Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2010., 09:36   #81
Quote:
Cheyenne kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Imala bih jedno pitanje budući da sam početnica u šminkanju. Dakle, je li u redu nanositi rumenilo na lice bez podloge (pudera)?
Pa nema ništa loše u tome, ali rumenilo će kraće trajati na licu i izgledati flekavo. Možda da nabaviš kakav lagani tekući puder ili toniranu kremu i staviš samo mrvicu ispod tog rumenila, ne na cijelo lice.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 09:52   #82
i ja bi pitala nešto ... prirodno sam crvena u licu i to dosta baš po obrazima, kakvo rumenilo bi trebala koristiti???? koje nijanse??? isto tako i za pudere me zanima koja nijansa??? Mirela??
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 21:33   #83
Quote:
Plavooka25 kaže: Pogledaj post
Imam ja od NYX kremasto crveno Red Cheek, ako hoćeš mogu ti svočnut
boja je super samo treba paziti na intenzitet

edit : evo, našla sam



tu sam ga stavila za potrebe slike pa nisam blendala suviše ali boja je
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Hvala svima, cure Mislim da ću za prvu ruku naručiti NYX Red i ovo kremasto NYX, super mi izgleda na Plavookoj, nadam se da neću morati dalje tražiti
stiglo mi danas nyx red cheek kremasto. ajme, predivno je preporuke
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 20:37   #84
Meni su predivna ona 3 nova chanel-ova rumenila, pogotovo Chanel Pink Explosion Joues Contraste i Plum Attraction Joues Contraste Blush
Pink explosion je tak lijepe baby roze bojice - idealan za svijetlu put neutralnog podtona
Plum attraction je totalno fora..predivan je..ali bojim se da ak se prekrdaši u nanošenju, da bi bilo to much rumenila
Najbolji izbor za nas "žuće" je rose temptation..al ova dva gore su mi puno zanimljivija
duchessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 23:50   #85
Curke dajte neku preporuku za dobro rumenilo za nas bolesno bijele cure iliti smrt na dopustu look Koje god stavim , uvijek se nekako brzo skine, i moram ga stavit puno da ličim na neš...znači treba neko koje je dugotrajno
anamary_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 07:57   #86
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
i ja bi pitala nešto ... prirodno sam crvena u licu i to dosta baš po obrazima, kakvo rumenilo bi trebala koristiti???? koje nijanse??? isto tako i za pudere me zanima koja nijansa??? Mirela??
kvotam samu sebe... netko??
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 09:13   #87
i ja sam crvena, nije da ti netko moze reci sta da koristis, to je tvoj odabir. Ublazi / sakrij crvenilo puderom i onda koristi sto god ti se svidja, koliko izblendas, toliko ce biti intenzivno
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 10:43   #88
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
i ja bi pitala nešto ... prirodno sam crvena u licu i to dosta baš po obrazima, kakvo rumenilo bi trebala koristiti???? koje nijanse??? isto tako i za pudere me zanima koja nijansa??? Mirela??
pa bila sam to odgovorila neki dan jednoj curi ovdje stranicu prije. Ako imaš jače rumene obraze, trebala bi koristiti zeleni primer ispod tekućeg pudera da malo neutralizira to crvenilo. A boja rumenila zavisi od tvog podtona kože i boje kose. No ja bi se prije odlučila za breskvasto rumenilo nego roza.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 10:46   #89
Quote:
duchessa kaže: Pogledaj post
Meni su predivna ona 3 nova chanel-ova rumenila, pogotovo Chanel Pink Explosion Joues Contraste i Plum Attraction Joues Contraste Blush
Pink explosion je tak lijepe baby roze bojice - idealan za svijetlu put neutralnog podtona
Plum attraction je totalno fora..predivan je..ali bojim se da ak se prekrdaši u nanošenju, da bi bilo to much rumenila
Najbolji izbor za nas "žuće" je rose temptation..al ova dva gore su mi puno zanimljivija
I Pink Explosion može bez problema ići na žutu kožu, ja ga isprobala jer nije hladna pink boja, nego topla.

