Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2017., 17:06   #9181
Gdje da kupim cleanser ili kako se vec zove ona tekucina za prebrisat nokat nakon sto ih izvadim iz lampe?
Ako ima na ebayu a ima ziher kako se to strucno zove?
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 19:22   #9182
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Gdje da kupim cleanser ili kako se vec zove ona tekucina za prebrisat nokat nakon sto ih izvadim iz lampe?
Ako ima na ebayu a ima ziher kako se to strucno zove?
Najobicniji medicinski alkohol ti sluzi tome.
Samo kupi one krpice za brisanje koje nemaju mucice. Aliexpress, 200kom 50 centi

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 20:01   #9183
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Najobicniji medicinski alkohol ti sluzi tome.
Samo kupi one krpice za brisanje koje nemaju mucice. Aliexpress, 200kom 50 centi

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Hvala
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 00:32   #9184
Quote:
cakecake kaže: Pogledaj post
pozdrav cure, imam pitanje.. nova sam u ovom svemu, pratim temu i pokupovala sam sve po vašim preporukama: mini led/uv (tak piše na njoj) lampu 36W, base i no-wipe top coat te par lakića Born Pretty i sva sretna pocela lakirat međutim nikako mi ne uspijeva.. jel normalno da base i slojevi laka ne budu do kraja suhi nego ljepljivi? zadnji sloj se jedini koliko toliko osuši međutim kad pređem prstom prek njega izgubi sjaj onako kao da nije do kraja suh.. pečem ih po minutu svaki sloj, probala sam i duže i kraće i opet ništa bolji rezultat...
Čuj to ti može biti do lampe ako je preslaba pa ne osuši dobro,ako se ne varam obične uv lampe suše svaki sloj po 2 minute?
Ja imam led - uv i sušim svaki sloj 30 sec.ali zato što je led.
Ili ako nisi svaki sloj nakon pečenja odmaščivala sa cleanerom(alkoholom),jer i meni bude ljepljiv kad izađe iz lampe dok ga ne "odmastim" s alkoholom,a ova gdje sam kupila lakove mi je rekla da to moram napraviti.Nakon zadnjeg pečenja -top- odmastim sa high gloss cleanerom,on daje sjaj i onako je kao da ima ulja u sebi.
Ili si možda stavila predebeli sloj laka?!
Nešto od toga mislim.
Meni se jako brzo opet počeo lak skidati i lomiti,nisam ga dobro zatvorila naprijed a i stavila sam samo 1 sloj boje
I onda sam ga opet jedva skinula i sa Aveom .
Treba to očito mnogo,mnogo vježbe....
Valjda se budemo usavršili
LOVELY DIANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 15:49   #9185
Djevojke čitala sam vas prije kupovine svega potrebnog za trajni lak i hvala na preporuci za rosalind lakove...kupila sam par njihovih lakova uključujiću base i top coat i stavila na noge za početak, ako zeznem nešto da ne bude drame evo ga drži se bez greške i zapravo je ful tanak kao klasični lak. Ne znam kako je kod drugih kozmetičarki, ali kod jedne kod koje sam ja išla na trajni lak ranije bio je deblji tako da mi je ovo još bolje
andalejbt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 23:47   #9186
Sestra mi je na e-bayu kupila IBD bonder.
Zanima me ako netko zna DA LI SE ON PEČE U LAMPI?Ništa ne piše.Za što uopće taj bonder služi?
Na you tubu vidim da ga stavljaju prije baznog sloja.
LOVELY DIANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 10:42   #9187
Quote:
LOVELY DIANA kaže: Pogledaj post
Sestra mi je na e-bayu kupila IBD bonder.
Zanima me ako netko zna DA LI SE ON PEČE U LAMPI?Ništa ne piše.Za što uopće taj bonder služi?
Na you tubu vidim da ga stavljaju prije baznog sloja.
Ibd bonder ti je dehidrator za nokte. Nista se ne pece jer je to alkohol sa acetonom uglavnom i ishlapi odmah sa noktiju.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:54   #9188
A tako...
Ma ja to nisam još niti vidjela tek mi treba donijeti..
Nisam to htjela.Vidjela sam da stavljaju nešto prije baznog laka a da se suši na zraku ali neznam zašto služi? ZHUTA jel ti znaš što bi ti bilo a da ima na e-bayu za kupiti?jel ti to koristiš?
I još kakve su kvalitete od rosalinda top i base coat?Hvala
LOVELY DIANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:49   #9189
Quote:
LOVELY DIANA kaže: Pogledaj post
A tako...
Ma ja to nisam još niti vidjela tek mi treba donijeti..
Nisam to htjela.Vidjela sam da stavljaju nešto prije baznog laka a da se suši na zraku ali neznam zašto služi? ZHUTA jel ti znaš što bi ti bilo a da ima na e-bayu za kupiti?jel ti to koristiš?
I još kakve su kvalitete od rosalinda top i base coat?Hvala
Pa to je to...

