Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2013., 10:11   #61
lanac za 7 brzina je nekih 60 kuna do maksimalno 80. ti ga kupi di ti je najjeftinije.
zamjena lanca je u servisu cca 25 kuna maksimalno.
imaš 7 brzina i kazetu? hmmm, vjerojatno misliš na promjenu lančanika, a osovina da ostane tvoja, odnosno cijeli kotač.
kazeta ti je oko 70 kuna isto.
trebaš alat za skidanje/stavljanje lanca.
trebaš poseban ključ, odnosno nastavak za gurnut između nave i lančanika da odšarafiš lančanik. ključ broj 26 mislim da manje više odgovara da okreneš taj mali nastavak. kada staviš novi lančanik bilo bi dobro ga i dotegnuti barem malo, a za to ti pal treba onaj ključ koji ima dijelove lanca na sebi.

vidim da si u splitu, barem tak piše. ne bih znao koji servis da ti preporučim :-((
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 10:17   #62
Quote:
hazzarder kaže: Pogledaj post
ključ broj 26 mislim da manje više odgovara da okreneš taj mali nastavak. kada staviš novi lančanik bilo bi dobro ga i dotegnuti barem malo, a za to ti pal treba onaj ključ koji ima dijelove lanca na sebi.
((
24
__________________
Askhole - A person who constantly asks for your advice, yet ALWAYS does the complete opposite of what you told them to do.
doopeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 12:19   #63
aha hvala puno
znaci morao bi nabaviti taj alat za skidanje/stavljanje lanca.di se to moze nabaviti??
da iz splita sam, a zvao sam extreme shop oni su puni pa bi je tek mogao odvesti sljedeci tjedan,a za druge servise bas i ne znam pa neko iz splita ili okolice da preporuci neki servis
BumBleBee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.