Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2010., 12:00   #41
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
jel broj tramvaja

Mozda je pravo pitanje ko je jeftiniji kurve ili zene:
Kurve naravno..platis uredno i „mirna Bosna“

A zena ?
Nekad si imao stan..u njemu stol i dvije stolice, stereo, kompic, polica sa knjigama i nesto robe u ormaru, 2 para cipela. I to je to. Dosta je bilo. Love uvijek, vremena za prijatelje, za nesto procitati..
I onda klopka. Kao eto treba ti bolja polovica. Tako su te dusmani nagovorili koji su to sve rekli iz osvete.
Odjednom stan nije dobar. Treba neka kutna garnitura koja se slaze sa firangama, naravno tu odjednom se kupi i neki tv al on ne moze biti na zemlji. Neko postolje treba. Tvoj stereo se nosi u podrum. Vise nisu dvije stolice dovoljne jer ce doci „prijatelji“ u posjetu. Onda moras kupiti i pribor za jelo x12, pa neke serpe sto stede energiju ( 100% stede jer ova tvoja ne zna kuhati)..onda su sve police premale jer odjednom 36 pari cipela je tu a odjece ko u Karitasu.
...
Zivjele kurve!!!!!


A sve je krenulo nizbrdo zbog toga jer su te dušmani nagovorili. Unesrećili se i oni sa ženom, vide kako ti je dobro, sami sebe obmanjuju da je njima bolje. I nagovaraju te na zlo.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 14:48   #42
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
a ko će ga tankat? ma nije važno.... doguramo ga na destinaciju i naslonimo se na njega
Ja sam ti fakat ozbiljno predložila to s autom...sam ne znam baš oće kockica proć...mislim ne bi ti ni golf kec prošo...daj nešto što izgleda malo bolje-ove mlade naivne se baš ne kuže u to, čim je auto malo bolje zrihtan-u stilu seljo tuninga-misliće da imaš malo više love, pa se onda još i proturi pokazat da kao imaš neku lovu i doćešdo većine pičkica vrlo brzo...padaju samo tako...

ko nemački vojnici četrspete...
jajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 14:56   #43
mariachi , zaboravio si nesto:
taman kad se naviknes jesti svaki treci dan i kad radis 18 sati dnevno da bi ti zena i dijete imali "za osnovno" , dodes jednom kuci , jer te sef potjerao kad te nasao onesvjestenog na stolu i nades zenu s postarom
i onda , ona ti liejpo objasni kako si za to ti kriv , jer ona je ljudsko bic ei ima potrebe i ona je lijepa i zavodljiva zena ,a tebe nikad nema kod kuce i zanemario si i nju i dijete
i onda , njoj toga bude dosta i zatrazi razvod , uzme ti pola od svega i jos dobijes i placanje alimentacije za nju i za dijete
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 15:00   #44
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
mariachi , zaboravio si nesto:
taman kad se naviknes jesti svaki treci dan i kad radis 18 sati dnevno da bi ti zena i dijete imali "za osnovno" , dodes jednom kuci , jer te sef potjerao kad te nasao onesvjestenog na stolu i nades zenu s postarom
i onda , ona ti liejpo objasni kako si za to ti kriv , jer ona je ljudsko bic ei ima potrebe i ona je lijepa i zavodljiva zena ,a tebe nikad nema kod kuce i zanemario si i nju i dijete
i onda , njoj toga bude dosta i zatrazi razvod , uzme ti pola od svega i jos dobijes i placanje alimentacije za nju i za dijete
aaaaa

Što obično vodi do jednog od ova dva smajlića:



__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 15:19   #45
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
mariachi , zaboravio si nesto:
taman kad se naviknes jesti svaki treci dan i kad radis 18 sati dnevno da bi ti zena i dijete imali "za osnovno" , dodes jednom kuci , jer te sef potjerao kad te nasao onesvjestenog na stolu i nades zenu s postarom
i onda , ona ti liejpo objasni kako si za to ti kriv , jer ona je ljudsko bic ei ima potrebe i ona je lijepa i zavodljiva zena ,a tebe nikad nema kod kuce i zanemario si i nju i dijete
i onda , njoj toga bude dosta i zatrazi razvod , uzme ti pola od svega i jos dobijes i placanje alimentacije za nju i za dijete
Koja divna priča
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 15:26   #46
zgsash: ovaj.. sjetim se jedne skoro identicne price.. bili smo na nekom projektu i tip kljucan za projekt..oce zena da ga ostavi.. i onda sam ja njoj pisao ljubavni e-mail (on je znao za to).. i pomirili su se jos neko vrijeme..projekt zavrsen..kasnije ga je ostavila

