Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2010., 22:36   #81
Quote:
Dadichi kaže: Pogledaj post
Nego još nešto,
kako oni misle da sa SZK-om (on-line) kontaktiraju oni koji ne koriste Twitter i Facebook?
Pa fokusiraju se uglavnom na korisnike koji ih i koriste. A za sve ostale tu je 0970 BONBON (097/0266-266).
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 10:38   #82
Talking

[QUOTE=Dadichi;29393734]U odgovorima na pitanja korisnika (facebookaša) sam našao podatak da prijenos broja nije moguć prije veljače 2011.
Šta je tu toliki problem?!

to im povecava troskove jednostavnije je da se kupuje gotov proizvod/usluga pa ce vidit dalje
__________________
samo se rupa kopa od vrha prema dnu
BLACKROCK is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 08:29   #83
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Ma to im je podosta nadobudno. Kao super kul uber stvar.

Recimo ja osobno ne podnosim niti T niti F.
I ja sam pristaša "fuj T i F" pa mi je čudno zašto nisu napravili još jedan on-line pristup, web stranicu sa forumom ili chatom (ili nešto slično)
Zašto se onda bonbon bonovi ne kupuju samo preko T ili F?

Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Pa fokusiraju se uglavnom na korisnike koji ih i koriste. A za sve ostale tu je 0970 BONBON (097/0266-266).
Ja sam potencijalni korisnik, a još ne koristim 097.
Jel poziv sa 098 na "bonbon SZK" besplatan (ili nije)?

Quote:
BLACKROCK kaže: Pogledaj post
to im povecava troskove jednostavnije je da se kupuje gotov proizvod/usluga pa ce vidit dalje
Jednostavnije je kupiti gotovi proizvod, ali malo je ljudi koji nisu vezani uz bar jedan broj (znaš li nekog bez bar jednog mobitela ), koji je opet vezan sa bankama, prijateljima, firmom ....
Promjena broja većini ljudi komplicira život (mora svima javiti novi broj), a sa prijenosom broja u novu mrežu to postaje "bezbolno".

Za sada će bonbon uzeti samo oni koji će ukinuti postoječi broj ili koristiti dva broja (dva računa) što baš nije neki potez (uštede).
__________________
Beaker's Ballad

Zadnje uređivanje Dadichi : 11.10.2010. at 08:39.
Dadichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 10:45   #84
Ili koristiti neko vrijeme dva broja pa polako navikavati ljude na ovaj drugi

Al eto, ja već tri godine vućem dva broja. Tlaka je to, mobiteli konstatno na punjenju

A u biti najviše komuniciram samo sa jednim brojem.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 14:26   #85
Taman sam pomislio da taj bonbon i nije tako lopovski (kao stariji brat ), jer za one koji malo razgovaraju minimalna uplata u jednoj godini iznosi 160 kn (dok kod drugih min 200 kn godišnje (50kn u 3 mj)), te dodam 40 kn jednokratno za pričaj FOR FREE do 2020 ali onda vidim još jedan uvijet koji se u reklamama ne spominje:

Quote:
Pričati for free nije nimalo lak zadatak kad znaš da imaš 1000 minuta za razgovore s bonbon korisnicima... i tako svaki mjesec, punih 10 godina! No ako ti je unatoč težini ova ponuda primamljiva, napravi sljedeće: aktiviraj svoj bonbon broj i nadoplati ga bonom od najmanje 40 kn još u ovoj godini – i prvih 1000 minuta za razgovore je tvojih! Nakon toga sve što trebaš napraviti je svaki mjesec obnoviti račun bonom od najmanje 40 kn i minute te čekaju. I tako sve do 2020.

To je minimalno 480 kn godišnje kako bi imao besplatne pozive (zapravo 1000min/mj) unutar 097 mreže.


Sve se više hladim od 097
__________________
Beaker's Ballad
Dadichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 15:44   #86
joj koja sprdacina opet.... bilo bi super da imamo mrezu ko i u njemackoj koja nudi razne flatove, npr za internet, sms-ove, pozive, a jeftino, pa si ti slazi koje ces flatove i sta ces po normalnoj cijeni placat, a ako predes cijenu flata automatski te prebaci na flat tarifu... to je zgodno, a ne ove virtualne piz....je
cuttie_123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 14:07   #87
To ce biti tek kad se trziste potpuno otvori a to cemo se jos nacekati.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 03:10   #88
Malo čitam ostale forume i sve više i više se ljudi žali na bonbon...pa zar je zaista tak katastrofa odnosno skup...pa kak su mislili privuč kupce onda,možda sa tim šta broj košta 20 kuna...ili kak su pisali neki sajtovi bonbon cilja na zlatnu (bogatu) mladež

