ne delam uopće", a ne radim pa kak napol ispadne, a vi budite sretni da ikaj imate...zašto ne biti prvi i ne postaviti nove standarde vrhunskih dometa, zašto se uvijek izvlačiti i pozivati na nešto loše pa "kud svi tu i mali mujica", ako ima već loše, e pa onda sigurno ima i bolje i najbolje, ajmo konačno malo gledati i na kontra stranu, svjetlijih i pozitivnijih primjera...
- za publiku je vatromet-gratis, no na cijelom se projektu okrene velika lova iz popratnih sadržaja tako da ne stoje spike "sve vam je džabe, kaj bi vi još hteli...", a i nitko pa niti Mirnovec nije blesav da cijeli event "poklanja" i računa s rashodovnom, troškovnom stranom, bez ikakvih prihoda - tell me if i'm wrong & correct me, please!
- treba svima pa i Mirnovcu odati priznanje za ono kaj je dobro, kaj štima i valja, ali isto tako i pokuditi ih za propuste jer samo samodopadni/samodostatni glupan ne uči na vlastitim greškama koje (ne)ispravlja u budućnosti na zadovoljstvo svih (a takvih na Bundeku budu tisuće-potencijalnih kupaca njihovih proizvoda), tako da pliz nemoj prodavat spiku "nemojte mi po Mirnovcu"... - a zašto bogati, oni su nešto povlašteni i nedodirljivi u odnosu na ostale, što li..??? ajde, molim te, tipična "naša posla" za široke mase, zadovoljite se "mrvicama"...
- s obzirom na broj postova, prije bi se moglo reć za takvog poput tebe da je "padobranac", no to u krajnjoj liniji nije ni bitno, svi smo to jednom nekada bili i svi smo prošli prvi, drugi i deseti post, al ispada da si ovdje ciljano, u obrani MP-a s "prve linije", možda si i sam zaposlen ili na drugi način blizak i povezan s istima...?!?

uživaj.

pozz, DJ
u potpunosti se slažem s tobom. i jako si lijepo napisao "...zašto ne biti prvi i ne postaviti nove standarde vrhunskih dometa...". to bome ne vrijedi samo za mirnovec, nego i za sve firme u Hrvatskoj. svi se zadovoljavaju minumumom umjesto da teže najboljem.


talijani su imali stvarno opako jake rakete na kraju. meni su bili bolji od njemaca. kod njemaca su mi se svidjele rakete sa smajlićima i srcima.
kineze nažalost nisam mogao gledati.
mehonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 22:42   #99
Da li netko od vas zna ime benda koji je nastupao u šatoru?
dcbaxz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 23:53   #100
Quote:
ubojica mekog tuljca kaže: Pogledaj post
Dojmovi od jučer:



Negativne stvari:

- jebeno vodena piva na svakom štandu s pivom, steram ih u kurac krasni profiterski


Dođem i slijedeće godine.
ma to si ti kupio kišnicu a ne pivu ove godine je bilo dosta kišnice pa ono....imamo na izvoz
jed2i is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.