Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2011., 13:04   #21
Quote:
MIROTTA kaže: Pogledaj post
Nisu mi još uvijek ništa javili na mail, upravo ja njima pišem.
Sretno s njihovim engleskim. Evo maila koji su meni bili poslali:

"Witaj!
Uznaliśmy wpłatę na rachunku bankowym!
Informujemy o zmianie statusu Twojego zamówienia nr 5934. Nowy status zamówienia to: W trakcie realizacji Welcome
Unfortunately we have already in stock lenses Air Optix Aqua -3.25 and-4.00 We could send the lens
1x Soflens 38-3.25
1xSoflens 38-4.00
Or lens HDH please answer eMarket Hamerlik"


Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 13:10   #22
Quote:
Mushmula kaže: Pogledaj post
Da, vidjela sam u međuvremenu da se tu na forumu spominju još i Lensplanet, britanski Vision direct i Aalens.

Uspoređivala sam cijene i 2 paketa po 6 Air Optix leća s poštarinom bi ispalo cca:
- na Lensplanetu 467 kn
- na Vision Directu 467 kn
- na Aalensu 350 kn

Za Lensplanet i Aalens sam pročitala preporuke, no muči me što ni jedan od ta tri navedena sajta ne prihvaća PayPal, a već me par puta spasio pa se malo bojim plaćati direktno... Mislite da nema straha?
Ja sam isto prije narudžbe uspoređivala ali nisam uopće gledala da li prihvaćaju Paypal. Kako inače platiti

I da, Hamerlik je definitivno najjeftiniji.
U mojoj optici bi me 3 para koštala 400 kn, a ovdje 6 pari 350 kn

Samo da stignu...
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 13:11   #23
Prvi put čujem za taj Aalens. Pa jel moguće da su tak jeftini? :O
Kutija od 6 leća, Biofinity, 28 dolara.
Faint is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 13:29   #24
Quote:
MIROTTA kaže: Pogledaj post
I da, Hamerlik je definitivno najjeftiniji.
Po ovoj mojoj računici Aalens ima iste cijene ko Hamerlik. Barem za 6-pack Air Optixa
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 18:57   #25
Quote:
Mushmula kaže: Pogledaj post
Po ovoj mojoj računici Aalens ima iste cijene ko Hamerlik. Barem za 6-pack Air Optixa


Vidim da bi me tamo doslo 63 dolara sto je gotovo isto. Nemam pojma zasto sam od ovih narucila.
Mozda zbog paypala, ne sjecam se.

A treci web na kpjem sam gledala je bio skuplji za oko 80 kn i cijena je bila u funtama.

Sta da ja napravim ako mi ne stignu lece za dva tjedna? Da li mogu racunati da ce mi ove duze potrajati?
Zanima me zapravo da li se u pravilu mijenjaju nakon 4 tjedna ili se nose duze? Kako je to u praksi, koliko ih dugo nosite?
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 23:20   #26
Meni su stigle leće s hamrelika, ali ne znam da li ću ponovno naručivati kod njih.

Prvo su mi javili, nakon što sam platila leće, da nemaju na lageru kutije sa 6 komada,
pa da im kažem da li se slažem da mi pošalju kutije s po 3 komada i ostatak love refundiraju.
Pristala sam na to i nakon tjedan dana mi stiže otvorena kutija pakiranja 6 kom leća,
a u njoj 3 leće jedne i 3 druge dioptrije koje sam naručila.

Jesu povoljni, ali nije fer da tako muljaju, kao nemaju pakiranja od 6 kom,
ali imaju kutiju viška.
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 18:52   #27
Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Meni su stigle leće s hamrelika, ali ne znam da li ću ponovno naručivati kod njih.

Prvo su mi javili, nakon što sam platila leće, da nemaju na lageru kutije sa 6 komada,
pa da im kažem da li se slažem da mi pošalju kutije s po 3 komada i ostatak love refundiraju.
Pristala sam na to i nakon tjedan dana mi stiže otvorena kutija pakiranja 6 kom leća,
a u njoj 3 leće jedne i 3 druge dioptrije koje sam naručila.

Jesu povoljni, ali nije fer da tako muljaju, kao nemaju pakiranja od 6 kom,
ali imaju kutiju viška.
tak su i meni slali naručila sam 2 kutije sa po 3 leće...kad ono dođe samo jedna kutija a ja onda dok sam ju otvorila vidim da je unutra 6 leća, 3 s jednom dioptrijom i 3 s drugom ne znam koje su im to fore sad..
nisam znala za ovaj aalens, odmah sam si sejvala stranicu u bookmarks..idući put od njih uzimam
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 13:31   #28
Quote:
Romantic_Clear kaže: Pogledaj post
http://www.optikaonline.rs/airoptixaqua.htm
http://www.optikaonline.rs/airoptixnightday.htm ali prvenstveno ove prve od samo 24 kuna (odnosno u mojoj propaloj Srbiji 326 dinara) sto je neverovatna cena...valja cu ih naci i van BG-a...Lent 11 jesi mi te preporucio?
Nešto ti nije ok s tim cijenama na stranici. Na nekima piše da je cijena preko 2000 kn, a na nekima da su po 20-30. Nešto su zeznuli.
Faint is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 10:37   #29
Evo odgovora s Hamerilika, tako da ubuduće ne naručujete od tamo

Hello!
On 2011-09-21 6:09:27 p.m. sent you an e-maeila of contents:
! Due to unexpected problems due to changes in lens suppliers are forced to temporarily suspend sales of certain options of your chosen product. Unfortunately, we do not have at this time ordered by you the option of lenses in stock and will not be able to bring her quickly. Very politely apologize for the indignity. We offer replacement lenses to the settlement of the difference in price on the lens Opyima FW
If such substitution will not be suitable please let us know we will refund the money

Pozdrawiam Mirka Flaga
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 11:24   #30
U čemu je problem? Nisu imali leće koje si tražila i rekli su da će ti refundirati novac?

Meni su prije 10-ak dana stigle bez problema leće.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 11:39   #31
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
U čemu je problem? Nisu imali leće koje si tražila i rekli su da će ti refundirati novac?

Meni su prije 10-ak dana stigle bez problema leće.
Pa problem je u tome što to nisu naznačili prilikom kupovine, što mi nisu ništa javljali dok ja nisam pitala i što nemam pojma kako funkcionira to s povratom.
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 15:19   #32
Bože, koji engleski...

Ne brini oko povrata, lova će ti biti uplaćena na račun s kojeg si platila...
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 17:02   #33
Može li se preko Hamerlika naručiti leće plaćanjem kreditnom karticom direktno bez posredstva paypala i sl.? Gledao sam na njihovoj stranici i iskreno nisam skužio kako.
lester is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 19:26   #34
Quote:
lester kaže: Pogledaj post
Može li se preko Hamerlika naručiti leće plaćanjem kreditnom karticom direktno bez posredstva paypala i sl.? Gledao sam na njihovoj stranici i iskreno nisam skužio kako.
Vjerojatno može, ali predlažem da prvo pročitaš zadnjih par stranica ovog topica. Ja na tvom mjestu ne bih ništa kupovala s Hamerlika, a pogotovo ne bez PayPala...
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 07:54   #35
Quote:
Mushmula kaže: Pogledaj post
Bože, koji engleski...

Ne brini oko povrata, lova će ti biti uplaćena na račun s kojeg si platila...
Jesi li ti na kraju naručila s Aalensa? Na kojem si još gledala? S kojeg mi je najsigurnije naručiti?
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 10:25   #36
Quote:
Mushmula kaže: Pogledaj post
Vjerojatno može, ali predlažem da prvo pročitaš zadnjih par stranica ovog topica. Ja na tvom mjestu ne bih ništa kupovala s Hamerlika, a pogotovo ne bez PayPala...
Nema nikakve opasnosti u kupovini sa Hamerlika, pogotovo s paypalom.