i novčani bonovi su im čudni kupim bon od 40 kuna i traje 40 dana,tako da ona opcija svaki mjesec moraš nadoplatiti bon od 40 kuna da bi pričao unutar mreže besplatno mjesec dana je zapravo obvezna,jer kad istekne 30 dana imaš rok još 10 dana da obnoviš bon od 40 ili više kuna inače propadaju kune...zato oni koji računaju na besplatne pozive svaki mjesec ionako moraju platiti 40 kuna svaki mjesec i bez te usluge...to mi više liči na neku vrstu mjesečne pretplate,naravno mislim na bonove od 40 kuna/40 dana...jer ostalim mobilnim mrežama minimalno bon od 50 kuna traje 3 mjeseca...

Zadnje uređivanje SiniZgb : 18.10.2010. at 03:23.
SiniZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 11:28   #89
Pa na kojem prepaid-u se gube kune sa računa??
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 11:31   #90
sta broj propada nakon sto istekne valjanost ili i ovdje vrijedi jos 9 mj neaktivnog stanja u kojem se moze nadoplatit i opet kreniti ispočetka s pričanjem..

i opet drugi scenarij?

da li kad s nadoplati 40 kn dobije se naravno 1000 min mj, i onda se NE nadoplati racun 2-3 mj (pod uvjetom da se broj ne ukida tj da ima 9 mj neaktivnog stanja) onda se nadopalti 40 da li od te nadoplate ide 1000 mj i dalje do 2020 ili ta opcija na tom broju je propala zauvijek?

bitno je znati da li se opcija aktivira nadoplatom ili ako se jednom deaktivira(nenadoplati) se ukida i ne moze se vise aktivirati. mozda nekom ne treba bas svaki mjesec da prica 1000 min pa samo po potrebi uplati 40 kn za pricanje taj mjesec

zna netko tako nesto?
khideg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 11:53   #91
@khideg
Najbolje da pitas Sluzbu za korisnike na Facebooku ili twitteru!
Ja znam da ti nakon isteka bona, recimo 40kn traje 40 dana, imas jos 3 mjeseca neaktivnog stanja a onda ti se broj ukida. To su namjerno napravili da te tjeraju da sto cesce uplacujes novce!
Sto se tice 1000min. mislim da se aktivira sa 40kn bonom i ne mora se svaki mjesec uplatiti 40kn, vec mozes pauzirati pa onda nakon dva-tri mjeseca ponovo uplatis i opet imas 1000min sljedecih 30 dana.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 11:56   #92
to bi bilo jako dobro da je tako da se moze pauzirati, aili ovo s 3 mj neaktivnog stanja su bas zeznili stvar.
khideg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 02:22   #93
ja nisim pričao o propadnaju kartice nego bona,ako traje bon od 40 kuna/40dana,a šta je 40 dana... i još bonovi od 10kkuna/10dana i 20kuna/20 dana mislim koja mreža ima da prodaje bonove od 50 kuna i da traje 50 dana...sve mreže minimalno imaju tri mjeseca da traje bon...
SiniZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 02:33   #94
puno marketinga a ništa posebno ... cijene veće nego u tele2 i tomatu a obračunska jedinica 60+60!
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 08:29   #95
Quote:
SiniZgb kaže: Pogledaj post
ja nisim pričao o propadnaju kartice nego bona,ako traje bon od 40 kuna/40dana,a šta je 40 dana... i još bonovi od 10kkuna/10dana i 20kuna/20 dana mislim koja mreža ima da prodaje bonove od 50 kuna i da traje 50 dana...sve mreže minimalno imaju tri mjeseca da traje bon...
Ako ti treba samo broj da tebe ljudi zovu a ne pricas puno uzmi bon od 160 kuna koji traje godinu dana. Kod drugih mreza ti je 4x50 ili 2x100 godinu dana.
sumoborac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 01:12   #96
Vidim da ostale mobilne mreže hladnokrvno gledaju na bonbon jer je i drugim mrežama jasno da bonbon nije i neka konkurencija jer bi se več pod hitno napravile korekcije cijena u ostalim mobilnim mrežama u hr.

