Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2012., 20:15   #21
moze bit od puknuca lemnog mjesta (hladni lem) ili skart konektora (ne bi trebalo bir problema s popravkom, al kosta raskapanje... i treba nac sposobnog servisera), mozda je otiso cip (ozbiljniji problem), a mozda je softverski kvar (nikakav problem, ako se radi recimo o androidu)
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 22:21   #22
Retro slušalica za mobitel

Pitanje: da li netko zna gdje ih u HR ima kupiti, po kojoj cijeni i u kojim bojama?
tipica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 22:57   #23
retro slusalica, ajd molim te pojasni ovo, jer tesko je procitat necije misli sto je retro slusalica za mob...
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:09   #24
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
retro slusalica, ajd molim te pojasni ovo, jer tesko je procitat necije misli sto je retro slusalica za mob...
probah staviti sliku, ali neće!...
To je slušalica kao za stare telefone sa onim spiralnim kablom, ušteka se preko USB-a u mobitel, ima ih u svim bojama... Na Ebayu ih ima masa, ali ne znam kod nas?
tipica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:25   #25


znaci mislis na to... a di kupiti kod nas, nemam blage
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:42   #26
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post


znaci mislis na to... a di kupiti kod nas, nemam blage
Ma daaaaaaa....
Eh sad, ja bih bijelu...ili možda crvenu...hmmmm...Ali gdje ih ima??

P.S. Upravo vidjeh da su ove drugačije, nema USB-a, drugačije je spajanje...Ali to je to!
tipica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 23:45   #27
dobro, boje su nebitni detalji momentalno... nego, zasto mora biti usb? za neki određeni mobitel (koje trvrtke i koji model), ili?
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 00:04   #28
Nije bitno da li je USB ili ovaj, moj mobitel može oba, nego sam na Ebayu našla jedan koji mi se svidio, a imao je USB. Samo to.

I boje su nama ženskima jaaaaako bitni detalji!
tipica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 09:51   #29
kak nije bitno, koji mob imas?
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 10:04   #30
ima i kod nas za kupit takvih slušaalica. VIdio sam ih negdje, ali se ne mogu sjetiti gdje. Čini mi se da je to bilo u Arena centru u Zagrebu
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 12:03   #31
imam SE neo, orginal lijeva slusalica mi je otisla, i kupla nove, kako je prodavac rekao bas za experie ali ne rade, javlja da nisu podrzane

cudno da na htc-u radi i mikrofon, inace koje god smo probale na njemu ne rade

jel postoji ikakva mogucnost da prorade i ne neu ili mi preostaje kupiti nove i koje, posto je kutija otvorena i oni ne zele zamjeniti

hvala
mrtva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 18:01   #32
ne, SE ima drugaciji raspored pinova od htca (provjereno, doma imam i htcov mob i SEov mob). Lijepo se ti vrati prodavacu i nek ti lovu vrati, a ako ti sere napomeni mu to i pozovi se na čl 5 zakona o zastiti potrosaca i reci da su te tako uputili u drzavnom ispektoratu
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 22:29   #33
Quote:
tipica kaže: Pogledaj post
Ma daaaaaaa....
Eh sad, ja bih bijelu...ili možda crvenu...hmmmm...Ali gdje ih ima??

P.S. Upravo vidjeh da su ove drugačije, nema USB-a, drugačije je spajanje...Ali to je to!
a mogla si i uguglat 'retro slušalice' i dobit ovo. je da su cijene malo prenapuhane, nisam sigurna kak se kreću na ebayu, ali eto. ima toga i kod nas

imaju običan 3.5 mm utor i trebale bi pasati mobitelu koji imaš.
i u raznim su bojama.. i imaš jamstvo 12 mj..
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 17:58   #34
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
a mogla si i uguglat 'retro slušalice' i dobit ovo. je da su cijene malo prenapuhane, nisam sigurna kak se kreću na ebayu, ali eto. ima toga i kod nas

imaju običan 3.5 mm utor i trebale bi pasati mobitelu koji imaš.
i u raznim su bojama.. i imaš jamstvo 12 mj..
Jesam. I našla sam ove, ali to nisu te, ove su cijene zbilja prenapuhane! Na Ebayu su oko desetak eura, ništa šiki-miki, obične. Ali poštarina me košta još više nego duplo, inače bih ih naručila već.
i ovo bih rado da ima u našim dućanima:
http://de.aliexpress.com/item/Mobile...505972577.html

Zadnje uređivanje tipica : 29.12.2012. at 18:06.
tipica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 22:37   #35
kak nisu te, iste su ko sa gifa koji je backtothesleep stavio, a ti ispod napisala da bi takve crvene. i na linku su identične i još k tome crvene

gle, valjda si svjesna da u našim dućanima nećeš naći ništa po cijenama s ebaya. tako je za sve stvari od robe i kozmetike do gadgeta i dodatne opreme za njih. jebiga
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 15:11   #36
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
kak nisu te, iste su ko sa gifa koji je backtothesleep stavio, a ti ispod napisala da bi takve crvene. i na linku su identične i još k tome crvene

gle, valjda si svjesna da u našim dućanima nećeš naći ništa po cijenama s ebaya. tako je za sve stvari od robe i kozmetike do gadgeta i dodatne opreme za njih. jebiga
Čuj, ja želim one kao na linku, iako ne moraju biti baš identične, ne... ali ne po ovoj cijeni koja je na tvom linku!
Dakle evo primjer sa Ebaya:

http://www.ebay.de/itm/Weis-Retro-Ho...item2320beae4c

Cijena? 13,99 eura, što je duplo manje od one na tvom linku, Moschi Moschi slušalice su najskuplje, ja želim najobičnije!
tipica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 15:29   #37
ma sve je to isto
ebay
al mislim da si ovakvu trebas uzet klik

Zadnje uređivanje Alfa KT : 30.12.2012. at 15:41.
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 15:34   #38
Quote:
tipica kaže: Pogledaj post
Čuj, ja želim one kao na linku, iako ne moraju biti baš identične, ne... ali ne po ovoj cijeni koja je na tvom linku!
Dakle evo primjer sa Ebaya:

http://www.ebay.de/itm/Weis-Retro-Ho...item2320beae4c

Cijena? 13,99 eura, što je duplo manje od one na tvom linku, Moschi Moschi slušalice su najskuplje, ja želim najobičnije!
pa dobro, ali ti si pitala jel to ima kod nas, a ne dali toga ima povoljno kod nas. na prvo pitanje je odgovor da, na drugo ne. i velika je razlika
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 16:11   #39
Quote:
alfa 159 kaže: Pogledaj post
al mislim da si ovakvu trebas uzet klik
:klap:
Wow!
tipica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 09:03   #40
Quote:
cickova kaže: Pogledaj post
ne, SE ima drugaciji raspored pinova od htca (provjereno, doma imam i htcov mob i SEov mob). Lijepo se ti vrati prodavacu i nek ti lovu vrati, a ako ti sere napomeni mu to i pozovi se na čl 5 zakona o zastiti potrosaca i reci da su te tako uputili u drzavnom ispektoratu
hvala!
mrtva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.