Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2010., 00:27   #61
Quote:
Plavooka25 kaže: Pogledaj post
nema shimmera, mat je sa malo pearl odsjaja kad se izblenda
nije mi se dopalo kad si napisala da je mat ali mi se dopalo kad sam vidjela swatch... i ovaj tvoj je znaci purple, onaj pink je jos roziji onda
a koji cu ja, koji

ps: sta je jos dobro od te marke da ne narucim samo rumenilo heheh
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 02:04   #62
Neko je spominjao da mu je ovo od Revlona najbolje rumenilo a da je već skoro potrošeno, pa evo slučajno ugledah gdje ga ima :

http://www.thecosmetichouse.co.uk/Re...r_Powder_Blush
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 14:26   #63
Cure, ima tko netko od ova dva rumenila, Nyx Red ili MAC Frankly Scarlett? Ili swatch na licu, još bolje?


Zanima me kako izgledaju kad se nanesu s obzirom na intenzitet boja u ambalaži
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 14:31   #64
Ja imam Frankly Scarlett. Meni on na licu nije crven nego tamnoroz, jako je jak i treba pazit sa doziranjem. Nažalost, nemam svoč.
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 14:44   #65
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Ja imam Frankly Scarlett. Meni on na licu nije crven nego tamnoroz, jako je jak i treba pazit sa doziranjem. Nažalost, nemam svoč.
Tamnoroz? Neću tamnoroz
Ovaj NYX mi i zgleda doduše malo "crveniji" na ovoj slici

Nego, Durgo, jel ko na ovoj slici otprilike?
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 16:28   #66
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Cure, ima tko netko od ova dva rumenila, Nyx Red ili MAC Frankly Scarlett? Ili swatch na licu, još bolje?


Zanima me kako izgledaju kad se nanesu s obzirom na intenzitet boja u ambalaži
Nyx ima kremasto crveno rumeno. jako je trajno i ostaje bas lijepa crvena boja na licu. Ja imam scarlet i taj kremasti joj dosta lici po boji samo je malo manje pigmentirano pa ne treba tako jako pazit na klun look.
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 16:34   #67
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Cure, ima tko netko od ova dva rumenila, Nyx Red ili MAC Frankly Scarlett? Ili swatch na licu, još bolje?

Zanima me kako izgledaju kad se nanesu s obzirom na intenzitet boja u ambalaži
ako stogod pomaze, ja imam ovo rumenilo i na licu uopce nije tako crveno. stovise, daje bas pravi snjeguljica look

__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 16:34   #68
Imam ja od NYX kremasto crveno Red Cheek, ako hoćeš mogu ti svočnut
boja je super samo treba paziti na intenzitet

edit : evo, našla sam



tu sam ga stavila za potrebe slike pa nisam blendala suviše ali boja je
__________________
Blog is back :)
Plavooka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 16:37   #69
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
ako stogod pomaze, ja imam ovo rumenilo i na licu uopce nije tako crveno. stovise, daje bas pravi snjeguljica look

potpis na to rumenilo sam zaboravila. i to je super
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 17:12   #70
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Tamnoroz? Neću tamnoroz
Ovaj NYX mi i zgleda doduše malo "crveniji" na ovoj slici

Nego, Durgo, jel ko na ovoj slici otprilike?
Je, al ga ja nisam nikad stavila u toj količini Gle, nije roz-roz, vuče na crveno definitivno, ali ja ni ne znam kakvo bi bilo baš CRVENO rumenilo, nekako mi je normalno da malo vuče na neku drugu nijansu jer da je crveno ovako ko u kutiji i da ga staviš na lice u količini u kojoj je na ovoj slici izgledala bi ovako Bez pretjerivanja.
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 17:23   #71
ja imam tekuće crveno (iz nekakve prošlogodišnje alverdeove zimske LE) i slažem se sa sponzom, crvena je odlična za 'snjeguljica look'.. a i meni malo crvene izgleda savršeno prirodno ...
piromankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 17:36   #72
Ključno je malo crvene I da, slažem se, u tom slučaju izgleda prirodno
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 19:49   #73
Pozdrav svima!
Imala bih jedno pitanje budući da sam početnica u šminkanju. Dakle, je li u redu nanositi rumenilo na lice bez podloge (pudera)?
Cheyenne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 19:52   #74
Quote:
Cheyenne kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Imala bih jedno pitanje budući da sam početnica u šminkanju. Dakle, je li u redu nanositi rumenilo na lice bez podloge (pudera)?
U redu je, ne vole svi puder, ali ja mislim da ipak rumenilo malo ljepše izgleda kad naneseš i puder ili bar toniranu kremu ispod.
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 20:00   #75
Quote:
Pacificgirl kaže: Pogledaj post
U redu je, ne vole svi puder, ali ja mislim da ipak rumenilo malo ljepše izgleda kad naneseš i puder ili bar toniranu kremu ispod.
Ok, hvala na brzom odgovoru!
Inače ne koristim ni tonirane kreme ni puder, a izrazito sam blijede puti pa mislim da bi mi rumenilo dobro došlo.
Cheyenne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 20:01   #76
Ako imaš dobar ten, ne treba ti tekući ispod. Možeš ga zamijeniti toniranom kremom ili jednostavno stavili korektor gdje ga trebaš, pa na lice puder u prahu ili kamenu da ti tek tolko ujednači ten i onda rumenilo.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 20:06   #77
ja koristim neutralno u rumenilo stiku ispod, na 'golu' kožu mi rumenilo u kamenu kraće traje..
piromankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 20:13   #78
Pa zato velim, barem puder u prahu ili kamenu, na njega se ipak uvati malo bolje nego na golu kožu.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 22:07   #79
molim preporuku za NEKOMEDOGENO rumenilo po razumnoj cijeni...ocajna sam vise stvarno mi je dosta svih tih kemija na sebi...
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 22:12   #80
Hvala svima, cure Mislim da ću za prvu ruku naručiti NYX Red i ovo kremasto NYX, super mi izgleda na Plavookoj, nadam se da neću morati dalje tražiti

I probat ću potražiti koje zabačeno Alverde. Sjećam se da sam ga do nedugo znala viđati i super mi se činilo a nikad ga nisam uzela

I onda mi Sponza uleti s ovim Divno izgleda
Ok, mislim da će se moja kolekcija crvenkastih i Snježuljičastih rumenila povećati


Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
ako stogod pomaze, ja imam ovo rumenilo i na licu uopce nije tako crveno. stovise, daje bas pravi snjeguljica look

__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:33.