kaj uopće ima Rose Temptation kod nas za kupiti ?
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 10:46   #90
hvala
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 16:58   #91
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
I Pink Explosion može bez problema ići na žutu kožu, ja ga isprobala jer nije hladna pink boja, nego topla.

kaj uopće ima Rose Temptation kod nas za kupiti ?
Znači Pink Explosion može na nas "žuće" - super
Hvala ti

Ima..gledala u Irisu (Branimir centar), prodavačica mi je sugerirala da pogledam 3 nova Chanel rumenila .
Rose temptation nisam puno zagledala, ova druga dva su mi bila interesantnija- nekak drukčija
duchessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 12:18   #92
Dianna nnč

Duchessa, ako si u prilici isprobaj Pink Explosion, kažem ti to je topla boja, ne znam zakaj ju uopće na blogovima opisuju kao hladnu pink boju.

A ja Rose Temptation nisam nigdje našla za kupiti, uglavnom viđam testere sva 3 njihova rumenila iz ove kolekcije, ali kad pitaš jel imaju za kupiti to Rose Temptation, odgovor je da nemaju i da nisu ni imali. Eto ja pitala u 4 parfumerije, pa odustala.
u nekim parfumerijama ga uopće nisu ni dobili kao tester.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 17:46   #93
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Dianna nnč

Duchessa, ako si u prilici isprobaj Pink Explosion, kažem ti to je topla boja, ne znam zakaj ju uopće na blogovima opisuju kao hladnu pink boju.

A ja Rose Temptation nisam nigdje našla za kupiti, uglavnom viđam testere sva 3 njihova rumenila iz ove kolekcije, ali kad pitaš jel imaju za kupiti to Rose Temptation, odgovor je da nemaju i da nisu ni imali. Eto ja pitala u 4 parfumerije, pa odustala.
u nekim parfumerijama ga uopće nisu ni dobili kao tester.
Ja sam mislila da imaju kad već imaju testere.
Još mi je žena sugerirala da kupim Rose Temptation. Ne znam onda kaj mi je mislila prodati
duchessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 23:49   #94
danas sam i ja pogledala dl imaju ta nova chanelova i nemaju,samo jc nova rumenila,ovu kolekciju tek očekuju a kad će ju dobiti nemaju pojma.
probala sam na lice ono novo le rumenilo od givenchya i jako je ljepo al takvih boja ima na svakom čošku i još ću malo promisliti dal mi treba.ljepo je nema šta al opet već viđeno samo druga šara.

al zato sam snimila par dobrih bojica u inglotu,posebno ona tekuća.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 23:51   #95
Quote:
duchessa kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da imaju kad već imaju testere.
Još mi je žena sugerirala da kupim Rose Temptation. Ne znam onda kaj mi je mislila prodati
draga sjetila sam se ovog rumenila,u vezi onog što smo pričale da tražiš. to je stvarno prekrasno,vidi ga tu a uživo je još jepše.

http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...ed=0CDAQ9QEwAw
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 05:14   #96
Quote:
duchessa kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da imaju kad već imaju testere.
Još mi je žena sugerirala da kupim Rose Temptation. Ne znam onda kaj mi je mislila prodati
U kojoj parfumeriji je to bilo ?
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 16:33   #97
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
U kojoj parfumeriji je to bilo ?
U Irisu, Branimir centar
duchessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 16:37   #98
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
draga sjetila sam se ovog rumenila,u vezi onog što smo pričale da tražiš. to je stvarno prekrasno,vidi ga tu a uživo je još jepše.

http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...ed=0CDAQ9QEwAw
Lijepo je, hvala
Negdje sam pročitala da nema više Inocent Rose od Shiseida
duchessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 20:21   #99
Quote:
duchessa kaže: Pogledaj post
U Irisu, Branimir centar
Hvala
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 16:26   #100
Quote:
duchessa kaže: Pogledaj post
Negdje sam pročitala da nema više Inocent Rose od Shiseida
Da, više nema tih rumenila. To sam tek nedavno primjetila i nisam stigla kupiti Rosy Beige.



Ima li netko prijedlog, neka slična boja?
mints is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.