Nemam ja ništa protiv 097 mreže dobro je da što više mobilnih mreža dođe u hrvatsku al vidim da se mnogi žale,više je nezadovoljnih nego zadovoljnih...
Ja sam odmah kada sam vidio reklamu na telki mislio se prebaciti na bonbon al nakon otvaranja njihove službene stranice i vidio cijene ipak sam razmislio i odlučio da po raznim forumima vidim komentare vlasnika 097 broja...

I ova opcija:
"Aktiviraj Dnevni paket za 7 kn dnevno i dobivaš: 300 minuta za razgovore sa bonbon korisnicima"
Pa zašto da to aktiviram kada ionako imam do 2020 besplatne razgovore unutar mreže...
SiniZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 10:53   #97
Hitno se ništa ne događa. Već se tržište promatra i nakon promatranja se donosi odluka.

Po meni bonbon se zaletio, trenutno je to polumreža, ali vrlo vjerojatno sa boljim zvukom od tele2, koja je kao puna mreža, ali očajna.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 17:13   #98
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Hitno se ništa ne događa. Već se tržište promatra i nakon promatranja se donosi odluka.

Po meni bonbon se zaletio, trenutno je to polumreža, ali vrlo vjerojatno sa boljim zvukom od tele2, koja je kao puna mreža, ali očajna.
meni se super čuje, probaj zamjenit aparat!
XPS-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 18:19   #99
Quote:
XPS-ZG kaže: Pogledaj post
meni se super čuje, probaj zamjenit aparat!
Već sam pisao o tome. I to je činjenica. Nikakav subjektivizam.

Trenutno koristim vip i tele2. U tele2 sam prenio t-mobile broj, znači imao sam i t-mobile 8 godina, i na istom aparatu, prvo što se primjeti kriminalna kvaliteta zvuka. Doslovno kolko para tolko muzike.

Znači to se odnosi na mjesta gdje je njihova mreža.

Dvojica kolega također tvrdila ovo što ti govoriš, pa smo na jednom mjestu napravili test. I potvrdilo se da je na vip-u definitivno bolji zvuk. Kada koristiš nešto bez da znaš za drugo, onda si zadovoljan.

A da ne kažem poluuslugu nemogućnosti plaćanje m-garage u Zagrebu

Pa dolazak 3 poruke potvrde o plaćenom parkingu . . .

Uglavnom jako sam razočaran, tako da gledam taj broj prebaciti na vip iako ću ostati bez 200 kuna na računu.

Ono što je dobro kod tele2 su jeftini pozivi iz roaminga i to je jedino zbog čega bih ostao.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 01:19   #100
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Već sam pisao o tome. I to je činjenica. Nikakav subjektivizam.

Trenutno koristim vip i tele2. U tele2 sam prenio t-mobile broj, znači imao sam i t-mobile 8 godina, i na istom aparatu, prvo što se primjeti kriminalna kvaliteta zvuka. Doslovno kolko para tolko muzike.

Znači to se odnosi na mjesta gdje je njihova mreža.

Dvojica kolega također tvrdila ovo što ti govoriš, pa smo na jednom mjestu napravili test. I potvrdilo se da je na vip-u definitivno bolji zvuk. Kada koristiš nešto bez da znaš za drugo, onda si zadovoljan.

A da ne kažem poluuslugu nemogućnosti plaćanje m-garage u Zagrebu

Pa dolazak 3 poruke potvrde o plaćenom parkingu . . .

Uglavnom jako sam razočaran, tako da gledam taj broj prebaciti na vip iako ću ostati bez 200 kuna na računu.

Ono što je dobro kod tele2 su jeftini pozivi iz roaminga i to je jedino zbog čega bih ostao.
slažem se da je na VIP-u (po meni) najbolji zvuk, ja sam bio par godina na VIP-u masno plaćao pretplatu i razgovore ... od kad sam prešao na tele2 račun doslovno upola manji ... što se tiče parkinga tu uslugu često koristim i ovaj tjedan mi se prvi put dogodilo ovo što spominješ za 3 poruke, al ne vidim što te to smeta kad je to trenutni bug kao i stanje računa! Ne znam zašto ti to stvara takav veliki problem da moraš mjenjat mrežu, ja sam već 3 godinu na tele2 i zadovoljan sam uslugom (pozivi i sms) te cijenom naravno! Vjerovatno ti imaš drugačije prioritete usluga, al ok bar danas možeš birat i nosit svoj broj u mrežu koju oćeš i kojih je sve više!
XPS-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.