Gore sam napisala svoje iskustvo i korektno su mi vratili višak love koji sam
uplatila za veće pakiranje. Da nisam pristala na manje pakiranje, vratili bi mi svu lovu i nikakve štete ne bi bilo.
Zeznuli jesu što su javili da nema velikih pakiranja nakon što sam platila, ali i sami su napisali da imaju nekih problema.
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 09:20   #37
Quote:
MIROTTA kaže: Pogledaj post
Jesi li ti na kraju naručila s Aalensa? Na kojem si još gledala? S kojeg mi je najsigurnije naručiti?
Ma na kraju sam naručila s Aalensa. Daleko su jeftiniji od svih na kojima sam još gledala (navela sam ih par postova ranije). Nije mi baš bilo svejedno upisivati broj kreditne jer im je sajt grozan, ali nadam se da će sve biti okej. Jedino što ću leće čekati 3-4 tjedna, na to sam se pripremila.

Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Nema nikakve opasnosti u kupovini sa Hamerlika, pogotovo s paypalom.
Da, imaju problema jer očigledno propadaju. Pitanje je bilo da li se sa Hamerlika može naručiti bez PayPala, na što sam odgovorila da to ne preporučam. Ne znam da li je u zadnje vrijeme itko od njih zaprimio ono što je naručio. Svi izgube vrijeme i živce dopisujući se s njima, da bi na kraju dobili povrat novca.
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 19:17   #38
Quote:
Mushmula kaže: Pogledaj post
Ma na kraju sam naručila s Aalensa. Daleko su jeftiniji od svih na kojima sam još gledala (navela sam ih par postova ranije). Nije mi baš bilo svejedno upisivati broj kreditne jer im je sajt grozan, ali nadam se da će sve biti okej. Jedino što ću leće čekati 3-4 tjedna, na to sam se pripremila.
Ja jos nisam narucila. Nekako mi je glupo naruciti sad i od njih, cekam da mi Hamerlik vrati novce. Tko zna kad ce to biti.
Kako to da je tako dugacak rok za dostavu? U kojem iznosu si narucila? Ja bih ovaj put na manji iznos ali imaju samo kutije od 6 komada pa trebam dvije.


Sent from my GT-I5800 using Tapatalk
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 21:33   #39
Quote:
MIROTTA kaže: Pogledaj post
Ja jos nisam narucila. Nekako mi je glupo naruciti sad i od njih, cekam da mi Hamerlik vrati novce. Tko zna kad ce to biti.
Kako to da je tako dugacak rok za dostavu? U kojem iznosu si narucila? Ja bih ovaj put na manji iznos ali imaju samo kutije od 6 komada pa trebam dvije.


Sent from my GT-I5800 using Tapatalk
Meni su vratili lovu na Master, to se vidjelo u roku 2-3 dana kao dug banke na popisu troškova kartice, a sjest će mi kad mi dođe Master na naplatu.
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 09:41   #40
Quote:
Mushmula kaže: Pogledaj post
Uspoređivala sam cijene i 2 paketa po 6 Air Optix leća s poštarinom bi ispalo cca:
- na Lensplanetu 467 kn
- na Vision Directu 467 kn
- na Aalensu 350 kn

Za Lensplanet i Aalens sam pročitala preporuke, no muči me što ni jedan od ta tri navedena sajta ne prihvaća PayPal, a već me par puta spasio pa se malo bojim plaćati direktno... Mislite da nema straha?
sorry što kasnim. Ja sam naručivala s lensplaneta. Stiglo u roku 2 tjedna i sve bilo kako treba

Vidim da si u međuvremenu naručila preko Aalensa. Javi dojmove kad stignu, molim te
merder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:58.