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 12:45   #9190
Quote:
LOVELY DIANA kaže: Pogledaj post
A tako...
Ma ja to nisam još niti vidjela tek mi treba donijeti..
Nisam to htjela.Vidjela sam da stavljaju nešto prije baznog laka a da se suši na zraku ali neznam zašto služi? ZHUTA jel ti znaš što bi ti bilo a da ima na e-bayu za kupiti?jel ti to koristiš?
I još kakve su kvalitete od rosalinda top i base coat?Hvala
Napisla sam ti da je to dehidrator za nokte, isusuje masnocu sa noktiju.
Ja sam kupila na aliju ovaj ne koristim ga bas jer nemam potrebe.
Rosalind baza i top su super, 3 tjedna bez problema izdrze nokti. Onda ih micem zbog izrasta.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 09:38   #9191
Bok curke!

Molim da mi se javi cura koja radi noktice i koja ima vremena slj tjedan u sri ili čet.
Zagreb

Hvalaaaa💋
promijenjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 12:07   #9192
Mene isto zanima jel bi mi koja curka htjela napraviti samo 1 sloj gela na nokte, bez ikakvih boja, šljokica i gluposti...bitno mi je da ne bude skupo i da je brzo gotovo... ili ako imate neku preporuku jeftinijeg a dobrog salona. Da se gel lijepo napravi da mi nokti nisu ko lopate.

Saloni gdje sam išla su stalno dizali cijene, pa dođem i kažem samo gel pa mi rašpa pola sata, a fakat nemam vremena dva sata sjediti tamo

Idealno bi bilo potez od dubrave do kvatrića ili centra
Sarah Walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 13:14   #9193
Bok cure, dal je neka od vas imala iskustva sa ovakvim načinom stavljanja noktiji? Ja ovo prvi put vidim, mozda netko zna gdje da procitam vise ovom? https://www.instagram.com/p/BcGJ7WSFfXc/
whatamess is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 21:40   #9194
pozdrav.
dal mi moze koja od vas objasniti sto se tocno koristi kao podloga za geliranje.?
Base coat,3u1 gel,bazni gel,primer.....??
znaci stavim tipse..gel u boji,prozirni gel i top coat ..i to sve super izgleda al se gel odljepi od tipse u roku par sati..pretpostavljam da mi treba neka podloga prije gela u boji jer prije kad sam imala 3u1 i stavila ga kao prvi sloj to se nije dogadalo.sad sam ga potrosila pa me zanima sto tocno da kupim.hvala
dianavz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 21:54   #9195
Quote:
Sarah Walker kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima jel bi mi koja curka htjela napraviti samo 1 sloj gela na nokte, bez ikakvih boja, šljokica i gluposti...bitno mi je da ne bude skupo i da je brzo gotovo... ili ako imate neku preporuku jeftinijeg a dobrog salona. Da se gel lijepo napravi da mi nokti nisu ko lopate.

Saloni gdje sam išla su stalno dizali cijene, pa dođem i kažem samo gel pa mi rašpa pola sata, a fakat nemam vremena dva sata sjediti tamo

Idealno bi bilo potez od dubrave do kvatrića ili centra
I ja isto to tražim, samo na području Novom Zagreba najbolje, eventualno u centru, ne dalje. Molim ponude u inbox, hvala!
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 13:56   #9196
Trazim Manikerku

Drage cure, otvaram novi salon za manikuru u centra Zagreba i trazim manikerku, koja bi radila za mene. Radit cemo samo nokte, koji izgledaju prirodno i koristit cemo manje stetne lakove i trajne lakove na bioloskoj bazi.
Ako trazite posao u lijepoj atmosferi i redovitom placom ili ako znate curu, koja trazi, javite mi se.
Puno hvala.
JuliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 17:17   #9197
Bok curke imam jedno pitanje, za one koje se bave noktima.
Naime, išla sam se "počastiti" produljivanjem noktiju UV gelom. Sve ok, ali kako su nokti počeli rasti, jedan se odvojio i kad sam ga maknula (acetonom), prirodi nokat ispod je tanak ko papir, pa me zanima jel to normalno, ili su mi nokti uništeni? Uopće me strah micanja ostalih.
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 00:51   #9198
Lijepi pozdrav cure! Zanima me je li neka od vas koristila Cosmetic zone professional trajne lakove te njihovu bazu i top coat. Našla sam ih na stranici nailpro http://nailpro.hr/proizvod/trajni-la...-burgundy-016/
Ima li tko iskustva sa njihovim gelovima? Hvala!
sandaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 16:00   #9199
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Bok curke imam jedno pitanje, za one koje se bave noktima.
Naime, išla sam se "počastiti" produljivanjem noktiju UV gelom. Sve ok, ali kako su nokti počeli rasti, jedan se odvojio i kad sam ga maknula (acetonom), prirodi nokat ispod je tanak ko papir, pa me zanima jel to normalno, ili su mi nokti uništeni? Uopće me strah micanja ostalih.
Da bi se nokat pripremio za gel mora se sa njega maknuti sva masnoca, raspanjem. Nokti su ti tanki ko papir, to je normalno. Zato se ne preporuca skidanje gela sa noktiju nego pustis da nokat naraste. Novonarasli nokat je kakav je bio i prije, unistena je ploca nokta na kojoj je gel. Preraspaj spoj gela i nokta i namazi nekim lakom u boji da zamaskiras i cekaj da narastu.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 16:24   #9200
To sam se i mislila. Da, ove druge neću skidati sigurno a ovaj je otpao tako rečeno skoro sam. Thnx!
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.