evo jedne druge price

ugledo si je.. velis to je to.. ljubav..sve stima.. prvi tjedan ne da ni pipnuti..drugi tjedan samo do pola..mislis samo koja polovina.. i tako..nije neka prica mislis ali eto pipate se.. rijesis ce se ti nje..i stigla kuja zeca... onda sretnes njenog starog..pravis se da nist ne znas..a on ti kaze.. momak..iz crkve mozes izaci na dva nacina..oduspravno (svadba)..i lezeci (usteljen).. i jos kaze da ima pusku..
i onda se ozenis.. mada si to nekako drugacije zanimao..para ko blata..daje njena obitelj.. mislis super.. a ne kuzis u biti da oni placaju tvoje zatocenistvo.. a jos ti ona kaze kako su zene u njenoj obitelji dugovjecne.. vrijeme ide djeca dolaze... a dan ima samo 24 sata..istopila se dota.. a ti svake godine sve nekako nizi i nizi..a u sebi mislis..sto bi bilo da nije bilo.. al to nikad..nikad neces saznati
Zivjele kurve!!!!
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 16:14   #47
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Koja divna priča
da , jbte , i to od jednog moderatora , koji bi fakat trebao širiti pozitivne vibre , a ne nas tako ubijat u pojam, koji horor
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 16:51   #48
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
da , jbte , i to od jednog moderatora , koji bi fakat trebao širiti pozitivne vibre , a ne nas tako ubijat u pojam, koji horor
Ako je spasio i jednu dušu meni nije bilo žao onu tužnu priču pročitat.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 17:18   #49
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Kuda su nestale kurabe iz Gajeve i okolnih ulica? Gdje u gradu ima nešto za nataknut bez obaveza? Šetam neki dan tamo,i nijedne nema Nekad davno su visile pod zidom,al ih ni tamo nema.... samo ove iz oglasnika... gdje su uličarke,zaštitni znak svakog pravog grada? Zagreb stvarno odlazi u k....
Facebook...ukoliko imaš volje biti na njemu...

Grad kao takav je otišao na jebeni facebook...
zoser is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 19:06   #50
još jedna beskorisna tema s puno naklapanja.
ivan x is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 19:45   #51
Još nikad nisam naišao na temu na MK koja bi bila beskorisna.

Jesi probao tražiti kurve u javnim prostorima..sad im je zbilja malo hladno?
Morgoth_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 22:02   #52
koliko platiti za pušenje?

Ovako, kada posjećujete prijateljice noći,a neda vam se dugo bit s njom,žuri vam se ,neda vam se mučit, i uzmete samo cuclanje,dal platite punu cijenu ili samo dio cijene? Koloko vas oderu? Ima li smisla platit punu cijenu za pola posla?
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 23:12   #53
danasnje kurve su postenije od "obicnih zena", znas na cemu si s njom (tj. na cemu je ona )
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 23:14   #54
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Ovako, kada posjećujete prijateljice noći,a neda vam se dugo bit s njom,žuri vam se ,neda vam se mučit, i uzmete samo cuclanje,dal platite punu cijenu ili samo dio cijene? Koloko vas oderu? Ima li smisla platit punu cijenu za pola posla?
nijedna ozbiljnija ti nece naplatiti punu cijenu. naime, postoji puno radno vrijeme i pola radnog vremena.

reci ti meni, koji ce ti poslodavac dati punu placu, ako radis samo pola radnog vremena?
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 07:52   #55
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Ovako, kada posjećujete prijateljice noći,a neda vam se dugo bit s njom,žuri vam se ,neda vam se mučit, i uzmete samo cuclanje,dal platite punu cijenu ili samo dio cijene? Koloko vas oderu? Ima li smisla platit punu cijenu za pola posla?
to ti ne ide tako , to se plaća po obavljenoj ''radnji''
napuniš džep kovanicama od pet kuna , i kad radnja počne , shodno kvaliteti , odbrojavaš kovanice , ako je dobro brže pretačeš , ako je loše sporije , a na kraju , ak je stvarno bilo ok , onda ko ''jednoruki džek '' , isipaš poveći dobitak
pa koliko ispadne ispadne , to je naj poštenije
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 11:36   #56
ove moje naplacuju 50$ pusenje sa kurtonon, a 100$ jebanje u usta i dajoj razmuljas po licu
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 15:30   #57
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
da , jbte , i to od jednog moderatora , koji bi fakat trebao širiti pozitivne vibre , a ne nas tako ubijat u pojam, koji horor
pa nisam ti ja vila, da ispunjavam zelje
od mene mozes dobiti samo tvrdu toljagu i tvrdu realnost
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 15:48   #58
Quote:
Mayki kaže: Pogledaj post
aaaaa

Što obično vodi do jednog od ova dva smajlića:



više smisla ima da dovede do ovog smajlića

__________________
Kad vam potonu sve lađe sjetite se da još uvijek znate plivati!
carwin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 15:52   #59
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Ovako, kada posjećujete prijateljice noći,a neda vam se dugo bit s njom,žuri vam se ,neda vam se mučit, i uzmete samo cuclanje,dal platite punu cijenu ili samo dio cijene? Koloko vas oderu? Ima li smisla platit punu cijenu za pola posla?
a da ti malo oglancaš cipele urediš friz i nađeš normalnu žensku?

Ne znam zašto al uvijek sam te kurvojebce smatrao šmokljanima, bez uvrede...
__________________
Kad vam potonu sve lađe sjetite se da još uvijek znate plivati!
carwin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 16:05   #60
Quote:
carwin kaže: Pogledaj post
a da ti malo oglancaš cipele urediš friz i nađeš normalnu žensku?

Ne znam zašto al uvijek sam te kurvojebce smatrao šmokljanima, bez uvrede...
Ne mogu svi bit jebači poput tebe.
Dante06 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger